Connect with us

entertainment

Beatrice Egli chce być wzorem do naśladowania na zdjęciu w bikini

Published

on

W samą porę na oficjalny dzień bikini piosenkarka pop udostępnia zdjęcie swojego kostiumu przy basenie. W tym poście Beatrice Egli chce pokazać coś więcej niż tylko skórę.

Seria zdjęć z 20 zdjęciami

Powiedział sobie: „Robię dzisiaj historię o bikini, co jest całkowicie normalne” Beatrycze Egli W poniedziałek do swojej prawie 400 000 obserwujących na Instagramie powiedziała: „Dokładnie 75 lat temu to był ogromny skandal”. W dzisiejszych czasach trudno uwierzyć, że damskie stroje kąpielowe wywołały takie poruszenie, wtedy piosenkarka była zachwycona.

“Znak dla nas wszystkich kobiet”

Chciała wykorzystać 5 lipca, oficjalny dzień bikini, jako okazję do zwrócenia uwagi na coś ważnego. „W mojej historii powiedziałem ci wcześniej, że byłem naprawdę zszokowany, kiedy to przeczytałem. Więc dzisiaj jest moje zdjęcie w bikini, aby oznaczyć nas wszystkie kobiety!” , napisała nieco później na swoim zdjęciu, które pokazuje ją w fioletowym dwuczęściowym garniturze przy basenie.

Beatrice radośnie mówi: „Miło jest zauważyć, jak daleko zaszliśmy do praw kobiet, równości i upodmiotowienia. Świętujmy dzisiaj, gdzie jesteśmy”, ale błaga też swoich fanów: „Ale bądźmy też szczęśliwi, zbierając punkty tam, gdzie jest jeszcze coś do zrobienia”. Jak myślisz, gdzie jest jeszcze brak równości? Gdzie kobiety są nadal w niekorzystnej sytuacji?”

„Jesteś wzorem do naśladowania”

Post został bardzo dobrze przyjęty przez zwolenników 33-latka. W ciągu kilku godzin „polubiło” go ponad 15 000 osób. Oprócz sugestii na ten temat, komentarze zawierają wiele pochwał: „Świetne stwierdzenie od Ciebie”, „Jesteś wzorem do naśladowania w swojej sytuacji” lub „Wspaniale jest mówić szczerze” to tylko kilka z nich.

Ale nawet z komplementami fani piosenkarza nie oszczędzają. Jeden z użytkowników napisał: „Wyglądasz tak fajnie”. „Cóż za piękna kobieta” — mówi jeden z użytkowników. Inny mówi: „Miło wyglądać w bikini, a potem z mocnym przesłaniem”.

READ  Jury błędnie wymawia utwór „Let's Dance” - widzowie reagują emocjami
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Bitwa o twierdzę brzeską: dlatego Niemcy nie mogli pokonać Sowietów

Published

on

II wojna światowa
Bitwa o Twierdzę Brzeską – dlaczego Niemcy nie potrafili pokonać Sowietów

Bohaterski obraz przedstawia sowiecki kontratak z izby chorych na dziedziniec.

© Commons

Podczas ataku na Związek Radziecki Niemcy musieli zdobyć twierdzę brzeską. Już w pierwszych dniach stało się jasne, jaki gwałtowny opór mogą zaoferować rzekomo „metaludzie”.

Twierdza Brzeska, obecnie znajdująca się na zachodniej granicy Białorusi, kilkakrotnie walczyła podczas II wojny światowej. W 1941 r. twierdzę zajęły wojska sowieckie. Z powodu notorycznego porozumienia między ZSRR a Niemcami po upadku polskiego ruchu oporu został przekazany Armii Czerwonej. Jednak, jak wiadomo, pakt Hitlera i Stalina nie był początkiem pokojowego współistnienia; Odłożył tylko atak Hitlera na głównego wroga na Wschodzie.

