Connect with us

Top News

Dortmund: „Pogrzeb” dla „SS-Siki” – decyzja policji

Published

on

Dortmund. Doping w Dortmund W sobotę!

W ubiegłą niedzielę zmarł neonazista Siegfried Porsche („SS-Siggi”). Był uważany za jedną z czołowych postaci na prawicowej scenie ekstremistycznej Dortmund.


Tak więc prawicowa partia ekstremistyczna „Prawica” zorganizowała w sobotę „pogrzeb” sprawcy. Dortmund Został zaproszony. Policja zareagowała na masową skalę – i początkowo rozgniewała uczestników pomiaru.

Dortmund: Prawicowa scena ekstremistyczna nabiera tempa – nawet początek sprawia problemy

Aby „pożegnać się” ze skazanym sprawcą, prawicowa scena odbyła się na głównym dworcu kolejowym przed Muzeum DFB w sobotę o godzinie 14.00. Dortmund Nagrany.

Stamtąd prawicowi ekstremiści udali się do ostatniego miejsca, w którym mieszkali „SS-Siggi” w Msscher-/Dusseldtstrace w dystrykcie Dartsfield. Ale od początku były kłopoty między policją a zwolennikami incydentu.

Oto harmonogram wydarzeń w sobotnie popołudnie:Sobota, 9 października 2021

19:37: Policja podejmuje decyzje po użyciu

Akcja policyjna trwała prawie dwie godziny. Saldo oficera:

 • Przed rozpoczęciem marszu policja znalazła na jednym z protestujących rękawiczki kwarcowe i maskę. Przedmioty zostały skonfiskowane przez policję. Wszczęto postępowanie karne.
 • Wcześniej zapowiedziany start (14.00) został opóźniony z powodu intensywnych środków kontroli i środków mających na celu utrzymanie pokojowego charakteru spotkania, ponieważ indywidualni uczestnicy i pokojówki przekroczyły wymagania.
 • Na Kampstrasse, Hoher Wall i Huckarder Strasse odbyły się w sumie trzy zarejestrowane kontr-wydarzenia z około 200 uczestnikami. Kontrprotest był głośny, kolorowy i cichy. Wszystkie protesty zakończyły się o 17:15.
 • Wreszcie policja zauważyła niemal nieskrępowaną demonstrację. Były dwie sprawy karne.

18:28: Usunięto zamknięte drogi

Wszystkie zamknięte drogi w Dortmundzie zostały usunięte. Wstępna ocena policji w Dortmundzie poinformowała, że ​​program był w większości cichy i bezproblemowy.

READ  Polska: Kachchiaski podobno znosi porządek - komentarz

18:01: Spotkanie zakończone

Spotkanie się skończyło. Teraz zadaniem policji jest usunięcie blokad drogowych Reigns Strauss i zapewnienie, że nie dojdzie do starcia o poranku między prawicowymi ekstremistami a antyprotestantami.

17:26: Uczestnicy osiągają swój cel w Dorstfield

Marsz dotarł już do celu na Emsherstrasse w Thorstfeld. Właśnie tutaj odbywa się ostatni rajd. Wtedy impreza oficjalnie się zakończyła.

Jak dotąd cała sprawa była cicha. Ale do dnia pracy policji jeszcze daleko. Ponieważ w Emmerstrass jest tak wielu antyprotestujących.

17:11: marzec dociera do Dorstfield

Uczestnicy dotarli już do Dorstfeld. Procesja skręca prosto z alei Dorstfelder w Emperstrass, gdzie mieszkali zmarli. Na tym marsz się kończy.

Prawda jest taka: na szczęście na razie nie ma się czego bać.

16:28: Marzec zbliża się do Dorstfield – jeszcze bez incydentu

Parada zbliża się do celu w Dorstfield. Uczestnicy są obecnie na przystanku Heinrichstraße. Do tej pory nie było żadnych znaczących incydentów.

15:20: Rozpoczyna się „kondukt żałobny” – nękanie przez antyprotestujących

Uczestnicy zaczynają poruszać się po mieście, a „kondukt żałobny” dla SS Siki zaczyna się z godzinnym opóźnieniem. Pociąg jest natychmiast nękany przez kontrprotestujących, którzy mogą zapytać: „Wkurzamy cię na Seakfrieda Porcharda” i „Naziści wychodzą”.

