Connect with us

Tech

Dramat się powtarza [Update]

Published

on

Aktualizacja: W porównaniu z wczoraj i wczoraj podobny rozwój można zaobserwować dziś po południu. Na Steamie liczba jednoczesnych graczy zbliża się do szczytu ponad 700 000, w samej Europie jest już nowy rekord z ponad 255 000 graczy. Jednocześnie liczba graczy w kolejkach rośnie liniowo i wynosi o 18:00 na 245 000 tylko w Unii Europejskiej. Krzywa nie rośnie jednak tak gwałtownie jak wczoraj i wczoraj, a wartość obecnego szczytu jest też niższa niż w poprzednich dwóch dniach, co można uznać przynajmniej za oznakę poprawy ze strony Amazon Games. Jednak hmm Średni czas oczekiwania Według oficjalnej listy serwerów wciąż jest (bardzo) wysoki.


Jesteśmy w trzecim dniu nowego świata, MMO Amazon Games wystartowało we wtorek i nie tylko trafiło na dobre nagłówki. Nadzieje na trwałe rozwiązanie problemu kolejek do serwerów nie zostały (jeszcze) spełnione.

New Scientist: To problem dla Amazona

Wczoraj dominującym tematem były czasami bardzo długie kolejki na serwerach New World i przynajmniej do popołudnia wyglądało na to, że Amazon odrobił swoją pracę domową. Stypendyści PCGH testerzy mogli zagrać w tytuł bez żadnych problemów, a także ocenić, gdzie jest najlepszy dla planowanych benchmarków. Potem te nadzieje znowu rozwiały się wraz z zapadnięciem wieczoru. Czekanie przez kilka godzin nie było niczym niezwykłym, nawet dla tych z nas na forum PCGH Extreme Gniew był wielki. Zwłaszcza jeśli wybierzesz niewłaściwe serwery – te, na których grają liczni widzowie.

Interesujące jest spojrzenie na statystyki. Na żywo na Steam Widać, że drugiego dnia ustanowiono kolejny rekord. 734.496 graczy jednocześnie to o kilka tysięcy więcej niż pierwszego dnia. Jednak na Twitchu wszystko poszło dobrze: pierwszego dnia było około 980 000 widzów, drugiego dnia „tylko” około 730 000. podrzędny status serwera z nowego świata Ilustruje to aktualny problem: w oba dni wzorzec się powtarza, a od 350 000 do 400 000 graczy czeka w kolejce do około 17:00. Stan poprawia się późnym wieczorem. Całkowity spadek liczby graczy wskazuje na przestój, który również zgłaszają gracze.

READ  PlayStation już we wrześniu z Final Fantasy, Killing Kloor 2 i pięcioma innymi grami • JPGAMES.DE

na Twitterze Twórcy wciąż znajdują się w trybie zarządzania kryzysowego. Nadal pracujesz „w długich kolejkach i otwierasz nowe światy”. Ponadto przeprowadzane są testy zwiększające umiejętności we wszystkich światach. Szczegóły na temat Zapowiedź przeniesienia postaci z nowego świata „Wkrótce” – Nacisk kładziony jest przede wszystkim na listy oczekujących.

Na Steamie oceny użytkowników wciąż spadają. Wczoraj na Steamie pojawiło się prawie 20 000 recenzji ze wskaźnikiem akceptacji wynoszącym 51 procent. Na dzień dzisiejszy jest ponad 36 000 recenzji, z których tylko 48 procent. We wczorajszym oficjalnym komunikacie prasowym Amazon Games został upokorzony. Entuzjazm dla nowego świata był „ogromny”, a jednocześnie ludzie „w stosunku do niego byli pokorni”. Jedynym celem deweloperów jest teraz „każdy może się zalogować i grać”. Nadal chcą „dodawać serwery do każdego regionu w razie potrzeby” w krótkim czasie. Pracują również nad problemami z logowaniem, które były w dużej mierze odpowiedzialne za długie kolejki od premiery.

