Connect with us

Tech

Czarny piątek 2021: Rekomendacje przetargowe — Jeep eBikes, Media Markt, Saturn, Nike, Flaconi, IKEA, Adidas & Co.

Published

on

  • Czarny piątek 2021: data przypada 26 listopada
  • Znajdź oferty w całym kraju w Adidas, Samsung, Media Markt and Co.
  • Wielu kupców z atrakcyjnymi Pre-show
  • W Czarnym Tygodniu przedstawiamy wybór najlepszych ofert w Niemczech

Najlepsze oferty na Czarny piątek w Niemczech: Czarny piątek tradycyjnie odbywa się w piątek po American Harvest Festival (Święto Dziękczynienia). Oto jak Black Friday 2021 przyciąga wzrok ten 26. Listopad 2021. Wszystko, co musisz wiedzieć o Czarnym Piątku, znajdziesz w naszym osobnym artykule. Jakie oferty są naprawdę tego warte? Tutaj znajdziesz najlepsze i najfajniejsze oferty od Media Markt, Apple, Mbel Hffner, Samsung i wielu innych. Informujemy Cię na bieżąco. Przy okazji: Czarny Tydzień już się rozpoczął na Media Markt i Saturn, wszystkie świetne okazje znajdziecie w osobnym artykule.

Czarny piątek w Niemczech: ci sprzedawcy już tam są

A teraz naprawdę warto zajrzeć na strony internetowe detalistów. Jeśli rynek mediów *I Saturn*I adidas*I Lidl *I Szatan*I Nike * lub Douglas *Kuszą Cię też prawie wszyscy dostawcy Ekscytujące oferty z wyprzedzeniem.

Czarny Tydzień 2021 w MediaMarket: Od teraz oszczędzaj technologię

Jeep E-Bike z Czarnego Tygodnia: wysokiej jakości e-rowery w okazyjnych cenach

Czarny Tydzień 2021 na Saturnie: odkryj wszystkie świetne okazje tutaj

BuyBack Friday w IKEA: Sprzedaj używane meble i zyskaj dodatkowe 20%

Oszczędź 20% + 25%: KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ TYDZIEŃ CZARNEGO PIĄTKU DLA DREWNA HEVNER

Oferty Lidla na Czarny Tydzień

Odkryj oferty codziennych zmian w Zalando

Nike: Kliknij tutaj, aby sprzedawać w sklepie internetowym

O Tobie: Stan sprzed Czarnego Piątku fr

Najlepsza oferta w adidas: Do 50% zniżki na zakupy Early Bird w Cyber ​​Week

Beauty Friday w Douglas: Kliknij tutaj, aby zobaczyć przedsprzedaż

Czarne oferty w Teufel: do 33 procent zniżki na głośniki, słuchawki itp.

READ  The Tried Meross Cherub Baby — inteligentna lampka nocna z niektórymi funkcjami

Zdobądź wczesne prezenty świąteczne w Christ Jeweller

Heynovember: Teraz zaoszczędź 25 we Flaconi

Vero Moda: tutaj czekają na Ciebie listopadowe oferty

Jack & Jones: To są zniżki na Czarny piątek

Zobacz aktualne oferty w Ekspercie

Czarne tygodnie w Samsungu: innowacyjne pakiety i najlepsze oferty

Amazon Shenzhen: Ojciec Czarny Piątek

Najlepsze oferty na Czarny piątek w skrócie

Zawsze znajdź najniższe ceny – tutaj możesz porównać ceny z Idealo.de

Skąd pochodzi Czarny Piątek?

W Stanach Zjednoczonych jest pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia „Czarny Piątek” o imieniu. Wielu Amerykanów wykorzystuje te długie wakacje na pierwsze świąteczne zakupy. Ponadto handlowcy przyciągają klientów czasami dużymi rabatami. W Stanach Zjednoczonych Czarny Piątek i następny weekend to jedne z najbardziej ruchliwych dni w roku. Najważniejszym punktem szumu wokół transakcji jest to, że „Internet dwa”Poniedziałek po weekendzie. Wtedy sprzedaż kupców rośnie tak bardzo, że mogą odrobić straty lub powrócić do czarnej sytuacji.

Teraz pracuje również w Niemczech Każdego roku w tym dniu największa akcja rabatowa w sprzedaży internetowej: Amazon na przykład co 5 minut ma gotowe oferty dla swoich klientów. ten Swoją drogą, Apple zorganizowało pierwszy Black Friday w Niemczech. Gigant technologiczny przyniósł nam udany model w 2006 roku. Potem do akcji wkroczyli również inni sprzedawcy online.

