Connect with us

entertainment

Co dalej? Wtorek 25 maja 2021 r

Published

on

Co dalej? Wtorek 25 maja 2021 r

Monachium. O 15:10 najsłynniejszy pięciogwiazdkowy hotel w Niemczech Fürstenhof otwiera swoje podwoje i zaprasza widzów na rodzinne dramaty o klanie Saalfeld. Od czasu pierwszej emisji we wrześniu 2005 roku udana telenowela ARD od poniedziałku do piątku opowiada historie o miłości, zmaganiach i ciosach losu w malowniczym Bichlheim, fikcyjnej scenerii serialu.

„Love Storm” we wtorek 25 maja 2021: odcinek 3607

Maja i Florian podczas wyszukiwania natrafili na stare konto e-mail od Erica. Florian niepostrzeżenie próbuje uzyskać wskazówkę dotyczącą hasła od swojego brata – bezskutecznie. Aby przefiltrować ich głowy, weszli Maja i Florian i już udało nam się znaleźć prawidłowe hasło. Dwie przytulają się z dreszczykiem.

Christophe dowiaduje się, że Werner chce kupić akcje Ariane i żąda od niego rezygnacji. Kiedy Werner odmawia, Christophe daje Ariane do zrozumienia, że ​​nie powinna być zbyt szczęśliwa. Zdezorientowana wycofała swoją ofertę Wernerowi.

Alphonse Hildegard zaskakuje zwycięskim asystentem językowym. Hildegarda jest początkowo sceptyczna, ale szybko znajduje przyjemność w nowoczesnej technologii, a Alphonse jest zdumiony, chce nawet zatrzymać asystenta głosowego.

Michael przyznaje Rosalie, że tajemniczy list dotyczy dokumentów rozwodowych Nataszy i że nie powiedział jej, ponieważ nie chciał jej przeszkadzać. Ale potem Rosalie znalazła bilet na pociąg do Hamburga. Jest zdenerwowana i pyta Michaela o to, dlaczego zabronił jej widzieć się z Nataszą.

Maja (Christina Arends, po lewej) czyści Floriana (Arne Loper, po prawej) i jej głowę. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w środę 26 maja 2021: odcinek 3608

Kiedy zdesperowany Cornelius wydaje się tak dobrze zaznajomiony z bliskością Seleny, Kristof nabiera podejrzeń. Wtedy Selena zapewniła go, że między nią a Larsem nic się nie dzieje, ale nadal będzie daleko od niego. Podczas gdy oboje ponownie się przytulają, Selena i Cornelius nie mają pojęcia, że ​​są obserwowani.

Maja i Cornelius są rozczarowani, że w starych e-mailach Erica nie znajdują dowodów zaprzeczenia. Cornelius widzi tylko jedną możliwość: musi przedstawić Ericowi fałszywe dowody. Kiedy opowiada Maga swoje myśli, spada z chmur.

Ariane broni się przed przełożonym i spowalnia plany Kristofa. Podczas gdy Werner jest coraz bardziej niespokojny, Kristof stara się mieć pewność, że jego intrygi się powiodą. Ma już rozwiązanie, które przyspieszy wsparcie Ariane.

READ  „Czuję się świetnie”: Pietro Lombardi ujawnia płeć swojego dziecka

Alphonse jest zdenerwowany, że Hildegarda poświęca zbyt wiele uwagi asystentowi językowemu i skarży się Maxowi na jego cierpienie. Ma pomysł, jak Alphonse może odzyskać głos Hildegardy.

Po kłamstwie Michaela Rosalie prosi go o romantyczny symbol miłości. Kiedy Michael mówi Robertowi o swoich myślach, radzi mu, że zwykle mniej znaczy więcej. I tak Michael powraca do swojego planu i wreszcie ma dla Rosalie wyjątkową niespodziankę.

Selena (Katia Rosen, po lewej) podkreśla Kristoff (Dieter Bach, po prawej), aby w przyszłości bardziej zdystansować się od Larsa. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w czwartek 27 maja 2021: odcinek 3609

Selena jest zdesperowana, ponieważ nie chce już dłużej okłamywać Kristoffa o jej prawdziwym związku z Larsem. Prosi o radę Alphonse’a i ostatecznie decyduje się powiedzieć Christophe’owi prawdę. Kiedy Maja się dowiaduje, błaga matkę, by dalej okłamywała Kristofa. Ale Selena nie może tak żyć.

