Connect with us

Tech

Cynora: Samsung Display kupuje technologię OLED z Niemiec

Published

on

Zdjęcie: Senora, dr. Harald Flug

Sprawiamy, że OLED są lepsze„To było motto firmy Cynora z siedzibą w Bruchsal w Badenii-Wirtembergii. Firma Samsunga jest wyraźnie przekonana o swojej pracy nad materiałami mającymi na celu ulepszenie organicznych diod elektroluminescencyjnych i według Bloomberga nabyła Cynorę za równowartość 300 milionów dolarów.

Chociaż przejęcie nie zostało publicznie ogłoszone, słynny autor Bloomberga Mark Gorman jest tego najwyraźniej pewien. Że jego źródła są poprawne. Według nich Samsung Display zapłacił Cynora GmbH około 300 milionów dolarów i tym samym nabył technologię OLED, ale nie pracowników.

Emiter TADF dla bardziej wydajnych ekranów

Cynora specjalizuje się w opracowywaniu materiałów emitujących w kolorze niebieskim i zielonym Opóźniona fluorescencja aktywowana termicznie (TADF) Specjalista i wprowadził niebieski emiter fluorescencyjny w marcu 2020 roku, który podobno działa o 15 procent wydajniej niż jego poprzednicy. Firma wprowadziła na rynek nowy materiał pod nazwą cyBlueBooster. W styczniu 2021 odbył się pokaz cyUltimateGreen. Czerwony analog nie został jeszcze zaprezentowany, ale jest to również możliwe na tej podstawie.

Technologia TADF może być efektywnie wykorzystywana dla wszystkich kolorów OLED, czerwonego, zielonego i niebieskiego, czego do tej pory nie osiągnęła żadna inna technologiaCynora wyjaśniła na swojej stronie internetowej, dodając:TADF łączy w sobie zalety fosforescencji (wysoka wydajność) i fluoryzacji (żywotność)Wyższa wydajność w porównaniu do poprzednich rozwiązań powinna zmniejszyć zużycie energii przez ekrany OLED.

Piksel wyświetlacza OLED RGB składa się z jednego niebieskiego, jednego zielonego i jednego czerwonego subpiksela. Z drugiej strony LG stawia na WOLED z białymi OLED-ami i kolorowymi filtrami. Dzięki nowej technologii Samsung QD-OLED jako podświetlenia używane są tylko niebieskie ekrany OLED; Tutaj kropki kwantowe są używane jako filtry kolorów do generowania zielonego i czerwonego światła.

Technologia jest właśnie przejmowana

Samsung i LG już wcześniej zainwestowały w Cynorę. takie jak Informacje OLED Wspomniała, że ​​Cynora ostatnio wpadła w kłopoty finansowe i kilka tygodni temu zwolniła całą swoją siłę roboczą w ramach umowy. Tak więc Samsung jest właścicielem tylko technologii firmy, która posiada ponad 700 patentów.

READ  AMD FSR 2.0 kontra DLSS w Farming Simulator 22

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Ryzen 7000 i Zen 4: AMD zapraszają na transmisję na żywo 30 sierpnia

Published

on

Zdjęcie: AMD

Plotki naprawdę zaczynają się gotować: AMD teraz publicznie zaprasza Cię do wejścia na żywo 30 sierpnia. Następnie zostaną zaprezentowane nowe procesory Ryzen (Ryzen 7000, Raphael). Będzie też wgląd w nową architekturę Zen 4.

Od tygodni podejrzewano, że 30 sierpnia AMD wprowadzi nową generację procesora Ryzen 7000 o nazwie kodowej Raphael. Zobaczymy, czy inne spekulacyjne terminy testów i rozpoczęcia sprzedaży również będą prawdziwe. W szczególności ostatnia data pozostaje niejasna.

Mapa drogowa dla AMD Ryzen 7000 z Zen 4

Na „Transmisja na żywo AMD odbyła się na „Zen 4” i procesorach Ryzen nowej generacji„Dr Lisa Sue (CEO), Mark Papermaster (Chief Technology Officer i Executive Vice President) oraz inni eksperci w AMDWgląd w najnowszą architekturę „Zen 4”Według komunikatu prasowego wysłanego dziś po południu.

Jednak w tym kraju zainteresowani muszą zostać do późna, bo „Live Premiere” odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 1 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na Kanał AMD na YouTube Możesz śledzić transmisję na żywo. Potem będzie też nagranie AMD.com/Ryzen Złożony.

