Connect with us

Tech

Czy FIFA 22 będzie ostatnim meczem w serii? Umowa ze stowarzyszeniem kończy się

Published

on

Seria sukcesów przed końcem
EA Sports sygnalizuje koniec współpracy z FIFA

Prawdopodobnie ostatnia część przebojowej serii „FIFA” pojawiła się 1 października na wszystkie konsole do gier (awatar)

© Jakub Porzycki / Picture Alliance

Tytuły FIFA od wielu lat należą do najbardziej udanych gier wideo wszech czasów. Kilka tygodni temu pojawiła się ostatnia część serii z FIFA 22. Teraz jest wskazówka: być może ostatnia w swoim rodzaju.

Każdego roku „FIFA” jest nową częścią największej i najlepiej sprzedającej się gry symulacyjnej e-sportowej na świecie. Niedawno, 1 października, ukazał się najnowszy tytuł „FIFA 22”. W ciągu tygodnia gra firmy Electronic Arts wskoczyła na szczyty list przebojów platform Microsoft XBox i Sony Playstation. Według firmy badawczej GFK Entertainment była to „do tej pory najbardziej udana gra roku”.

FIFA 22 może być ostatnim tytułem z udanej serii

Pośród zgiełku nowych funkcji Hypermotion i trybów internetowych „FIFA 22” jest teraz jasne, że prawdopodobnie będzie to ostatni tytuł w tradycyjnej serii. W komunikacie prasowym EA Sports potwierdziło, że umowa zawarta w maju 2013 r. między twórcą gry a FIFA wygasa z końcem 2022 r. Obu partnerów łączy długotrwała współpraca, której początki sięgają 1993 r.

Wydaje się jednak jasne, przynajmniej w tym momencie, że sygnały w żaden sposób nie sugerują przedłużenia. Według branżowego magazynu Golem, przyczyną końca mogą być wygórowane żądania ze strony urzędników. Twórca gry może po prostu chcieć zmienić swoją pozycję w przyszłości. Dyrektor zarządzający EA, Cam Webber, nie uniknie faktu, że kontrowersyjny Puchar Świata w Katarze przyszłej zimy może rzucić negatywne światło na grę.

EA chce też w przyszłości publikować mecze piłki nożnej

Jednak kibice i piłkarze mogą odetchnąć z ulgą. Symulacja piłki nożnej EA pojawi się również w każdym wydarzeniu w przyszłym roku. Jednak patrząc w przyszłość, zdaniem Webera, należy rozważyć pomysł rebrandingu globalnych gier piłkarskich EA Sports.

Wygasła umowa między deweloperem a FIFA dotyczy w szczególności praw licencyjnych. EA potwierdziło jednak, że podpisało własne kontrakty ze znanymi profesjonalnymi ligami Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Conmebol Libertadores, Premier League, Bundesliga i La Liga Santander.

Ponadto istnieją umowy z zewnętrznymi partnerami licencyjnymi, które zapewnią dostęp do „ponad 17 000 sportowców w ponad 700 drużynach, na 100 stadionach i ponad 30 mistrzostwach na całym świecie”. Nie można więc kwestionować autentyczności nadchodzących gier.

Współtwórcy kursu EA pozwalają na dogłębne zanurzenie się

Mimo wszystko, próby uspokojenia spółki przez spółkę spotkały się z głuchotą wśród akcjonariuszy. W bardzo krótkim czasie po publikacji komunikatu prasowego cena akcji EA spadła o ponad pięć procent.

Z drugiej strony w EA Sports wydaje się, że z ufnością spoglądają w przyszłość. Teraz nacisk zostanie położony bardziej na klienta, aby stworzyć „najlepsze wrażenia z gry dla fanów piłki nożnej w dowolnym miejscu”. Nazwa stowarzyszenia, która wciąż pojawia się negatywnie na nagłówkach gazet, wydaje się być irytującym uzupełnieniem w świetle ogromnego sukcesu ostatnich kilku lat.

Seria sukcesów przed końcem: EA Sports ogłasza zakończenie współpracy z FIFA

Zobacz wideo: Ta zmiana sprawiła, że ​​wielu nastolatków pokręciło głowami. Zgodnie z nowymi przepisami chińscy dostawcy są zobowiązani do ograniczenia gier online poniżej 18 roku życia do trzech godzin tygodniowo.

