Connect with us

entertainment

Co dalej? Wtorek 25 maja 2021 r

Published

on

Monachium. O 15:10 najsłynniejszy pięciogwiazdkowy hotel w Niemczech Fürstenhof otwiera swoje podwoje i zaprasza widzów na rodzinne dramaty o klanie Saalfeld. Od czasu pierwszej emisji we wrześniu 2005 roku udana telenowela ARD od poniedziałku do piątku opowiada historie o miłości, zmaganiach i ciosach losu w malowniczym Bichlheim, fikcyjnej scenerii serialu.

„Love Storm” we wtorek 25 maja 2021: odcinek 3607

Maja i Florian podczas wyszukiwania natrafili na stare konto e-mail od Erica. Florian niepostrzeżenie próbuje uzyskać wskazówkę dotyczącą hasła od swojego brata – bezskutecznie. Aby przefiltrować ich głowy, weszli Maja i Florian i już udało nam się znaleźć prawidłowe hasło. Dwie przytulają się z dreszczykiem.

Christophe dowiaduje się, że Werner chce kupić akcje Ariane i żąda od niego rezygnacji. Kiedy Werner odmawia, Christophe daje Ariane do zrozumienia, że ​​nie powinna być zbyt szczęśliwa. Zdezorientowana wycofała swoją ofertę Wernerowi.

Alphonse Hildegard zaskakuje zwycięskim asystentem językowym. Hildegarda jest początkowo sceptyczna, ale szybko znajduje przyjemność w nowoczesnej technologii, a Alphonse jest zdumiony, chce nawet zatrzymać asystenta głosowego.

Michael przyznaje Rosalie, że tajemniczy list dotyczy dokumentów rozwodowych Nataszy i że nie powiedział jej, ponieważ nie chciał jej przeszkadzać. Ale potem Rosalie znalazła bilet na pociąg do Hamburga. Jest zdenerwowana i pyta Michaela o to, dlaczego zabronił jej widzieć się z Nataszą.

Maja (Christina Arends, po lewej) czyści Floriana (Arne Loper, po prawej) i jej głowę. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w środę 26 maja 2021: odcinek 3608

Kiedy zdesperowany Cornelius wydaje się tak dobrze zaznajomiony z bliskością Seleny, Kristof nabiera podejrzeń. Wtedy Selena zapewniła go, że między nią a Larsem nic się nie dzieje, ale nadal będzie daleko od niego. Podczas gdy oboje ponownie się przytulają, Selena i Cornelius nie mają pojęcia, że ​​są obserwowani.

Maja i Cornelius są rozczarowani, że w starych e-mailach Erica nie znajdują dowodów zaprzeczenia. Cornelius widzi tylko jedną możliwość: musi przedstawić Ericowi fałszywe dowody. Kiedy opowiada Maga swoje myśli, spada z chmur.

Ariane broni się przed przełożonym i spowalnia plany Kristofa. Podczas gdy Werner jest coraz bardziej niespokojny, Kristof stara się mieć pewność, że jego intrygi się powiodą. Ma już rozwiązanie, które przyspieszy wsparcie Ariane.

READ  Showrunner czyta krytykę fanów – „Wyraźnie to zrozumiałe”

Alphonse jest zdenerwowany, że Hildegarda poświęca zbyt wiele uwagi asystentowi językowemu i skarży się Maxowi na jego cierpienie. Ma pomysł, jak Alphonse może odzyskać głos Hildegardy.

Po kłamstwie Michaela Rosalie prosi go o romantyczny symbol miłości. Kiedy Michael mówi Robertowi o swoich myślach, radzi mu, że zwykle mniej znaczy więcej. I tak Michael powraca do swojego planu i wreszcie ma dla Rosalie wyjątkową niespodziankę.

