Connect with us

sport

Biathlon w Ruhpolding dzisiaj w filmie na żywo: Sztafeta Pań Piątek

Published

on

Biathlon: Dennis Hermann na strzelnicy.

© Zdjęcie Sojusz / dpa | Sven Hobe

Mecze Mistrzostw Świata 2021/22 w biathlonie trwały w piątek. Pierwszy sezon serialu odbył się w Ruhpolding. Niemki były czasami daleko w tyle, ale wciąż posuwały się naprzód. Francja pokazała pokaz siły.

Ruhpolding – klasztor Puchar Świata w biathlonie 2022 w Ruhpolding Poszedł do trzeciego dnia. Uruchom w piątek kobiety w sztafecie. Chociaż brakuje wielu czołowych sportowców, Reprezentacja Niemiec ma czasem duże problemy.

Francja ma Ostatnia sztafeta kobiet przed igrzyskami wygrał. Nominowani w składzie byli Anis Chevalier-Boucher, Chloé Chevalier, Justin Brisaz-Boucher i Julia Simon. To jest jasne dla Szwecji i Rosji.

Biathlon w Ruhpolding: od 15. miejsca nadal tak jest

Chociaż wiele zespołów nie wystartowało z najlepszej strony, Tymczasem groziła katastrofa Niemek. Ostatecznie było to zacne czwarte miejsce.

przygotowanie Vanessa Voigt, Vanessa Haines, Franziska Hildebrand i Dennis Hermann Czasami był 15., ale wspinał się po polu.

Biathlon w Ruhpolding: Voigt z mocnym startem, Hinz upada

Starter Voigt wystartował z czystym etapem przełajowym i nie użył też zapasowego stojaka. w Pierwszy zestaw przekazałem Haines.

Drugi niemiecki sprinter pozostaje podatny na błędy Miała poważne problemy z postawą. Po czterech rzutach karnych weszła na ring karny, plasując Niemcy na 15. miejscu.

Biathlon: Hildebrand i Hermann polecają się w Pekinie

Hildebrand zmierzył się z trudną pozycją startową i problemami na torze. w Ale dobrze sobie radziła na strzelnicy Przyszło bez błędów.

Pojawił się ostatni biegacz Hermann Działa w dobrym stanie I uderz we wszystko leżąc. Do zaparkowania użyła kilku zapasowych, ale odjechała do czwartego miejsca Co gorsza jest zapobiegane.

90-sekundowa różnica od szczytu nie wróży dobrze Igrzyskach Olimpijskich, które rozpoczynają się za kilka tygodni.

Biathlon w Ruhpolding: końcowy wynik na końcu

1. Francja 1: 10,50 godzin / 0 kar / 4 części zamienne
2. Szwecja +35,1 / 0/2
3. Rosja + 1: 12,2 / 0/6
4. Niemcy + 1: 26,6 / 1/5

pełny wynik

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 trwają w sobotę w Ruhpolding. O 14:30 mężczyźni zmierzyli się w sztafecie. chiemgau24.de jest włączone do transmisji na żywo.

Biathlon w Ruhpolding: Panie śledzą transmisję na żywo

Bramka: Francja z łatwością wygrała ten wyścig, wyprzedzając Szwecję i Rosję. Dzięki dobremu ostatniemu okrążeniu Hermanna Niemcy zajęli czwarte miejsce.

READ  EM 2021: Skandal meczowy we Francji - reporter ujawnia brzydkie szczegóły

On biegnie: Dennis Hermann oddaje pierwsze cztery strzały, potem potrzebujesz dwóch. Wróciła na tor na siódmym miejscu.

On biegnie: Teraz decyzja została podjęta. Simon zamiata tutaj wszystko, a Francja wygra. Szwecja pewnie wierzy w drugie miejsce. Trzecie miejsce najprawdopodobniej przypadnie Rosji.

On biegnie: Simon ma zamiar rozpocząć ostatnie zdjęcia. Tylko Szwecja może zapobiec francuskiemu zwycięstwu.

