Connect with us

entertainment

Co dalej? piątek 2 lipca 2021

Published

on

Monachium. O 15:10 otwiera swoje podwoje najsłynniejszy pięciogwiazdkowy hotel Niemiec, Fürstenhof, który zaprasza widzów na rodzinny dramat o klanie Saalfeldów. Od czasu pierwszego wyemitowania we wrześniu 2005 roku, odnosząca sukcesy telenowela ARD co poniedziałek do piątku opowiada historie o miłości, zmaganiach i ciosach losu w malowniczym Bichlheim, fikcyjnej scenerii serialu.

„Love Storm” w piątek, 2 lipca 2021: Odcinek 3634

Maja i Hans oglądają bal mody i wspólnie zastanawiają się, w co się ubrać. Ponieważ nie mogli dojść do porozumienia, postanowili zaskoczyć się nawzajem. Kiedy Hans Maja później pokazała mu swój kostium, zdała sobie sprawę z czegoś…

Rosalie została zapytana o zarzuty przeciwko Kristoffowi w wywiadzie prasowym i uniknęła pytania. Ale dziennikarka przedstawia swoje oświadczenie tak, jakby wierzyła, że ​​Kristof jest winny. Następnie prosi o publiczne wyjaśnienia, ale Rosalie odmawia.

W swoim rozczarowaniu nadchodzącym wieczorem Hildegard zwierza się Kornelii. Zaproponowała, że ​​znów porozmawia z Wernerem, ale Hildegarda nie chciała. Kiedy Lia spotyka Wernera w oczekiwaniu na wieczór filmowy, nie może nie porozmawiać z nim o tym.

Eric cieszy się, że Ariane przyjęła jego propozycję i szybko zapomina o jej początkowym wahaniu. Kiedy okazuje się, że urząd stanu cywilnego będzie umawiał wizytę dopiero za kilka miesięcy, Eric jest rozczarowany. Aryan również udaje, że jest smutny.

Maja (Christina Arends, L.) i Hanes (Pablo Conrad, s.) oglądają bal mody i wspólnie zastanawiają się, jakie stroje chcieliby nosić. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” Poniedziałek, 5 lipca 2021: Odcinek 3635

Selena i Cornelius wracają z Anglii. Wbrew obawom Kristoffa obaj nie zbliżyli się do siebie podczas lotu. Zdezorientowany Cornelius zauważa, że ​​serce Seleny wciąż bije dla Kristoffa. Kiedy Kristoff zostaje poproszony o pozostawienie Seleny w spokoju, to skandal.

Chociaż Florianowi udaje się trochę odwrócić uwagę od swojego zainteresowania miłosnego, ciągnie go do sąsiedniej Magi. Kiedy w pracowni odebrał jej czapkę leśniczego, nagle dołączyła do nich Shireen, a Maja od razu zauważyła, że ​​serce jej koleżanki wciąż bije dla Floriana.

READ  Z powodu dziecka: Anne Winch rezygnuje z mieszkania na Majorce

Rosalie czuje, że została potraktowana niesprawiedliwie przez kampanię zniesławienia, zwłaszcza że nie potępiła umyślnie Kristoffa przed prasą. Jest pewna, że ​​za nią stoi Kristoff. Podekscytowana negatywnymi reakcjami władz hrabstwa i gminy Rosalie już nie śpi. Aryan składa jej kuszącą ofertę.

Alfons i Hildegard cieszą się przejażdżką zabytkowym samochodem podarowanym przez Wernera. Wtedy to z kolei Alphonse Werner zaprosił go na wieczór filmowy. Kiedy później oboje obejrzeli filmy Marietty, odkryli, że później przecenili filmy i postanowili oglądać inne filmy razem w przyszłości.

Selena (Katia Rosen, po lewej) trzyma się na dystans, kiedy ona i Cornelius (Christophe Morey, s.) wracają z Anglii. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” we wtorek, 6 lipca 2021 r.: Odcinek 3636

Max wyznaje Vanessie, że mimo wszystko nie może towarzyszyć jej na balu kostiumowym, dlatego przekonuje Floriana, by zamiast tego przyszedł. Na balu zwraca się do piano baru na widok szczęśliwej Mai. Tam tańczyła pani w masce…

Zanim Kristoff i Cornelius zaczną walczyć, Selena staje między nimi. Następnie poprosiła Christopha, aby nie niszczył wizerunku Corneliusa i zemścił się na policji. Aby udowodnić sobie, że przewyższyła Kristoffa, Selena stara się być blisko Corneliusa.