READ  Zdjęcie Marsa z NASA wywołuje irytację: zobaczyć „częściowo zakopane szkielety”?
Continue Reading

Tech

Action-Adventure ukaże się 24 sierpnia na PC i konsolach

Published

on


24 sierpnia ukaże się „Islands of Adventure” autorstwa niezależnego twórcy gier Kyle’a Thompsona. Za wydanie odpowiada firma Armor Games Studios. Gra to piękna metroidvania, w której musisz pomóc dzielnej myszy Iko w ponownym złożeniu zepsutego świata.

Lot balonem

Świat został rozdarty na strzępy i składa się wyłącznie z pływających wysp. To rozpaczliwie wymaga prostowania! Kontrolujesz mysz Iko, która leci z wyspy na wyspę w swoim zepsutym i zniszczonym balonie, ożywiając magnetyczne rdzenie wyspy.

Jak powinno być, wielu wrogów sprzeciwia się temu projektowi. Jednocześnie możesz spodziewać się wielu zabawnych postaci.

Niskie wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe są raczej niskie. Zalecane Core i3 i GeForce GT640 z 8 GB pamięci RAM. Minimalne wymagania są prostsze. Ta gra będzie działać na prawie każdym komputerze.

wniosek

Jeśli szukasz zmiany i chcesz wesprzeć niezależnego twórcę gier, zdobądź Islets. Gra ukaże się 24 sierpnia 2022 roku na PC Przełącznik Nintendopojawią się Xbox One i Xbox Series S/X.

150 miejsc pracy

0 komentarzy

READ  Olbrzymi gąsienica NASA w ruchu, gdy zbliża się start Mega Księżyca
Continue Reading

Tech

Dekoracja podstrunnicy Pikmin dostępna przez ograniczony czas na łyżwach • Nintendo Connect

Published

on

Wydany 13 sierpnia 2022 r. Nowa dekoracja podstrunnicy Pikmin w Bikmin Bloom! Wykonując cotygodniowe wyzwania od 15 sierpnia do 28 sierpnia 2022 r., możesz tymczasowo zdobyć złote nasiona, które wyrosną na pikmin, aby ozdobić twoją podstrunnicę! Nawet jeśli wygrasz tylko jedną gwiazdkę, otrzymasz złote ziarno. (Ale jeśli zatrzymasz się w połowie, nie dostaniesz jednego.) W sumie są cztery typy: czerwony, żółty, fioletowy i skrzydlaty Pikmin.

Złote Pąki mogą dojrzewać w zaledwie 100 krokach i stać się Pikminem, który ozdobi Twoją podstrunnicę!

Bikmin Bloom

Bikmin Bloom
Bikmin Bloom

Możesz również znaleźć duże pąki z symbolami okazji, zwłaszcza jeśli wybierzesz się na spacer w okresie imprezy. Te pąki stają się również ozdobą podstrunnicy Pikmina.

Fingerboard to popularna gra podobna do mini deskorolki, którą bardzo lubiłem, gdy byłem mały. Możesz „jeździć” dwoma palcami, a nawet robić z nim „fajne sztuczki”! Skoków, zakrętów i innych rzeczy można się nauczyć, ale oczywiście nie jest to bliskie doświadczania prawdziwej deskorolki. Ozdobne podstrunnice Pikmin są dostępne w różnych nadrukach i wzorach.

  • Możesz zdobyć złote ziarno i duże ziarno z żetonem wydarzenia specjalnego w tym samym czasie.
  • Nie możesz znaleźć drugiego dużego ziarna z żetonem wydarzenia specjalnego, jeśli już go posiadasz. Ale kiedy pozwolisz mu się gotować i wybierzesz Pikmina, możesz znaleźć innego.
  • Pikmin do dekoracji na podstrunnicy można rozłożyć tylko ze złotych pąków i dużych pąków, które symbolizują wyjątkowe wydarzenie. Nie możesz im przeciwdziałać, zwiększając poziom przyjaźni za pomocą czerwonego, żółtego, fioletowego lub skrzydlatego Pikmina.
  • Duże pąki oznaczone specjalnym symbolem wydarzenia wyrosną w Pikmin na podstrunnicę nawet po zakończeniu wydarzenia.
READ  Najważniejsze wydarzenia z kwietnia 2022 na Nintendo Switch, PC i Xbox Series X | S i PlayStation 4 | 5 - wieża
Continue Reading

Trending