Podczas rozmowy telefonicznej od George’a Max słyszy, że stawia na wygraną Vanessy w turnieju szermierczym i że nie dba o jej zdrowie. Kiedy Max zaskoczył Vanessę, poinformowała go, przekazała mu jasny komunikat …

Kiedy Florian znalazł e-mail z wyrokiem skazującym na koncie e-mailowym Erica, on i Maja szybko zorientowali się, że Cornelius musiał tam umieścić sfałszowane dowody. Nie przekonany, że ta czynność doprowadzi go do więzienia, Florian sam usunął wiadomość e-mail, więc Cornelius spanikował i zwrócił się do niego z prośbą.

Werner myśli o partii szachów przeciwko sobie, ponieważ chce rozegrać słynną partię ze swojej szkolnej książki o szachach. Kiedy Cornelia się zatrzymuje, okazuje zainteresowanie. Wtedy Werner chce wiedzieć, jaki jest jej zdaniem najlepszy następny krok. Czy Lea może zastąpić swojego brata Andre jako nowego partnera do gry Wernera?

Sherine (Merve Çakır, r.) Potajemnie lubi być blisko Floriana (Arne Löber, L.). © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w piątek 28 maja 2021: odcinek 3610

Aby udowodnić sobie, że nadal jest zakotwiczona w życiu, Ariane uczestniczy w spotkaniu właścicieli i zgadza się wygłosić przemówienie otwierające imprezę charytatywną. Eric nie uważa, że ​​to dobry pomysł, ale Aryan jest na złym tropie. Całą noc pracowała nad swoim przemówieniem, ale podczas imprezy leki pokazały swoje działanie …

READ  Uwaga dotycząca programu Phoenix

Sherine Le Florian przedstawia pomysł, w jaki sposób mógł przekonać Erica do przyznania się. Kiedy chce powiedzieć o tym Maga, ma słabą chwilę. Problemy rodziców kosztowały ją dużo siły, więc Florian stoi u jej boku ze współczuciem. Maja lubi być blisko niego następnego dnia rano. Jednak tylko Max ma ciekawe wieści …

Vanessa mówi George’owi o zarzutach Maxa przeciwko niemu. George odrzuca to i wyjaśnia, dlaczego jest z nią. Ale potem usłyszał, że Max szukał wsparcia Alphonse’a. Dlatego George hojnie zaprosił Sonnbichlerów na mistrzostwa Niemiec w szermierce. Alphonse wierzy w ten pomysł, ale powoli zaprzecza jego wątpliwościom.

Przed Wernerem (Dirk Gallupa, L.) Christoph (Dieter Bach, R.) cieszy się, że jego plan działa. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w poniedziałek 31 maja 2021: odcinek 3611

Selena jest wstrząśnięta, gdy dowiaduje się, że Kristof jest w kontakcie z Sądem Okręgowym i chce umieścić Ariane pod opieką. W międzyczasie Cornelius postanawia skonfrontować się z policją, a Selena próbuje go powstrzymać. Ale podjął decyzję, ale najpierw chce robić to, co chce przez cały czas …

Maja i Sherine zastanawiają się, czy Florian będzie w stanie przekonać Erica do przyznania się. Maja pokazuje się koleżance, ale później tęskni za sytuacją, w której mogłaby podziękować Florianowi za jego zaangażowanie i wreszcie znów go pokochać. Ale taktyka Floriana zawodzi i wzbudza podejrzenia Mai.

Vanessa również nie zniechęciła się Alphonse’a w odniesieniu do George’a. Nie chce, aby George i jej wielki pojedynek zostały jej odebrane. Ale kiedy nie pracujesz tak, jak chce George podczas treningu, reaguje nadzwyczajnie. Rzekomo romantyczna dieta przy kolacji połączona z ciągłym i intensywnym treningiem wprawiła ją w zachwyt.

Z pomocą przyjaciół Rosalie prowadzi udaną imprezę charytatywną. Jednak w całym tym zgiełku nikt nie zauważa, że ​​pasażer na gapę zagnieździł się w „Fürstenhof”, który niepozornie częstuje się jedzeniem podczas imprezy.

Selena (Katia Rosen, po lewej) mówi Corneliusowi (Christophe Morey, po prawej), że Kristof ma jedno i drugie przed oczami. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Obejrzyj film „Burza miłości” online w basenie

Das Erste prezentuje również cały program telewizyjny jako Live TV ARD Media Library za.

READ  Ze względu na niego Sandy Meyer Volden wraca do Niemiec

Czy przegapiłeś odcinek „Love Storm”?