Za głośno Niemieckie Stowarzyszenie Handlowe Również w Niemczech coraz więcej osób kieruje się na wyszukiwanie ofert online w Czarny Piątek. Tydzień przeciwnika od dawna sprawdza się w tym kraju.

Najwyższe rabaty czekają na Ciebie w Czarny Piątek

Podobnie jak w latach ubiegłych, najważniejszych ofert z okazji Czarnego Piątku można się spodziewać w branży elektronicznej: laptopy, smartfony, sprzęt AGD oraz elektronika rozrywkowa, taka jak konsole do gier, soundboxy, projektory, telewizory smart, słuchawki i kije do strumieniowania Różne oferty abonamentowe i więcej. jeszcze.

READ  Od Garching do Układu Słonecznego: unikalne obrazy asteroid

W Niemczech w 2020 roku sprzedano łącznie 3 554 procent urządzeń elektronicznych w porównaniu ze średnią dzienną. Największy wzrost sprzedaży odnotowano w grupie wiekowej 66 do 75 lat. Daj ojcu Wzrost sprzedaży o 73 procent w porównaniu do 2019 roku.

Amazon podniósł sprzedaż w 2020 roku z „Czarnego piątku” na „Internetowy poniedziałek” 60 procent do 4,8 miliarda dolarów. W tym roku fani Apple’a w Niemczech z pewnością będą mogli ponownie wiele osiągnąć.

Którzy sprzedawcy oferują świetne oferty w Czarny Piątek i Poniedziałek Internetowy?

Setki detalistów i sklepów internetowych świętują Czarny piątek 2021 Rozpocznij świąteczny biznes z jednorazowymi akcjami rabatowymi. Również w 2021 r. wielu detalistów w Niemczech będzie oferować świetne okazje.

Między innymi w tym roku ponownie będziecie mogli liczyć na niesamowite zniżki na artykuły techniczne w Media Markt i Saturn. Ale sklepy internetowe, takie jak Flaconi, Douglas, Otto czy About You, również będą miały gotowe oferty w Czarny piątek. Oczywiście na Amazonie będą też dostępne świetne okazje do odkrycia. Codziennie podsumowujemy dla Ciebie najlepsze oferty.

Artykuł zawiera linki afiliacyjne

*Uwaga: W redakcji zawsze szukamy świetnych ofert i przydatnych produktów dla naszych czytelników – rzeczy, które nas inspirują i okazji, których nie można zignorować. Linki podane w tym artykule i oznaczone ikoną koszyka na zakupy lub gwiazdką są nazywane linkami partnerskimi/linkami sponsorowanymi. Jeśli klikniesz na jeden z tych linków i zrobisz zakupy za jego pośrednictwem, otrzymamy prowizję od sprzedawcy. To nie zmienia ceny dla Ciebie. Nasze raporty redakcyjne są przede wszystkim niezależne od obecności lub wysokości prowizji.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Snapdragon 8 Gen 1: Qualcomm zasili najlepsze smartfony w 2022 roku z ARMv9

Published

on

Na Snapdragon Tech Summit 2021 firma Qualcomm przedstawiła Snapdragon 8 Gen 1 pod zupełnie nową nazwą, nową platformę premium dla flagowych smartfonów 2022. Qualcomm wykorzystuje nowe rdzenie Cortex dla architektury ARMv9, szybszy procesor graficzny, procesor obrazu typu dziurkacza, a nawet 5G Najszybszy.

[Anzeige: Jetzt Intels Prozessoren der 12. Core-Generation bei Mindfactory kaufen – schon ab 308 Euro!]

Nowy początek pod nową nazwą

Qualcomm ogłosił już w przededniu swojego corocznego pokazu halowego, że jego nowe procesory Snapdragon będą miały w przyszłości inny schemat nazewnictwa. W przyszłości seria będzie bardziej skoncentrowana na podstawie numeracji, a ciągły podział na generacje powinien pokazać, jak nowoczesna jest dana platforma. Ponadto kolory odgrywają ważną rolę w definiowaniu łańcucha, podobnie jak złoto na przykładzie platform premium znanych wcześniej jako „Snapdragon 8xx”. Zamiast trzycyfrowej numeracji nowy flagowy SoC nosi nazwę Snapdragon 8 Gen 1. Czytelnicy są proszeni o ocenę, czy nowy schemat nazewnictwa rzeczywiście zapewnia większą przejrzystość na forum.