Selena (Katia Rosen, po lewej) podkreśla Kristoff (Dieter Bach, po prawej), aby w przyszłości bardziej zdystansować się od Larsa. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w czwartek 27 maja 2021: odcinek 3609

Selena jest zdesperowana, ponieważ nie chce już dłużej okłamywać Kristoffa o jej prawdziwym związku z Larsem. Prosi o radę Alphonse’a i ostatecznie decyduje się powiedzieć Christophe’owi prawdę. Kiedy Maja się dowiaduje, błaga matkę, by dalej okłamywała Kristofa. Ale Selena nie może tak żyć.

Podczas rozmowy telefonicznej od George’a Max słyszy, że stawia na wygraną Vanessy w turnieju szermierczym i że nie dba o jej zdrowie. Kiedy Max zaskoczył Vanessę, poinformowała go, przekazała mu jasny komunikat …

Kiedy Florian znalazł e-mail z wyrokiem skazującym na koncie e-mailowym Erica, on i Maja szybko zorientowali się, że Cornelius musiał tam umieścić sfałszowane dowody. Nie przekonany, że ta czynność doprowadzi go do więzienia, Florian sam usunął wiadomość e-mail, więc Cornelius spanikował i zwrócił się do niego z prośbą.

Werner myśli o partii szachów przeciwko sobie, ponieważ chce rozegrać słynną partię ze swojej szkolnej książki o szachach. Kiedy Cornelia się zatrzymuje, okazuje zainteresowanie. Wtedy Werner chce wiedzieć, jaki jest jej zdaniem najlepszy następny krok. Czy Lea może zastąpić swojego brata Andre jako nowego partnera do gry Wernera?

Sherine (Merve Çakır, r.) Potajemnie lubi być blisko Floriana (Arne Löber, L.). © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w piątek 28 maja 2021: odcinek 3610

Aby udowodnić sobie, że nadal jest zakotwiczona w życiu, Ariane uczestniczy w spotkaniu właścicieli i zgadza się wygłosić przemówienie otwierające imprezę charytatywną. Eric nie uważa, że ​​to dobry pomysł, ale Aryan jest na złym tropie. Całą noc pracowała nad swoim przemówieniem, ale podczas imprezy leki pokazały swoje działanie …

READ  Według polskiego rządu na Białorusi wciąż przebywa 7000 imigrantów

Sherine Le Florian przedstawia pomysł, w jaki sposób mógł przekonać Erica do przyznania się. Kiedy chce powiedzieć o tym Maga, ma słabą chwilę. Problemy rodziców kosztowały ją dużo siły, więc Florian stoi u jej boku ze współczuciem. Maja lubi być blisko niego następnego dnia rano. Jednak tylko Max ma ciekawe wieści …

Vanessa mówi George’owi o zarzutach Maxa przeciwko niemu. George odrzuca to i wyjaśnia, dlaczego jest z nią. Ale potem usłyszał, że Max szukał wsparcia Alphonse’a. Dlatego George hojnie zaprosił Sonnbichlerów na mistrzostwa Niemiec w szermierce. Alphonse wierzy w ten pomysł, ale powoli zaprzecza jego wątpliwościom.

Przed Wernerem (Dirk Gallupa, L.) Christoph (Dieter Bach, R.) cieszy się, że jego plan działa. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w poniedziałek 31 maja 2021: odcinek 3611

Selena jest wstrząśnięta, gdy dowiaduje się, że Kristof jest w kontakcie z Sądem Okręgowym i chce umieścić Ariane pod opieką. W międzyczasie Cornelius postanawia skonfrontować się z policją, a Selena próbuje go powstrzymać. Ale podjął decyzję, ale najpierw chce robić to, co chce przez cały czas …

Maja i Sherine zastanawiają się, czy Florian będzie w stanie przekonać Erica do przyznania się. Maja pokazuje się koleżance, ale później tęskni za sytuacją, w której mogłaby podziękować Florianowi za jego zaangażowanie i wreszcie znów go pokochać. Ale taktyka Floriana zawodzi i wzbudza podejrzenia Mai.

Vanessa również nie zniechęciła się Alphonse’a w odniesieniu do George’a. Nie chce, aby George i jej wielki pojedynek zostały jej odebrane. Ale kiedy nie pracujesz tak, jak chce George podczas treningu, reaguje nadzwyczajnie. Rzekomo romantyczna dieta przy kolacji połączona z ciągłym i intensywnym treningiem wprawiła ją w zachwyt.