Kornelia otrzymała jedyny klucz do Błękitnego Salonu, którym jest trzymanie go zamkniętego do czasu balu mody. Później z przerażeniem uświadomiła sobie, że zgubiła klucz. Penny rusza na pomoc matce, a Leah jest zaskoczona, gdy wyciąga spinkę do włosów z jej fryzury.

Rosalie stanowczo odrzuca propozycję Ariane rozpoczęcia wspólnej kampanii przeciwko Kristoffowi, aby wywrzeć na nim dodatkową presję. Wtedy Ariane postanowiła samodzielnie realizować swój plan. Aby wydostać się z negatywnych nagłówków jako ciężko pracująca kierownik dystryktu, Rosalie pracuje jeszcze ciężej, a Michael jest coraz bardziej zaniepokojony.

Maskarada: W piano barze Florian (Arne Löber, r.) jest tańczony przez damę w masce (Merve Çakır, L. z dodatkami) … © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w środę 07/07/2021: Anulowanie odcinka

Seria ARD „Burza miłości” zostanie odwołana 07.07.2021 z powodu transmisji sportowej. Odcinek 3637 zostanie wyemitowany 8 lipca 2021 roku.

READ  Rolnik szuka żony: Gerald i Anna Heiser: Dziecko, Imię, Namibia, Instagram

„Love Storm” Czwartek, 8 lipca 2021: Odcinek 3637

Ponieważ Maja straciła możliwość zobaczenia Shireen na balu maskowym, następnego ranka żartobliwie zapytałem ją, czy Sherine poznała księcia swoich marzeń. Ale Shireen macha do siebie i udaje, że impreza jest nudna i że wróciła do domu. Maja dowiedziała się później, że widziano Shireen wychodzącą i nie rozumiała, dlaczego jej przyjaciółka jej nie powiedziała.

Werner i Kristof nie wiedzą, jak powstrzymać kampanię oszczerstw przeciwko Kristofowi, zwłaszcza że Rosalie również odrzuca oskarżenie o bycie za kampanią. Tymczasem jest to coraz większa presja i ma nadzieję, że uda mu się złagodzić fale na następnym posiedzeniu rady miasta. Ale na krótko przed spotkaniem skinęła głową przed swoim laptopem.

Po tym, jak Selena i Cornelius spędzili razem noc, poprosiła go, żeby się uspokoił. Kiedy później Selena chciała iść na spotkanie z Christophem, zamiast tego odwiedziła Korneliusza. Po chwili Kristoff nie może dłużej czekać i udaje się do stadniny.

Mary dzwoni z Londynu, bo potrzebuje pomocy Hildegardy. Żegnaj, Alphonse chce zaskoczyć Hildegardę obiadem, ale niczego nie podejrzewająca interwencja Hildegardy sprawia, że ​​sprawy przybierają zły obrót.

Christoph (Dieter Bach, po lewej) To prawda, że ​​Selena (Katia Rosen, w środku) najwyraźniej woli Corneliusa (Christoph Morey, po prawej). © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Oglądaj Burzę miłości online w strumieniu

Das Erste prezentuje również cały program telewizyjny jako transmisję na żywo w ARD .biblioteka multimediów za.

Przegapiłeś odcinek „Love Storm”?

Cóż, pierwszy zwyczaj pojawia się ponownie dzień po nowym odcinku o 9:55 rano. Piątkowy odcinek zostanie wyemitowany ponownie w następny poniedziałek, również o 9.55.

Odcinki można również oglądać do miesiąca po ich pierwszej emisji na stronie internetowej „Sturm der Liebe”. DasErste.de Patrzeć na. Znajdziesz tam informacje na temat obsady i poszczególnych odcinków, a także szeroką gamę materiałów dodatkowych i bloga, który pozwala zajrzeć za kulisy.

READ  Deutschlandfunk Kultur - wiadomości kulturalne

Gdzie grasz w „Love Storm”?

Centralnym miejscem opowieści jest Hotel Fürstenhof w fikcyjnym mieście Bichlheim. Tłem jest prywatny zamek w wiosce Fägen w Górnej Bawarii, około pół godziny jazdy od Rosenheim. Inne miejsca znajdują się na terenie Bavaria Film GmbH, gdzie znajduje się kolejna willa, która służyła jako tło dla filmu historycznego „Manns – powieść stulecia”. W kolekcji willa jest wykorzystywana jako tło dla zachodniego skrzydła Fürstenhof.