Dzisiaj jest przybliżony przegląd funkcji Snapdragon 8 Gen 1, ale podczas Snapdragon Tech Summit 2021 zaplanowano również głębokie nurkowanie i sesję testów porównawczych. Pojawią się również inne ogłoszenia z innych dywizji Qualcomm, ale jak dotąd podlegają one zablokowaniu Kropka.

Mała liczba wcale nie ułatwia

Choć nazwa procesora wydaje się być uproszczona, Qualcomm pominął również numerację poszczególnych bloków funkcyjnych. Oznacza to, że regiony takie jak Kryo (CPU), Adreno (GPU), Spectra (ISP) i Hexagon (DSP) również nie mają już żadnej numeracji. Jednak nie ma też innych (nowych) metafunkcji, dlatego zdecydowanie brakuje ważnych głównych bohaterów, przynajmniej jak na niszowe dziennikarstwo.

Snapdragon 8 pierwsza generacja

Snapdragon 8 pierwsza generacja

Snapdragon 8 pierwsza generacja

Snapdragon 8 pierwsza generacja

Przegląd Snapdragon 8 Gen 1

Przegląd Snapdragon 8 Gen 1

Schemat blokowy Snapdragon 8 Gen 1

Schemat blokowy Snapdragon 8 Gen 1

ARMv9 przenosi się z Cortex-X2, A710 i A510

Korzystając z przykładu nowego Kryo-CPU, Qualcomm wyjaśnił na żądanie, że Snapdragon 8 Gen 1 dokona przejścia na architekturę ARMv9 z nowymi rdzeniami. Swoją drogą, w dzisiejszym ogłoszeniu nie warto wspominać o nowej architekturze Qualcomma. Dwurdzeniowa architektura, trzy rdzenie wydajności i cztery rdzenie wydajności są kompatybilne ze Snapdragonem 888 (+), ale trzy grupy są teraz zajęte przez Cortex-X2, Cortex-A710 i Cortex-A510. Qualcomm określa maksymalną częstotliwość taktowania 3,0 GHz, która odnosi się wyłącznie do rdzenia Prime, a po bliższym przyjrzeniu się mały druk pokazuje również „tylko” 2,995 zamiast pełnego 3,0 GHz. To ta sama godzina szczytu, którą Snapdragon 888 Plus przywiózł ze sobą latem. Na pytanie, Cortex-A710 i Cortex-A510 mają teraz działać odpowiednio z częstotliwością do 2,5 GHz i 1,8 GHz.

Nowa produkcja przy 4 nm

Jeśli chodzi o grupę wydajności, oznacza to wzrost o 80 MHz w porównaniu do procesora Snapdragon 888, który Qualcomm powinien zrekompensować pod względem wydajności nowym wyjściem przy 4 nm. Czy będzie to TSMC N4, czy Samsung 4LPE, na razie się okaże. To samo dotyczy określonej oceny wydajności procesora, którą nadal należy omówić za pomocą testów porównawczych. Qualcomm określa ogólny wzrost wydajności o 20 procent (wielordzeniowy) dla nowego chłodzonego procesora, przy jednoczesnej oszczędności do 30 procent energii.

Nowy procesor graficzny Adreno jest zoptymalizowany pod kątem Vulkan

Nowy procesor graficzny Adreno powinien zapewnić o 30 proc. więcej mocy, co praktycznie potwierdza wstępną ocenę redakcji. Korzystając z subtelnego wykresu bez nazywania osi Y, Qualcomm wykazał podczas Dnia Inwestora 2021, że chociaż następna generacja nie zapewni absolutnie najwyższej wydajności, może zapewnić jeszcze wyższą wydajność przy stałym obciążeniu. Porównania z procesorem graficznym Bionic A15 firmy Apple początkowo sugerowały 25-procentowy wzrost, a ostatecznie wzrósł on do 30 procent. Mówiąc o 25%: Qualcomm ustawia tę wartość, aby zwiększyć wydajność GPU — nie zamiast zwiększać wydajność, ale zgodnie z nią.

Qualcomm zapowiada również optymalizacje silników Unity i Unreal, a także Vulkan API, zapewniające do 60 procent wyższą wydajność w szczytowych momentach. Po niedawnych dobrych wynikach w OpenGL, układy SoC Snapdragona wydają się być opracowywaniem GPU nastawionym na Vulkan. Nowa generacja Adreno obejmuje również renderowanie wolumetryczne w celu wizualizacji efektów, takich jak mgła i zamglenie, a także interaktywna gra światła, cienia i podobnych efektów, a także dodanie cieniowania o zmiennej szybkości (VRS) na poziomie 2.