Z pomocą przyjaciół Rosalie prowadzi udaną imprezę charytatywną. Jednak w całym tym zgiełku nikt nie zauważa, że ​​pasażer na gapę zagnieździł się w „Fürstenhof”, który niepozornie częstuje się jedzeniem podczas imprezy.

Selena (Katia Rosen, po lewej) mówi Corneliusowi (Christophe Morey, po prawej), że Kristof ma jedno i drugie przed oczami. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Obejrzyj film „Burza miłości” online w basenie

Das Erste prezentuje również cały program telewizyjny jako Live TV ARD Media Library za.

READ  O przyjaźni z dużą dozą humoru

Czy przegapiłeś odcinek „Love Storm”?

Nie ma problemu, pierwszy zawsze pokazuje ponowne uruchomienie następnego dnia, transmisja nowego odcinka rano o 9.55. Piątkowy odcinek zostanie wyemitowany ponownie w następny poniedziałek, również o godzinie 9.55.

Możesz także oglądać odcinki nawet przez miesiąc po ich pierwszym wyemitowaniu na stronie internetowej „Sturm der Liebe”. DasErste.de Patrzeć na. Znajdziesz tam informacje o aktorach i poszczególnych odcinkach, a także szeroką gamę materiałów bonusowych oraz blog, który pozwoli Ci zajrzeć za kulisy.

Gdzie gra Love Storm?

Centralną scenerią opowieści jest Fürstenhof w fikcyjnym mieście Bichlheim. Tłem jest prywatny zamek w miejscowości Vagen w Górnej Bawarii, około pół godziny jazdy od Rosenheim. Inne strony znajdują się na stronie Bavaria Film GmbH, gdzie znajduje się kolejna willa, która służyła również jako tło dla filmu historycznego „Manns – powieść stulecia”. W kolekcji willa służy jako tło dla zachodniego skrzydła Fürstenhof.

Zdjęcia krajobrazowe pojawiają się pośród dziwnych scen u podnóża alpejskiego, między innymi w tle tyrolskiego pasma górskiego Samer Kaiser.

„Sturm der Liebe” to niemiecka firma eksportująca telenowele

Nawet jeśli serial stracił teraz widzów, nadal mieści się w dwucyfrowym przedziale ze średnim udziałem w rynku wynoszącym 14 procent. Tak więc „Love Storm” można opisać jako prawdziwą historię sukcesu Das Erste.

W 2010 roku telenowela zdobyła niemiecką nagrodę telewizyjną w kategorii „Najlepszy serial codzienny”. W 2013 r. Nastąpiła europejska nagroda mydlana dla „Najlepszego serialu zagranicznego”. Specjalny odcinek 3000. rocznicy (Pierwsza emisja 20 września 2018 r.) Obejrzała 1,66 mln widzów, co daje stacji łączny udział w rynku na poziomie 17,4%.

Sturm der Liebe jest produkowany w tym kraju przez monachijską firmę telewizyjną Bavaria Film. Ale niemiecka telenowela otwiera się również na większą widownię niż kiedykolwiek wcześniej w innych krajach.

Sprzedając prawa do 20 stacji, sukces wykroczył daleko poza region niemieckojęzyczny. Serial będzie nosił miano telewizji włoskiej, bułgarskiej, francuskiej, polskiej i islandzkiej. Love Storm był nawet nadawany w Kanadzie. Tymczasem niemiecka telenowela okazała się prawdziwym sukcesem eksportowym.