On biegnie: Fale mogą się szybko odwrócić. Przekaźnik DSV znajduje się zaledwie 20 sekund od platformy przed ostatnim strzałem.

On biegnie: Dennis Hermann zadziwiająco prowadzi niemiecką drużynę narodową. Uderza we wszystko i jest teraz siódma.

On biegnie: Przedostatni czas na strzelnicy. Simon potrzebuje części zamiennych, ale pozostaje na szczycie. Szwecja pozostaje czysta, a Białoruś musi przejść do ringu karnego.

On biegnie: Francja jest teraz dobrze 20 sekund za Szwecją. Białoruś traci 40 sekund. Francuzka Julia Simon ma teraz w ręku wszystkie atuty.

On biegnie: To już ostatnia zmiana sezonu. Dennis Hermann zamierza przejąć i pilnie potrzebuje tutaj pewności siebie. Francja i Szwecja odchodzą od szczytu, a Białoruś się rozpada.

On biegnie: Hildebrand doskonale spisuje się na strzelnicy. Ponownie wszystko wyczyściła, a Niemcy awansowały na 10. miejsce.

On biegnie: Pierwsze trzy zespoły nie wykazują żadnych słabości, to bardzo mocny występ.

On biegnie: Francja, Szwecja i Białoruś idą do przodu. Niedługo rozpocznie się stójka, a niemiecka drużyna nadal będzie w rundzie.

On biegnie: Hildebrand to dobra strzelanka i teraz w nią grają. Jest czysty i pozostaje na 15. miejscu.

On biegnie: Wyczekujmy. Wielka Czwórka zakwalifikowała się bez jednego błędu, a Francja nadaje teraz tempo.

On biegnie: Następnie przechodzimy do piątej strzelaniny. Niemcy mają 1:23 minuty za szczytem.

On biegnie: Z przodu jest bardzo ciasny i seksowny, Włochy, Francja, Szwecja i Białoruś mają równe szanse.

On biegnie: Reprezentacja Niemiec jest obecnie na piętnastym miejscu. Wciąż jest tu miejsce na poprawę, ale Hildebrand i Hermann muszą dobrze przez to przejść.

On biegnie: Teraz kolejna dostawa jest nieunikniona, reszta jest tutaj. Francesca Hildebrand wystartuje w Grand Prix Niemiec.

On biegnie: W tej dziedzinie prym wiodą Włochy, Francja, Norwegia i Białoruś. Haines spóźnia się ponad minutę.

READ  Bayern Monachium: Sąd Okręgowy odmawia przyjęcia wniosku o sponsoring Kataru

On biegnie: Teraz zostało wydanych kilka błędów. Hinz musi przeładować dwa naboje. Teraz to wymaga czasu. Och, teraz nadszedł czas na pierścień karny. To odrzuca Niemcy za daleko.

On biegnie: Grupa wokół Hainesa zbliża się coraz bardziej, na pierwszym planie stosuje się taktykę. Niemal natychmiast zamyka strzelnicę.

On biegnie: Haines jest szósty, 20 sekund do tyłu.

On biegnie: Norwegia odchodzi do czysta. Hinz trafił również we wszystkie cele, co teraz wygląda całkiem nieźle.

On biegnie: Haines utrzymuje swoją pozycję, a teraz wyścig jest znacznie bardziej dynamiczny. Chodzi o strzelanie w pozycji leżącej.

On biegnie: Nastąpiła pierwsza zmiana. Haines pozostawia 18 sekund za Norwegią i Włochami.

On biegnie: Norwegia i Włochy są trochę jasne, Voigt będzie 20 sekund za nimi.

On biegnie: To obecnie czwarta pozycja niemieckiej eskadry. Voigt został przekazany Vanessie Haines w pierwszym secie.

On biegnie: Stali. Voigt ponownie trafia w cel, a to dla niej solidny wyścig. Włochy wyprzedzają Norwegię, a Francja pozostaje w tyle.