Nowy procesor obrazu dla 8K HDR

Qualcomm zwraca szczególną uwagę na procesor obrazu Spectra, którego funkcjonalność jest zgrupowana jako „Snapdragon Sight” i który ma trzy 18-bitowe smugi RAW do 3,2 zamiast 2,7 Gb/s, przetwarzając w ten sposób o 18,5 procent więcej pikseli, niż można nawet przetworzyć teraz. W zakresie pojedynczych zdjęć, do 200 Mpix nie oznacza to żadnej zmiany, ale ocena „Zero Shutter Lag” (ZSL), czyli w trybie seryjnym przy 30 kl./s, skutkuje wyższą rozdzielczością niż dwa lub trzy aparaty możliwe równoległe. Jeśli trzy czujniki są odczytywane równolegle z ZSL, jest to teraz możliwe przy 36 zamiast 28 MP każdy, przy tylko dwóch czujnikach jest nowa kombinacja 64 i 36 zamiast 25 MP, a 108 zamiast 84 MP jest możliwe przy pojedynczy aparat. Dzięki tej drugiej funkcji Qualcomm powinien oddać sprawiedliwość swojemu wieloletniemu partnerowi Samsungowi, oferując czujnik 108 MP, z którego korzystają również inni producenci OEM.

W przypadku nagrań wideo rozdzielczość 8K, w tym HDR, jest głównym tematem Snapdragon 8 Gen 1. Rozdzielczość 8K z 30 klatkami na sekundę nie jest całkowicie nowa, ale w przypadku Snapdragon 888 było to obsługiwane tylko w SDR, podczas gdy HDR był ograniczony do 4K. Formaty HDR HDR10(+), Dolby Vision i HLG są ponownie uwzględniane w nagraniach wideo, chociaż obsługa Qualcomm nie oznacza automatycznie integracji przez producenta OEM, który wybiera tę samą konkretną funkcję. Oczywiście zachowana jest rozdzielczość 4K i działa w SDR z prędkością do 120 klatek na sekundę. W przypadku nagrań w zwolnionym tempie przy zmniejszonej rozdzielczości 720p ponownie oferowane jest maksymalnie 960 klatek na sekundę.

ISP Nowe potrójne 18-bitowe ISP
Nowy ISP Spectra ISP 18-bitowy (zdjęcie: Qualcomm)

AV1 nie stanowi problemu dla Qualcomm

W związku z tym do odtwarzania wideo dostępne są również tak zwane standardy HDR, ze sprzętową akceleracją treści do H.265 i VP9. Każdy, kto spodziewał się, że Qualcomm doda koder/dekoder AV1, po raz kolejny będzie rozczarowany, że standard nigdy więcej nie trafił do SoC. Obraz może być wyświetlany na ekranach smartfonów o rozdzielczości 4K przy maksymalnie 60 Hz lub rozdzielczości QHD+ do 144 Hz, która obejmuje również smartfony do gier. Snapdragon 8 Gen 1 obsługuje zewnętrzne wyświetlacze o maksymalnej rozdzielczości 4K przy 60 Hz i obsługuje HDR10 (+).

W porównaniu do Snapdragon 8 Gen 1 i Snapdragon 888

Tensor to centrum sztucznej inteligencji

AI ponownie zbliża się do Qualcomma bez dedykowanej jednostki przetwarzania neuronowego, ale rozdziela zadania z tego obszaru na poszczególne bloki chipa, w tym CPU, GPU i cyfrowy procesor sygnałowy, a ostatni pseudonim „sześciokąt” zdecydowanie zmierza w kierunku jednostka przetwarzania neuronowego . Interakcja między wszystkimi komponentami nazywana jest „silnikiem AI” i jest dostępna w Snapdragon 8 Gen 1 w „7. generacji”. Tak zwany „fused AI accelerator”, który oferuje akceleratory tensorowe i standardowe oraz rozszerzenie wektora, ma kształt sześciokąta. Tym razem już więcej TOPS nie będzie ogłaszane bezpośrednio, ale do czterech razy szybciej w wyniku ulepszeń sprzętu i oprogramowania. Dedykowana pamięć masowa dwukrotnie większa od wbudowanego akceleratora sztucznej inteligencji i podwojona wydajność Akceleratora Tensor to główne atrakcje tym razem. Osiąga się to również dzięki obsłudze mieszanej precyzji dla typów danych INT8 i INT16. Akceleracja Tensor skupia się na sektorze mobilnym, zwłaszcza w przypadku Androida, po tym, jak Google wprowadził mobilne TPU w Tensor SoC w Pixel 6 (Pro).