Zasoby:EA Sports — marka sztuki elektronicznejI golemI żebrowany

READ  Ghost of Tsushima: Legends: Część wieloosobowa pojawia się niezależnie w nowym trybie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Raw Fury i Brytten Studio ogłaszają potwory kasetowe • Nintendo Connect

Published

on

Raw Fury i Bytten Studio nawiązują współpracę wydawniczą. Gra RPG z otwartym światem potwory kasetowe Będzie to pierwszy tytuł kooperacyjny, który zostanie wydany na Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Ponadto będziesz potwory kasetowe Jest dostępny do wydania w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Studio Bytten w Brighton składa się z artysty i głównego scenarzysty Jaya Bayliss oraz programisty i projektanta Toma Cooksona. potwory kasetowe Jest to druga gra młodego niezależnego dewelopera i będzie pierwszym tytułem na konsolę.

Podtrzymujemy Raw Fury potwory kasetowe Jak dotąd wielkie wsparcie. Zespół rozumie, co chcemy osiągnąć poprzez grę i jest po naszej stronie radą i działaniem. potwory kasetowe Już czuje się świetnie i nie byłby tym, kim jest bez wcześniejszego wsparcia Raw Fury.

Niezależni deweloperzy, Jay Bayliss i Tom Cookson, opowiadają o współpracy z Raw Fury

Jonas Antonson z Raw Fury dodaje:

Praca z niesamowitymi talentami w Bytten Studio to prawdziwa przyjemność. Cassette Beasts pasują do Raw Fury i nie możemy się doczekać, aby przedstawić graczom humor, potwory, relacje i unikalny świat.

potwory kasetowe Jest to gra fabularna z otwartym światem, w której gracze chwytają „przerażające” potwory za pomocą Walkmana, aby później wykorzystać je w turowych bitwach. Dwie różne formy potworów można zremiksować za pomocą unikalnego systemu fuzji w grze, tworząc unikalne i potężne nowe formy. Więcej informacji o Bytten Studio i potwory kasetowe Można go znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: https://www.cassettebeasts.com

READ  Viper Rover NASA: krytyka wybranego miejsca lądowania na południowym biegunie księżyca
Continue Reading

Tech

Aplikacja obsługująca kamery monitorujące EZVIZ i nie tylko

Published

on

masz system Homematyczne IP Zainstalowałeś aplikację i nie używasz jej od dłuższego czasu? To dla ciebie wiadomość. Aplikacja „Homematic IP” obsługuje teraz integrację kamer monitorujących EZVIZ na zewnątrz i wewnątrz. Po zaktualizowaniu aplikacji użytkownicy mogą również spodziewać się widżetów do rolet i wyzwalaczy żaluzji, nowego automatycznie generowanego raportu z instalacji i innych ulepszeń, zgodnie z dziennikiem zmian. Aktualizacja z numerami wersji 2.9.0 (iOS) i 2.9.8 (Android) stopniowo dla wszystkich użytkowników począwszy od dzisiaj.

Nowa wersja aplikacji obsługuje również nowe oprogramowanie (wersja 1.4.2) dla silnika zamka drzwi “Homematic IP”, które będzie dostępne wkrótce i które zapewnia nowe opcje konfiguracji. Sygnał potwierdzenia można dezaktywować, można zmienić ustawienie kąta dla ograniczników końcowych, a czas zatrzymania można wydłużyć do 5 sekund. Silnik zamka drzwi będzie również w przyszłości obsługiwany przez aplikację „Home Connect Plus”.

Linki afiliacyjne są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie. Dziękuję za wsparcie!


READ  Death's Door – teraz dostępne na Xbox Series X/S i PC
Continue Reading

Tech

macOS (12) Monterey: nowy system operacyjny Apple dla komputerów Mac i MacBook gotowy

Published

on

Firma Apple ogłosiła, że ​​macOS „Monterey” dla komputerów Mac i MacBook został ukończony. Bezpłatna aktualizacja wprowadzona w czerwcu jest nieco nieśmiała w porównaniu z poprzednim rokiem, który przyniósł natywne wsparcie dla SoC ARM serii M firmy Apple z systemem macOS 11 Big Sur. Nazywa się jednak macOS 12. Zostanie wydany 25 października.

