Connect with us

entertainment

Chris Hemsworth jest w kształcie swojego życia dla Thora 4 – ale jak długo będzie grał bohatera MCU?

Published

on

Po tym, jak poprzednie MCU zawierało Avengers: Endgame, następny film Thora prawdopodobnie będzie Prawdziwa chwała Boga Gromu stał. Po swoim dziwacznym debiucie jako Gruby Thor, Chris Hemsworth wcielił się w fizyczną formę swojego życia dla Thora 4. Reżyser Taika Waititi również zachwyca się nadchodzącym filmem Marvela z superlatywami.

Oczywiście pojawia się pytanie, jak potoczą się sprawy z bohaterem po Thor 4: Love and Thunder i jak długo Hemsworth będzie kiedykolwiek grał charyzmatycznego twardziela. Mamy informacje o Przyszłość Thora w MCU zebrane dla Ciebie.

Thor 4 zmierza na szczyt bohatera Marvela

Zdjęcia do następnego filmu Thora, wyreżyserowanego i będącego gwiazdą przeboju kinowego, są już oficjalnie zakończone Celebrowane zdjęciem Że Chris Hemsworth nie pasuje do jego mięśni:

Polecane treści redakcyjne

W tym momencie znajdziesz treści zewnętrzne Z Instagramco uzupełnia artykuł. Możesz go ponownie wyświetlić i ukryć jednym kliknięciem.

Za pośrednictwem posta na Instagramie gwiazda udostępniła również film pokazujący jego ciężki trening. Pisze, że jest w Thor 4 Jak dotąd najlepsza kondycja fizyczna Bo bohater Marvela może przynieść:

Polecane treści redakcyjne

W tym momencie znajdziesz treści zewnętrzne Z Instagramco uzupełnia artykuł. Możesz go ponownie wyświetlić i ukryć jednym kliknięciem.

Reżyser Thor 4 Taika Waititi w wywiadzie dla Sydney Poranny Herold Także o tym, że to już koniec Przyszłość po sequelu Nie jestem jeszcze pewien, bo wszystkie szalone pomysły umieściłby w jednym filmie:

Kto wie, czy potem zrobimy kolejny, ale zdecydowanie mam przeczucie, że wszyscy – Każdy głupi pomysł, knebel, sztuczka lub postać – Włóż ten film. Nie mógłbym być z nią szczęśliwszy.

Koniec Thora w MCU jeszcze nie widać

Nawet jeśli podróż Thora Taiki Waititi może się skończyć po dwóch częściach (potem kręci film o Gwiezdnych wojnach), Chris Hemsworth chce tego samego Daleki od pożegnania się ze swoją rolą w Marvelu. W rozmowie z polskim magazynem ona jest mężczyzną Ostatni raz powiedział we wrześniu 2020 r.:

oszalałeś?! Nie odejdę na emeryturę (śmiech). Za mało byka na to. Ma tylko 1500 lat! To zdecydowanie nie jest film na pożegnanie się z tą marką. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Sprawdź duży podgląd nadchodzących filmów Marvela tutaj:

Marvel Studios świętuje filmy – zwiastun (angielski) HD

grać

Po Thor 4 przyszłość superbohatera jest wciąż otwarta. Ostatnio Avengers: Endgame było rodzajem pożegnania z zespołem bohaterów, który powstawał i rozwijał się w ciągu 10 lat. Obecny etap 4 MCU wprowadza różne nowe numery, ale także wprowadza Kontynuacja znanego bohatera: Inside m.in. Doktor Strange, Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Ant-Man i Strażnicy Galaktyki.

Przegląd: Marvel Faza 4: Wszystkie nowe filmy i seriale w MCU

Ponieważ Chris Hemsworth z pewnością nie chce się na razie żegnać z Thorem, mógłby też np. pojawić się w nadchodzących kontynuacjach znanych bohaterów Marvela. W żadnym wypadku nie został pominięty kolejny film Thora po czwartym sezonie. Jeśli Marvel nie zerwał nagle z gwiazdą, powinniśmy być Chrisem Hemsworthem kilka lat więcej jak byk Popatrz.

Podcast dla fanów MCU: Wszystkie 17 nowych serii Marvel w skrócie

WandaVision rozpoczyna nową erę Marvel Cinematic Universe w Disney+. W tym odcinku Streamgestöber Rzućmy okiem na 17 nowych serii Marvela, na które możesz czekać od 2021 do 2023 roku.