On biegnie: Francja i Norwegia nadają tempo, dość dobrze nadążając za Voigtem.

On biegnie: Boisko wciąż było blisko siebie i niewiele wynikło z pierwszego strzelania. Dalej krąży, potem dochodzi do strzelania z miejsca, w którym jest.

On biegnie: Doszliśmy do pierwszej strzelaniny. Voigt przychodzi bez winy, a to brzmi całkiem nieźle. Niemcy są na pierwszym planie.

On biegnie: Każde okrążenie ma długość dwóch kilometrów. Voigt jest czwarty, a liderem jest Białoruś. Chodzi o strzelanie w pozycji leżącej.

On biegnie: Voigt wykonuje dobrą robotę i idzie na sam szczyt. Na początku wszystko szło dobrze, kobiety są teraz w drodze na pierwszy z ośmiu etapów strzeleckich.

On biegnie: Panie są przekazywane w Ruhpolding. Teraz wymagana jest koncentracja, a ryzyko upadku jest bardzo duże, zwłaszcza na początku.

Biathlon w Ruhpolding dzisiaj w wideo na żywo: Punkt startowy przed wyścigiem

Przed wyścigiem: Panie szykujcie się, wszystko zacznie się tutaj, w Ruhpolding za kilka chwil.

Przed wyścigiem: W Ruhpolding warunki znów są doskonałe. Stok jest w idealnym stanie, świeci słońce, a wiatr znów słabnie.

Przed wyścigiem: Norwegia rywalizuje także z Drużyną B. Jest w nim zdecydowanie coś na dzisiejszy sezon w Niemczech.

READ  Komentarz do gry: Eichner zostawia swój numer telefonu komórkowego w Leverkusen i wraca do Badnerland z pewnym siebie KSC

Przed wyścigiem: Joanna Scottheim, Stena Nilsson, Mona Brorsson i Anna Magnusson startują w Szwecji. Ponieważ brakuje sióstr Oberg, Szwedów nie należy przeceniać.

Przed wyścigiem: Kandydaci pochodzą z Białorusi i Francji. Francja rywalizuje z Anais Chevalier Bouchet, Chloé Chevalier, Justinem Brisazem Bouchet i Julią Simon.

Przed wyścigiem: A potem od razu ruszą Vanessa Voigt, Vanessa Haines, Franziska Hildebrand i Dennis Hermann. Po ostatnich słabych wynikach niemiecka eskadra jest tylko outsiderem w dzisiejszym Ruhpolding.

Przed wyścigiem: Dziś pokonywane są kilometry 4×6. Na starcie 24 kraje, w tym reprezentacja Niemiec.

Przed wyścigiem: Witam na transmisji na żywo z biathlonu Ruhpolding. chiemgau24.de towarzyszy Ci podczas sztafety kobiet.

Biathlon w Ruhpolding dzisiaj w transmisji na żywo: Wstępny raport z wyścigu

Wtedy Niemki chcą tego, co najlepsze Trzy tygodnie przed olimpiadą Wreszcie kryzys formy i trzeci sezon sezonu biathlonowego krok naprzód Działać.

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: głęboki krach w klasyfikacji krajowej

Temu Francesca Bruce kontuzjowana W Annecy/Le Grand Bourne niemieccy sportowcy pozostają w tyle za światowymi liderami.

Niemki są w rankingu biathlonu na aktualnym Pucharze Świata Dopiero na szóstym miejscu, również w zawodach indywidualnych kobiety DSV pozostają w tyle za konkurencją.

W sztafetach przedsezonowych quad DSV jeździł po Östersund i Hochfelsen w pobliżu podium Co więcej, pierwsze podium sztafetowe dla niemieckich sportowców zostanie wykonane w Ruhpolding.

w Ruhpolding Vanessa Voigt Prowadzenie niemieckiego kwartetu, a potem Vanessa Haines pokój. Francesca Hildebrand Jest trzecim sportowcem DSV Dennisa Hermanna Jest ostatnim biegaczem.

