Connect with us

sport

Biathlon w Ruhpolding dzisiaj w filmie na żywo: Sztafeta Pań Piątek

Published

on

Biathlon: Dennis Hermann na strzelnicy.

© Zdjęcie Sojusz / dpa | Sven Hobe

Mecze Mistrzostw Świata 2021/22 w biathlonie trwały w piątek. Pierwszy sezon serialu odbył się w Ruhpolding. Niemki były czasami daleko w tyle, ale wciąż posuwały się naprzód. Francja pokazała pokaz siły.

Ruhpolding – klasztor Puchar Świata w biathlonie 2022 w Ruhpolding Poszedł do trzeciego dnia. Uruchom w piątek kobiety w sztafecie. Chociaż brakuje wielu czołowych sportowców, Reprezentacja Niemiec ma czasem duże problemy.

Francja ma Ostatnia sztafeta kobiet przed igrzyskami wygrał. Nominowani w składzie byli Anis Chevalier-Boucher, Chloé Chevalier, Justin Brisaz-Boucher i Julia Simon. To jest jasne dla Szwecji i Rosji.

Biathlon w Ruhpolding: od 15. miejsca nadal tak jest

Chociaż wiele zespołów nie wystartowało z najlepszej strony, Tymczasem groziła katastrofa Niemek. Ostatecznie było to zacne czwarte miejsce.

przygotowanie Vanessa Voigt, Vanessa Haines, Franziska Hildebrand i Dennis Hermann Czasami był 15., ale wspinał się po polu.

Biathlon w Ruhpolding: Voigt z mocnym startem, Hinz upada

Starter Voigt wystartował z czystym etapem przełajowym i nie użył też zapasowego stojaka. w Pierwszy zestaw przekazałem Haines.

Drugi niemiecki sprinter pozostaje podatny na błędy Miała poważne problemy z postawą. Po czterech rzutach karnych weszła na ring karny, plasując Niemcy na 15. miejscu.

Biathlon: Hildebrand i Hermann polecają się w Pekinie

Hildebrand zmierzył się z trudną pozycją startową i problemami na torze. w Ale dobrze sobie radziła na strzelnicy Przyszło bez błędów.

Pojawił się ostatni biegacz Hermann Działa w dobrym stanie I uderz we wszystko leżąc. Do zaparkowania użyła kilku zapasowych, ale odjechała do czwartego miejsca Co gorsza jest zapobiegane.

90-sekundowa różnica od szczytu nie wróży dobrze Igrzyskach Olimpijskich, które rozpoczynają się za kilka tygodni.

Biathlon w Ruhpolding: końcowy wynik na końcu

1. Francja 1: 10,50 godzin / 0 kar / 4 części zamienne
2. Szwecja +35,1 / 0/2
3. Rosja + 1: 12,2 / 0/6
4. Niemcy + 1: 26,6 / 1/5

pełny wynik

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 trwają w sobotę w Ruhpolding. O 14:30 mężczyźni zmierzyli się w sztafecie. chiemgau24.de jest włączone do transmisji na żywo.

Biathlon w Ruhpolding: Panie śledzą transmisję na żywo

Bramka: Francja z łatwością wygrała ten wyścig, wyprzedzając Szwecję i Rosję. Dzięki dobremu ostatniemu okrążeniu Hermanna Niemcy zajęli czwarte miejsce.

READ  Aston Martin spodziewa się swojej pierwszej wygranej w 2023 roku

On biegnie: Dennis Hermann oddaje pierwsze cztery strzały, potem potrzebujesz dwóch. Wróciła na tor na siódmym miejscu.

On biegnie: Teraz decyzja została podjęta. Simon zamiata tutaj wszystko, a Francja wygra. Szwecja pewnie wierzy w drugie miejsce. Trzecie miejsce najprawdopodobniej przypadnie Rosji.

On biegnie: Simon ma zamiar rozpocząć ostatnie zdjęcia. Tylko Szwecja może zapobiec francuskiemu zwycięstwu.

