Connect with us

entertainment

Co kupiła córka Heidi Klum z pierwszej pensji

Published

on

Lenny Klum przez kilka miesięcy pracowała jako modelka i ciągnie jedną pracę za drugą na plaży – za to 17-latka otrzymała ogromną kwotę, którą zainwestowała w coś wyjątkowego.

Seria zdjęć z 10 zdjęciami

Od końca 2020 roku Lenny Klum Pracuj jako model formalny. Razem z matką Heidi zabłysnął na okładce niemieckiego Vogue’a. Od tego czasu 17-latka podbiła branżę i teraz zarabia własne pieniądze.

Lenny Klum kupił coś wyjątkowego ze swojej pierwszej wypłaty. W rzeczywistości nastolatka inwestowała pieniądze w sposób zrównoważony. „Największą kwotę zainwestowałem w mój las; kupiłem drzewa za 50 000 dolarów” – mówi Lenny Bunte. „Brzmi to trochę zabawnie, ale to było dla mnie bardzo ważne”.

300 000 nagród pieniężnych dla Heidi Klum

jej matka * jej matka Heidi Klum Nie był dużo większy niż w serialu aktorskim Thomas Gottschalk został odkryty. W tym czasie model otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 300 000 euro. Nie wiadomo, co Heidi zrobiła z pieniędzmi. Przeniosła się prosto do Stanów Zjednoczonych – i jej kariera nabrała rozpędu.

Na początku lat 90. Heidi Klum została odkryta podczas castingu przez Thomasa Gottschalka. (Źródło: zdjęcia imago)

Prawie 30 lat później w jej ślady idzie córka. Powiedziała magazynowi: „Właściwie chciałam zostać modelką, odkąd miałam jedenaście czy dwanaście lat. Często pracowałam z mamą i bawiłam się makijażem”. „W przeszłości tak bardzo mi się to podobało, że żałuję, że nie mogę zacząć od razu na własną rękę”.

„Najważniejszą rzeczą jest być ze sobą szczerym.”

Ale Lenny wciąż musiał uzbroić się w cierpliwość. Dopiero cztery lata później: w grudniu 2020 roku ona i jej matka pozowały do ​​okładki na styczeń/luty niemieckiego Vogue’a. Teraz stoi sama przed kamerą.

Nadal otrzymuje wsparcie od mamy Heidi. „Moja mama zawsze mówi, że najważniejsze jest bycie szczerym wobec siebie i nie uleganie wpływom innych. A co najważniejsze, nie bój się odmówić”. Lenny właśnie uciekł Dolce Gabbana W Wenecji nad podium. 17-latka zaprezentowała swoją pierwszą prywatną kolekcję w Berlinie.

READ  Dlaczego biczowanie mediów przez Liefers jest tak niebezpieczne
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Zaskakująca głowa z włosami: czy księżna Kate nosi przedłużenia?

Published

on

Skąd nagle wziął się ten facet? po sobie Księżna Kate (39) i jej rodzina jest jednością małe letnie wakacje Oddani królewscy są teraz w pełni z powrotem w biznesie. Czy to wszystko? Sportowiec w pracy lub Stylowy na imprezie – Fani mają żonę książę William (39), aby patrzeć na to raz za razem. Jednak w jednym ze swoich przejawów uwagę zwrócił jeden szczegół: Kate urodziła zaskakująco pełną czuprynę — dzięki przedłużeniom?

Podczas rejsu statkiem w Windermere 39-latek pojawił się z niezwykle długimi i jeszcze pełniejszymi włosami z jasnymi lokami. Ekspert ds. przedłużania włosów w rozmowie z słońceże jest pomoc. „Chociaż zmiana jest niewielka, wydaje się, że tak Księżna Kate Twoje naturalne włosy są wydłużane kilkoma przedłużeniami.Olya Katz podzieliła się swoją opinią. Jednak dzięki najnowszej technologii nic z tego nie widać.

Eksperci pracują więc nad włosami Kate – księżna była w stanie odkryć dla siebie umiejętności stylizacji włosów podczas kryzysu zdrowotnego. Ta brunetka była na swoich dzieciach Książę Jerzy (8), Księżniczka Charlotte (6) i Prinz Lewis (3) Żył nim. “Zostałem fryzjerem na tym rezerwacie – ku przerażeniu moich dzieci”, mama trójki dzieci żartobliwie w styczniu.

Księżna Kate nad jeziorem Windermere we wrześniu 2021 r.
Księżna Kate na imprezie w Windermere we wrześniu 2021 r.
Książę Jerzy, księżniczka Charlotte i księżna Kate na weselu Pippy Middleton
READ  Lola Webert wścieka się przeciwko linii lotniczej po horrorze: „The Last Dirty Club”
Continue Reading

entertainment

Love Storm: Ariane wpada w panikę – czy Robert zostawi ją samą w lesie?

