Connect with us

entertainment

Ciężarówka pełna datków: Gustav Schaefer i David Friedrich pomagają uchodźcom na polskiej granicy

Published

on

David Friedrich (32 lata) i Gustav Schäfer (33 lata) na dobre korzystają ze swoich platform społecznościowych i organizują zbiórkę pieniędzy na Ukrainę.

Magdeburg / Polska – Nawet niemieckie gwiazdy i gwiazdy nie pozostają obojętne na tragiczną sytuację na Ukrainie: były laureat licencjatu David Friedrich (32 lata) i perkusista Tokyo Hotel Gustav Schaefer (33 lata) na dobre korzystają ze swoich platform społecznościowych i organizują zbiórkę pieniędzy.

Były BA David Friedrich (32 lata) i perkusista Tokyo Hotel Gustav Schaefer (33 lata) dokumentują na Instagramie swoją podróż do Polski, aby pomóc tamtejszym ukraińskim uchodźcom. © Fotomontaż: zrzut ekranu / Instagram / _david.friedrich_, zrzut ekranu / Instagram / gustavschaefer

Konflikt między Ukrainą a Rosją już pochłonął życie, a tysiące Ukraińców szuka schronienia w sąsiednich krajach, mając ze sobą tylko najbardziej podstawowe potrzeby.

Zwraca się uwagę na sytuację na świecie, ogłaszane są apele o darowizny, zamawiane są artykuły spożywcze i higieniczne. Zaangażowany jest w to również David Friedrich.

Wraz z muzykami Gustavem Schaefferem i Alexandrem Bruxmayerem organizuje Kampanię Noc i Mgła. Wezwij darowizny na Instagramie. W ciągu zaledwie 12 godzin zebrano ponad 20 000 euro, z których teraz skorzystają ukraińscy uchodźcy.

Jasmine Herine z radością dodaje do rodziny: "jestem szczęśliwy"
Gwiazdy i gwiazdy
Yasmine Heren z radością dodaje do rodziny: „Jestem po prostu szczęśliwa”

Rodzina Davida Friedricha posiada również dom w Groß Strehlitz (Polska), który teraz chce udostępnić uchodźcom z Ukrainy.

Kiedy wszystko będzie gotowe, dom ostatecznie pomieści dziesięciu uchodźców, w tym kobiety, dzieci i osoby starsze.

Ogromne ilości darowizn w naturze zebrano w Magdeburgu, który obecnie trafia do Polski i na Ukrainę.

Ogromne ilości darowizn w naturze zebrano w Magdeburgu, który obecnie trafia do Polski i na Ukrainę. © Fotomontaż: zrzut ekranu / Instagram / _david.friedrich_

Od kilku dni perkusista Tokyo Hotel Gustav Schaeffer informuje na swoim kanale Instagram o punktach kontaktowych w Magdeburgu i okolicach, w których można przekazywać darowizny. Razem z żoną i dzieckiem wyciągał na miejscu pomocną dłoń.

Przez cały weekend David Friedrich zbierał darowizny w swoim rodzinnym mieście Kolonii, zanim on i Alex Proxmeyer wyruszą do Magdeburga około 5 rano.

Tam załadowali kolejne datki i pojechali z Gustavem i kilkoma ciężarówkami do dużego punktu zbiórki.

Drugie dziecko z Rebeccą Meir?  Massimo Senato zrzuca bombę
Rebeka Mir
Drugie dziecko z Rebeccą Meir? Massimo Senato zrzuca bombę

Trzej muzycy w końcu przybyli do Polski około godziny 20:00 i ustawili dom: grzejniki, koce i łóżka polowe są teraz kupowane z darowizn, wraz z jedzeniem i lekarstwami.

„Tu jest naprawdę zimno” – mówi Gustav na swoim Instagramie. „Nie chcesz sobie nawet wyobrażać, przez co przechodzą ludzie, którzy nie mają dachu ani namiotu nad głową”.

Przez kilka następnych dni cała trójka chce pozostać aktywna na stronie i udzielać pomocy, gdzie tylko mogą.

Zdjęcie w tle: montaż: zrzut ekranu / instagram / _david.friedrich_, zrzut ekranu / Instagram / gustavschaefer

READ  „Brak odniesienia”: Brakująca więź między Chrisem Prue a jego synem?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Polski reżyser jest związany ze szpitalem z Cannes

Published

on

Polski reżyser Jerzy Skolimowski, którego film „EO” rywalizuje na Festiwalu Filmowym w Cannes, rozmawiał z Cannes z przekazem wideo ze szpitala w Warszawie.

Podstawy w skrócie

  • 84-latek powiedział w piątek, że był tak podekscytowany pokazem swojego filmu w Cannes, że nie mógł długo spać.

