Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Corona w Monachium: infekcja rośnie – złamano milion śladów szczepień

Wskaźnik infekcji koronawirusem w Monachium ponownie wzrósł. (obraz ikony)

© Peter Kneville / D

Aktualne dane Corona z Monachium: Według Instytutu Roberta Kocha 7-dniowy wskaźnik infekcji ponownie wzrósł w piątek. Stolica stanu przekracza milionową granicę szczepień.

 • Występowanie 7 dni do Monachium Głośno Znowu RKI wzbił się.
 • Nowy Zrelaksować się do wymagania dotyczące maski A zakazać alkoholu W centrum miasta.
 • Od poniedziałku w Bawarii będą obowiązywać nowe zasady Corony.
 • wszyscy KoronaZawsze liczby أرقام Strumień W skrócie …

Aktualizacja: 11 czerwca 2021 r.

Corona w Monachium: RKI informuje o wzroście liczby infekcji w piątek – pękł milion marek za szczepienia

Wystąpienie korony W Monachium znów się podniosło. Jeśli w czwartek wartość nadal wynosi 18,7, pojawia się komunikat Instytut Roberta Kocha (RKI) Jestem Piątek rano 20.01.2007

W Monachium w czwartek 10 czerwca 56 nowych przypadków korony (w tym 11 późnych rejestracji) i 3 kolejne zgony wzmiankowany. obecny 727 Ludzie w Monachium zgłosili posiadanie wirusa.

oboje szczepienia zostań teraz milion marek Pominięcia: Do tej pory (stan na 11 czerwca) Razem 1 015 551 szczepień Przeprowadzono (650 571 pierwszych szczepień i 364980 sekund).

Monachium Impfquote Oznacza to, że na podstawie populacji w wieku 12 lat i więcej pierwsze szczepienie wynosi 49,4%, a drugie 27,7%.

—————————

Aktualizacja: 10 czerwca 2021 r.

RKI informuje, że nie ma prawie żadnych zmian w częstości występowania korony w Monachium

RKI Obecnie zgłaszam الإ Kontuzja w ciągu 7 dni to 18,7 dla Monachium. Dzień wcześniej wartość wynosiła 18,8.

w Monachium Była środa 9 czerwca 52 nowe przypadki korony (w tym 15 późnych rejestracji) i dwa kolejne zgony. To jest od początku epidemii 1247 osób Odnośnie wirusa Corona w Monachium Zmarły.

Obecnie w stolicy stanu zarejestrowanych jest 734 pacjentów. numer reprodukcji Dla Monachium jest to 0,69 (stan na 10 czerwca)

Do tej pory (stan na 10 czerwca) w Monachium łącznie przeprowadzono 992.008 szczepień (644 925 pierwszych szczepień i 347 083 drugich szczepień).

—————————-

Aktualizacja: 09. Czerwiec 2021

Corona w Monachium: raporty RKI sprzed 7 dni

Instytut Roberta Kocha (RKI) Środowe raporty rano Wystąpienie korony z 18,8 w Monachium. I tak wartość znowu spadła. Poprzedniego dnia było jeszcze 21,2.

Nowa ulga Corona od środy: Wymogi dotyczące masek w strefie dla pieszych nie obowiązują, a zakaz spożywania alkoholu zostanie złagodzony

READ  Hrabstwo Dillingen: Aktualizacja Corona: Wskaźnik infekcji w hrabstwie Dillingen nadal spada

wymagania dotyczące maski do Śródmieście w Monachium Na zewnątrz odwołane od środy, 9 czerwca. Do tej pory wymogi dotyczące masek publicznych zostały wdrożone na deptaku Starego Miasta i okolicy w godzinach od 9:00 do 21:00.

Ponadto obowiązuje Relaksujący zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych. Spożycie alkoholu wróci w środę Piesi są wpuszczani na Viktualienmarkt.

będę Gartnerplatz i dalej Weidekindplatz Obowiązuje tylko zakaz spożywania alkoholu Od 20:00 do 6:00

Wraz ze spadkiem wskaźnika infekcji i wzrostem liczby szczepień, możemy z czystym sumieniem podjąć te dodatkowe kroki w kierunku większej normalności życia codziennego.

Burmistrz Dieter Reiter

Ponadto wprowadzono sygnalizację świetlną na Gärtnerplatz, która pokazuje od czwartku do niedzieli, jak zatłoczony jest plac. Zaplanowano dodatkowe sygnalizacje świetlne dla przestrzeni publicznych i terenów zielonych.