On biegnie: Fale mogą się szybko odwrócić. Przekaźnik DSV znajduje się zaledwie 20 sekund od platformy przed ostatnim strzałem.

On biegnie: Dennis Hermann zadziwiająco prowadzi niemiecką drużynę narodową. Uderza we wszystko i jest teraz siódma.

On biegnie: Przedostatni czas na strzelnicy. Simon potrzebuje części zamiennych, ale pozostaje na szczycie. Szwecja pozostaje czysta, a Białoruś musi przejść do ringu karnego.

On biegnie: Francja jest teraz dobrze 20 sekund za Szwecją. Białoruś traci 40 sekund. Francuzka Julia Simon ma teraz w ręku wszystkie atuty.

On biegnie: To już ostatnia zmiana sezonu. Dennis Hermann zamierza przejąć i pilnie potrzebuje tutaj pewności siebie. Francja i Szwecja odchodzą od szczytu, a Białoruś się rozpada.

On biegnie: Hildebrand doskonale spisuje się na strzelnicy. Ponownie wszystko wyczyściła, a Niemcy awansowały na 10. miejsce.

On biegnie: Pierwsze trzy zespoły nie wykazują żadnych słabości, to bardzo mocny występ.

On biegnie: Francja, Szwecja i Białoruś idą do przodu. Niedługo rozpocznie się stójka, a niemiecka drużyna nadal będzie w rundzie.

On biegnie: Hildebrand to dobra strzelanka i teraz w nią grają. Jest czysty i pozostaje na 15. miejscu.

On biegnie: Wyczekujmy. Wielka Czwórka zakwalifikowała się bez jednego błędu, a Francja nadaje teraz tempo.

On biegnie: Następnie przechodzimy do piątej strzelaniny. Niemcy mają 1:23 minuty za szczytem.

On biegnie: Z przodu jest bardzo ciasny i seksowny, Włochy, Francja, Szwecja i Białoruś mają równe szanse.

On biegnie: Reprezentacja Niemiec jest obecnie na piętnastym miejscu. Wciąż jest tu miejsce na poprawę, ale Hildebrand i Hermann muszą dobrze przez to przejść.

On biegnie: Teraz kolejna dostawa jest nieunikniona, reszta jest tutaj. Francesca Hildebrand wystartuje w Grand Prix Niemiec.

On biegnie: W tej dziedzinie prym wiodą Włochy, Francja, Norwegia i Białoruś. Haines spóźnia się ponad minutę.

READ  Eintracht Frankfurt: Problem z transportem! Freddy Bobek porywa wymarzonego gracza SBU

On biegnie: Teraz zostało wydanych kilka błędów. Hinz musi przeładować dwa naboje. Teraz to wymaga czasu. Och, teraz nadszedł czas na pierścień karny. To odrzuca Niemcy za daleko.

On biegnie: Grupa wokół Hainesa zbliża się coraz bardziej, na pierwszym planie stosuje się taktykę. Niemal natychmiast zamyka strzelnicę.

On biegnie: Haines jest szósty, 20 sekund do tyłu.

On biegnie: Norwegia odchodzi do czysta. Hinz trafił również we wszystkie cele, co teraz wygląda całkiem nieźle.

On biegnie: Haines utrzymuje swoją pozycję, a teraz wyścig jest znacznie bardziej dynamiczny. Chodzi o strzelanie w pozycji leżącej.

On biegnie: Nastąpiła pierwsza zmiana. Haines pozostawia 18 sekund za Norwegią i Włochami.

On biegnie: Norwegia i Włochy są trochę jasne, Voigt będzie 20 sekund za nimi.

On biegnie: To obecnie czwarta pozycja niemieckiej eskadry. Voigt został przekazany Vanessie Haines w pierwszym secie.

On biegnie: Stali. Voigt ponownie trafia w cel, a to dla niej solidny wyścig. Włochy wyprzedzają Norwegię, a Francja pozostaje w tyle.

On biegnie: Francja i Norwegia nadają tempo, dość dobrze nadążając za Voigtem.