15:10 Znowu Zoff! Uczestnicy „weź weekend wolny”

Znowu „prawica” jest zirytowana przez lokalną policję. Powód: uczestnicy „pogrzebu” chcieli w tym czasie trzymać flagi Dortmundu, ale władze zabroniły im tego. Prelegent wydarzenia ujawnia się przez mikrofon: „Tylko potem można coś zrobić” – Dzisiejsi uczestnicy muszą wziąć urlop w przyszły weekend. Nie do końca powiedziane za co.

14.35: Opóźnienie marszu powoduje kłopoty – „właściwy” rzecznik oskarża

READ  Dlaczego tylko ludzie mogą powstrzymać Polexit

Marsz jeszcze się nie rozpoczął, a weryfikacja tożsamości wciąż trwa. Wywołało to niezadowolenie wśród uczestników, a Marszałek wydał oświadczenie: „Dziękuję policji za uruchomienie nas godzinę później, bo w namiocie były długie testy”.


Informujemy również, że wydarzenie zostanie przedłużone od 18:00 do 19:00 o godzinę. Rzecznik policji potwierdził nowy czas dla Zachodu.

14.30: Więcej uczestników niż zarejestrowano na stronie – kontrola policyjna

Jak powiedział rzecznik policji w Dortmundzie Der Westen, strona ma teraz znacznie więcej uczestników niż zarejestrowanych, co najmniej 350 osób. Zarejestrowano 250 osób.

Każdy uczestnik jest indywidualnie sprawdzany przez policję, która sprawdza jego osobę i bagaż w białym namiocie. Chcesz wiedzieć, z kim się spotykasz.

14:13: Pogrzeb „SS-Siggi”

Zapełnia się, „prawicowcy” zrobili prawdziwy pogrzeb za zmarłego przestępcę i przywieźli ze sobą.

14.00: Sytuacja na miejscu spotkania jest nadal spokojna

Zwolennicy marszu zebrali się na Dworcu Centralnym w Dortmundzie, gdzie policja zarejestrowała mniej osób niż oczekiwano. Sytuacja jest nadal spokojna, uczestnicy „pogrzebu” zebrali się w osobnym miejscu. Dostęp do głównego dworca kolejowego lub pałacu nie został naruszony.

piątek, 8 października 2021

8:48: policja w Dortmundzie uruchomiła telefon publiczny

Oprócz serii operacji policja w Dortmundzie uruchomiła Infolinię dla Obywateli. 0231 / 132-5555 Można to osiągnąć w dniu operacji od 10 rano.

14:59: Problemy zagrażają tym liniom metra w Dortmundzie

Lokalna firma transportowa DSW21 z Dortmundu od popołudnia ostrzegała przed „znaczącymi ograniczeniami w ruchu autobusowym i lekkim ruchu kolejowym” przed protestami. Miejskie centrum transportu, Dorstfield i Morton oraz lokalna agencja transportowa szczególnie biorą pod uwagę trasy tramwajowe U43 i U44.

READ  Białoruska olimpijka Dimonovska może pojechać do Polski

11.23: policja w Dortmundzie ostrzega przed ograniczeniami w mieście

Policja w Dortmundzie obawia się, że zostaną nałożone ograniczenia na mieszkańców wind z prawicowej sceny ekstremistycznej.

Władze ostrzegają o problemach w ruchu drogowym w zachodnim centrum miasta i Cieśninie Reńskiej w kierunku Dortmund-Dorstfield na linii Dorstfelder Helvek od wczesnych godzin porannych do późnego popołudnia.

Według policji może to mieć również wpływ na nocny ruch uliczny

————–

To „SS-Siggi” z Dortmundu:

 • Prawdziwe imię: Seakbright Porchard
 • Był uważany za lidera prawicowej sceny ekstremistycznej w Dortmundzie
 • Kilkakrotnie był więziony m.in. za poważne naruszenie spokoju i niebezpieczne uszkodzenie ciała
 • W wyborach samorządowych 2014 zdobył mandat dla „Dierechte” w radzie miejskiej
 • Po ciężkiej chorobie „SS-Siggi” zmarł na początku października 2021 r.

————–

11:16: Kontrwydarzenia w Dortmundzie – Policja ma ważny cel

Nie będzie to jedyna impreza w Dortmundzie tego dnia. Kilka kontr-incydentów zostało zgłoszonych policji w związku z windą prawicowych ekstremistów.