———————————-

Aktualizacja: 08. Czerwiec 2021

RKI zgłasza niskie przypadki wirusów w Monachium

kierunek upadek auryura w Monachium ciągły. Jeśli w poniedziałek wartość nadal wynosi 22,6, pojawia się komunikat Instytut Roberta Kocha (RKI) Wtorek rano 21.2.

W Monachium zgłoszono 41 nowych przypadków korony i nie zgłoszono więcej zgonów do poniedziałku 7 czerwca. 803 osoby są obecnie zarażone wirusem. Od początku epidemii z Corony zmarło 1242 mieszkańców Monachium.

Do tej pory w sumie był w Monachium 961.593 szczepienia Przeprowadzono (637 622 pierwsze szczepienia i 323,971 sekund).

Corona rządzi i odpoczywa w Monachium na pierwszy rzut oka

Rząd Bawarii sięga daleko Ulga koronowa które weszły w życie w poniedziałek 7 czerwca 2021 r.

W przyszłości będzie tylko między Dwie klasy infekcji Polecane: dotknięte obszary 7-dniowe mniej niż 50 A obszary, w których infekcja występuje przez 7 dni od 50 do 100.

w Wypadki między 50 a 100 Znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach ujemny test koronowy chciał. w Liczba wypadków przekracza 100 zaatakować Federalny hamulec awaryjny

W przypadku stolicy stanu Monachium obecny poziom infekcji „poniżej 50” daje następujące wyniki Zasady korony:

 • Ograniczenie połączenia: Prywatne spotkania są możliwe z maksymalnie dziesięcioma osobami, bez względu na to, do ilu rodzin należą.
 • specjalne wydarzenia: Możliwe jest organizowanie urodzin, wesel, chrztów i spotkań klubowych w plenerze do 100 osób i w pomieszczeniu do 50 osób (nie liczą się osoby zaszczepione lub wyzdrowiałe).
 • wydarzenia publiczne W przypadku imprez prywatnych i z grupą osób wyraźnie zaproszoną od samego początku, do 50 osób może przebywać w zamkniętych pomieszczeniach i do 100 osób na zewnątrz (w tym osoby zaszczepione lub wyleczone).
 • gastronomia: Jedzenie dozwolone wewnątrz i na zewnątrz do północy (czyste bary, tylko posiłki na świeżym powietrzu). Nie ma obowiązku testowania dla gości.
 • sport Dozwolone wewnątrz i na zewnątrz zgodnie z koncepcją opony sportowej bez ograniczeń rozmiaru grupy i bez obowiązkowych badań.
 • Obiekty rekreacyjne Takie jak parki, kryte place zabaw i podobne stałe obiekty rekreacyjne, zakłady kąpielowe, baseny hotelowe, termy, ośrodki zdrowia, sauny, solaria, salony gier, kasyna, punkty bukmacherskie Brak obowiązkowego testu Otworzyć.
 • w Wydarzenia kulturalne i sportowe Maksymalnie 500 widzów (w tym tych, którzy zostali zaszczepieni i wyzdrowieni) może przebywać na zewnątrz ze stałymi miejscami siedzącymi. Cztery gry z Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 Około 14 000 widzów (20 procent całkowitej pojemności) zostało wpuszczonych na monachijski stadion piłkarski jako test próbny z koncepcją higieny, obowiązkowych testów i bezpiecznego przenoszenia widzów przed meczem i po nim.
 • w Nabożeństwa kościelne Znowu dozwolone jest śpiewanie grupowe.
 • szkoły: Zajęcia prowadzone są ponownie we wszystkich klasach.
 • my: Tak: Regularna praca.
 • Uniwersytety: Imprezy mogą być prowadzone twarzą w twarz z maską i wymaganiami testowymi (dwa razy w tygodniu). pl.
 • Domy spokojnej starości i domy opieki: Brak obowiązku testowania dla odwiedzających
 • rynki Wszystkie artykuły outdoorowe mogą być ponownie sprzedane.
 • Hotele i noclegi: Goście są zobowiązani do przedstawienia negatywnego testu na COVID-19 po przyjeździe.
 • Konferencje A Spotkania Może się to zdarzyć przy identyfikacji liczby uczestników i zapisie danych kontaktowych z koncepcją ochrony i higieny.
READ  Pfizer szuka leku przeciwko COVID-19

Ośrodki szczepień koronowych w Bawarii zachowują priorytet szczepień

Od 7 czerwca 2021 r Określ priorytety szczepień anulowany. w Bawarskie Ośrodki Szczepień Na razie jednak zostanie to zachowane. Więc Daty szczepień Dla ośrodków szczepień w całej Bawarii Impfportal BayIMCO – a zatem również dla Centrum Szczepień Messe Reim – nagrody nadal są przyznawane według priorytetów.