Ujęcia krajobrazowe wśród poszczególnych scen pochodzą z podnóża Alp, między innymi z tyrolskiego pasma górskiego Zammer Kaiser.

„Sturm der Liebe” to niemiecka firma eksportująca telenowele

Nawet jeśli serial stracił teraz widzów, to nadal mieści się w przedziale dwucyfrowym ze średnim udziałem w rynku wynoszącym 14 procent. Tak więc „Love Storm” można opisać jako prawdziwą historię sukcesu Das Erste.

W 2010 roku Telenovela zdobyła nagrodę niemieckiej telewizji w kategorii „Najlepszy serial dzienny”. W 2013 roku została przyznana nagroda European Soap Award za „Najlepszy serial zagraniczny”. Specjalna rocznica odcinka 3000 (pierwsza emisja 20 września 2018 r.) obejrzało 1,66 mln widzów, co daje stacji łączny udział w rynku na poziomie 17,4 proc.

Sturm der Liebe jest produkowany w tym kraju przez monachijską wytwórnię telewizyjną Bavaria Film. Ale niemiecka telenowela otwiera się również na coraz większą publiczność w innych krajach.

Dzięki sprzedaży praw do 20 stacji, sukces wyszedł daleko poza region niemieckojęzyczny. Serial będzie dubbingowany m.in. w telewizji włoskiej, bułgarskiej, francuskiej, polskiej i islandzkiej. „Love Storm” był nawet emitowany w Kanadzie. Tymczasem niemiecka telenowela stała się prawdziwym sukcesem eksportowym.

Wymarzona para z filmu „Burza miłości”

Mając teraz 17 eskadr, możesz stracić z oczu wszystkie pary, które spotkały się w Fürstenhof. Czy nadal możesz zebrać wszystkich razem? Oto pary, które marzą o „SdL” na każdą porę roku:

 • Sezon pierwszy: Laura i Alexander
 • Sezon drugi: Miriam i Robert
 • Sezon trzeci: Sublime i Gregor
 • Sezon 4: Emma i Felix
 • Sezon 5: Sandra i Lucas
 • Sezon 6: Eva i Robert
 • Sezon 7: Teresa i Moretz
 • Sezon 8: Marilyn i Konstantin
 • Sezon 9: Paulina i Leonard
 • Sezon 10: Julia i Niklas
 • Sezon 11: Luisa i Sebastian
 • Sezon 12: Clara i Adrian
 • Sezon 13: Rebecca i William
 • Sezon 14: Alicia i Victor
 • Sezon 15: Dennis i Joshua
 • Sezon 16: Francesca i Tim
 • Sezon 17: Maja i Florian

Maja von Thalheim (Christina Arends) i Florian Vogt (Arne Lauper) to para, która marzy o siedemnastym sezonie Love Storm. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Sofia Tomala – Dowcip celebryty Lukasa Podolskiego: „Ma jednego na wafelku” – ludzie

Published

on

Post na Instagramie, kebab, dostawa gratis, ciężarówka z 13 tonami piasku, a w środku piłkarz Lukas Podolski (36 l.) i Sophia Thomalla (32 l.) medium.

Co tu montuje? Odpowiedź: Prawdopodobnie najfajniejszy żart tygodnia.

Nadawca i nadawca dokuczają sobie na Instagramie – a wszyscy fani śmieją się na podłodze.

„Wracamy do Kolonii. Pierwszy kebab” – napisał Poldi na Instagramie i połączył swój łańcuch z kebabami. Do niedawna mistrz świata był jeszcze w Polsce, by kibicować swojemu klubowi piłkarskiemu „Górnik Zabrze”, tym razem z trybun kibica.

Górny komentarz pod postem z kebabem to szybki gest Sophii Thomali: „Myślałem, że kebab uczynił cię milszym?” Żartowałem z wyglądu Poldiego. Natychmiast nadszedł jego kontratak: „Haha-ha-ha-ha-ha… jesteś w Kolonii? Pierwsza pomoc jest w drodze…!”