Polecane treści redakcyjne

W tym momencie znajdziesz treści zewnętrzneco uzupełnia artykuł. Możesz go ponownie wyświetlić i ukryć jednym kliknięciem.

Max, Mathias i ja przyjrzeliśmy się bliżej 17 (!) serii Marvela, która wkrótce czeka nas w Disney+ po sitcomie Avengers WandaVision. W podcaście można dowiedzieć się wszystkiego o nowej serii, która naprawdę podkreśla potencjał i która nie może nas zainteresować.

* Te linki są nazywane linkami partnerskimi. Otrzymujemy prowizję przy zakupie za pośrednictwem tych linków lub podczas rejestracji. Nie ma to wpływu na cenę.

Jak długo chcesz widzieć Chrisa Hemswortha jako Thora w MCU?

READ  Cheyenne Uchenknecht opowiada o ekscytującym porodzie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Ogłoszenie środków izolacyjnych Cuomo – Radio Kolonia

Published

on

po dochodzeniu

NOWY JORK (Associated Press) – Po oficjalnym dochodzeniu, które uznało gubernatora Nowego Jorku Andrew Cuomo za winnego molestowania seksualnego kilku kobiet, przewodniczący stanowej Izby Reprezentantów USA ogłosił szybki proces impeachmentu.

„Stało się dla mnie jasne, że gubernator stracił zaufanie demokratycznej większości do Izby Reprezentantów i nie może dłużej pozostawać na stanowisku” – powiedział demokrata Karl Hesty po spotkaniu z kolegami. „Gdy będziemy mieć niezbędne dokumenty i dowody od prokuratora generalnego, szybko przejdziemy i zakończymy dochodzenie w sprawie odpowiedzialności tak szybko, jak to możliwe”.

Wcześniej dochodzenie prowadzone przez prokurator generalną Nowego Jorku Leticię James wykazało, że Cuomo molestował seksualnie kilka kobiet. Były między innymi niechciane dotknięcia, pocałunki, uściski i niestosowne komentarze. Ponadto Cuomo stworzyło „wrogą atmosferę pracy” i „klimat strachu” dla kobiet.

Kilku polityków obu partii, w tym prezydent USA Joe Biden, wezwało do dymisji Cuomo. Cuomo ponownie oddalił zarzuty za pośrednictwem wiadomości wideo.

© dpa-infocom, dpa: 210804-99-694029 / 2

READ  Shrek: Animowane filmy antyspołeczne Wolna bestia 20 lat temu
Continue Reading

entertainment

Lola Webert wścieka się przeciwko linii lotniczej po horrorze: „The Last Dirty Club”

Published

on

Lola Webert była w horrorze. Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

„The Last Dirty Club” – prezenter RTL szaleje po terrorystycznym locie przeciwko linii lotniczej

Moderatorka Lola Webert miała prawdziwą epopeję. Właśnie wróciła z produkcji telewizyjnej, która przez kilka tygodni była emitowana na greckiej wyspie Niemcy. Ale droga powrotna była łatwa. Na Instagram Moderator pozwolił swoim wyznawcom wziąć udział w jej przerażającej podróży.

Na początku wszystko wydawało się iść zgodnie z planem. Po długich filmach na małej greckiej wyspie Lola zabrała małą maszynę do Aten. Stamtąd powinien się wtedy ruszyć Berlin Leć – ale dopiero, gdy była w samolocie, zaczęła się męka. Lola zameldowała się z nieco pełnego samolotu z pierwszą wiadomością wskazującą na coś złego.

Ponieważ szybki start nie był możliwy, nie dostali wolnego czasu i musieli czekać do 2 godzin na wejście do samolotu. W tym momencie spóźnili się już kilka godzin.

Lola Weippert informowała swoich fanów na bieżąco. Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

Lola Webert opowiada o przerażającej podróży

Gdy w końcu się zaczęło, prędkość samolotu na pasie wzrosła, pilot nagle uciekł, o czym nieco później wspomniała też Lula. powód: Samolot ma usterkę techniczną i muszą wracać.

I to nie wszystko. Lola, która również starała się w tej sytuacji zachować spokój, a przede wszystkim dobry humor, po około sześciu godzinach zwłoki ponownie nawiązała kontakt ze swoim towarzyszem. Fani z aktualizacją.