Nie ma problemu, pierwszy zawsze pokazuje ponowne uruchomienie następnego dnia, transmisja nowego odcinka rano o 9.55. Piątkowy odcinek zostanie wyemitowany ponownie w następny poniedziałek, również o godzinie 9.55.

Możesz także oglądać odcinki nawet przez miesiąc po ich pierwszym wyemitowaniu na stronie internetowej „Sturm der Liebe”. DasErste.de Patrzeć na. Znajdziesz tam informacje o aktorach i poszczególnych odcinkach, a także szeroką gamę materiałów bonusowych oraz blog, który pozwoli Ci zajrzeć za kulisy.

Gdzie gra Love Storm?

Centralną scenerią opowieści jest Fürstenhof w fikcyjnym mieście Bichlheim. Tłem jest prywatny zamek w miejscowości Vagen w Górnej Bawarii, około pół godziny jazdy od Rosenheim. Inne strony znajdują się na stronie Bavaria Film GmbH, gdzie znajduje się kolejna willa, która służyła również jako tło dla filmu historycznego „Manns – powieść stulecia”. W kolekcji willa służy jako tło dla zachodniego skrzydła Fürstenhof.

Zdjęcia krajobrazowe pojawiają się pośród dziwnych scen u podnóża alpejskiego, między innymi w tle tyrolskiego pasma górskiego Samer Kaiser.

„Sturm der Liebe” to niemiecka firma eksportująca telenowele

Nawet jeśli serial stracił teraz widzów, nadal mieści się w dwucyfrowym przedziale ze średnim udziałem w rynku wynoszącym 14 procent. Tak więc „Love Storm” można opisać jako prawdziwą historię sukcesu Das Erste.

W 2010 roku telenowela zdobyła niemiecką nagrodę telewizyjną w kategorii „Najlepszy serial codzienny”. W 2013 r. Nastąpiła europejska nagroda mydlana dla „Najlepszego serialu zagranicznego”. Specjalny odcinek 3000. rocznicy (Pierwsza emisja 20 września 2018 r.) Obejrzała 1,66 mln widzów, co daje stacji łączny udział w rynku na poziomie 17,4%.

Sturm der Liebe jest produkowany w tym kraju przez monachijską firmę telewizyjną Bavaria Film. Ale niemiecka telenowela otwiera się również na większą widownię niż kiedykolwiek wcześniej w innych krajach.

Sprzedając prawa do 20 stacji, sukces wykroczył daleko poza region niemieckojęzyczny. Serial będzie nosił miano telewizji włoskiej, bułgarskiej, francuskiej, polskiej i islandzkiej. Love Storm był nawet nadawany w Kanadzie. Tymczasem niemiecka telenowela okazała się prawdziwym sukcesem eksportowym.

Kilka snów z filmu „Burza miłości”

Mając teraz 17 eskadr, możesz stracić z oczu wszystkie pary, które zebrały się w Fürstenhof. Czy nadal możesz to wszystko połączyć? Oto pary, które marzą o „ SdL ” na każdą porę roku:

 • Sezon 1: Laura i Alexander
 • Sezon drugi: Miriam i Robert
 • Sezon trzeci: Samia i Gregor
 • Sezon czwarty: Emma i Felix
 • Sezon piąty: Sandra i Lucas
 • Sezon 6: Eva i Robert
 • Sezon siódmy: Teresa i Moritz
 • Sezon 8: Marilyn i Konstantin
 • Sezon dziewiąty: Pauline i Leonard
 • Sezon dziesiąty: Julia i Niklas
 • Sezon 11: Louisa i Sebastian
 • Sezon 12: Clara i Adrian
 • Sezon 13: Rebecca i William
 • Sezon czternasty: Alicia i Victor
 • Sezon 15: Denise i Joshua
 • Sezon 16: Francesca i Tim
 • Sezon 17: Maja i Florian

Maja von Thalheim (Christina Arends) i Florian Vogt (Arnie Looper) to para marząca o siedemnastym sezonie „Burzy miłości”. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Published

on

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Przed zakończeniem festiwalu Deisbrand w Nordholz w dzielnicy Cuxhaven policja osiągnęła tymczasowy pozytywny wynik. Rzecznik policji powiedział, że każdego dnia około 60 000 osób świętuje razem w sposób pokojowy i żywy. W związku z tym policja odnotowała około 90 przestępstw pomiędzy rozpoczęciem wydarzenia w czwartek a niedzielnym rankiem, w tym kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Ogólnie rzecz biorąc, z policyjnego punktu widzenia festiwal przebiegł w dużej mierze sprawnie.