Powiedział i zrobił. Jak wygląda pierwsza pomoc dla mojego dziecka? Żywność Doner z dostawą ekspresową. Thomala roześmiał się z torbą Doner Kebab od piłkarza. „Człowiek z kebabu był tutaj! Dotyk! 1:1 Lukasa Podolskiego. To był rzut karny bez bramkarza. „


Lukas Podolski i Sophia Thomalla walczą na Instagramie – oboje są bystrzyZdjęcie: Instagram / sophiathomalla

Ponieważ oryginalny Berlin nie potrzebuje kebaba jako zabiegu kosmetycznego, a przede wszystkim przeciąganie nie jest satysfakcjonującym wynikiem, koszyk powrotny, który nastąpił po nim, jest szybszy niż chciałby Poldi.

I na pewno nie liczył na zemstę Tomali! Ponieważ była taka odważna…

Pośrednik zamówił gigantyczną ciężarówkę – w tym 13 ton piasku do zabawy. (Dla porównania: przeciętna samica słonia waży około trzech ton.) Dostawa doprowadziła do serca sofijskiej firmy „Schüttflix” tuż przed parkiem sportowym Lukasa Podolskiego w Bergheim!

„Myślenie o zabawie w piasku zawsze może zostać wykorzystane jako sportowiec” – napisała Sophia w swojej historii na Instagramie, jednocześnie nagrywając całą akcję zemsty na Instagramie. Nie trzeba dodawać, że oboje reklamują swoją firmę. Ale w tak kapryśny sposób, że fani po prostu się tym cieszą. Ogromna kupa piasku? Po prostu krzycz!


Powracająca ciężarówka nie nadjechała długo i poważnie wyrzuciła 13 ton piasku przed stadion Poldi Sports Stadium

Furgonetka powrotna – a raczej ciężarówka powrotna – nie była długo oczekiwana. 13 ton piaszczystej ziemi przed stadionem sportowym BoldiZdjęcie: Instagram / sophiathomalla


misja zakończona! Sophia przedstawia wynik swojego aktu zemsty

misja zakończona! Sophia przedstawia wynik swojego aktu zemstyZdjęcie: Instagram / sophiathomalla

Kiedy cały piasek został wyrzucony, obraz tego jest również zawarty w historii – w tym jego GIF i kilka śmiejących się emoji.

Czy uważasz, że ten piłkarz jest bardzo zabawny? tak! Poldi bierze to z dobrym humorem!

Sfilmował się przed olbrzymią kupą piasku, kompletnie w to nie wierząc. Poldi bulgocze: „Thomalla ma jeden na swoim gofrze. Nie jest już całkiem czysty”.

Ale nie martw się, tutaj nie ma złej krwi – oboje mogą spokojnie patrzeć na siebie w piaskownicy i dzielić łódkę.


Poldi przyjmuje to z humorem – wciąż nie uważa tego zachowania za całkowicie naturalne

Poldi przyjmuje to z humorem – ale nie uważa tego za całkowicie naturalnyZdjęcie: Instagram / lukaspodolski

Jak ojciec dwójki dzieci odzyskuje ze swojej posiadłości 13 ton piasku – na Instagramie pokazuje się z łopatą i taczką, ale czy to zadziała!? – i czy Doner Kebab naprawdę sprawi, że będzie ładniejszy, okaże się. Prawda jest taka, że ​​Thomalla lubił jeść kebaby, które zostały dostarczone w pełni. – Dobrze smakowało. Dzięki.

Teraz dla dostawcy wynosi 2:1. Zobaczmy, czy mój syn podąża za tym samym…

READ  Heidi Klum szokuje fanów odkrywczą sceną basenu
Continue Reading

entertainment

Renee Caselli ujawnia, jak „dzika” była jego zwycięska noc

Published

on

RTL>audycja>

Tango, nigdy wcześniej nie widziane w „Let’s Dance”. I Najlepszy sposób na rozebranie skarpetek w stylu freestyle nawet dla najbardziej profesjonalnych tancerzy: Renee Caselli i Katherine Menzinger zapewniają wielki finał – i wygraj sezon jubileuszowy! Ale jak obchodzisz nasze? Nowa „tańcząca gwiazda” Właściwie jego zwycięstwo? Zaskakująca odpowiedź znajduje się w filmie. Ale możemy powiedzieć jedno: Filiżanka herbaty to także dobry sposób na upieczenie filiżanki tańca…

Przy okazji wszystkie informacje o finale „Let’s Dance” znajdziecie tutaj na naszej taśmie.