Policja Dortmundu została zaalarmowana i używa dużej liczby żołnierzy do rozproszenia obozów w sobotę: „Celem tych operacji jest zabezpieczenie pokojowych demonstracji, ale wszystkie niezbędne działania muszą zostać podjęte przeciwko sprawcom” – powiedział rzecznik Dortmundu. Policja.

————–

Więcej wiadomości z Dortmundu:


————–

11:01 W Dortmundzie oczekuje się wielu prawicowych ekstremistów

Według policji w Dortmundzie prawicowy ekstremista spodziewa się około 250 uczestników. Winda została zatwierdzona na “bardzo surowych i kompleksowych warunkach”. (AK, KK, KV)


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Wszystko jest w porządku: premier RP przed Parlamentem UE – polityka

Published

on

© AFP

Korona orzechowa

Polski premier Morawicz staje w obliczu konfrontacji z parlamentem UE. Musi być przygotowany na wymianę ciężkich ciosów.

Matthias jest poza kwestią Moraviki. Polski premier będzie rozmawiał o praworządności w swoim kraju z parlamentarzystami UE w Strasburgu we wtorek.

Ponieważ parlamentarzyści w tych dniach ponownie wywierają na Polskę coraz większą presję, szef rządu musi być przygotowany na zadanie dotkliwego ciosu. Większość sądownictwa parlamentarnego zagłosowała za przyjęciem przez Komisję Europejską ostrego stanowiska wobec kraju.

Tłem kontrowersji jest orzeczenie polskiego Trybunału Konstytucyjnego. 7 października uznał, że niektóre części prawa unijnego są niezgodne z polską konstytucją. Orzeczenie kwestionuje kamień węgielny europejskiej wspólnoty prawniczej, która wywołała silny sprzeciw w Brukseli.

Polski konserwatywny rząd PiS od lat przeprowadza restrukturyzację polskiego sądownictwa. W wyniku reform Komisja Europejska wszczęła już szereg spraw o naruszenie przeciwko Warszawie i złożyła pozew w Europejskim Trybunale.

[Wenn Sie die wichtigsten Nachrichten aus Berlin, Deutschland und der Welt live auf Ihr Handy haben wollen, empfehlen wir Ihnen unsere runderneuerte App, die Sie hier für Apple- und Android-Geräte herunterladen können.]

Większość eurodeputowanych w Parlamencie Europejskim krytycznie odnosi się do tego, że polskie prawo zapewnia swego rodzaju darmową przepustkę do rządów prawa i możliwość pożegnania się ze wspólnie uzgodnionymi przepisami europejskimi. W wyniku orzeczenia Polska ma obie nogi poza europejskim systemem prawnym. W takim przypadku byłoby niesprawiedliwe, aby polski rząd płacił europejskie pieniądze” – powiedziała Katrina Barley (SPD), niemiecka eurodeputowana. „Przewodnicząca komisji Ursula van der Leyen musi wreszcie zainicjować stosowne naruszenia wobec Polski i posłużyć się rządami prawa”.

Recenzja Konserwatywnej EPP

Podobne żądania płyną ze strony konserwatywnej grupy EPL. Mechanizm ten funkcjonuje od początku roku i pozwala odbiorcy ograniczyć lub opóźnić wypłatę środków z funduszy unijnych, jeśli w kraju nie ma zastosowania praworządność.

READ  Wszyscy jesteśmy Europą Wschodnią!: Poland & Co - Zachód wpływa na siebie, gdy nie docenia polityki

[Behalten Sie den Überblick: Jeden Morgen ab 6 Uhr berichten Chefredakteur Lorenz Maroldt und sein Team im Tagesspiegel-Newsletter Checkpoint das Aktuellste und Wichtigste aus Berlin. Jetzt kostenlos anmelden: checkpoint.tagesspiegel.de]

Prezydent Angela Merkel wypowiedziała się ze zdziwieniem, biorąc pod uwagę silną presję ze strony parlamentu UE, aby podjąć zdecydowane działania przeciwko Polsce. Wezwał Komisję Europejską do powstrzymania się na razie od stosowania nowych przepisów prawnych, pomimo rosnącej presji społecznej.