On biegnie: Boisko wciąż było blisko siebie i niewiele wynikło z pierwszego strzelania. Dalej krąży, potem dochodzi do strzelania z miejsca, w którym jest.

On biegnie: Doszliśmy do pierwszej strzelaniny. Voigt przychodzi bez winy, a to brzmi całkiem nieźle. Niemcy są na pierwszym planie.

On biegnie: Każde okrążenie ma długość dwóch kilometrów. Voigt jest czwarty, a liderem jest Białoruś. Chodzi o strzelanie w pozycji leżącej.

On biegnie: Voigt wykonuje dobrą robotę i idzie na sam szczyt. Na początku wszystko szło dobrze, kobiety są teraz w drodze na pierwszy z ośmiu etapów strzeleckich.

On biegnie: Panie są przekazywane w Ruhpolding. Teraz wymagana jest koncentracja, a ryzyko upadku jest bardzo duże, zwłaszcza na początku.

Biathlon w Ruhpolding dzisiaj w wideo na żywo: Punkt startowy przed wyścigiem

Przed wyścigiem: Panie szykujcie się, wszystko zacznie się tutaj, w Ruhpolding za kilka chwil.

Przed wyścigiem: W Ruhpolding warunki znów są doskonałe. Stok jest w idealnym stanie, świeci słońce, a wiatr znów słabnie.

Przed wyścigiem: Norwegia rywalizuje także z Drużyną B. Jest w nim zdecydowanie coś na dzisiejszy sezon w Niemczech.

READ  Fani Rostock Sea Wolves świętują swoich mistrzów promocji | NDR.de - Sport

Przed wyścigiem: Joanna Scottheim, Stena Nilsson, Mona Brorsson i Anna Magnusson startują w Szwecji. Ponieważ brakuje sióstr Oberg, Szwedów nie należy przeceniać.

Przed wyścigiem: Kandydaci pochodzą z Białorusi i Francji. Francja rywalizuje z Anais Chevalier Bouchet, Chloé Chevalier, Justinem Brisazem Bouchet i Julią Simon.

Przed wyścigiem: A potem od razu ruszą Vanessa Voigt, Vanessa Haines, Franziska Hildebrand i Dennis Hermann. Po ostatnich słabych wynikach niemiecka eskadra jest tylko outsiderem w dzisiejszym Ruhpolding.

Przed wyścigiem: Dziś pokonywane są kilometry 4×6. Na starcie 24 kraje, w tym reprezentacja Niemiec.

Przed wyścigiem: Witam na transmisji na żywo z biathlonu Ruhpolding. chiemgau24.de towarzyszy Ci podczas sztafety kobiet.

Biathlon w Ruhpolding dzisiaj w transmisji na żywo: Wstępny raport z wyścigu

Wtedy Niemki chcą tego, co najlepsze Trzy tygodnie przed olimpiadą Wreszcie kryzys formy i trzeci sezon sezonu biathlonowego krok naprzód Działać.

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: głęboki krach w klasyfikacji krajowej

Temu Francesca Bruce kontuzjowana W Annecy/Le Grand Bourne niemieccy sportowcy pozostają w tyle za światowymi liderami.

Niemki są w rankingu biathlonu na aktualnym Pucharze Świata Dopiero na szóstym miejscu, również w zawodach indywidualnych kobiety DSV pozostają w tyle za konkurencją.

W sztafetach przedsezonowych quad DSV jeździł po Östersund i Hochfelsen w pobliżu podium Co więcej, pierwsze podium sztafetowe dla niemieckich sportowców zostanie wykonane w Ruhpolding.

w Ruhpolding Vanessa Voigt Prowadzenie niemieckiego kwartetu, a potem Vanessa Haines pokój. Francesca Hildebrand Jest trzecim sportowcem DSV Dennisa Hermanna Jest ostatnim biegaczem.

Faworytami do wygrania w Chiemgau Arena są Drużyny ze Szwecji i Francji. Z jednym zwycięstwem obie drużyny zajmują pierwsze miejsce w tabeli sztafetowej i zajmują pierwsze miejsce w tabeli w piątek.