Z powodu braku snu upadł na ulicę i uderzył głową o chodnik. Z tego powodu musiał jechać do szpitala i nie mógł pojechać na Lazurowe Wybrzeże na premierę swojego filmu.

„EO” opowiada historię osła – z punktu widzenia zwierzęcia. We wzruszającym filmie, moderowanym małymi dialogami, widzowie śledzą różne sceny z życia osła. Zabiera go m.in. do cyrku i bitwy dorożkami.

W swojej wiadomości wideo Skolimowski naśladował odgłosy swojego „osła”, jak to nazwał. Ciągle powtarzał: „Och, och, och, och”. Osioł jest żywym stworzeniem, tak jak my. „Protestuję przeciwko przemysłowemu ubojowi zwierząt i przeciwko przemysłowi futrzarskiemu” – powiedział Skolimovsky.

Więcej na ten temat:

cyrk


READ  Love Storm: Czy Ariane i Robert naprawdę zostali porwani?
Continue Reading

entertainment

Organizatorzy ESC: Anomalia w drugim półfinale – Kultura i rozrywka

Published

on

Turyn/Genewa (dpa) – Organizatorzy Konkursu Piosenki Eurowizji (ESC) stwierdzili nieprawidłowości w głosowaniu po Grand Prix Turynu. Wpłynęło to na drugi półfinał, poinformowała w piątek Europejska Unia Nadawców (EBU).

Z wypowiedzi organizatorów wynika, że ​​trybunały arbitrażowe w niektórych uczestniczących krajach mogły przyznawać sobie punkty.

Continue Reading

entertainment

„Uderzyłem w dno”: Gisele Bundchen otwarcie mówi o zaburzeniach lękowych

Published

on

Zaktualizowano 19.05.2022 22:02

  • Modelka Gisele Bundchen cierpiała w przeszłości na zaburzenia lękowe.
  • W wywiadzie 41-latek szczerze o tym mówił.
  • Wspomniała między innymi, że czasami czuła się tak, jakby znalazła się na dnie.

Dowiedz się więcej wiadomości o celebrytach tutaj

Gisele Bundchen daje szczery wgląd w swoje przeszłe życie. Modelka znana jest z uroczej osobowości i promiennego uśmiechu. Ale Bündchen nie zawsze czuła się naprawdę szczęśliwa, mówi. w jednym Wywiad z brytyjskim „Vogue” Otworzyłem się na temat mojego wyniszczającego zaburzenia lękowego i ataków paniki.

„Na zewnątrz wyglądało na to, że miałem to wszystko, gdy miałem zaledwie 22 lata. Wewnątrz czułem się, jakbym uderzył w dno” – mówi model.

Formularz przeszedł wypłatę

Gdy miała dwadzieścia kilka lat, była nałogowym palaczem i co wieczór piła butelkę wina. „Wyobraź sobie, co to zrobiło z moją głową” — mówi matka dwójki dzieci. Półtora roku później poszedłem na fizjoterapię za radą koleżanki. Szybko nazwał to kompleksową rehabilitacją, podczas której Bündchen przez kilka miesięcy cierpiał na ciężkie migreny.

Ale w tamtym czasie nie miała innego wyjścia. „Pamiętam, jak mówił do mnie: ‚Cóż, chcesz żyć? „To było takie proste” – mówi Bundchen.Do dziś 41-latek budzi się o 5 rano, aby medytować i ćwiczyć.

Szczęśliwe małżeństwo z Tomem Bradym

Modelka Gisele Bundchen Był jednym z najbardziej udanych modeli w branży od późnych lat 90-tych. Przez lata była twarzą marki bieliźnianej Victoria’s Secret. Była w prywatnym związku z Leonardo DiCaprio od 2000 do 2005. Od 2009 jest żoną zawodowego piłkarza Toma Brady. Mają dwoje dzieci, syna Benjamina i córkę Vivian.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Hailey Bieber dzieli się z publicznością przerażającym momentem swojego życia. 10 marca amerykańskie media poinformowały, że modelka jest w szpitalu. Kilka dni później do domu wróciła żona Justina Biebera. Zasugerowała, że ​​powodem jej hospitalizacji był udar mózgu – ale nie wyjaśniła przyczyn. Teraz 25-latka przerwała milczenie. W filmie szczerze mówiła o tym przerażającym incydencie: „To był przerażający moment w moim życiu. Przez głowę przeszło mi tyle myśli. Bałem się, skąd to się bierze? Czy doznam trwałego uszkodzenia z tego powodu? ”

READ  Nie ma jej w Namibii! Anna i Gerald rozstali się w trzecią rocznicę ślubu
Continue Reading

Trending