Faworytami do wygrania w Chiemgau Arena są Drużyny ze Szwecji i Francji. Z jednym zwycięstwem obie drużyny zajmują pierwsze miejsce w tabeli sztafetowej i zajmują pierwsze miejsce w tabeli w piątek.

Na podium rywalizują również kobiety Białoruś, Rosja i Norwegia. Ponieważ sztafety w biathlonie często mają swoją własną dynamikę, oczekuje się, że niemiecka drużyna będzie dobrze sobie radzić pomimo ich słabszych wyników w ostatnim czasie. Oto menu startowe

Sztafeta rozpoczyna się o 14:30 na dystansie 4 x 6 km z dwoma strzelaninami na zawodnika. chiemgau24.de jest włączone do transmisji na żywo biathlonu.

tych: chiemgau24.de

* chiemgau24.de jest częścią ogólnopolskiej sieci redakcyjnej Ippen-Digital

truf

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Daniel Miedwiediew i Aleksander Zverev z najwybitniejszych kandydatów? Rozpoczął się poker

Published

on

Daniil Miedwiediew wymyślił własną logikę, jeśli chodzi o pytanie o najlepszych kandydatów na Australian Open.

Uśmiechnięty mistrz US Open powiedział w wywiadzie dla Eurosportu: „Zawsze mówię, że faworytem jest gracz z najwyższą oceną. Teraz to Rafa, ponieważ wygrał 20 tytułów wielkoszlemowych”.

Wiedząc doskonale, że zajmuje drugie miejsce w światowych rankingach, jest na papierze człowiekiem z największą szansą na wygranie Pucharu Normana Brooksa.

Australian Open

Zverev oskarżony w sprawie Djokovic: „Aby dramat się nie wydarzył”

15 godzin temu

Rzeczywiście, wraz z Zverevem, Miedwiediew był najlepiej przygotowany do pierwszego turnieju wielkoszlemowego sezonu.

Runda pierwsza: Miedwiediew wygrywa płynnie – najważniejsze wydarzenia

Wygrał trzy ze swoich czterech singli w Pucharze ATP, a dochodząc do finału w zeszłym roku, Rosjanin udowodnił, że dobrze radzi sobie w warunkach panujących w Melbourne Park.

Bardzo pożyteczny był również początek tego roku, Miedwiediew pokonał Szwajcara Henri Laksonena 6-1, 6-4, 7-6 (7-3)..

Wellander: „Miedwiediew jest najlepszym kandydatem”

Ale czy dlatego jest najlepszy?

25-latek publicznie temu zaprzecza – w przeciwieństwie do trzykrotnego zwycięzcy Australian Open Matsa Wellandera. Przemawiając w Eurosporcie, Szwed powiedział: „Daniel dobrze bronił się w pierwszym meczu z Henri Laksonen i grał cierpliwie. Jeśli Novaka nie ma w pobliżu, dla mnie jest najlepszym graczem na świecie i zdecydowanie faworytem”.

Miedwiediew czeka jednak trudny zwrot w drugiej turze.

Pokaż więcej powagi? Najważniejsze wydarzenia z szalonej imprezy Kyrgios

Zmierzy się z Nickiem Kyrgios – i udowodnił, że jest w świetnej formie i dokładnie wie, jak zamienić jardy w kociołki w „meczu u siebie”. Otwierający kontra Liam Brody Imponujący.

Zverev ma na liście kwartet

Jeśli chodzi o rankingi, według Miedwiediewa najlepsze karty ma Alexander Zverev z Hamburga. Świat numer trzy zaczął się od numeru jeden 7:6 (7:3), 6:1, 7:6 (7:1) przeciwko Danielowi Altmaier W turnieju i oczywiście myśli także o nowym układzie sił w Melbourne.

W półfinale mógł spotkać mistrza olimpijskiego i broniącego tytułu mistrza Djokovica. Teraz ustalone.