Na podium rywalizują również kobiety Białoruś, Rosja i Norwegia. Ponieważ sztafety w biathlonie często mają swoją własną dynamikę, oczekuje się, że niemiecka drużyna będzie dobrze sobie radzić pomimo ich słabszych wyników w ostatnim czasie. Oto menu startowe

Sztafeta rozpoczyna się o 14:30 na dystansie 4 x 6 km z dwoma strzelaninami na zawodnika. chiemgau24.de jest włączone do transmisji na żywo biathlonu.

tych: chiemgau24.de

* chiemgau24.de jest częścią ogólnopolskiej sieci redakcyjnej Ippen-Digital

truf

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sport

French Open Live on Tape z Alexandrem Zverevem, Novakiem Djokoviciem, Rafą Nadalem, Carlosem Alcarazem i Angie Kerber

Published

on

Obydwa French Open w Paryżu W programie czwarty dzień konkursu.

Nadzieja od samego początku Andrea Petković Do kolejnej wygranej w najbardziej udanym turnieju wielkoszlemowym. Z Wiktoria Azarenka Ale na Niemców czeka duża przeszkoda.

Dwóch niemieckich uczestników uderzyło w centralny kort. Pierwszy, który tam wyjdzie Angelique Kerber W takim razie mecz rundy drugiej Aleksander Zwieriew.

Francuski Otwarte

McEnroe wyjaśnia: To dlatego Tsonga nie wygrał Wielkiego Szlema

3 godziny temu

Z Rafael NadalI Novak Djokovic I Carlos Alcaraz Trzech najlepszych faworytów tytułu również ponownie wejdzie do obiektu.

Czwarty dzień mistrzostw na taśmie na żywo:

+++ Kliknij tutaj, aby zaktualizować +++

Najważniejsze gry i wyniki:

  • Żyj teraz: w. Azarenka (BLR/15) – A- Petković (Niemcy) 6:1
  • Od 12:00: A. Kerber (GER/21) – E. Jaquimout (Francja) 6: 1
  • Około 14.00: A. Zverev (GER/3) – Szpiedzy (Argentyna)
  • Około 15:00: N Djokovic (SRB/1) – Mulcan (SVK)
  • Około 16:00: Ramos – Vinolas (Hiszpania) – C Alcaraz (ESP/6)
  • Od 21:00: C Mutet (Francja) – R Nadal (ESP/5)

12:50 – Petković – Azarenka – 1:6, 5:6

Petkovic musi po raz pierwszy wkroczyć do akcji. Tylko dwa punkty dzielą Azarenkę od wejścia do trzeciej rundy. Z ładnym forhendem Niemiec dostaje piłkę meczową, ale nie może jej obrócić. A z imponującym powrotem z zasadniczo dobrego serwisu, Azarenka zdobywa swój pierwszy punkt meczowy. Ale Petkovic śmiało wszedł do siatki i uratował punkt meczowy.

TOP 5: Niesamowity ratunek Tiafoe na szczycie tego wszystkiego

12:46 — Kerber — Jackiemot — 18:01

Przypisanie piłki numer cztery niesie za sobą decyzję w pierwszej rundzie. Tylny kopniak Jackiemota wylatuje poza krawędź siatki. 6:1 dla Kerbera. Ale przebieg gry nie jest tak jasny, jak sugeruje wynik. Kerber musi się tutaj skupić, ponieważ jej przeciwnik próbuje wywierać na niego presję, ale wciąż popełnia błędy.

12:41 – Kerber – Jackiemot – 5:1

Kerber rzeczywiście zdobyła stabilną piłkę z bardzo miłymi pochwałami, ale nie była w stanie jej użyć. Nawet piłka nr 2 nie podjęła decyzji w tej rundzie. Powrót Kerbera nie wystarczył, a Jacquimot później ustanowił szczyt.

