sport

BVB: Indywidualna krytyka przeciwko Wien Wiesbaden – Dortmund nagrodzony czwartą dywizją

Published

on

Borussii Dortmund udało się wygrać Puchar Niemieckiego Związku Piłki Nożnej w Wien Wiesbaden i przejść do następnej rundy. Wyniki w indywidualnej recenzji BVB są odpowiednio uważane za dobre.

Dortmund / Wiesbaden – Borussii Dortmund Z pewnością zdobył Puchar DFB. PVB pokonało Wayne’a Wiesbadena 3-0. Erling Haaland ponownie pojawił się na dużej imprezie.

społeczność Borussia Dortmund (BVB)
Twoja lokalizacja Dortmund
Arena Signal Iduna Park

Pojedynczy przegląd BVB vs Wehen Wiesbaden: ocena 2.5 autorstwa Gregora Kobela

Gregor Koppel: To był spokojny wieczór dla przybysza w pierwszej połowie. Gregor Koppel nie stanął przed wyzwaniem. W drugiej rundzie bramkarz często grał bez konieczności wybijania się. Jednak Szwajcar wykazywał zdrowe poczucie bezpieczeństwa, a także na początku meczu wydawał się spokojny i niemal bezbłędny. Uwaga: 2,5

Nico Schulz: Pomimo ciągłej krytyki Nico Schulz wywarł bardzo pozytywne wrażenie na Wayne Wiesbaden. W obronie wyglądał bardzo stabilnie i nie pozwalał, by cokolwiek płonęło po jego lewej stronie. W stronę przodu obrócił się w kółko i zagrał dobre podania na szczyt. Z drugiej strony jego żółta kartka za zagranie faulu taktycznego była nieco niepotrzebna. To jednak nieco umniejsza jego dobrą indywidualną krytykę: Uwaga: 2,5

Indywidualna krytyka BVB wobec Wehen Wiesbaden: szef obrony Manuel Akanji zapewnia drugi stopień

Manuel Akanji: Nowy minister obrony pokazał dobre wyniki. Silny w pojedynkach i spokojny w grze budowlanej. Zapewnił niezbędną stabilność na poziomie defensywnym i śpiewająco poprowadził swojego partnera w środkowej obronie. Manuel Akanji prawie błyszczy w ataku. Po rzucie rożnym w 83. minucie gry zawiódł bramkarz. Uwaga 2

Antoniusz Papadopoulos: Udany start Antoniosa Papadopoulosa wśród profesjonalistów. Mimo że nadal zauważyłeś trochę braku doświadczenia, w pojedynku prezentował się jako silny i zaciekły. Gracz może wykorzystać ten występ i stać się prawdziwym zastępcą w składzie BVB. Uwaga: 2,5

Antonios Papadopoulos pokazał dobrą grę. Za to otrzymał ocenę 2,5 w przeglądzie indywidualnym.

© Christopher Neuendorf / Kirchner Media

Indywidualny przegląd BVB vs Wehen Wiesbaden: stopień 4 dla Felixa Passlacka

Feliks Paslak: Prawy obrońca miał pewne problemy po swojej stronie. Nie popełnił większych błędów, ale Felix Paslak był niepewny. Wyrażało się to głównie w niepotrzebnych stratach piłki. Nawet jego metoda podawania nie zawsze była dobra. Popisał się jednak solidnym występem, przynajmniej w obronie, a nawet miał szansę na wygranie 4:0 w 68. minucie meczu. Jego strzał z dystansu przeleciał tuż nad bramką. Uwaga: 4

READ  Super League: UEFA otwiera postępowanie przeciwko Realowi, Barcelonie i Juventusowi - Piłka nożna

Mahmoud Dahoud: Jeśli chodzi o grę z piłką, Mo Daoud był prawdziwym atutem. Zabłysnął jako dystrybutor kulek i przetoczył się kilka kilometrów. Pomocnikowi nie udało się we wszystkim, ale wygląda na to, że chce potwierdzić swój dobry występ z zeszłego sezonu. W ruchu do tyłu może nadal zwiększać agresywność. W indywidualnej recenzji tam Uwaga 2

Indywidualna krytyka BVB wobec Wayne’a Wiesbaden: Giovanni Reina po dobrym występie z wynikiem 1,5

Marco Reus: Kapitan również wykonał dobrą robotę. Marco Reus dał formę, aby doprowadzić do 1-0. Ponadto jego standardowe postawy powodowały, że wciąż był w niebezpieczeństwie. Często brał udział w grze ofensywnej, ale rzadko sam wchodził w dobre sytuacje końcowe. Jeszcze nie wykorzystał swojego znakomitego występu z finału ostatniego sezonu, ale jest na dobrej drodze. Uwaga: 2,5