Wyłącznie Zverev: „Aby Misha mógł wyrzucić mnie przez okno”

Zverev odpowiada na ulubione pytanie z mieszanką prostoty i pewności siebie. „Kiedy mówisz o potencjalnych zwycięzcach, musisz mówić o Miedwiediewie, Tsitsipasie, ale przez ostatnie sześć miesięcy grałem też dobrze” – powiedział 24-latek. O tak, Rafael Nadal „zagrał niesamowicie dobrze we wspólnych treningach” – potwierdził Zverev.

Trzecie miejsce w rankingu ma również czterech kandydatów na liście – chociaż Nadal i Tsitsipas nieco pogorszyli się w opinii publicznej w ciągu ostatnich kilku tygodni. I to był Hiszpan, ponieważ był dłużej po greckiej koronie, ponieważ miał problemy z łokciem.

Zamiatany Tsitsipas wydaje się być na początku przezwyciężony Mikael Ymir w pierwszej rundzie 6:2, 6:4, 6:3 z miejsca.

Becker: „Kto nazywa Nadala czarnym koniem…”

Z drugiej strony, Nadal przed Australian Open pokazał, że nawet w wieku 35 lat wciąż jest w stanie mocno wrócić. ten Superstar wygrał przedsezon w Melbourne Po nim nastąpiło królewskie zwycięstwo 6:1, 6:4, 6:2 nad Marcosem Gironem na początku Australian Open.

Dobry dotyk! Szybki Nadal po powrocie Wielkiego Szlema

King of Clay Courts powraca w postaci tytułu Down Under. Ci, którzy pozostają sceptyczni wobec tego, powinni wziąć do serca deklarację eksperta Beckera z Eurosportu: „Każdy, kto nazywa Nadala czarnym koniem, nie ma pojęcia o tenisie”.

Możesz być zainteresowanym także tym: Kyrgios – Tłusty wyświetlacz z nieporozumieniem

Podcast – Das Gilby vom Ball: Becker wykorzystuje szanse Zvereva

Podcast tenisowy jest dostępny w Spotify, Apple Podcast lub zaufanej platformie

Baker: Dlaczego spóźniona gwiazda Raducanu skandowała „przesadnie”.

Australian Open

Po wydaleniu: Djokovic na Nadalie jest „jednym z urzędników”

Wczoraj o 12:17

Francuski Otwarte

Djokovic też nie ma na French Open? Sytuacja robi się coraz trudniejsza

Wczoraj o 10:48

READ  Komentarz do gry: Eichner zostawia swój numer telefonu komórkowego w Leverkusen i wraca do Badnerland z pewnym siebie KSC
Continue Reading

sport

Nick Kyrgios daje pierwszorzędny występ przeciwko Liamowi Broady’emu — i wyjaśnia nieporozumienia

Published

on

„Nie wiem, co zrobiłeś z tym tłumem”, Nick Kyrgios był zaskoczony przesłuchaniem w sądzie na temat ogromnego hałasu, jaki fani zrobili na John Cain Arena.

Każda wypowiedź Australijczyka była witana okrzykiem „siiiiiiu” z szeregów. „Myślałem, że zrobią to przez dziesięć minut, ale zajęło to dwie i pół godziny” – powiedział Kyrgios.

Rekord świata 115. Podniósł piłkę i rzucił się w słynną radosną pozę ikony piłki nożnej Cristiano Ronaldo, który kiedyś spopularyzował wezwanie „Siiiiii”, tuż po meczu.

Australian Open

Zverev oskarżony w sprawie Djokovic: „Aby dramat się nie wydarzył”

7 godzin temu

Ale niektórzy obserwatorzy myśleli, że wiwaty fanów wygwizdywały Kyrgios. nie zgadzać się.

„Nie, nie zostali wygwizdani. Ludzie mają to jak Ronaldo, który robi to za każdym razem, gdy zdobywa bramkę” – powiedział okropny dzieciak na scenie.

Kyrgios służy od dołu przez nogi

Kyrgios zapewnił już najlepszą rozrywkę na boisku.