Wersja skacze nawet bez remontu

Przejście z macOS 10.x na 11 w Big Sur było nie tylko spowodowane mnóstwem poważnych zmian, w tym obsługą ARM, ale wydaje się, że Apple co roku odlicza co roku do przecinka. Jednak producent dopiero od lat podawał do publicznej wiadomości nazwę systemu operacyjnego.

To są główne innowacje

Z systemem macOS „Monterey”, nazwanym na cześć Nadmorskie miasto w KaliforniiApple chce lepiej łączyć Maca (Booka) i iPadOS. Dzięki Universal Control użytkownicy mają możliwość kontrolowania iPada za pomocą klawiatury i myszy komputera Mac lub MacBook — w tym wymiany danych.

Już na WWDC 2021 firma Apple zaprezentowała z jednej strony, jak za pomocą gładzika MacBooka przesuwano wskaźnik myszy na znajdującym się obok iPadzie, zamykano aplikacje i przeciągano plik z tabletu na laptopa. Ale łańcuch może się przedłużyć: plik można przenieść z iPada za pośrednictwem MacBooka do iMaca znajdującego się po prawej stronie laptopa; W tym przypadku był obsługiwany za pomocą myszy.

W takim przypadku urządzenia wejściowe zawsze wysyłają swoje dane wejściowe do tego samego systemu, macOS 12 Monterey przekazuje dane wejściowe do innego komputera z systemem macOS lub iPada z iPadOS 15. Na przykład w przeciwieństwie do Logitech Flow urządzenie wejściowe nie zmienia Bluetooth gospodarz.

Następujące urządzenia peryferyjne obsługują macOS Universal Control:

 • MacBook Pro (2016 i nowsze)
 • MacBook (2016 i nowsze)
 • MacBook Air (2018 i nowsze)
 • iMac (2017 i nowsze)
 • iMac (5K Retina 27-calowy, koniec 2015 r.)
 • iMac Pro i Mac mini (2018 r. i nowsze)
 • Mac Pro (2019)
 • iPada Pro
 • iPad Air (3. generacji i nowsze)
 • iPad (6. generacji i nowsze)
 • iPad mini (5. generacji i nowsze)
READ  OnePlus Pad: tablet z Androidem powinien pojawić się wkrótce

Safari nie jest tak kompaktowe, jak planowano

Dzięki macOS Monterey przeglądarka Safari otrzymała nową metamorfozę, a jej elementy sterujące powinny się cofnąć, aby zrobić więcej miejsca w witrynie. Jednak na początku wersji beta Apple porzucił pierwszy pomysł: adres URL i pasek wyszukiwania zostały początkowo umieszczone po prawej stronie aktywnej karty na pasku kart, czyli w stale zmieniającej się pozycji. W ostatecznej wersji domyślnie pojawiają się ponownie dwa znajome paski.

W ten sposób pasek kart nie pojawia się już w ostatecznej wersji (Zdjęcie: Apple)

Monterey otrzymuje nowe mapy Apple i VRR

Inne innowacje w macOS Monterey są związane z uniwersalnymi aplikacjami, które są również dostępne na iOS i iPadOS. Zmiany, które Apple planuje wprowadzić w FaceTime, iMessage, nowych Apple Maps lub Centrum powiadomień z SharePlay, Share i Focus można znaleźć w wiadomościach o ogłoszeniu iOS 15 oraz w raporcie iOS 15: Nowe mapy Apple to ogromny krok naprzód. Monterey obsługuje również zmienną częstotliwość odświeżania na monitorach Adaptive Sync.

Pełny przegląd wszystkich innowacji, w tym nowy pasek kart w Safari, który w końcu nie został wdrożony, Już połączono z Apple.

Komputery Mac i MacBooki otrzymają tę aktualizację

Apple wprowadza również macOS Monterey jako bezpłatną aktualizację dla niektórych już bardzo starych systemów. Najstarszym obsługiwanym komputerem Mac jest Mac Pro 2013. Aktualizacja będzie dostępna we wszystkich zgodnych systemach 25 października.

 • iMac (koniec 2015 i nowsze)
 • Mac Pro (koniec 2013 i nowsze)
 • iMac Pro (2017 i nowsze)
 • Mac mini (koniec 2014 r. i nowsze)
 • MacBook Air (początek 2015 r. i nowsze)
 • MacBook (początek 2016 r. i nowsze)
 • MacBook Pro (początek 2015 r. i nowsze)
Continue Reading

Trending