Kiedy Wehrmacht rozpoczynał operację Barbarossa w czerwcu 1941 roku, stara twierdza z XIX wieku była jednym z pierwszych celów. Na pierwszy rzut oka szturm na twierdzę przez niemiecką 45. Dywizję Piechoty nie miał szczególnego znaczenia dla kampanii. Dopiero później, a w niektórych przypadkach dopiero po wojnie, można było zobaczyć, dlaczego Niemcy nie potrafili obalić Sowietów pomimo lekkomyślnego ataku.

przestarzały obiekt

Sam zamek był już stary w czasie I wojny światowej. W 1941 r. większość budynków wykorzystywana była wyłącznie jako magazyny. Pozostało jednak miejsce u zbiegu dwóch rzek – Bugu Zachodniego i Mukhavets. Ukształtowanie terenu utrudnia rozstawienie czołgów. Schrony i mury fortu zostały zaprojektowane na potrzeby działań wojennych w XIX wieku, ale nadal zapewniały ochronę obrońcom.

Niemcy rywalizowali z co najmniej 15 000 mężczyzn, a Sowieci mieli około 9 000 do 11 000 mężczyzn stacjonujących wokół twierdzy, a także straż graniczną i setki członków rodziny.

Niemcy przygotowują się do ataku artyleryjskiego. Na jego rozkaz część garnizonu wyrwała się z zamku. W teorii była to decyzja słuszna, w praktyce zła – bez twierdzy jedyne słabo uzbrojone siły zostały otoczone przez Niemców. Naruszono również teren twierdzy, ale już pierwszego dnia walk obrońcom udało się odeprzeć osiem niemieckich ataków.

W nocy 23 czerwca Niemcy wycofali się z twierdzy, by ponownie ostrzeliwać ich z artylerii. Prawie 2000 Sowietów przyjęło następną ofertę pójścia do niewoli. Pozostałe siły mocno przejęły kontrolę nad częściami twierdzy.

Silny opór wokół fortu wschodniego

Dowódca 45. Dywizji Piechoty gen. dyw. Fritz Schleiber tak pisał o walce o wschodnią twierdzę: „Tu nie można było posuwać się tylko piechotą, bo świetnie zorganizowany ostrzał karabinów i karabinów maszynowych z głębokich stanowisk armat i podkowy w forma obu zbliżyła się, było tylko jedno rozwiązanie: zmuszenie Sowietów do poddania się przez głód i pragnienie”. Opór we wschodniej twierdzy mógł zostać przełamany dopiero, gdy niemieccy pionierzy zdetonowali minę pod tą częścią twierdzy. Niemiecki ksiądz Rudolf Gschopf: „Stopniowo w upartych bitwach udawało nam się zajmować jedno stanowisko obronne za drugim. Garnizon tak zwanego „domu oficerskiego” na centralnej wyspie już nie istniał, z wyjątkiem samego budynku … Opór trwała, dopóki ściany budynku nie zostały zniszczone i spłaszczone przez silniejsze wybuchy”.

Bitwa żołnierzy Armii Czerwonej połączyła siły niemieckie, ale nie miała żadnych implikacji strategicznych. Pierwszej nocy Niemcy mogli korzystać z ważnych dróg i linii kolejowych. Jednak problem, że niemiecka ofensywa ostatecznie się nie powiodła, był już tutaj widoczny. Wola oporu zwykłego żołnierza sowieckiego trwała nadal w beznadziejnej sytuacji, ponieważ pozostali przeciwnicy poddaliby się i walki trwałyby do końca. Iluzja „podludzi” eksplodowała na początku kampanii. Generał porucznik Schleiber zauważył, że „Rosjanie w Brześciu Litewskim walczyli zaciekle i uparcie. Pokazali doskonałe wyszkolenie piechoty i wykazali się niezwykłą gotowością do walki”. Oficjalny opór załamał się 30 czerwca. Obrońcy powstrzymywali Niemców przez ponad tydzień.

