Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

DFB: Plan Löwa z gwiazdami Bayernu Monachium

Czy gwiazdy Bayernu Monachium ścierają się z Niemcami w mistrzostwach Europy?

Joachim Loew powołał do 26-osobowego składu osiem osób z Monachium. Zdaniem trenera reprezentacji narodowej, fakt, że są „dobrze wyszkoleni” to ogromna zaleta, którą chce wykorzystać.

Tutaj możesz pobrać plik PDF z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2021, a następnie go wydrukować print

W pierwszym meczu z Danią (Niemcy – Dania od godz. 21:00 مساء Mięsny Szczyt) Prawdopodobnie w początkowym składzie znajdzie się sześciu rekordzistów Niemiec. I wtedy? Istnieją trzy filtry wibracyjne!

Neuer jest jednym z najważniejszych graczy

Manuel Neuer: Kapitan, Weteran, Numer 1. Dla Löwa Neuer jest jednym z najważniejszych graczy w drużynie. Gwiazda Bayernu Monachium ogłosiła już, że chce kontynuować po EM. Neuer zagra w teście z Danią i jest prawdopodobne, że zagra z Łotwą w drugim teście (Niemcy – Łotwa od 20:45 Mięsny Szczyt) dostaje przerwę.

Niklas SoleilW Bayernie stracił swoje zwykłe miejsce w tym sezonie, w Löw chce się bronić. Zaskoczył trenera reprezentacji kilka dni temu, kiedy ogłosił dodatkowe zmiany dla Sully’ego, aby być gotowym na mistrzostwa Europy. Low nie widzi go jako prawego obrońcy. Jego szanse wzrosną, jeśli trener narodowy postawi na serię trzech. W przeciwnym razie Antonio Rudiger i Mats Hummels będą w centrum obrony. Süle może wystąpić przeciwko Danii w początkowym składzie. Wciąż zagraża bankowi na rynkach wschodzących. (Usługa: tabela EM.)

Czy Kimmich pojawi się jako prawy obrońca?

Joshua KimmichWieloletni faworyt zdecydowanie chce zostać mistrzem Europy i dlatego, jak zawsze, od pierwszego dnia daje dobry przykład. Kimmich pali się i daje pełny gaz podczas każdej sesji treningowej. Defensywny pomocnik podniósł w tym sezonie jego światowy poziom. Jeśli wszystkie gwiazdy DFB są sprawne, możliwe, że Löw pozwoli mu występować jako prawy obrońca, chociaż i tak chce tego uniknąć.

READ  Nazistowskie porównanie - prezydent Niemieckiej Konfederacji Fritz Keeler wywołuje skandal

Poszukiwany: Zwycięzca Mistrzostw Europy! Zarejestruj się teraz do gry w przewidywania SPORT1

serge GNABRYNie był zadowolony ze swojego sezonu w Bayernie Monachium, ponieważ jako najlepszy strzelec chciał zdobyć ponad 18 punktów. Jego rola w Löw nie jest jeszcze jasna. Z dala od toru? Burza? – Uwielbiam strzelać gole – powiedział we wtorek Gnabry. Gnabry obiecał, że jeśli będzie musiał naśladować napastnika, to zrobi. Jego udział jest wart obejrzenia: 19 meczów z Al Ittihadem, 15 goli. „Moje wyniki nie są takie złe” – mówi.

Musiała liczy na zakłady Jokera

Jamal musi: Super talent opuścił kilka pierwszych dni z powodu problemów z mięśniami w biodrze. Musiala jest najmłodszym zawodnikiem w składzie DFB i to może być ogromną niespodzianką. Podczas ostatniego treningu w Innsbrucku w środowy wieczór po raz pierwszy wziął udział w treningu drużynowym. Mecz z Danią będzie niespodzianką, zwłaszcza że nie chcesz ryzykować z nim kolejnej kontuzji. Musiala ma nadzieję, że zakłady Jokera są w EM. (Aktualności: Wszystko o Niemieckim Związku Piłki Nożnej)

Müller i Hummels z gwarancją startową jedenastu

Leon Goretzka: Rozerwane włókna mięśniowe w lewym udzie zagoiły się. Po przybyciu we wtorek rano i po południu trenował indywidualnie w Seefeld. Jeśli Goretzka jest sprawny, powinien grać. Jedyne pytanie: gdzie? Tandem Kimmich / Goretzka spisał się bardzo dobrze w FC Bayern. Jednak Kroos zawsze znajduje się na środku boiska w Löw, ponieważ Ilkay Gündogan chce grać, a Thomas Müller nie będzie siedział na ławce. Loew nie widzi go na prawym skrzydle. Goretzka musi walczyć o swoje zwykłe miejsce.

Leroy Sane: Jaką twarz EM pokazuje Sunny? To wielkie pytanie, ponieważ Sané mógłby pokazać światową klasę, gdyby chciał. Jednak często też się chowa. Sam Sunny ma M Sport 1-Wywiad Zapowiedziała już, że chce odegrać decydującą rolę. A asystent trenera Marcus Sorge był jego świadkiem Sport 1Domagał się „szalonego” rozwoju: „Zrobił ogromny krok. Jego stosunek do swojego zawodu naprawdę posunął się do przodu”. Według Sorge jest „pobłogosławiony” talentem. Low planuje z nim na zewnętrznym pasie. Wystartuje przeciwko Duńczykom.

READ  Barcelona przegrywa z U de Levante

Thomas Müller: Wszystkie oczy skierowane są na Mullera. Jego powrót, w tym dobry nastrój, to ważny temat w Seefeld. Sam Mueller wygląda, jakby nigdy wcześniej się nie odwrócił. Löw użyje go pośrodku, w swojej pierwszorzędnej pozycji za czubkami. W Mistrzostwach Europy, podobnie jak powracający Mats Hummels, ma zagwarantowany start 11, chociaż Löw nie ogłosił im tego publicznie. Muller może stać się decydującym czynnikiem elektromagnetycznym.