Marco Reus uzyskał wynik 2,5 w Pucharze DFB przeciwko Wayne Wiesbaden

Giovanni Reina: Po Erlingu Haalandzie Giovanni Reina był najlepszym człowiekiem w tej dziedzinie. Raz po raz Amerykanin brał udział w ataku. Graj mądre podania, takie jak decydujące podanie przed 3-0. Ale także w indywidualnych sytuacjach umiejętnie grał ze swoją szybkością. Pod okiem trenera Marco Rose’a wygląda na to, że surowy diament nadal się rozwija. Znajduje to również odzwierciedlenie w indywidualnym przeglądzie: Uwaga: 1,5

Indywidualna krytyka BVB wobec Wehen Wiesbaden: III stopień dla powracających z Bellingham

Jude Bellingham: Finalistka Mistrzostw Europy była niespodzianką w wyjściowym składzie po trzech dniach treningów. Wykonał swoją pracę bardzo dobrze. Ogólnie rzecz biorąc, młody człowiek nie był wybitnym graczem, ale od czasu do czasu grał w dobre piłki. W pojedynkach tu i tam brakowało zwykłej witalności, ale Judd Bellingham popełnił kilka błędów. Opuścił boisko dla Axela Witsela w 54. minucie, więc miał satysfakcjonujący występ w przeglądzie indywidualnym. Uwaga 3

READ  Była gwiazda HSV Raphael van der Vaart będzie asystentem trenera w Danii

Stephen Teggs: Podobnie jak Felix Passlack, występ Steffena Tiggesa również nie był rewelacją. 23-latek grał niepozornie i był w cieniu Erlinga Haalanda. Przyniosło to dużo zaangażowania i chęci do biegania. Przed rzutem karnym zagrał też mocne podanie dla Erlinga Haalanda. W nadchodzących konfrontacjach musi rozwinąć większą przyczepność do celu i częściej angażować się w grę ofensywną. Uwaga: 3,5

Judd Bellingham również popisał się przyzwoitym występem przeciwko Wayne’owi Wiesbadenowi.

Recenzja Solo BVB vs Wehen Wiesbaden: Erling Haaland zasługuje na 1 gładko

Erling Haaland: Norweski Buffalo po raz kolejny został wybrany jako zawodnik gry z wybitnym występem. Ten sam napastnik strzelił wszystkie trzy bramki i wielokrotnie wprawiał w zakłopotanie obronę Wiesbaden. Przy odrobinie szczęścia strzeliłby więcej goli. Był to jednak uroczysty występ Erlinga Haalanda, który otrzymał najwyższą notę ​​w przeglądzie singli. Notatka 1

Axel Witsel: Łódź wiosłowa, jak powszechnie nazywa się Axel Witsel, powraca do BVB. Wszedł do Judda Bellinghama w 54. minucie i grał tak, jakby nigdy wcześniej nie wyszedł. Belg uspokoił piłkę i zapewnił strukturę po przerwie. Aktywny w budowaniu gry, ale także z dobrymi momentami w ataku. Dzięki tej wydajności rzucamy dobrą indywidualną recenzję: Uwaga 2

BVB Singles Review vs. Wehen Wiesbaden: Donyell Malen الدرجة Grade 3

Doniel Malin: Debiut Donyella Malena w sukience BVB przebiegł gładko. W 64. minucie został zmieniony przy stanie 3-0. W tym momencie gra była nieco gadatliwa, więc nie była jeszcze w stanie w pełni udowodnić swojej jakości. W końcu spróbował kilku dryblingów w szesnastce przeciwnika. Ostatecznie nie było zysku, ale przy odrobinie szczęścia strzeliłby swojego pierwszego gola. W 82. minucie nie zdołał stanąć przed bramkarzem Wiesbaden. W nadchodzących tygodniach Donyell Malen będzie musiał jeszcze popracować nad swoją kondycją. Uwaga 3

Na premierze Donyell Malen otrzymał trzeci stopień.

Zagrożenie Cierniem: Thorgan Hazard również został sprowadzony w 64. minucie, kierowca EM nie wyglądał jeszcze na nowego. Podjęto kilka prób opuszczenia pola karnego. W pół godziny próbował przystosować się do ataku i próbował strzelić kolejnego gola. Belg będzie również potrzebował więcej sesji treningowych, zanim odzyska dawną siłę. Uwaga 3

READ  Final Four: Obrona mistrza Kilonii przegrywa z powodu dziwnego limgo, NDR-Sport – NDR – Regional

Tomasz Delaney: Został użyty tylko w ostatnich 5 minutach przeciwko Mo Dahoudowi. Gra została rozstrzygnięta dawno temu i nie było żadnych niesamowitych ruchów: bez notatki

Indywidualna krytyka BVB Lewina Wiesbaden: Thomas Delaney i Yusef Mukoko bez notatki

Józef Mukoko: Jak Thomas Delaney przyszedł na krótko przed końcem. Nie miał też większego ruchu piłki wartego odnotowania. Pozostań w indywidualnej krytyce bez notatki

Rubriklistenbild: © Christopher Neuendorf / Kirchner Media