duży opór

Ogólnie obraz wyglądał inaczej: Wehrmacht posuwał się bardzo szybko, z powodu chaosu i braku organizacji nie było spójnej obrony z tyłu. Niemcy schrzanili swoje zwycięstwa i niezliczonych więźniów. Ale już pierwsze spotkanie w Brześciu mogło im pokazać, jak uparta jest obrona kraju i ile strat będzie kosztować jej dalszy postęp. Ówczesny chaos zatopił to, co później stało się największą radziecką legendą wojny. Bo nawet po oficjalnym zakończeniu walk nie wszyscy żołnierze poddali się. Walki trwały dalej w labiryncie piwnic i korytarzy pod zamkiem. Poszczególne grupy przeżyły ponad 30 dni bez zapasów i jedzenia, nawet bez wody. Ich walka przez długi czas przeszła niezauważona, dopiero gdy akta 45. Dywizji Piechoty wpadły w ręce Armii Czerwonej, zauważono, że zachodnia granica nie zawaliła się jak domek z kart. Kiedy natarcie Armii Czerwonej ponownie dotarło do Brześcia, odnaleziono ostatnie heroiczne litery obrońców wyryte w ścianach piwnic.

„Umrzemy, ale nie opuścimy zamku”.

„Umieram, ale się nie poddam. Żegnaj ojczyzno”.

Narodziny sowieckiej legendy

Nie tylko relacjonując desperacki upadek sił sowieckich latem 1941 r., Los stał się centralną bohaterską historią dla Sowietów i został wzmocniony, by bronić twierdzy przez kilka miesięcy. Śmiała możliwość, bo zamek faktycznie upadł po ośmiu dniach i nic się nie zmieniło, tylko dlatego, że niektórzy żołnierze byli uparci w bunkrze. Podobnie jak literatura towarzysza Niemców, ale także literatura aliantów zachodnich, sowieccy pisarze lat 50. nie pozwolili jej zatrzymać z powodu braku źródeł. Twórcza wyobraźnia pomogła wypełnić luki, więc opór został przedstawiony w 3D.

Walka o zamek Konstantina Simono („Żyjący i umarli”) osiągnęła poziom światowej literatury i została sfilmowana w 2010 roku w filmie „Burza na Twierdzę Brzeską”. Film oferuje sceny akcji i niespodzianki, które trzeba zobaczyć z mieszanką przedwojennego życia na zamku i prześladowań z czasów stalinowskich. Od tego czasu nieruchome obrazy z filmu wielokrotnie pojawiały się w sporach jako fałszywe obrazy okrucieństw.

Po zakończeniu walk twierdzę zajął 307. batalion policji niemieckiej. W ciągu 14 dni zginęło 4000 żydowskich mężczyzn oraz około 400 komunistów i sowieckich urzędników.

Przeczytaj także:

Bitwa pod Dubnem – Armia Czerwona chciała zatrzymać niemiecką ofensywę z 3000 czołgów

Dom Pawłowa – Jak sierżant niemieckiej drużyny był przetrzymywany przez sześćdziesiąt dni

Próba ratowania żołnierzy Wehrmachtu pod Stalingradem nie powiodła się

Rżew 1942 – Dlaczego dawno zapomniano o „młynek do mięsa” na froncie wschodnim?

Kłopoty z rosyjskim filmem wojennym: Bohaterskie czyny nie istniały

READ  Płytkie, ale zabawne: Rhea Garvey zdobywa tytuł freestyle ESC - Cultur
Continue Reading

entertainment

Olimpia wioślarstwo 2021: harmonogram, transmisja, telewizja – wszystkie informacje o wioślarstwie w Olimpii 2021

Published

on


Olimpia 2021 w lubić Idzie pełną parą i konkurencja też wioślarze Ja zacząłem.

Oto informacje o przemiana i telewizja i Strumieńi miejscei Zawodyi rozkład jazdy i stan.

Rowing Olympia 2021: daty najważniejszych zawodów

Szybki rzut oka na ostatnie biegi wioślarzy:

 • czwartek 29 lipca 2021: dwóch wioślarzy bez pilotów, dwóch lekkich wioślarzy od 02.18
 • piątek 30 lipca 2021: pierwsza, ósma o 2:33 w nocy

Rowing Olympia 2021: Kto będzie transmitował zawody?