Kilka snów z filmu „Burza miłości”

Mając teraz 17 eskadr, możesz stracić z oczu wszystkie pary, które zebrały się w Fürstenhof. Czy nadal możesz to wszystko połączyć? Oto pary, które marzą o „ SdL ” na każdą porę roku:

 • Sezon 1: Laura i Alexander
 • Sezon drugi: Miriam i Robert
 • Sezon trzeci: Samia i Gregor
 • Sezon czwarty: Emma i Felix
 • Sezon piąty: Sandra i Lucas
 • Sezon 6: Eva i Robert
 • Sezon siódmy: Teresa i Moritz
 • Sezon 8: Marilyn i Konstantin
 • Sezon dziewiąty: Pauline i Leonard
 • Sezon dziesiąty: Julia i Niklas
 • Sezon 11: Louisa i Sebastian
 • Sezon 12: Clara i Adrian
 • Sezon 13: Rebecca i William
 • Sezon czternasty: Alicia i Victor
 • Sezon 15: Denise i Joshua
 • Sezon 16: Francesca i Tim
 • Sezon 17: Maja i Florian

Maja von Thalheim (Christina Arends) i Florian Vogt (Arnie Looper) to para marząca o siedemnastym sezonie „Burzy miłości”. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Katastrofa ekologiczna: Polska: rtęć nie jest przyczyną śmierci ryb

Published

on

Setki pomocników zbierają martwe ryby

Tymczasem w przygranicznym rejonie Odry w Brandenburgii setki pomocników rozpoczęło w sobotę zbieranie martwych zwierząt. W małym miasteczku Lebos koło Frankfurtu nad Odrą na brzegu unosił się nieprzyjemny zapach z powodu rozkładu ryb, opisał korespondent niemieckiej agencji prasowej (dpa). Można również zobaczyć ptaki niosące martwe ryby. Zespoły robocze Lebosa nosiły między innymi kalosze i rękawice. Musisz chronić się przed kontaktem z wodą i rybami.

„Spodziewam się, że dostaniemy kilka ton ryb”, powiedział Thomas Rubin z Departamentu Okręgu Marche-Oderland. Tam porusza się około 300 asystentów, głównie na brzegu, w odległości około 80 kilometrów. Burmistrz miasta Schwedt an der Oder, Ankatherine Hoppe (SPD), powiedziała w radiu rbb info, że pomocnicy zostali zabrani w kombinezony ochronne. Można przypuszczać, że istnieją substancje niebezpieczne dla zdrowia człowieka.

Według brandenburskiego ministra środowiska Axela Vogla, rzeka Odra „znacznie zwiększyła ilość soli”. To było „całkowicie niezwykłe”, powiedział zielony polityk w piątek wieczorem w telewizji RBB. Ministerstwo Fogela stwierdziło, że zmierzone ilości soli mogą być powiązane ze śmiercią ryb. „Według aktualnych informacji nie będzie to jedyny czynnik powodujący wymieranie ryb w Odrze” – powiedziała w oświadczeniu. Termin ładunki soli odnosi się do soli rozpuszczonych w wodzie.

READ  Tydzień po urodzeniu dziecka: Aaron Carter zerwał ze swoją narzeczoną - chłopakami
Continue Reading

entertainment

„Classroom of the Elite” spotkała się z krytyką za słabą jakość animacji – Anime2You

Published

on

Dyskusja wybuchła na Twitterze po użytkownik Niektóre błędy w animacji wskazany Wypowiedział swoją osobistą opinię na temat możliwej przyczyny.

Anime ma promować lekkie powieści

Chociaż pierwszy sezon Sala Elitarna Oczywiście nie spełniła oczekiwań, lekka powieść zawsze cieszyła się dużą popularnością. Być może dlatego podjęto kolejną próbę i fani serii mogą się spodziewać drugiego sezonu, który jest obecnie emitowany. Ale jakość animacji takich jak ta pozostawia jak dotąd wiele do życzenia.

Podczas gdy pojedyncze klatki lub rozmycie nadal można odrzucić jako przeoczenie, scena z odcinka VI była ukoronowaniem tego wszystkiego. Podczas pracy przekaźnika na pierwszym planie pojawiła się postać, która miała być w tle. Zdjęcie tej sceny i innych uchybień w jakości animacji znajdziecie poniżej.

użytkownik Umieść tweetaktóry zwrócił uwagę na błędy, wyraził później swoje wątpliwości, dlaczego tak udana seria jak „Classroom of the Elite” została oszukana przez słabą jakość animacji:

Komentarz od sakugabrasil

„Pierwszy sezon był mocno krytykowany przez fanów lekkiej powieści za usunięcie lub zmianę wielu rzeczy. Również sprzedawał się słabo, ale został popchnięty przez lekką powieść. Dlaczego więc nie kontynuować anime tak taniego i powierzchownego, jak to tylko możliwe?”