Silnik SI siódmej generacji
Silnik AI 7. generacji (zdjęcie: Qualcomm)

Snapdragon X65 zarządza do 10 Gbit/s przez 5G

Qualcomm obejmuje obszar łączności za pomocą Snapdragon X65, który jest ponownie zintegrowany bezpośrednio z SoC i obejmuje wszystkie aktualne standardy komórkowe od 2G do 5G. Qualcomm już wprowadził modem indywidualnie w lutym tego roku i dodał dodatkowe funkcje w maju. Szeroko reklamowaną cechą jest złamanie znaku 10 Gbit/s, pod warunkiem, że połączy się zarówno widmo fal milimetrowych, jak i widmo poniżej 6 GHz. Pasmo 1000 MHz podzielone na 8 bloków częstotliwości spełnia pasmo X65 do 300 MHz w widmie poniżej 6 GHz. Wsparcie dla nośników o przepustowości 200 MHz przez mmWave zostało dodane w maju specjalnie na rynek chiński.

3GPP w wersji 16 wprowadza nowe funkcje

Wysokie maksymalne prędkości są cechą Snapdragon X65, druga to pierwsza obsługa po raz pierwszy wersji 16 3GPP. Konsorcjum New Cellular Standards Consortium regularnie zatwierdza również nowe standardy w ramach pokoleń, takie jak 5G. Na przykład w wersji 16 i Snapdragon X65 5G PowerSave 2.0 korzysta z informacji pomocniczych UE (UAI). „UE” oznacza Sprzęt Użytkownika, tj. Sprzęt Użytkownika. UAI zapewnia, że ​​smartfon i stacja bazowa negocjują ze sobą wydajną pracę. Napięcie pracy modemu, temperatura smartfona, liczba nośników używanych do bieżącej aplikacji lub logiczna konfiguracja MIMO mogą być określone przez obie strony komunikacji we wzajemnej wymianie w celu zwiększenia wydajności i zmniejszenia zużycia energii.

Wzmocnienie sygnału AI
Wzmocnienie sygnału z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (zdjęcie: Qualcomm)

Funkcja „wzmocnienia sygnału wzmocnionego sztuczną inteligencją” firmy Qualcomm, której celem jest odkrycie, w jaki sposób smartfon jest przystosowany, w celu odpowiedniego dostosowania anteny, również osiąga poziom wydajności. Powinno to zapewnić szybszą transmisję, lepszy odbiór i dłuższą żywotność baterii dzięki optymalnemu wykorzystaniu wolnych i ukrytych anten. „AI-Enhanced Signal Boost” jest częścią nowego interfejsu RF, który wraz z nowym QET7100 zapewnia śledzenie obwiedni, które poprawia wydajność energetyczną wzmacniaczy i zużycie energii w zakresie poniżej 6 GHz, a przy LTE powinno być niższe. Qualcomm podaje o 30 procent wyższą wydajność energetyczną niż rozwiązania konkurencyjne. Wiele PA można kontrolować za pomocą trackera, więc producenci OEM mają większy wybór PA. Dzięki QPM6679 Qualcomm oferuje wygodny system PA, który nie wymaga już zewnętrznego optymalizatora i obsługuje pasmo 100 MHz podczas śledzenia.

Wi-Fi 6E i aptX Lossless

WLAN wciąż jest na poprzednim poziomie, bo limitem producenta wciąż jest podłączona zewnętrznie platforma FastConnect 6900 o przepustowości do 3,6 Gbit/s Wi-Fi 6E.Dodatkowo nowa generacja Snapdragona ponownie przynosi wsparcie dla Bluetooth 5.2 i kodeka aptX Lossless. Nowość, która była pierwszą platformą sprzętową, której po ogłoszeniu wciąż brakowało. Jednak producenci OEM muszą wyraźnie licencjonować aptX Lossless. Systemy nawigacji satelitarnej zawierają wiele starożytnych wiedzy, takich jak GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS i NavIC.

ComputerBase otrzymał informację o tym artykule od Qualcomm na podstawie umowy o zachowaniu poufności. Jedynym wymogiem było jak najszybsze opublikowanie.