Tak wygląda radość: Katherine Menzinger i Renee Caselli wygrywają Let’s Dance 2022!

© RTL / Guido Engels

Renee Caselli i Katherine Menzinger prześcigają się w finale „Let’s Dance”

ten krwawe ustasiniaki i Ciężkie treningi przez 14 godzin Jesteśmy tego warci: René Caselli I Katarzyna Menzinger Zmierz się w finale piętnastego sezonu „Let’s Dance” Janine Ullmann i Zsolt Sandor CzechLubić Matthias Meester i Renata Lusin przez. „Od początku było tak zimno i wiedzieliśmy, że trenowaliśmy tak ciężko, że nie mogliśmy się już z tego wydostać”.Więc artysta cyrkowy w wywiadzie RTL.

Renee mógł wreszcie trzymać w rękach trofeum „Tańcząca gwiazda” Pierwszy w historii „Ninja Warrior Germany” Nawet dobrą godzinę po zakończeniu nadal nie mogłem w to uwierzyć. Na pewno najpierw będzie duża impreza, prawda? Tak, to też jest możliwe… „Jesteśmy nudnymi złoczyńcami”, 25-latek otwarcie przyznaje. Pokazujemy również dokładnie, jak ta dwójka świętuje swój sukces i czego Renee nauczyła się podczas „Let’s Dance” w powyższym filmie.

Na filmie: To tango sprawia, że ​​Joachim Lambi oniemieje

Oglądaj „Let’s Dance” 2022 w telewizji i RTL+

Radujcie się drodzy fani „Let’s Dance” – bo taneczna przygoda jeszcze się nie skończyła! 27 maja, od 20:15, RTL zaprezentuje swoje „Wielkie wyzwanie kariery”. Scenę taneczną można również oglądać na żywo w RTL+ równolegle z transmisją telewizyjną.

READ  Policja w Rosenheim i aktorka telenoweli ogłaszają bardzo smutne wieści o małżeństwie

Wycieczka taneczna Renee Caselli i Katherine Menzinger Nawiasem mówiąc, wiele innych sezonów „Let’s Dance” jest również dostępnych do streamowania w dowolnym momencie w RTL+. (ngo)

Continue Reading

entertainment

11 mln euro odszkodowania: skazanie przemytników papierosów w Dusseldorfie – Nadrenia – Aktualności

Published

on

We wtorek Sąd Okręgowy w Dusseldorfie skazał pięciu oskarżonych w wielomilionowym procesie o przemyt papierosów. Mówi się, że mężczyźni z Meerbusch, Mönchengladbach i Polski przemycili z Polski do Niemiec do 114 milionów papierosów.

Sąd rejonowy skazał oskarżonych na odpowiednio dwa i pół i pięć lat więzienia za uchylanie się od płacenia podatków handlowych i podatku od gangów. Pięciu oskarżonych w wieku od 40 do 54 lat przyznało się do winy.

Do 24 000 paczek papierosów na lot

Towar przeznaczony był do sprzedaży w Belgii i Wielkiej Brytanii. Tam cena paczki papierosów jest znacznie wyższa niż w Polsce. Według sądu, do 24 000 paczek papierosów było przewożonych przez granicę Polski w jednym transferze – zamaskowanych jako przesyłki drewniane.

Ponieważ paczki papierosów zawsze były nieopodatkowane, według aktu oskarżenia szkody dla niemieckiego organu podatkowego mają wynieść ponad 11 milionów euro. Prokurator zakłada, że ​​są inni wspólnicy. Jednak oskarżeni zachowali milczenie, według ich prawników, z obawy przed represjami.

Nieznana informacja zwróciła uwagę śledczych na przemytników

Śledczy namierzyli już pięciu podejrzanych w 2019 r. dzięki anonimowej wskazówce. W listopadzie 2020 r. policja znalazła 3,5 miliona papierosów w polskiej ciężarówce wjeżdżającej do Bielefeld. W tym kontekście przeszukiwano również magazyny w Meerbusch i okolicach. Według policji znaleziono około 120 000 euro w gotówce i pięć ołówków z amunicją.

Czas lokalny w WDR Düsseldorf Raporty na ten temat w dniu 8 marca 2022 r. od godziny 19.30.

READ  Nielegalny wjazd: imigracja przez Białoruś: aresztowania w Polsce - Polityka
Continue Reading

Trending