Jej zdaniem można poczekać na wyrok Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości (ETS) w sprawie polityka Sistu, Węgier i Polski. „Mamy duże problemy, ale radzę rozwiązać je w dialogu i znaleźć kompromisy” – powiedziała Merkel.

[Mehr aus der Hauptstadt. Mehr aus der Region. Mehr zu Politik und Gesellschaft. Und mehr Nützliches für Sie. Das gibt’s jetzt mit Tagesspiegel Plus. Jetzt 30 Tage kostenlos testen]

W przeciwieństwie do Angeli Merkel większość parlamentarzystów UE nie chce czekać na orzeczenie sądu luksemburskiego, którego można się spodziewać dopiero za kilka miesięcy. Boją się bardzo szybko opuścić kosmitę. Powód: Warszawa z niecierpliwością czeka na pomoc koronową, którą UE blokuje. W grę wchodzi dużo pieniędzy. Polska otrzyma dotację w wysokości 28 mld euro i pożyczkę w wysokości 34 mld euro.

Polska nadal jest “lojalnym członkiem UE” – obiecał w poniedziałek premier Moravici w liście otwartym do Komisji Europejskiej, Rady i Parlamentu Europejskiego. Ostrzegł jednak, że związek nie będzie wkrótce federacją niepodległych państw, ale instytucją kierowaną przez firmy, które będą unikać „wszelkiej demokratycznej kontroli”.

Continue Reading

Top News

Granica polsko-białoruska: „Błagaliśmy z obu stron”

Published

on

Stan: 18.10.2021 11:33

Polska chce zbudować ogrodzenie na granicy z Białorusią. 31 migrantów utknęło na granicy – na dwa miesiące. Boją się, że już nigdy nie opuszczą tej strefy żywi.

Isabel Sayani, Bamdat Esmeili i Olaf Bok

Przez siedem tygodni na granicy polsko-białoruskiej utknęło 26 mężczyzn i pięć kobiet. Ponieważ Polska ogłosiła cały obszar przygraniczny jako wyjątek, agencje pomocowe nie mają do nich dostępu, a dziennikarze nie mają stamtąd wstępu. „Błagaliśmy obie strony o pomoc, inaczej byśmy zginęli” – powiedział w rozmowie telefonicznej mężczyzna z Afganistanu.

W ostatnich tygodniach wzrosła liczba nielegalnych przekroczeń na tej zewnętrznej granicy UE. W miniony weekend w ciągu 24 godzin było 700 osób. Polski parlament zatwierdził teraz rządowy plan budowy ogrodzenia granicznego wzdłuż całej granicy Białorusi.

– Możesz to zrobić, to twój kraj – mówi jeden z zatrzymanych z Afganistanu. „Ale to niezgodne z prawem i przeciwko ludzkości, gdy trzymają nas za tym ogrodzeniem. Nie dali nam nic do jedzenia ani picia od dwóch miesięcy”. Białoruska straż graniczna nie zostawiła ludzi i nie wpuściła Polaków do kraju, choć twierdzą, że już pozwolono im składać wnioski o azyl.

„Trzy osoby siedzą na zewnątrz, dwie osoby śpią”

Wszyscy są słabi, Masood powiedział przez telefon: „Kiedy wezwaliśmy pomoc, nikt nas nie prosił. Było bardzo zimno. Nie wiedzieliśmy, co robić”. Ma przeziębienia i siniaki, które można usłyszeć.

Mówi, że wokół nich zbudowano ogrodzenie o wysokości od dwóch do trzech metrów. Uwięzieni ludzie będą mieli w sumie siedem namiotów, każdy z miejscem dla dwóch osób. — Ale nie są przyjazne zimą i nie są przeznaczone dla uchodźców. Podzielimy się z pięcioma. Trzech siedzi na zewnątrz, dwóch śpi, a potem zmieniamy się. Temperatury spadają, a zimno coraz bardziej zagraża ludziom.

READ  Polska jest uwikłana w spór prawny z Unią Europejską

Masood mówi, że Afgańczycy z Białorusi mogli przynieść im ciepłe ubrania tylko raz. Jednej osobie udało się uciec z powrotem na Białoruś z granicy. Teraz obawia się deportacji do Afganistanu.