Ze względu na ogromne opóźnienie załoga będzie musiała pracować w godzinach nadliczbowych, dlatego nie polecą do Berlina, ale co najwyżej do Wenecji. Jednak okaże się, czy można stamtąd udać się do Berlina tego samego dnia. Dlatego należy teraz wiedzieć, czy pasażerowie chcą wysiąść, a zatem również wyładować bagaż. Obaj początkowo wyjaśnili, że w takim przypadku lot uzupełniający i tak zostanie odwołany.

READ  Cheyenne Uchenknecht opowiada o ekscytującym porodzie

Szczególnie problem z czekaniem: nie było Essen Według Loli, na statku i na wodzie był skąpiec.

Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

Po siedmiu godzinach oczekiwania nowa ekscytująca aktualizacja The Odyssey:

Lola Webert krytykuje linię lotniczą: „Wstydź się”

Lola dodała sarkastycznie: „Radość jest taka wielka”. Ale w końcu sprawy potoczyły się trochę inaczej. Wkrótce potem Lola opublikowała historię o samolocie zbliżającym się do Wenecji. Kolejny lot do Berlina musi być kontynuowany tego samego dnia. 25-latek był szczególnie zadowolony, bo pilot w Wenecji zapowiedział, że dopilnuje, aby wszyscy mieli coś do jedzenia – po ośmiu godzinach oczekiwania.

Ale w końcu tak nie było. „Dziesięć godzin w samolocie i nie dostaliśmy nic do jedzenia” – napisała Lola, łącząc historię linii lotniczej w swojej historii z oczywistym: „Wstydź się!”

Po zatrzymaniu się w Wenecji w końcu dotarłem do Berlina – przynajmniej ze świeżą wodą dla pasażerów na pokładzie. Tylko za to trzeba nagle zapłacić.

Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

Prezenter RTL z gorzkim zakończeniem

Po tym, jak Lola Weippert w końcu przybyła do Berlina, najpierw zafundowała sobie pizzę. „Nic do jedzenia przez dziesięć godzin. I znasz mnie, potrzebuję dużo jedzenia. To był strach” – podsumowała, zanim wyruszyła z domu w przerażającą podróż.

To był “ostatni brudny klub”, wkurzyłem się. Są dzieci i dorośli oraz osoby starsze Osoby Na pokładzie i nic do jedzenia przez ponad dziesięć godzin. Nic nie zostało sprzedane, bo podobno nic nie było. “Myślę, że to bardzo źle,” orzekła Lola. Nawet wodę oferowano dopiero po wielokrotnych zapytaniach, ale też nieistotną, ponieważ rzekomo jej już nie było, powiedział ze złością medium:

“Chłopaki, siedzimy w tym samolocie przez dziesięć godzin i nawet nie obchodzi was, że dostaniemy tę wodę za darmo?! To obrzydliwe zachowanie i muszę się pozbierać, żeby nie wypowiadać wszystkich złych przekleństw, które używaj, ponieważ uważam, że to jest tak denerwujące, że jest obrzydliwe” .

Lola wyciąga wnioski z tego eksperymentu. Nigdy więcej nie chciałeś latać z tą linią lotniczą.

READ  Let's Dance 2021: Dance to Ilse DeLange

(Jeśli)

„Zawsze marzyłem o karierze międzynarodowej”: były producent mówi prostym językiem o planach Helen Fisher

Helen Fisher wycofała się na długi czas z publiczności podczas pandemii Corona. Zaplanowane już na 2020 rok koncerty musiały zostać odwołane lub przełożone, ale nie mogła też wrócić na dużą scenę w 2021 roku. W końcu wróciła teraz z nową muzyką – i nie jest sama.

Wraz z wokalistą Luisem Fonsim Helen chce zacząć piosenką „Vamos A Marte” – i może nie tylko w Niemczech. Więc to stoi…

Link do artykułu

Continue Reading

entertainment

Gwiazda Big Brother 2021: Mimi Gwozdz: “Kawaler”, Instagram, Kariera, Wiek

Published

on


w “Kawaler” 2021 Dostałem ostatnią różę z nico gresert, a potem spadł śnieg. ty chcesz teraz Mimi Goosed w „Brummy Big Brother” 2021 Udowodnienie, że ma inną stronę niż płaczące dziecko z „Kawalera”: „Wielu ludzi ma o mnie złe wrażenie, a teraz chcę pokazać, że jest we mnie więcej”.