01:15
Nowy świat: Launch-Trailer zum Release

[PLUS-TOPSELLER]  Strojenie dla monitorów 144 Hz: oto, co przynoszą Freesync, Gsync, Vsync, limity klatek i inne technologie[PLUS-TOPSELLER] Strojenie dla monitorów 144 Hz: oto, co przynoszą Freesync, Gsync, Vsync, limity klatek i inne technologiePCGH Plus: Współczesny monitor do gier jest wyposażony w potrójne cyfry, a przede wszystkim ze zmienną liczbą klatek na sekundę. Wymagane jest niewielkie dostrojenie, aby dopasować szybkość klatek karty graficznej. Artykuł pochodzi z PC Games Hardware 01/2020.
jeszcze …


Przejdź do artykułu


Linki oznaczone * to linki afiliacyjne. Linki afiliacyjne nie są reklamami, ponieważ jesteśmy niezależni w badaniu i wyborze oferowanych produktów. Otrzymujemy niewielką prowizję od sprzedaży produktów, którą przeznaczamy na częściowe finansowanie darmowej zawartości serwisu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Raw Fury i Brytten Studio ogłaszają potwory kasetowe • Nintendo Connect

Published

on

Raw Fury i Bytten Studio nawiązują współpracę wydawniczą. Gra RPG z otwartym światem potwory kasetowe Będzie to pierwszy tytuł kooperacyjny, który zostanie wydany na Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Ponadto będziesz potwory kasetowe Jest dostępny do wydania w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Studio Bytten w Brighton składa się z artysty i głównego scenarzysty Jaya Bayliss oraz programisty i projektanta Toma Cooksona. potwory kasetowe Jest to druga gra młodego niezależnego dewelopera i będzie pierwszym tytułem na konsolę.

Podtrzymujemy Raw Fury potwory kasetowe Jak dotąd wielkie wsparcie. Zespół rozumie, co chcemy osiągnąć poprzez grę i jest po naszej stronie radą i działaniem. potwory kasetowe Już czuje się świetnie i nie byłby tym, kim jest bez wcześniejszego wsparcia Raw Fury.

Niezależni deweloperzy, Jay Bayliss i Tom Cookson, opowiadają o współpracy z Raw Fury

Jonas Antonson z Raw Fury dodaje:

Praca z niesamowitymi talentami w Bytten Studio to prawdziwa przyjemność. Cassette Beasts pasują do Raw Fury i nie możemy się doczekać, aby przedstawić graczom humor, potwory, relacje i unikalny świat.

potwory kasetowe Jest to gra fabularna z otwartym światem, w której gracze chwytają „przerażające” potwory za pomocą Walkmana, aby później wykorzystać je w turowych bitwach. Dwie różne formy potworów można zremiksować za pomocą unikalnego systemu fuzji w grze, tworząc unikalne i potężne nowe formy. Więcej informacji o Bytten Studio i potwory kasetowe Można go znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: https://www.cassettebeasts.com

READ  Nic dla ucha 1: Nowe słuchawki z redukcją szumów kosztują tylko 99 euro
Continue Reading

Tech

Aplikacja obsługująca kamery monitorujące EZVIZ i nie tylko

Published

on

masz system Homematyczne IP Zainstalowałeś aplikację i nie używasz jej od dłuższego czasu? To dla ciebie wiadomość. Aplikacja „Homematic IP” obsługuje teraz integrację kamer monitorujących EZVIZ na zewnątrz i wewnątrz. Po zaktualizowaniu aplikacji użytkownicy mogą również spodziewać się widżetów do rolet i wyzwalaczy żaluzji, nowego automatycznie generowanego raportu z instalacji i innych ulepszeń, zgodnie z dziennikiem zmian. Aktualizacja z numerami wersji 2.9.0 (iOS) i 2.9.8 (Android) stopniowo dla wszystkich użytkowników począwszy od dzisiaj.

Nowa wersja aplikacji obsługuje również nowe oprogramowanie (wersja 1.4.2) dla silnika zamka drzwi “Homematic IP”, które będzie dostępne wkrótce i które zapewnia nowe opcje konfiguracji. Sygnał potwierdzenia można dezaktywować, można zmienić ustawienie kąta dla ograniczników końcowych, a czas zatrzymania można wydłużyć do 5 sekund. Silnik zamka drzwi będzie również w przyszłości obsługiwany przez aplikację „Home Connect Plus”.

Linki afiliacyjne są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie. Dziękuję za wsparcie!


READ  Android automatycznie odbiera prawa do aplikacji – nawet na starych smartfonach
Continue Reading

Tech

macOS (12) Monterey: nowy system operacyjny Apple dla komputerów Mac i MacBook gotowy

Published

on

Firma Apple ogłosiła, że ​​macOS „Monterey” dla komputerów Mac i MacBook został ukończony. Bezpłatna aktualizacja wprowadzona w czerwcu jest nieco nieśmiała w porównaniu z poprzednim rokiem, który przyniósł natywne wsparcie dla SoC ARM serii M firmy Apple z systemem macOS 11 Big Sur. Nazywa się jednak macOS 12. Zostanie wydany 25 października.