Kyrgios gra od dołu przez nogi – a publiczność szaleje

W pierwszym secie strzelił gola przez nogi po podaniu od dołu. Ogólnie rzecz biorąc, był to zaskakująco dobry występ dla lokalnego mistrza, który nie grał w mecz od końca września i od tego czasu został zarażony koronawirusem.

W drugiej rundzie na Australian Open czeka prawdziwy mecz tenisa.

On tak naprawdę tego nie zrobił…!? Kyrgios pije piwo fanów

Kyrgios spotyka Daniila Miedwiediewa, światowego numer dwa.

„Dla mnie najlepszy mecz tej drugiej rundy”, mówi rozpromieniony Ekspert Eurosportu Boris Becker do konfrontacji.

Kyrgios: Nie wiem, co zrobiłem z tym tłumem

Australijczyk wygrał dwa poprzednie mecze, ale widać, że rola kandydatów spada na barki Rosjan.

Możesz być pewien: będzie kolejny duży show.

Możesz być zainteresowanym także tym: Wszystkie informacje o Australian Open

Podcast – Das Gilby vom Ball: Becker wykorzystuje szanse Zvereva

Podcast tenisowy jest dostępny w Spotify, Apple Podcast lub zaufanej platformie

Wygwizdanie? Kyrgios sprzeciwia się i wskazuje na Ronaldo

Australian Open

Po wydaleniu: Djokovic na Nadalie jest „jednym z urzędników”

Wczoraj o 12:17

Francuski Otwarte

Djokovic też nie ma na French Open? Sytuacja robi się coraz trudniejsza

Wczoraj o 10:48

READ  Bayern Monachium: Sąd Okręgowy odmawia przyjęcia wniosku o sponsoring Kataru
Continue Reading

sport

Australian Open prosto w wyżeł: Kerber, Miedwiediew, Murray, Tsitsipas i Kyrgios otwierają się w Melbourne

Published

on

Pierwszym ważnym wydarzeniem roku tenisowego jest tradycyjnie Australian Open. W Melbourne gwiazdy walczą o zwycięstwo w Wielkim Szlemie.

W sesji wieczornej Angelique Kerber ma do czynienia z Estończykiem Kaia Kanepi. Odbędzie się również wyczekiwany pojedynek pomiędzy Sloane Stephens i zwycięzcą US Open Emmą Raducano.

O drugą rundę w wieczornej sesji walczy Stefanos Tsitsipas. Służy również Andy Murray i Daniil Miedwiediew.

Australian Open

Trzysetowe zwycięstwo na początku: Miedwiediew nadal szydzi

2 godziny temu

Oto przegląd tego, co wydarzyło się drugiego dnia zawodów w Melbourne.

+++ Kliknij tutaj, aby zaktualizować +++

Przegląd najważniejszych dzisiejszych meczów:

  • Miedwiediew (Rosja / 2) – H. Laksonen (Szwajcaria) – 6:1, 6:4, 7:6 (7:3)
  • teraz: N. Basilashvili (GEO/21) — A. Murray (WB) — 1:6, 6:3, 6:4, 7:6 (7:5)
  • Teraz: M. Marterer (GER) – T Fritz (USA/20) – 6:7 (8:10)
  • Od 09:00: S Sanders (Australia) – Sabalenka (BLR/2)
  • Od 09:00: El Brody (Wielka Brytania) – N. Kirgija (Australia)
  • Kalifornia. 09:00: Kerber (GER/16) – Kanebe (EST)
  • Kalifornia. 11:00 rano.: M. Ymer (Szwecja) – S. Tsitsipas (GRE/4)

08:50 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 6:7, 4:3

Basilashvili ma szansę zrobić sobie przerwę. A potem Gruzin dobrze buduje wybieg i skręca bekhendem na siatce. Wszystko otwiera się ponownie w piątym secie.