W programie wzięło udział ponad 120 artystów z kraju i zagranicy z kręgów hip-hopu, electro, popu, rocka, alternatywy, indie i metalu. Należą do nich hamburska raperka Nina Chupa, Tokio Hotel, raper Cro i amerykański zespół rockowy Kings of Leon.

Nina Chuba w swoim wystąpieniu w Deichbrand

Awaria systemów informatycznych, która w piątek spowodowała powszechne zakłócenia na całym świecie i niemal paraliż ruchu lotniczego w wielu miejscach, doprowadziła do krótkoterminowych zmian w programie. W rezultacie część artystów nie pojawiła się na festiwalu lub spóźniła się. Występ austriackiej piosenkarki Verified został odwołany.

Możesz być zainteresowanym także tym: Pierwsza maszyna „Secret Pack” w Hamburgu – i więcej tajnych lokalizacji

Po przeważnie suchej i ciepłej letniej pogodzie policja poprosiła fanów muzyki, aby zwracali uwagę na warunki pogodowe w ostatni dzień festiwalu w niedzielę. Po południu spodziewane są opady deszczu i burze. Muzyczne wydarzenie zakończy się zgodnie z planem w niedzielny wieczór.

READ  Influnecerin usuwa Bena Afflecka z aplikacji randkowej - którą uważał za fałszywą - People
Continue Reading

entertainment

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

Published

on

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

„Pytanie – pościg” cieszy się dużą popularnością wśród widzów ARD. Nic dziwnego, że nadawca oprócz pierwotnego przedziału czasowego zapewnia program także w godzinach największej oglądalności w sobotnie wieczory. I już w najbliższą sobotę (20 lipca) powinno to znów zaowocować. Nadinspektor Alexander Pomis z pewnością będzie zadowolony z tej wiadomości.

W sobotni wieczór na wielu fanów zawodów czekał program XXL „Asked – Hunted” z Alexandrem Pomezem. Program specjalny emitowany w godzinach największej oglądalności dał ARD świetne oceny. Obserwowało go 3,03 mln osób, co zapewniło solidny udział w rynku na poziomie 18,3 proc., podaje portal branżowy DWDL.

+++ „Zapytany – ścigany”: po błędzie – Alexandre Boumis musi dać znać kandydatom +++

Alexandre Pomis może być szczęśliwy

Edycja także była czymś wyjątkowym. Wszystko dotyczyło niedawno zmarłego myśliwego Klausa Otto Nagosnika. Po pierwszej turze przesłuchań, ku wielkiemu zainteresowaniu publiczności, ponownie przypomniano sobie „Bibliotekarza”.

Słuchało także wielu młodych ludzi. Udział w rynku wśród osób w wieku od 14 do 49 lat wyniósł 14,6 proc.! Tylko raz w historii serialu w wydaniu emitowanym w godzinach największej oglądalności wszystko poszło lepiej. 400 000 widzów w tej grupie wiekowej zostało zwycięzcami w prime time.

++Alexandre Pomis prywatnie: To, co nagrał na wakacjach w Hiszpanii, gdy miał 17 lat, nie ukazało się do dziś+++

ZDF miał ogólnie więcej widzów

Jednak ARD przegrał z ZDF, gdy uwzględniono wszystkie grupy wiekowe. Powtórki „Theresy Wolf – Wayback” osiągnęły 3,98 mln widzów – 22,7 proc. udziału w rynku!

Jest to nieco większy odsetek niż to, co ARD osiągnęło dzięki Ask-Pursuit. Ale to nie przeszkadza twórcom serialu. Fala sukcesów Alexandre’a Pomisa i jego programu trwa.


Więcej tematów i wiadomości podsumowaliśmy tutaj:


To jest „wyszukiwarka żądań”.

W W „Pytanie – pościg” zespół czterech kandydatów staje przeciwko członkowi elity quizu. Nie jest to dla nich łatwe zadanie, gdyż myśliwi są profesjonalistami w zawodach.

READ  "Kto chce być milionerem?" Czy wiedziałeś?: Gauch wyglądał staro z tym pytaniem o piękno | zabawa

Continue Reading

entertainment

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Published

on

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Dusseldorf. Podczas swojego pierwszego gościnnego występu w Niemczech w 2024 roku zespół stawił czoła deszczowi, który spadł na arenę na kilka sekund przed występem Coldplay.

Continue Reading

Trending