Connect with us

Tech

Beyond ukaże się w 2025 roku i będzie zawierać rozgrywkę

Published

on

Beyond ukaże się w 2025 roku i będzie zawierać rozgrywkę

Wczoraj w ramach Nintendo Direct japońska firma ogłosiła, że ​​przygodowa gra akcji Metroid Prime 4: Beyond ukaże się na Nintendo Switch w przyszłym roku i po raz pierwszy udostępniła zwiastun gry. Gra została ogłoszona na targach E3 w czerwcu 2017 r.

Uruchomi się ponownie w 2025 roku

Nintendo pierwotnie chciało zrealizować przygodową grę akcji, która wówczas nazywała się jeszcze Metroid Prime 4 (bez dodanego „Beyond”) wraz z firmą Bandai Namco zajmującą się grami wideo, ale potem zdecydowało się zatrudnić na pokładzie Retro Studios, aby przeprowadzić ponowne uruchomienie.

Nintendo ogłosiło teraz, że „Samus Aran, największy łowca nagród w galaktyce, rozpocznie nową misję w Metroid Prime 4: Beyond, który pojawi się na Nintendo Switch w 2025 roku”. Dwuminutowy zwiastun rozgrywki Metroid Prime 4: Beyond został zaprezentowany w ramach Nintendo Direct.

Polecane treści redakcyjneTutaj znajdziesz treści zewnętrzne z [PLATTFORM]. Aby chronić Twoje dane osobowe, integracje zewnętrzne zostaną wyświetlone tylko wtedy, gdy potwierdzisz to klikając „Wczytaj całą zawartość zewnętrzną”: