Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Dr Blues: Kto gra tego wyjątkowego lekarza? – zabawa

Dr Blues (Merab Nineidze), lekarz z Okremark, zatrzymuje się na miejscu wypadku swojej żony, a potem zdarza się kolejny wypadek … Zdjęcie: ZDF / Stefan Erhard


Dr Blues jest głównym lekarzem w klinice w Okmarku. Merab Nineidze grał straumatyzowanego mężczyznę i filantropa.

Dr. Blues jest głównym lekarzem w małej klinice w Uckermark. Sześcioczęściowy serial o najwyższej oglądalności, nazwany jego imieniem, rozpoczyna się w dniu jego powrotu do codziennego życia szpitalnego. Przeżył traumę po przypadkowej śmierci żony, ale nie stracił wielkiego poświęcenia, z jakim opiekował się starszymi i młodymi pacjentami, ich bliskimi i personelem kliniki.

Serial telewizyjny „Doctor Blues” oparty jest na książce non-fiction Niemcy za granicą: życie doktora Amina Bluesa, lekarza ze wsi Jasper F. Wenzel, z upoważnienia Dr. Blues, który prowadzi w swoim kraju przychodnię lekarską w północno-wschodniej Brandenburgii. Sześć odcinków „Doctor Blues” jest emitowanych w czwartek (8, 15 i 22 kwietnia) od godziny 20:15 w podwójnych odcinkach w ZDF.

Aktor poszukiwany na arenie międzynarodowej z Tbilisi

Dr. Blues gra aktora Meraba Neneidze (55), urodzonego w Tbilisi w Gruzji w 1965 roku. W wieku 30 lat przeniósł się do Austrii w 1994 roku. Obecnie mieszka i pracuje w Wiedniu i Berlinie. Jego twarz będzie znana wielu fanom kina, gdy zagrał (Walter Riddlesh) u boku Juliana Kollera (55) w Caroline Lynx (56) na podstawie powieści Nirgendo w Afryce (2001). Film zdobył Oscara w 2003 roku dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego.

Merab Nenedze pozuje przed kamerą w niemieckich i międzynarodowych produkcjach. Ten ostatni obejmuje rolę Miroffa w amerykańskim serialu „Ojczyzna”, w którym grał od 2018 do 2020 roku. W 2018 roku można go było zobaczyć także w brytyjsko-amerykańskim serialu „McMafia”, opartym na książce tego samego imię Misha Glenny (62). W thrillerze szpiegowskim „Der Spion” / „Ironbark” (2020) Ninidze zagrał rolę oficera i tajnego agenta w Związku Radzieckim; Jego przeciwnik, brytyjski biznesmen Grevel Wayne, zwerbowany przez MI-6 i CIA, zagrał rolę brytyjskiej supergwiazdy Benedicta Cumberbatcha (44).

READ  Nie ma pokoju dla zmarłych w drugim sezonie Rozpocznij, fabułę, zwiastun i obsadę

Niemieckie produkcje również opierają się na umiejętnościach i charyzmie Mirab Neneidze. Brał udział w przebojowym serialu „Niemcy 83” (2015) i serialu „Wiosna” (2015-2018). Od 2019 roku gra rolę polskiego komisarza Lucjana Gadochy w „Uznam-Kremis”.
Merab Ninaids na Dr. Blues

O filozoficznym d. “Blues to dobry człowiek. Otwarty i dociekliwy. Poświęca czas swoim pacjentom i wierzy w dobro ludzi. Utrata żony kształtuje go i czyni go bardziej skutecznym w dobru” – powiedział prezenterowi aktor Murab Nineidze. „Funky i charakterystyczny blues – przekonany idealista, który wydaje się staromodny w naszych czasach” – kontynuuje, mówiąc o swojej roli. To właśnie przyciągnęło mnie do tej postaci ”.

Merab Nineidze z Dr. „Bycie obcym w obcym kraju to doświadczenie, które w dużej mierze wiąże mnie osobiście z bluesem” – wyjaśnia aktor.

O to chodzi w pierwszej podwójnej pętli

Doctor Blues – Witamy ponownie.

Kiedy kobieta w zaawansowanej ciąży i jej sześcioletnia córka ulegają wypadkowi na ulicy, naczelny lekarz dr. Ambulance Blues i przetransportował ich do swojej kliniki. Wspólnie z neurologiem d. Barbara Forster (Julia Richter) walczy o życie matki i jej nienarodzonego dziecka. Nawet dziewczyna, która dr. Tylko Blues uważał, że nic jej nie stało i potrzebowała jego pomocy. Jednak rani duszę. W międzyczasie asystent lekarza dr. Michelle Schwan (Nadia Popileva) w karetce, młody człowiek z rodziny młodego mężczyzny, który złamał rękę podczas gry w piłkę nożną z synami – ale wkrótce nastąpił dramatyczny zwrot …

„Dr. Blues – Pozdrowienia dla mojej żony”

Dr. Blues spełnia ostatnie życzenie nieuleczalnie chorego i pozwala mu pożegnać się z asystentem dr. Ważna lekcja łabędzia. W tym samym czasie ona i Vincent Patzky (Vincent Krueger), który zajmuje się pracą społeczną w szpitalu, poprzez pacjenta poznają inną stronę. Gdy pacjent choruje na raka d. Ze względu na pacjenta bluesa jego kocia fobia. Tymczasem ochroniarz wchodzi nieświadomie z tętniakiem w głowie, ale jego żona odmawia zgody na operację …

READ  na zawsze? Aktor Paul Niklas Osterloh opuszcza GZSZ