Wersja skacze nawet bez remontu

Przejście z macOS 10.x na 11 w Big Sur było nie tylko spowodowane mnóstwem poważnych zmian, w tym obsługą ARM, ale wydaje się, że Apple co roku odlicza co roku do przecinka. Jednak producent dopiero od lat podawał do publicznej wiadomości nazwę systemu operacyjnego.

To są główne innowacje

Z systemem macOS „Monterey”, nazwanym na cześć Nadmorskie miasto w KaliforniiApple chce lepiej łączyć Maca (Booka) i iPadOS. Dzięki Universal Control użytkownicy mają możliwość kontrolowania iPada za pomocą klawiatury i myszy komputera Mac lub MacBook — w tym wymiany danych.

Już na WWDC 2021 firma Apple zaprezentowała z jednej strony, jak za pomocą gładzika MacBooka przesuwano wskaźnik myszy na znajdującym się obok iPadzie, zamykano aplikacje i przeciągano plik z tabletu na laptopa. Ale łańcuch może się przedłużyć: plik można przenieść z iPada za pośrednictwem MacBooka do iMaca znajdującego się po prawej stronie laptopa; W tym przypadku był obsługiwany za pomocą myszy.

W takim przypadku urządzenia wejściowe zawsze wysyłają swoje dane wejściowe do tego samego systemu, macOS 12 Monterey przekazuje dane wejściowe do innego komputera z systemem macOS lub iPada z iPadOS 15. Na przykład w przeciwieństwie do Logitech Flow urządzenie wejściowe nie zmienia Bluetooth gospodarz.

Następujące urządzenia peryferyjne obsługują macOS Universal Control:

 • MacBook Pro (2016 i nowsze)
 • MacBook (2016 i nowsze)
 • MacBook Air (2018 i nowsze)
 • iMac (2017 i nowsze)
 • iMac (5K Retina 27-calowy, koniec 2015 r.)
 • iMac Pro i Mac mini (2018 r. i nowsze)
 • Mac Pro (2019)
 • iPada Pro
 • iPad Air (3. generacji i nowsze)
 • iPad (6. generacji i nowsze)
 • iPad mini (5. generacji i nowsze)
READ  Nic dla ucha 1: Nowe słuchawki z redukcją szumów kosztują tylko 99 euro

Safari nie jest tak kompaktowe, jak planowano

Dzięki macOS Monterey przeglądarka Safari otrzymała nową metamorfozę, a jej elementy sterujące powinny się cofnąć, aby zrobić więcej miejsca w witrynie. Jednak na początku wersji beta Apple porzucił pierwszy pomysł: adres URL i pasek wyszukiwania zostały początkowo umieszczone po prawej stronie aktywnej karty na pasku kart, czyli w stale zmieniającej się pozycji. W ostatecznej wersji domyślnie pojawiają się ponownie dwa znajome paski.

W ten sposób pasek kart nie pojawia się już w ostatecznej wersji (Zdjęcie: Apple)

Monterey otrzymuje nowe mapy Apple i VRR

Inne innowacje w macOS Monterey są związane z uniwersalnymi aplikacjami, które są również dostępne na iOS i iPadOS. Zmiany, które Apple planuje wprowadzić w FaceTime, iMessage, nowych Apple Maps lub Centrum powiadomień z SharePlay, Share i Focus można znaleźć w wiadomościach o ogłoszeniu iOS 15 oraz w raporcie iOS 15: Nowe mapy Apple to ogromny krok naprzód. Monterey obsługuje również zmienną częstotliwość odświeżania na monitorach Adaptive Sync.

Pełny przegląd wszystkich innowacji, w tym nowy pasek kart w Safari, który w końcu nie został wdrożony, Już połączono z Apple.

Komputery Mac i MacBooki otrzymają tę aktualizację

Apple wprowadza również macOS Monterey jako bezpłatną aktualizację dla niektórych już bardzo starych systemów. Najstarszym obsługiwanym komputerem Mac jest Mac Pro 2013. Aktualizacja będzie dostępna we wszystkich zgodnych systemach 25 października.

 • iMac (koniec 2015 i nowsze)
 • Mac Pro (koniec 2013 i nowsze)
 • iMac Pro (2017 i nowsze)
 • Mac mini (koniec 2014 r. i nowsze)
 • MacBook Air (początek 2015 r. i nowsze)
 • MacBook (początek 2016 r. i nowsze)
 • MacBook Pro (początek 2015 r. i nowsze)
Continue Reading

Trending