12:39 – Petković – Azarenka – 1:6, 5:5

Petkovic stara się wygrać seta, ale ma z nim przerwę. Broni go długą, błyszczącą nitką w pozycji obronnej. Potem Azarenka spudłował długą passę, a Petkovic strzelił punkt. Ale wybacza swój błąd z bekhendem. Niedługo potem Azarenka wykorzystuje kolejną piłkę złamaną w siatce, aby osiągnąć 5:5.

12:34 – Kerber – Jackiemot – 5:1

Pierwsze zdanie u Philippe’a Chatriera jest znacznie prostsze niż w czternastej pozycji. Tutaj Kerber ma już przewagę nad dwoma przełamaniami i prowadzi 5:1, choć musiał odpierać szanse na samo przełamanie.

12:31 – Petković – Azarenka – 1:6, 5:4

Petkovic błyszczy najpierw mocnym powrotem, a potem forhendem do linii bazowej. Dwie szanse na przełamanie serwisu dla Niemca. A potem przychodzi nieco wyższy punkt zatrzymania Azarenki, a Petkovic może przez niego przejść i strzelać bramki w siatce. Przerwa na niemiecki do 5:4.

12:28 – Petkovic – Azarenka – 1:6, 4:4

To drugi zestaw, który jest intensywny i bardzo dobrze wyważony. Azarenka znów jest trochę bardziej na spuście. Petkovic zostaje zmuszona do frontalnego faulu, a Niemka musi zrezygnować ze służby. 4:4.

12:26 – Petković – Azarenka – 1:6, 4:3

Trochę irytujące z punktu widzenia Petkovica. Oczekuje, że Azarenka się zatrzyma i będzie biegać łatwo, ale nie obchodzi ją, gdzie jest jej przeciwnik i oferuje jej podanie bezpośrednio do rakiety. Brickpool Azarenka, ale Petkovic podtrzymuje go dobrym podaniem. W debiucie pojawia się kilka razy.

INFO – French Open w Joyn PLUS +

Francuski Otwarte W Joyn PLUS + : Tutaj możesz wybierać między wydarzeniami na wszystkich arenach.

12:16 – Petkovic – Azarenka – 1:6, 4:2

Azarenka ponownie uderza w linie z niezwykłą dokładnością, a także błyszczy imponującą wygraną na połowie kortu przeciwko kierunku biegu Petkovica. Niemiec musi wyjść poza swój debiut. Ale potem podążyła głową i kolejnym potężnym serwem, zanim z łatwością obróciła się w bramkę.

12:12 Kerber 1-0 Jackiemot

To był początek, którego mogła sobie życzyć Angelique Kerber. Z zerem odbiera serwis od swojego przeciwnika. Przy pierwszym łamaniu piłki Niemca, długi sznur Jacquimuta odlatuje.

12:09 – Petković – Azarenka – 1:6, 3:2

Petkovic wącha podwójną przerwę. Ale w kluczowych momentach Azarenka jest bardziej konsekwentna w rajdach. 3:2 Petković ze złamaną przewagą w drugim secie.

Pierwsza runda: Tsitsipas odwraca 0:2 Przegrana w grupie – najważniejsze wydarzenia

12:02 – Kerber – Jackiemot

Kolejne pojawienie się Angelique Kerber jest nieuchronne. Na Court Philippe Chatrier trzykrotny zwycięzca Wielkiego Szlema musi zmierzyć się z francuską Elsą Jacquimot. Za nią stoją nie tylko lokalni kibice, ale jest także zwycięzcą Mistrzostw Juniorów 2020. Nie można jej więc lekceważyć.

11:57 – Petković – Azarenka – 1:6, 2:1

Tylny krzyż Azarenki leci szeroko. Petkovic ma swój pierwszy breakpoint w meczu. A potem bardzo dobrze zbudowała baseny, zyskując coraz większą przewagę i ostatecznie zmieniając piłkę powietrza w 2:1.

11:54 – Petković – Azarenka – 1:6, 1:1

Ważne dla Petkovica. Po przegranej w pierwszej rundzie, w której pod koniec wyglądała na nieco niespokojną, teraz wygrała swój pierwszy serwis w drugim secie. Po faulu napastnika Azarenki na Paulu Petkovicu wynik wynosił 1-1.