Ale kto właściwie jest kandydatem? Wiek, zawód, miejsce zamieszkania, Instagram & Co – zaprezentuj Ci obraz memu.

Meme Gooseds: wiek, urodziny, kariera, Instagram

Rzut oka na wszystkie fakty dotyczące Mimi Gwozdz:

  • Rzeczownik: Michael Goosez
  • przezwisko: Ja ja
  • Modyfikacja: 27 lat
  • Data urodzenia: 18 lutego 1994
  • znak zodiaku: Wasserman
  • Zawód: Pracownik biurowy
  • Rezydencja: Kolonia
  • miejsce urodzenia: Bfongstadt
  • Pochodzenie: Polska
  • Instagram: mimi.gwo

Mimi Gozodz: Kolonia, Pfongstadt i jej pochodzenie

Meme pierwotnie z Bfongstadt. twoi rodzice z PolskaUrodziła się w Niemczech i tutaj wychowała. Czuje się jednak bardzo przywiązana do ojczyzny swoich rodziców. Gdy epidemia jej nie przeszkodziła, regularnie odwiedza swoich krewnych na wschodnim Śląsku.

Mimi goni wiosna Kolonia pociągnął. „Chciałem tylko zacząć od nowa”, wyjaśnia szczęśliwy 27-latek, radośnie w mieście katedralnym: „Szczególnie lubię tutejszych ludzi. Bez względu na to, gdzie kogoś spotykasz, wszyscy są bardzo ciepli i otwarci. Kolonia uwielbia poznawać nowych ludzi, jakoś nigdy nie będziesz sam.”

Mimi Gooseds bierze udział w „Celebrity Big Brother” 2021

Mimi Gouds będzie z nami od 6 sierpnia 2021 r. „Brummy Wielki Brat” zobaczyć. To dopiero drugi raz, kiedy 27-latek wystąpił w formacie telewizyjnym. Dlaczego miałbyś chcieć znów być przed kamerą? „Muszę też pokazać ludziom, że mam do nich zupełnie inną stronę helsoos mem z „Kawalera” – wyjaśnia. „Wielu ma o mnie złe wrażenie, a teraz chcę pokazać, że jest we mnie więcej”.

READ  Cheyenne Uchenknecht opowiada o ekscytującym porodzie

Jest tak podekscytowana przygodą, ale wciąż się boi Niewłaściwie umieszczony może czuć. „W końcu jest »starszym bratem celebryty«, a jakim ja jestem gwiazdą? Jestem naprawdę podekscytowany, widząc, kto się do mnie wprowadzi”. Ale Mimi ma nadzieję na najlepsze: „Do tej pory nie rozmawiałem zbyt wiele z celebrytami i nie wiem, jak się czują. Ale będzie fajnie”.

Manal inni kandydaci Z Promi Big Brother 2021 dowiesz się tutaj:

Oficjalnie: to mieszkańcy

Mimi Gouzdes wygrała nagrodę „Bachelor” w 2021 z Nico Grisert

Mimi Gooseds była tam na początku roku “Kawaler” 2021 zobaczyć. Od pierwszej chwili kobieta eksplodowała z Pfongstadt Nico Grisert. Dostała nawet pierwszą randkę i przed powrotem. Nastąpiło kilka innych randek, aż w końcu dostałem ostatnią różę. Tak więc, chociaż wygrała program, nie dotyczyło to serca Rosenkavalier. Kiedy kandydaci z kampanii „kawalerskiej” spotkali się ponownie, okazało się, że są nie para?. Ale dla Mimi był to znacznie większy cios w twarz: Nikko jest teraz na drugim miejscu Michel de Ros razem, które Osnabrücker przywiózł już podczas pokazu.

Mimi Gooseds na Instagramie

Na Instagram 27-latek ma profil publiczny. Ilu obserwujących miałeś w sezonie „Kawaler” do odcinka zjazdu w marcu 2021 r. 186 000 wzbił się. Obecnie oglądasz “Promi Big Brother” 153 000 polubień (Ciąża 03.08.2021).

Z jej powodu daje wgląd w swoje życie. Zwykle pojawia się obok znajomych, kiedy podróżuje lub zamieszcza selfie.

Continue Reading

Trending