Published

on

W 3682 odcinku ARD TV zatytułowanym „Love Storm” romans i intryga są nieuniknione.

Monachium – W bieżącym odcinku Telenoweli ”burza miłościLeah podejmuje decyzję, a Max ponownie rozważa swoją relację z bratem.

Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) wpada w panikę, gdy Robert (Lorenzo Battani, 44 lata) chce iść sam po pomoc. © ARD / Jendrick Mielke

Robert (w tej roli Lorenzo Battani, 44 lata) i Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) uciekają przed rzekomymi porywaczami. Szukając drogi powrotnej do hotelu, stwierdzili, że cały czas chodzą w kółko. Ariane całkowicie traci siły, gdy również łamie kostkę. Robert jest bohaterski i to trwało.

Ponieważ Eric (Sven Wassner, 41 lat) nie otrzymał listu od Aryana, zaczął się martwić. Leah (Deborah Muller, 39 lat) również jest zaniepokojona, ale potem przypomina sobie, że Eric ostrzegał ją w przeszłości, że Aryan wbije klin między nią a Roberta. W środku nocy Leah podjęła decyzję.

Constance (Sofia Schiller, 26) przeprasza swoją przyrodnią siostrę Mayę (Christina Arends, 30) za noc z Florianem (Arne Lauper, 28). Ale kiedy Maja przyjmuje jej przeprosiny, uważa za zgodę na dalsze spotkanie z Florianem.

"To jest zazdrość!" Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?
Widowisko telewizyjne
“To jest zazdrość!” Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?

Tymczasem Hannes (Pablo Conrad, 30 lat) zauważa, że ​​partii darowizny wciąż brakuje pewnej rzeczy dla Floriana. Konstanz ma śmiały pomysł. Odchylasz się z nim od okna?

Max (Stefan Hartmann, 31) chce wysłać swojego brata Jerry’ego (Johannes Huth, 32) do nadzorowanego wspólnego mieszkania. Zobowiązuje się i żegna Shirin (Merv Choucair, 27). Jerry zostaje w domu Maxa po raz ostatni. Kiedy oboje nie mogą spać, grają w grę od dzieciństwa – i to sprawia, że ​​Max jest nieco oczywisty…

Fani mogą zawczasu przekonać się, czy wszystko pójdzie dobrze w ARD .biblioteka multimediów A w ten czwartek (23 września) o godzinie 15.10 pierwszego dnia.

Od 2005 roku romantyczne historie miłosne i złe intrygi Fürstenhof są źródłem inspiracji dla fanów „Burzy Miłości”. Udana seria ARD jest emitowana na całym świecie, od Polski przez Kanadę po Islandię.

Pod koniec każdego sezonu widzowie mogą spodziewać się wymarzonego ślubu dla głównej obsady. Ale zanim to się stanie, para napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. Chodzi o pięciogwiazdkowy hotel “Fürstenhof” w cichym Bichlheim w Bawarii.

Każdy, kto ogląda ARD od poniedziałku do piątku o 15:10, może spodziewać się podróży pełnej emocji i dramatu.

READ  Shrek: Animowane filmy antyspołeczne Wolna bestia 20 lat temu
Continue Reading

entertainment

“Let’s Dance” – Ciężarna Patricia: Tak dowiedział się Alex

Published

on

Niedługo będzie ich trzech! w tym chodźmy tańczyć-Mąż Patricia Biełousowa I Aleksandro Ionel Działa jak w zegarku. Zaręczyli się zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz już śledzą Pierwsze potomstwo razem. A ta dwójka Po prostu zachwycony ujawnić się w Proflash-na wywiad. Ojciec, który byłby szczególnie na haju, był zachwycony, gdy usłyszał o swojej ciąży Patrycja Ma doświadczenie!

Wkrótce po wykonaniu testu ciążowego piękna powiedziała swojemu narzeczonemu dobrą nowinę. Ta chwila była tak magiczna i wzruszająca – Alex nie mógł w to uwierzyć. „Byłem naprawdę szczęśliwy. Wiele osób pracowało przez lata, aby mieć potomstwo. Naszym pragnieniem zawsze było, aby nie odkładać zbytnio planowania dla dzieci”.mówi in Proflash-na wywiad.

Patrycja Ona też była bardzo przytłoczona pozytywnym wynikiem testu. „Było to dla mnie bardzo zaskakujące, ponieważ dowiedziałem się tak późno – w czwartym miesiącu. Była bardzo urocza i wzruszająca – przyznaje tancerka Proflash Cena £.

Patricia Belousova i Alexandru Ionel, „Let’s Dance” – gwiazdy

Stefan Walucha / ActionPress

Patricia Belousova i Alexandru Ionel na przyjęciu dla dzieci, wrzesień 2021
Patricia Belousova, „Let’s Dance” – Star
READ  Shrek: Animowane filmy antyspołeczne Wolna bestia 20 lat temu
Continue Reading

Trending