11:46 – Petkovic – Azarenka – 1:6

W Petkovic liczba błędów znacznie wzrasta. Trzy setowe piłki dla Azarenki. A w trzecim uderzeniu forhend Petkovica wpada w siatkę. Duża różnica w tej grupie polegała na tym, że Azarenka popełniła znacznie mniej błędów niż jej przeciwniczka. Obaj byli odważni i podejmowali wiele ryzyka, ale były numer jeden na świecie był najbezpieczniejszym graczem.

11:38 – Petkovic – Azarenka – 1:4

Dwie kolejne przerwy dla Azarenki. Petkovic odpycha je dobrymi forhendami. Po tym Niemka faktycznie jest w gotowości na rajdzie, ale zniekształca forhendy i ponownie je kontruje. Białorusin używa go po dobrym powrocie do sieci. 4:1 dla Azarenki. Teraz stało się bardzo jasne.

11:34 – Petković – Azarenka – 1:3

Azarenka ma bardzo dobrą długość bazową, bardzo precyzyjnie uderza w linie. Petković gra dobrze i dzielnie, ale jej przeciwnik to generalnie najlepszy i najbardziej stabilny zawodnik na boisku. Wynik poprawnie to odzwierciedla.

11:30 – Petkovic – Azarenka – 1:2

Obaj wygrywają następną grę serwisową ze względną łatwością. Petkovic nie pozwoliła, by przegrana w meczu pozbawiła ją początkowo agresywności i kontynuowała atak. Wywróciła główną piłkę na otwarty kort z pięknym zwycięzcą, wcześniej pchając Azarenkę daleko przez pole.

11:22 – Petković – Azarenka – 0:1

To dobry początek gry. Obaj grają ofensywnie, szukając zwycięzcy i naciskając drugiego. Jednak Petkovic ma już czwarty atak przeciwko niej. Ale Niemiec skontrował to ładnym forhendem z połowy pola. Pierwszy mecz trwa około dwunastu minut. Oboje tutaj nic sobie nie dają. Ale w tym momencie Petković popełnił podwójny błąd na piątym breakpointu Azarenki. Szkoda dla Niemców. 1-0 do Azarenki.

11:16 – Petkovic – Azarenka

Petkovic otwiera z własnymi usługami. Niemiec podaje dzielnie, nawet w drugim serwisie. Ale prowadzi to również do podwójnego błędu, który prowadzi do punktu krytycznego dla Azarenki. Ale Petković szuka białoruskiego forhendu z potężnymi ciosami i blokuje możliwość przełamania. Azarenka ma drugą szansę w siatce, ale potem nie trafia do powrotu.

„Gęsia skórka”: świat tenisa kłania się fenomenowi Tsonga

Informacje — Wyślij Kerbera, Djokovica i Zvereva

Poza tym rzeczy naprawdę zaczynają zmierzać do pracy w Roland-Garros dzisiaj. Z niemieckiego punktu widzenia w centrum uwagi jest Philippe Chatrier. Będzie Angelique Kerber, a od 12:00 Alexander Zverev. Ponadto, jako trzeci mecz z Suzanne Lenglen, dzisiaj zobaczymy również Novaka Djokovica przeciwko Alexowi Mulcanowi ze Słowacji.

INFO – Petkovic – Azarenka

Sprawy stają się poważne dla Andrei Petkovic. W obliczu Niemki Victorii Azarenki. To już piąte spotkanie. W bezpośrednim pojedynku Azarenka prowadzi 3:1. Jednak trzy z poprzednich czterech spotkań miały miejsce dziewięć lub więcej lat temu.

French Open w Joyn PLUS +

Francuski Otwarte W Joyn PLUS + : Tutaj możesz wybierać między wydarzeniami na wszystkich arenach.

886 meczów – French Open na żywo w Eurosport

Eurosport transmituje mecz Rolanda Garrosa z obszernym tłem, od pierwszego podania do finału meczu na żywo w bezpłatnej telewizji Eurosportu 1. Barbara Rittner i Misha Zverev są obecni jako eksperci. W Eurosport z Joyn PLUS + wszystkie mecze można oglądać na żywo i bez reklam. Widzowie mogą wybrać swój ulubiony mecz ze wszystkich stadionów.