08:42 Uhr – Męczennicy – ​​Fritz – 6:7

Po zablokowaniu kolejnego seta, Marterer ma teraz szansę na wygranie pierwszej rundy przy siatce. Niemiec zachowuje się dzielnie, ale nie wykorzystuje wielkiej szansy z połowy pola. A niedługo potem musi zrezygnować z trasy o 8:10 i jest w konflikcie ze sobą.

08:37 Uhr – Męczennicy – ​​Fritz – 6:6

Marterer nie zdołał utrzymać przerwy w pierwszym secie i jest w dogrywce z Fritzem. Tam Niemiec pudłuje strzał, który jest 5: 5. Właściwie jest na spuście, ale niefortunne jest, że awaryjny strzał Fritza wylądował dokładnie na linii bramkowej. Podaj piłkę Amerykaninowi, który potężnym bekhendem broni Niemca.

READ  Jaka jest rola zarządzania rasą w tym bałaganie?

08:31 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 6:7, 2:0

Idealny początek dla Murraya w decydującym piątym secie. Brytyjczyk zdobył pierwsze osiem punktów w tej rundzie i prowadzi 2-0.

Pięć zwycięskich kombinacji! Spocona para może świętować

08:25 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 6:7

Basilashvili może użyć trzeciego seta. Gruzin zdobywa punkt 7:5 w dogrywce ze zwycięzcą zagrywki. To piąta grupa.

08:24 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 6:6

Basilashvili już w dogrywce prowadził 5:1. Ale Gruzin poszedł w jego ślady szybkim faulem na bekhend i podwójnym błędem. Murray następnie nie trafia w żeton, a Basilashvili zdobywa trzy punkty przełamania.

8:15 – Męczennicy – ​​Fritz – 4:3

Z Maximilianem Martererem na boisku pojawił się kolejny Niemiec. Jest zawodnikiem z zewnątrz przeciwko Taylor Fritz ze Stanów Zjednoczonych, ale prowadzi w pierwszym secie z przerwą i 4:3.

08:10 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 5:6

Basilashvili musiał kilkakrotnie zadebiutować, ale udało mu się to. Gruzin osiągnął swój mecz 6:5 w czwartym secie. Jesteśmy blisko zerwania remisu.

Ulubiony w Melbourne? Zaradny wywiad z Miedwiediewem na czacie

07:53 Rosofori Auger-Aliassime 4-6 6-0 6-3

Felixowi Auger-Aliassime będzie naprawdę ciężko. Kanadyjczyk powinien zrezygnować z trzeciego seta. Z 6:3 trasa trafia do Emile Rossovouri.

07:50 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 3:4

Ale teraz błędy Basilashvili nagle powróciły. Murray ponownie omawia kilka błędów. Brytyjczyk dochodzi do 3:4.

07:45 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 2:4

Była w powietrzu. Basilashvili przejmuje serwis Murraya i prowadzi 4:2 w czwartym secie. Brytyjczyk był po prostu zbyt pasywny i na dłuższą metę nie radził sobie dobrze.

07:35 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 2:2

Murray pozostaje pasywny, podczas gdy Basilashvili jest teraz bardziej pewny siebie. Tak więc bieg gry skręca nieco w kierunku gruzińskim. Murray ma problem z unikaniem przerwy. Ale przynajmniej: Brytyjczykowi udaje się utrzymać równowagę w grupie D.

Gorzka porażka w pięciu setach – rakieta musi w to uwierzyć

07:25 Rosofori Auger-Aliassime 4-6, 6-0

Mała fanfara w meczu Felixa Auger-Aliassime z Emile Rouseaufory. Kanadyjski faworyt przegrywa seta 2:6, jednak pierwszą rundę wygrał 6:4, więc z jego punktu widzenia niewiele się wydarzyło.

07:15 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4

To znajomy obraz. Murray gra większość piłek stosunkowo nieszkodliwie na polu przeciwnika i popełnia błędy. Po faulu z bekhendu Gruzin, Brytyjczyk dostał dwa stałe fragmenty. Basilashvili ponownie uderza szerokim bekhendem, a Murray wygrywa 6:4.