Prawie każdy odcinek ma słabą animację, znacznie gorszą niż w pierwszym sezonie. Animacja jest niespójna i źle wykonana. Ruchy są sztywne i czasami rozłożone. Cały drugi sezon to wyraz pogardy.

Główny inwestor (KADOKAWA) chce po prostu zwiększyć sprzedaż lekkiej powieści poprzez anime. Producent animacji w Lerche Animation Studio nie ma prawie żadnego doświadczenia. Żadna z zaangażowanych osób nie wydaje się być naprawdę zaangażowana w anime.

Oczywiście nie oznacza to, że anime nie jest dobre ani rozrywkowe. Mówię tylko, że jego spektakl odzwierciedla rozsądne interesy uczestników. Anime jeszcze się nie powiodło, ale będzie kontynuowane z powodu pewnych czynników.

READ  Pakiet biurowy został oficjalnie uruchomiony!

Dwunastoodcinkowy pierwszy sezon „Classroom of the Elite” jest dostępny w Niemczech za pośrednictwem transmisji strumieniowej Chrupiąca Bułka pozbyć się ich. Drugi sezon jest tam grany w oryginalnym języku z niemieckimi napisami w symultanicznej emisji. Anime jest oparte na lekkiej powieści o tym samym tytule autorstwa Shougo Kinugasy.

Więcej na ten temat:

Kino:

Przez Świergot
© Shougo Kinugasa / Wydane przez Kadokawa Corporation / Youzitsu Partners

Continue Reading

entertainment

Aktor Fred Ward nie żyje

Published

on

Wielu wciąż może znać brytyjskiego aktora Freda Warda z takich kultowych filmów, jak „The Stuff Heroes Are Made Of” (1983), „Wstrząsy” (1990) czy „Short Cuts” (1993). wiele Amerykańskie media Teraz stale informuj, że wszechstronny aktor nie żyje. Miał 79 lat. Jego sekretarz prasowy, Ron Hoffman, potwierdził jego śmierć. Nie podał żadnych informacji o przyczynie śmierci.

„Unikalną cechą Freda Warda jest to, że nigdy nie wiedziałeś, gdzie skończy, taka była nieprzewidywalność jego decyzji zawodowych” – powiedział Hoffman w oświadczeniu. W długiej karierze Warda, która rozpoczęła się w latach 70., pojawiał się w wielu rolach, z charyzmą czasami bezwzględną, ale prawie zawsze przyziemną.

Jego osiągnięcia to między innymi działacz związkowy w Silkwood, detektyw w Miami Blues, Henry Miller w Henry and June oraz motocyklista w Timerider: The Adventures of Lyle Swann.

Fred Ward: Od żołnierza do aktora Hollywood

Ward urodził się w San Diego i służył w siłach powietrznych, zanim zdecydował się zostać aktorem. Mając problemy z dostaniem ról, pracował jako drwal, marynarz i bokser, zanim wznowił karierę aktorską we Włoszech, gdzie zagrał w filmie telewizyjnym z 1974 r. w reżyserii Roberto Rosselliniego. Po powrocie do USA w końcu zwrócił na siebie uwagę Hollywood.

Dostał rolę rabusia banku Johna Anglina, który był towarzyszem ucieczki Clinta Eastwooda w filmie Ucieczka z Alcatraz. Ward pojawił się także w popularnych serialach, takich jak Gray’s Anatomy, Emergency Room i True Detective. Jego żona Marie-France Ward i syn Django przeżyli.

READ  Showrunner czyta krytykę fanów – „Wyraźnie to zrozumiałe”
Continue Reading

Trending