READ  Telewizory do gier z Nvidia G-Sync: Xiaomi prezentuje nową serię OLED 10 sierpnia
Continue Reading

Tech

Kup teraz „Ring Fit Adventure” w świetnej cenie |

Published

on

gra fitness „Przygoda z pierścieniem” Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych gier na Nintendo Switch – a także doskonały program szkoleniowy! Teraz otrzymujesz tytuł w świetnej cenie.

Ta gra na Nintendo Switch utrzyma w formie nawet tych, którzy nie lubią sportów zimowych! „Przygoda z pierścieniem” Połącz fantasy RPG z siłownią: walczysz z potworami, wykonując różne ćwiczenia, które są odczytywane przez konsolę za pomocą dołączonej konsoli pierścieniowej. Teraz możesz otrzymać program treningowy w Saturn w specjalnej cenie: Płacisz tylko 61,99 € Zamiast zalecanej ceny detalicznej 89,99 €.

>>> Kup „Ring Fit Adventure” w Saturn <<

Uwaga: Aby grać, potrzebujesz klasycznego przełącznika Nintendo lub przełącznika OLED z wymiennymi Joy-Conami. Możesz teoretycznie rozpocząć grę na Switch Lite, ale wtedy potrzebujesz dodatkowych Joy-Conów, które możesz przyczepić do kontrolera pierścieniowego i dołączonego paska na nogę – a wtedy będziesz miał stosunkowo trudności z obserwowaniem tego, co się dzieje. Mały ekran do identyfikacji.

gry

Kup Nintendo Switch: Good Deal na Amazon i Saturn!

Przełącznik Nintendo wciąż jest… Czytaj więcej”

Więcej informacji na temat „Ring Fit Adventure” i innych dobrych gier fitness na Nintendo Switch znajdziesz w naszym artykule na ten temat:

Scena z Ring Fit Adventure na Nintendo Switch: postacie z gry biegają po całym świecie na ringu fitness.gry

Gry fitness Nintendo Switch: najlepsze gry sportowe do ćwiczeń

Nintendo Switch Fitness: Dream Team Dunk… Czytaj więcej”

READ  Telewizory do gier z Nvidia G-Sync: Xiaomi prezentuje nową serię OLED 10 sierpnia
Continue Reading

Tech

Udostępnij Kalendarz adwentowy PlayStation 2021 tylko za kredyty

Published

on

Obok Fizyczny kalendarz adwentowy na PlayStation, o którym po raz pierwszy pisaliśmy jako magazyn w listopadzie, Sony ponownie uruchamia również wirtualny odpowiednik. W przeciwieństwie do poprzednich lat, tym razem możesz wziąć udział tylko w zamian za kredyty.

I wyciągasz go wcześniej z kieszeni, zwłaszcza jeśli jesteś ciekawy. Najpierw musisz to wygrać, chociaż jest tu wiele opcji. Być może najprostszy jest w zamian za nagrody PlayStation, które już wygrałeś. Opcjonalnie możesz również zaprosić znajomych, wziąć udział w codziennym quizie, przeglądać dowolne strony, wymieniać się filmami lub kodami kuponów. Użytkownicy PlayStation Plus otrzymują również 5000 kredytów za darmo.

Jest więc wiele opcji i każdy powinien już mieć określone konto kredytowe, dopasowując swoje nagrody PlayStation.

Udostępnianie tylko za kredyty

Aby wziąć udział w kalendarzu adwentowym PlayStation, musisz ponownie wydać te kredyty. Udział kosztuje 500 punktów dziennie, z szansą na nagrodę główną i dodatkową. Jeśli chcesz wiedzieć z wyprzedzeniem, czy post jest w ogóle opłacalny, zainwestuj imponujące 1000 kredytów, abyś mógł rzucić okiem na jedną z nagród.

Już spojrzeliśmy i udało nam się znaleźć ceny, takie jak konsola DualSense, Sony TV, PS4 Pro, pakiet gier, fotel gracza, kierownice lub ekran można znaleźć za jednymi z najważniejszych drzwi. Czy będzie PS5? Możesz także wykorzystać swoje kredyty, aby zdobyć nagrody cyfrowe, takie jak awatary lub kompilacje PS4. A ci, którzy wolą celebrować dobroczynność, mogą po prostu oddać swoje salda.

Oblicz, jak wysokie są realne szanse na wygranie łącznie 48 nagród od milionów graczy PlayStation. Nie za wysoko!

Nic dziwnego, że kalendarz PlayStation Advent zaczyna się jutro, we wtorek.

READ  Przeglądarka Safari Technology Preview 124 została wydana dla zainteresowanych testerów
Continue Reading

Trending