07:09 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 5:4

Murray nie musi teraz wiele robić. Jego przeciwnik to zrobi. Po faulu Basilashvili z forhendu Brytyjczyk ma piłkę setową, którą Gruzin może zablokować. Murray zachowuje się bardzo pasywnie, ale taktyka obecnie działa. W niezbyt przekonującym dla obu stron momencie meczu Basilashvili zdołał zdobyć 4:5.

06:56 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 4:3

Kolejna przerwa dla Murraya. Basilashvili popełnia teraz kilka łatwych błędów z rzędu i Murray to wykorzystuje. Brytyjczyk ponownie odbiera serw od przeciwnika i prowadzi 4:3.

Runda pierwsza: Struve dostaje ją od Van de Zandschulpa – najważniejsze wydarzenia

06:50 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 3:3

Murray zdołał odebrać serw Basilaszwilego w trzecim secie, ale teraz również stracił serw. Dzięki precyzyjnie ustawionemu chipowi Basilashvili zamienia piłkę złamania na 3:3.

06:28 Uhr – Laksonen – Miedwiediew – 1:6, 4:6, 6:7

Czy to gorzkie z punktu widzenia Laksonena? Po bardzo zrównoważonym podbiciu do tego momentu, ślizga się na zjeżdżalni. 5:3 do Miedwiediewa. Niedługo potem Rosjanin zdobył trzy punkty meczowe. A ze zwycięzcą z bekhendem w połowie pola kandydat dostaje seta, a wraz z nim mecz 7:3 w dogrywce.

06:22 Uhr – Laksonen – Miedwiediew – 1:6, 4:6, 6:6

Miedwiediew przeciwstawia się przegranej trzeciego seta. Ale Rosjanin robi to z dużą pewnością siebie. Jest 6-6 po faulu Laksonena. Runda zostanie rozstrzygnięta w dogrywce.

Coś dziwnego w punkcie meczowym: gracz zdenerwował się, ponieważ piłka odbiła się

06:15 – Miedwiediew i Murray w pracy

Poniżej znajdują się dwie wielkie gwiazdy sceny. Daniil Miedwiediew i Andy Murray rozgrywają obecnie swój mecz w pierwszej rundzie. Miedwiediew wygrał w pierwszych dwóch setach ze Szwajcarem Henri Laksonenem. W trzeciej rundzie 5:5 Murray musiał tylko stracić seta z Nikolozem Basilashvilim z Gruzji.

06:10 – Kvitova i Fernandez zawodzą

Dla dwukrotnej zwyciężczyni Wimbledonu, Petry Kvitovej, Australian Open w Melbourne zakończył pierwszą rundę. Czeszka najwyraźniej została pokonana przez Soranę Cerestię z Rumunii 2:6, 2:6.Kanadyjka Leila Fernandez również została już zdyskwalifikowana. Przegrał finał US Open z Madison Inglis z Australii 4:6, 2:6.

6:05 – Struve wyjeżdża, Kohlschreiber wygrywa

Dla niemieckich profesjonalistów było światło i cień W noc europejską w Melbourne. Podczas gdy Jan-Lennard Struve nie miał szans z holenderskim butikiem Van de Zandschulp, Philipp Kohlschreiber pokonał Włocha Marco Cecchinato.

6:00 – Witam

Drugi dzień programu na Australian Open w Melbourne. Od około 6:00 będziemy Wam towarzyszyć tutaj na live barze podczas wydarzeń sesji nocnej.

Możesz być zainteresowanym także tym: Tryb wejścia: Baker ostrzega Djokovica przed dalszymi konsekwencjami

Wilder Exclusive: Dlatego osąd Djokovica jest sprawiedliwy

Australian Open

Australian Open na żywo w telewizji i transmisjach na żywo w Eurosport

Wczoraj o 14:01

ATP Sydney

Najważniejsze wydarzenia: Murray nie ma swojego pierwszego tytułu od dwóch lat

15.01.2022 o 14:57

Continue Reading

Trending