Bez pomocy humanitarnej, tylko ogrodzenie

Już kilka tygodni temu sytuacja unieruchomionych ludzi była napięta – od tego czasu nic się nie poprawiło: „Białoruscy żołnierze bronią nas i przysyłają nam własny chleb: trzy bochenki dziennie. Dzielimy się nimi” Masood. „Możesz dowiedzieć się, jak jest niski”. Z paczki 500 gramów pszenicy zrobili zupę, co dałoby im trzydzieści jeden.

W związku z napiętą sytuacją na granicy z Białorusią polski rząd chce teraz postawić „solidną barierę”. Projekt o wartości 366 mln euro zatwierdziła już pierwsza izba parlamentu. Żołnierze zbudowali już 2,50-metrowe ogrodzenie o długości około 90 km, które zostało rozbudowane, a później zastąpione systemem umocnień z systemem inwigilacji – polska opozycja nazywa to „murem”.

Minister obrony Marius Blascock napisał w weekend na Twitterze: „Bez dobrej współpracy między ogrodzeniem a żołnierzami i strażą graniczną będziemy mieli kryzys migracyjny jak w 2015 roku”.

“Zabierz nas gdziekolwiek”

Rzecznik komisji powiedział, że UE nie sfinansuje budowy ogrodzenia. Najwyraźniej jednak pogarszająca się sytuacja w Brukseli jest dobrze znana. Afgańczyk, głos z ogrodzonego terenu na granicy, jest uprzejmy. Mówi, że nie rozumieją sporu między dwoma krajami, Polską i Białorusią. „Prosimy ich, aby rozwiązali swoje problemy politycznie. Uniknęliśmy wojny. To nie nasza wina”.

Zapytany, co było ważne do powiedzenia, niechętnie odpowiedział: „Ktoś słyszy nasz głos. System pomocy. To nieważne. Możemy umrzeć z zimna, a nie z głodu. Zabierz nas gdzieś. Najważniejsze, że jesteśmy zależni od życia ”.

Continue Reading

Top News

Mabrid Ilner (rozmowa ZDF): Kontrowersje dotyczące korony! Lifers and Virologist Store Storm Lotterback

Published

on

Powrót do normalności po koronie wciąż trwa. Mabrid Ilner poprosiła o wyjaśnienia – Carl Lotterbach jest pod presją.

Mabrid Ilner Poświęca się starej wiecznej koronie w swoim tekście ZDF. “Zaszczepione, przetestowane, denerwujące – odważysz się być bardziej niezależnym?” Sędzia zadaje pytanie z kreatywnym wyjaśnieniem 3G. Preferowana jest modna komunikacja: „Spojrzenie tam i z powrotem bez gniewu!” Wstęp Ilner rymował swoją wiarygodność.

Wizja reprezentantów stanowisk jest jasno określona, ​​a sędzia rozbija obozy po prawej i lewej stronie okrągłego stołu. Pod koniec serialu aktor John Joseph Lifers zadaje wielkie pytanie: „Jak ogólnie chcemy żyć?” Dodał: „Jakiego rodzaju zarządzania ryzykiem potrzebujemy w przyszłości? 100 procent bezpieczeństwa? Zero, nic więcej? “

Ale pierwszy Ellener podchodzi do tematu w sposób pragmatyczny i dziennikarski, pytając, jak pięć procent zaszczepionych – „trzy miliony ludzi” – może wymknąć się spod radaru Instytutu Roberta Kocha (RKI).

Lateraback krytykuje kontakt z koroną podczas szczepienia

Carl Lauterbach wyjaśnia: „Za dużo udokumentowaliśmy w ośrodkach szczepień, a bardzo mało u lekarzy w prywatnej praktyce”, mówi lekarz, który również podawał szczepionkę koronową.

Ponadto od miesięcy można było wiedzieć, że liczby nie mogą być dokładne. Ilner zastanawiał się: „Więc dlaczego się z nim nie skontaktowano? Należy więc o tym wcześniej poinformować. I otwiera się o tym, kogo mówi “ty” …

Wirusolog Klaus Stahr widzi błąd gdzie indziej: „W Niemczech jest ziemia pozbawiona danych!” Były członek WHO przedstawia graficznie swoją krytykę strukturalną: „Mogę w każdej chwili odczytać cenę paliwa na każdej stacji benzynowej, ale tak naprawdę nie potrafię określić, ile osób jest zaszczepionych.” Zobacz, że nic nie ma.