Prognoza pogody French Open: idealna na najlepszy tenis

Po deszczowej pogodzie ostatnich kilku dni pogoda ustabilizowała się w regionie Boulogne w Paryżu w środę. Niebo nad stolicą Francji pojawia się w jasnym słońcu. Temperatury wahają się od 17 stopni na początku dzisiejszego meczu o godzinie 11:00 i osiągają 20 stopni po południu. Prawdopodobieństwo opadów wzrasta o maksymalnie 15 procent między 15:00 a 17:00 i stale maleje w ciągu dnia. Tak samo zrobiono dla Alexandra Zvereva, Rafaela Nadala, Novaka Djokovica, Carlosa Alcaraza, Angelique Kerber i Andrei Petkovic.

Bayer uderza w ATP: „Rosjanie są za to odpowiedzialni”

Decyzja ATP i WTA o odebraniu Wimbledonowi punktów w światowym rankingu nadal irytuje fanów w świecie tenisa. Benoit Bayer stał się widoczny po porażce w pierwszej rundzie French Open z Ilją Ivachką i ostro skrytykował stowarzyszenia graczy. Francuz uważa, że ​​zawodowcy zostają sami. „Gracze nie rozumieją tej decyzji” – powiedział Bayer. jeszcze…

French Open na żywo: Tsitsipas wchodzi na nocną zmianę

Co-Factor Stefanos Tsitsipas (GRE/4) dotarł do drugiej rundy French Open 2022 po pokazie siły we wtorkowej sesji wieczornej. 23-latek przegrał z 0-2 przeciwko Włochowi Lorenzo Mossettiemu na 5-7, 4-6, 6-2, 6-3, 6-2. Kiedy Grek zamienił swój trzeci punkt meczowy po godzinie 3:34 na Court Philippe Chatrier, było już tuż po północy. jeszcze…

Witamy na transmisji na żywo French Open

Let’s Go – Drugi Wielki Szlem sezonu odbędzie się w Roland-Garros od 22 maja do 5 czerwca. Eurosport.de towarzyszy przez wszystkie 15 dni klasycznego turnieju na kortach ziemnych w transmisji na żywo dla Ciebie. Miłej zabawy z nią.

Możesz być zainteresowanym także tym: Rzut oka na wszystkich mistrzów French Open

Wyłącznie dla Miszy Zvereva: Alex Zverev nie zgadza się z Alcaraz jako faworytem

Francuski Otwarte

Bitwa nerwów po północy: Tsitsipas wyciąga głowę z szubienicy

12 godzin temu

Francuski Otwarte

Miedwiediew znów myśli – nagle może się zabrudzić

14 godzin temu

READ  Fani Rostock Sea Wolves świętują swoich mistrzów promocji | NDR.de - Sport
Continue Reading

sport

„Może być sfrustrowany i zły”

Published

on

Jako wieloletni kolega z drużyny Roberta Lewandowskiego Franck Ribery wyraźnie zna najlepszego polskiego napastnika. Francuz ostrzegł teraz swojego byłego pracodawcę, aby nie zatrzymywał chętnego do emigracji Lewandowskiego wbrew jego woli.

Mimo że ich kontrakt wygasa w 2023 roku, w szczególności Robert Lewandowski i Benny Zahavi prowadzą wczesny wyjazd z Monachium do Barcelony. Ale do tej pory szefowie Bayernu byli uparci i forsowali zmiany często i zdecydowanie. Tak więc ryzyko wybuchu wisi w powietrzu, zwłaszcza, że ​​Zahavi niedawno stwierdził, że Bayern stracił już Lewandowskiego jako osobę i jest na dobrej drodze do zniweczenia jego życiowego marzenia.