W Niemczech dzielą ARD i ZDF Zawody wioślarstwa radiowego. a Transmisja na żywo 24 godziny każdy كل środkowy- lub ZDF MediaTek można uzyskać dostęp.

ten Czasy emisji tutaj w Przegląd:

 • czwartek 29 lipca 2021 Od 02.18 w ARD
 • piątek 30 lipca 2021 Od 02.33 rano w ZDF

Transfer wioślarstwa w Olimpii 2021: różnica czasu i czasu w Japonii

Kim jest Wioślarstwo w Olimpia 2021 Chcesz zobaczyć, czasami musisz zaakceptować, w środku noc do rozważenia. Japonia wyprzedza o siedem godzin czas niemiecki. Jeśli u nas jest 12 w południe, w Tokio jest już 19. Zaczyna się w dni pełne wrażeńful przemiana Już w środku nocy, inaczej można je zobaczyć Zawody Albo wcześnie, w południe, albo wczesnym wieczorem. Przenosić kanał TV W Japonii kończy się o 17:00.

Darmowa telewizja, ARD, ZDF, transmisja na żywo: gdzie będą transmitowane Igrzyska Olimpijskie 2021?

Igrzyska Olimpijskie rozpoczęły się w sobotę 24 lipca 2021 r. Oprócz transmisji telewizyjnej można również śledzić zmagania online: W Transmisja na żywo ARD lub W transmisji na żywo ZDF.

W kolejnych dniach i później czasy Przenosić ZDF i ARD ten Igrzyska Olimpijskie w telewizji:

 • 29.07.2021: 00.50 do 17.00 – ARD
 • 30.07.2021: 01.10 do 17.00 – ZDF
 • 31.07.2021: 23.55 do 17.00 – ARD
 • 01.08.2021: 01.15 do 17.00 – ZDF
 • 02.08.2021: 02.10 do 17.00 – ARD
 • 03.08.2021: 01.35 do 17.00 – ZDF
 • 04.08.2021: 00.55 do 17.00 – ARD
 • 05.08.2021: 00.45 do 17.00 – ZDF
 • 06.08.2021: 01.05 do 17.00 – ARD
 • 07.08.2021: 23.45 do 17.00 – ZDF
 • 08.08.2021: 23.55 do 17.00 – ARD
READ  „Sąsiedzi: wnętrze jest ważniejsze, żeby nas wspierać niż mur wokół domu” - Pograniczna dyskusja z Hulajpole, kucki we Wrocławiu

Wioślarstwo na Igrzyskach Olimpijskich 2021 w Tokio: aktualne wyniki

ten 8. Niemcy ma srebrny medal Wygrał, ale przegapił swojego wielkiego gola. Po trzech z rzędu tytułach mistrza świata, jacht pokazowy Niemieckiego Związku Wioślarskiego musiał przyznać się do porażki z Teamem Nowej Zelandii w finale na Sea Forest Waterway. Na trzecim miejscu uplasowała się Wielka Brytania. Tak więc ósma wciąż czeka na swój pierwszy złoty medal od Letnich Igrzysk 2012 w Londynie. Pięć lat temu w Rio również sięgnąłem po srebrny medal.

Dzień po jego nagłej śmierci w półfinale Jeden wioślarz Oliver Zeidler wygrał finał z. 25-latek pokonał Włocha Gennaro Di Mauro i Kanadyjczyka Trevora Jonesa. Mieszkający w Ingolstadt człowiek, który zgłosił się do konkursu jako złoty kandydat, zakończył Letnie Igrzyska na siódmym miejscu. Przy znacznie słabszych wiatrach i mniejszych falach Zeidler jest znacznie lepszy na drodze wodnej Sea Forest niż około 24 godziny wcześniej.

Continue Reading

entertainment

Bayreuth: Merkel i Soder otworzyli Festiwal Wagnera – fani od razu zauważają podróbki

Published

on

 • NSTomasz Eldrich

  Blisko

Sodder i Merkel świętowali otwarcie Festiwalu Wagnera w Bayreuth. Szef CSU udostępnił jej zdjęcie na Instagramie – jego fani zauważyli bardzo konkretny szczegół.