Tylko wtedy, gdy otrzymają tam wszystkie zarejestrowane osoby Grupy priorytetowe od 1 do 3 Złożono ofertę szczepień i trzeba aktywować terminy szczepień dla ogółu społeczeństwa.

————————————

Aktualizacja: 07. Czerwiec 2021

Corona w Monachium: Według RKI infekcja ponownie spada – aktualne dane na pierwszy rzut oka

Występowanie siedmiu dni w Monachium Łatwy według Instytutu Roberta Kocha (RKI) zatonęła. Jeśli wartość wynosi 23 w niedzielę, zostanie zgłoszona RKI poniedziałkowy poranek 22,6.

Daleko idący relaks i nowe zasady dotyczące ograniczeń w kontaktach, restauracjach i szkołach w Monachium będą obowiązywać od poniedziałku.

W Monachium zgłoszono 17 nowych przypadków korony i nie zgłoszono więcej zgonów w niedzielę. Od początku pandemii potwierdzono 72 843 zakażeń i 1242 zgonów. 814 osób jest obecnie zarażonych wirusem w stolicy stanu, a wartość R wynosi 0,72.

Szczepienia koronowe w Monachium

Do tej pory w Monachium co za suma? 948963 szczepienie przeprowadzono (633 987 pierwszych szczepień i 314 976 drugich szczepień).

Decyzją Szczytu Szczepień Rządów Federalnych i Stanowych, wchodzącego w życie w poniedziałek Dzieci i młodzież od 12 lat Zaszczep się przeciwko Coronie. Populacja, którą można zaszczepić, wzrosła z 1.270.488 do 1.316.385 osób.

Monachium Impfquote Oznacza to, że w oparciu o populację w wieku 12 lat i więcej, pierwsze szczepienie wynosi 48,2%, a drugie 23,9% (całkowita populacja Monachium 42,7% / 21,2%).

Z okazji 500.000. Szczepienia szpitalne w Centrum Szczepień Riem w Monachium uzyskały pozytywną ocenę śródokresową największego poza Hamburgiem ośrodka szczepień w Niemczech.

————————————————–

Wirus koronowy w Monachium: obecna infekcja nieznacznie wzrosła w niedzielę

Pierwsze zgłoszenie: 6 czerwca 2021 r.

READ  Misja na Marsa świętuje historyczny sukces! Helikopter NASA kończy swój dziewiczy lot

RKI Relacje w niedzielę 6 czerwca, obecnie jeden Częstość występowania 7 dni 23,0 do Monachium. Oznacza to niewielki wzrost. Wczoraj w sobotę zgłoszono wartość 22,0.

Corona w Monachium: spojrzenie na sprawy z 7 dni i inne aktualne dane.

w Monachium 60 nowych dodanych na sobotę 5 czerwca KoronaPrzypadki (w tym dziesięć spóźnionych rejestracji) i nie zgłoszono dalszych zgonów. Do tej pory w stolicy państwa potwierdzono 72 826 przypadków. Liczba ta obejmuje 70 749 osób, które już wyzdrowiały, 835 obecnie zarażonych i łącznie 1242 zgonów.

narodowo Występowanie siedmiu dni Obie KoronaWskaźnik infekcji spadł do mniej niż 25 przypadków na 100 000 mieszkańców. Jak podało RKI w niedzielę rano, powołując się na informacje od organów ds. zdrowia, wskaźnik infekcji wyniósł 24,7. W ciągu jednego dnia zarejestrowano 2440 nowych infekcji i 74 zgony związane z wirusem.

Według RKI całkowita liczba przypadków korony zarejestrowanych w Niemczech od początku epidemii wynosi obecnie 373 367. Całkowita liczba zarejestrowanych zgonów wzrosła do 89 222. Według niemieckiej agencji prasowej (dpa) Międzynarodowy Instytut Korony oszacowali liczbę osób powracających do zdrowia po chorobie Covid-19. Około 3 538 000.