“Mabrid Ilner” – Ci goście dyskutowali:

 • Carl Lotterbach (SPD) – Członek Bundestagu
 • John Joseph Lifers – Obsada, # allmalneschichtmachen # wszystkie zapieczętowane
 • Nauczyciel Yute – Prezes Stowarzyszenia Lekarzy Publicznej Służby Zdrowia (BVÖGD)
 • Sklep ze szkłem – Wirusolog, epidemiolog, immunolog
READ  Wypadek na końcu korka: perkusista zginął na A1 w pobliżu odcinka | NDR.de - Nachrichton - Dolna Saksonia

Lifers stara się wyjść z tej sytuacji pozytywnie: „Widzę, że 85 procent dorosłych Niemców zostało zaszczepionych”.

Carl Lotterbach – nielubiany przez Lifers i kilkakrotnie publicznie krytykowany – początkowo tłumi entuzjazm gwiazdy „Tatarda”. Wymagania dotyczące końca i masek dla 3G nie są w żaden sposób dyskusyjne: „Możemy teraz zdjąć nasze maski w sklepach i powiedzieć, że nie możemy już kontrolować 3G”.

Nagłówek Corony w „Ilnerze”: „Każdy chory to jeden”? Lifers myśli, że to “szalone”

Ute Teichert popiera polityka SPD. Według T-shirta, jako lekarz, jej praca polega w zasadzie na robieniu wszystkiego, co może, aby chronić ludzi przed chorobami. Woła z podnieceniem: „Każdy, kto jest chory i wymaga leczenia, to więcej niż jedna osoba!” Ratownicy reagują ze zdziwieniem: „Jeśli powiemy teraz: każdy chory jest jeden… to: wow!” Ludzie zawsze będą umierać z powodu chorób, ale jeśli każda śmierć jest oceniana jako „więcej niż jedna”, „to szaleństwo!” Lifers powiedział, a Lotterbach śmieje się z jego ogłoszenia.

Mabrid Ilner chce być bardziej precyzyjny: jeśli wszystko pójdzie dobrze, dlaczego nie „Dzień Niepodległości”? Dlaczego warto realizować 3G? Lauterbach pyta ją wprost: „Dlaczego nie obowiązkowe szczepienie?” Lauterbach mówi, że przymusowa szczepionka zostanie wykorzystana przez tę partię i „inne prawicowe grupy”, aby „poruszyć ludzi” na drodze ludu. Ostrzega: „Nie chcemy pracować z tymi grupami, wprowadzając obowiązek szczepień!”

Teraz wirusolog Stohar chce się dowiedzieć od Lotterback: „Jak możemy wrócić do normalności? Gdzie jest punkt graniczny? Ale loteria jest nadal wdzięczna za odpowiedź. Zamiast tego wybucha kontrowersje wokół długiej zatoki u dzieci.

Ratownicy domagają się więcej pieniędzy dla pielęgniarek – dr Tichard potwierdza: „Są zużyte”

Lauterbach maluje diabła na ścianie: „Do czasu otwarcia powinniśmy spodziewać się epidemii u naszych dzieci”. Sklep oskarżony o polityczny charakter zamiast wyjaśniania rzeczy, które budziły strach. Ale loteria nie spadła. „Nie znam żadnego naukowca, który mógłby zagwarantować, że za pięć lat dzieci z wolem nie będą się skarżyć”. Stahr odpowiada: „Nikt nie może powiedzieć, że nie zostaniemy zaatakowani, jeśli stąd wyjdziemy. Cegła spada po głowie”.

READ  Polska: Rząd podnosi zarzuty przeciwko niemieckiemu wymiarowi sprawiedliwości za wydawanie wyroków przeciwko Dariuszowi Oko .owi

W końcu Lifers ponownie łamie soczewkę dla personelu pielęgniarskiego i domaga się dalszych pochwał. „Nie tylko oklaskami, ale także pieniędzmi!” Powiedział aktor. Teachard potwierdza: „Ludzie są zmęczeni!”.

Koniec prelekcji „Mabrid Ilner”

Niestety w „Maybrid Ilner” nie udzielono odpowiedzi na ważne pytania dotyczące wyników strategii wyjścia i potrzeby założenia maski. Kwestiami motywującymi na sali były względy zapewnianych poziomów ochrony i zakresu, w jakim strach można wykorzystać do osiągnięcia celów politycznych.

Continue Reading

Trending