Bayreuth – Po odwołaniu Festiwalu Richarda Wagnera w 2020 roku z powodu korony, gwiazdy wróciły w ostatnią niedzielę Bayreuth * Uchwyt jest w dłoni. Była tym razem najwybitniejszym gościem honorowym prawdopodobnie po raz ostatni w swoim biurze jako Kanclerz Federalny, Angela Merkel* Z mężem Joachimem Sauerem. Została przywitana przez dyrektora krajowego Markusa Soddera i jego żonę Karin Bummüller Soder. Para przedstawiła się fotografom przed wejściem do Festspielhaus.

Zdjęcie Sodera i Merkel jest przedmiotem gorących dyskusji w Internecie

Właśnie udostępniłem to zdjęcie Premier Söder * Również na jego stronie na Instagramie. Napisał: „Zaczynając na Festival Hill: Bayreuth Premiere z kanclerz Angelą Merkel. Cieszymy się, że mimo wszystko Festiwal Richarda Wagnera Korona * To może się zdarzyć dzisiaj. Ubrana para stoi w dostatecznej bezpiecznej odległości od korony przed bramą. Kobiety w eleganckich strojach wieczorowych i mężczyźni w smokingach. Ale jeden szczegół od razu zwrócił uwagę zwolenników szefa CSU.

“Drogi panie Sodder, tak miło, że udało się Panu otworzyć festiwalowe wzgórze. Smoking to z pewnością właściwy wybór, ale dobry smoking wymaga również lakierowanych butów. Może Pan pomyśleć o tym na następny wieczór w smokingu” – pisał jeden z fanów premiera. Otrzymałem wiele zachęt do tego komentarza. Inne komentarze są raczej przypadkowe. – Mogłeś mieć przyzwoite buty. To nie był pierwszy raz, kiedy pojawiły się komentarze na temat upodobań Södera. Podczas Mistrzostw Europy toczyła się gorąca dyskusja na temat włoskiej kurtki ze specjalnym barwnikiem.

Fani postrzegają Soddera jako jedynego prawdziwego kandydata na kanclerza

Mimo źle dopasowanych butów, dla wielu kibiców prezydent Bawarii pozostaje jedynym realnym kandydatem na stanowisko kanclerza. „Myślę też, że powinieneś zostać doradcą” – stwierdził w kilku komentarzach. Lub: „W Kancelarii może być tylko jedna osoba”. Inni posuwają się tak daleko, że uważają Sodera za króla. Na czwartym zdjęciu widać bawarski dom królewski. Inny wyznawca skomentował: “W pewnym momencie zostanie koronowany na króla. Już trenuje machanie z balkonu”.

READ  Płytkie, ale zabawne: Rhea Garvey zdobywa tytuł freestyle ESC - Cultur

Zdjęcie nie zostało dobrze przyjęte przez niektórych użytkowników Instagrama z zupełnie innego powodu. Dla nich nie wypadało obchodzić wielkiego święta w Bayreuth, podczas gdy na terenach powodziowych wielu ludzi nic nie pozostawiło. “Kiedy widzę zdjęcia powodzian, czuję się jakbym był w dwóch różnych światach. Z jednej strony przepych i chwała, az drugiej wiele nieszczęścia i ludzi, którzy stracili wszystko” – napisał jeden z użytkowników. Kolejny komentarz : „Kiedy inni sprzątają resztki powodzi i opłakują swoje straty, zarówno na poziomie humanisty, jak i realisty, dla Merkel i Södera byłoby oczywiście dobrze się bawić. Smutny.” (Telefon) *Merkur.de/bayern jest pokazem IPPEN.MEDIA

Przy okazji: Najlepsze artykuły z Free State są teraz dostępne również w naszej zupełnie nowej i regularnej Biuletyn Bawarii.

Lista list ocen: © Daniel Karmann / dpa

Continue Reading

Trending