Ribery okazuje zrozumienie dla Wandowskiego

Były gwiazdor Bayernu Monachium Franck Ribery pokazał w rozmowie z portalem „Wirtualna Polska”, że potrafi „w pełni zrozumieć” swojego dawnego towarzysza. Lewandowski potrzebuje „nowego wyzwania” po ośmiu latach w Bayernie Monachium. W związku z tym Francuz ma nadzieję, że nastąpi zmiana: „Mam nadzieję, że się spełni” – powiedział Ribery.

39-latek zawsze był lojalny wobec Bayernu Monachium, ale w pewnym momencie był bliski zmiany. Dlatego może lepiej zrozumieć sytuację Lewandowskiego. „Nie zrozum mnie źle. Bayern to świetny klub i jeden z największych na świecie. Ale czasami trzeba się zmienić i tak jest w przypadku Roberta. „

Lewandowski niebezpieczne miejsce?

Uważa nawet, że to „ryzyko”, jeśli Bayern Monachium zmusi Lewandowskiego do pozostania. W związku z tym gracz może w tym przypadku stać się „sfrustrowany i zły”. W Monachium polegają na profesjonalizmie napastnika, ale wiadomo, że Lewandowski lubi odchodzić na emeryturę, gdy nie jest zadowolony.

Ale Ribery może też zrozumieć, że Monachium nie chce sprzedać najlepszego napastnika ostatnich lat. Teraz ma tylko nadzieję, że zostanie znalezione rozwiązanie, które „uszczęśliwi wszystkich”.


Continue Reading

sport

Dlatego Bayern Monachium ma większe szanse na transfer Poker Mane niż PSG

Published

on

Bayern Monachium intensyfikuje starania o znalezienie Sadio Mane. Według aktualnych doniesień Monachium ma realną szansę na podpisanie kontraktu z gwiazdą Liverpoolu latem. Dzieje się tak również z powodu Kylian Mbappe i przedłużenia jego kontraktu w Paris Saint-Germain.

Jak donosi nadawca telewizji płatnej Sky, zaangażowanie Mane jest najwyższym priorytetem w Bayern Monachium. Oprócz dyrektora sportowego Hasana Salihamidzica, o transfer walczy także trener Julian Nagelsmann. Mówi się, że 30-letni Senegalczyk był latem „krokiem króla” do Monachium.

Oprócz Bayernu o skrzydłowego rywalizuje także PSG. Francuzi nie mają jednak dobrej pozycji startowej.

Czy PSG nadal stać na Mane?

Jak twierdzi korespondent „Sky”, Florian Plettenberg, przedłużenie kontraktu z gwiazdą Kylianem Mbappe może zapewnić, że Paris Saint-Germain wycofa się z konkursu o Mane. Plotka głosi, że Mbappe otrzymał 300 milionów euro opłat za podpisanie umowy. Ponadto w przyszłości napastnik powinien zarabiać ponad 50 mln euro rocznie. znaczy w. Zwykły tekst: Paryż nie może już sobie pozwolić na Mane, zwłaszcza jeśli chodzi o finansowe fair play. Ponadto wydaje się, że pojawiają się spekulacje na temat zaangażowania Ousmane Dembele.

W rezultacie Bayern ma znacznie lepsze karty w pokerze transferowym niż kilka dni temu. Paryż jest zdecydowanie największym pretendentem do rekordowych mistrzów.

Bayern wychodzi na całość w Money Booker

Według informacji „Sky” Mane bardzo dobrze wyobraża sobie przeprowadzkę do Bayernu Monachium. Skrzydłowy jest związany umową z The Reds tylko do 2023 roku i na pewno gra na zmianę latem.

READ  Aston Martin spodziewa się swojej pierwszej wygranej w 2023 roku

Według doniesień opłata za transfer napastnika wynosi mniej niż 50 mln euro. Dzięki temu przeprowadzka Mane’a do Bayernu w lecie byłaby całkiem możliwa. Według „Sky” rozmowy między klubem a zawodnikiem idą już pełną parą. W związku z tym ostateczna decyzja może zostać podjęta w ciągu najbliższych 3-4 tygodni.


Continue Reading

Trending