Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Bayern rezygnuje z obozów treningowych

Niezwykły krok Juliana Nagelsmanna: jeszcze zanim trener oficjalnie rozpocznie służbę w Bayernie Monachium, rekordzista na jego prośbę porzuci w tym roku letni obóz treningowy. Poinformował o tym „Sport Build”.

Lato zapowiada się stresujące dla zawodowców Bayernu Monachium. Co najmniej 14 profesjonalnych mistrzów bijących rekordy przygotowuje się obecnie do swoich Mistrzostw Europy, a inni gracze, tacy jak Alfonso Davies, są w trasie ze swoimi drużynami narodowymi i gromadzą niezliczone mile lotnicze w nadchodzących tygodniach.

Aby jeszcze bardziej nie stresować gwiazd, nowy trener Julian Nagelsmann dał “obraz sportowyWedług raportu, postanowili zrezygnować z tradycyjnego letniego obozu treningowego i zamiast tego chcą, aby monachijska drużyna zakończyła wszystkie przygotowania do sezonu 2021/22 na Säbener Straße.

Bayern Monachium podarował trzy tygodnie wakacji

Wewnętrznie, jak wynika z raportu, rekordziści oczekują, że w mistrzostwach Europy długo wystartują przede wszystkim francuscy i niemieccy piłkarze. W „najgorszym” przypadku piłkarze zapowiedzieli, że będą na boisku w Londynie na finał 11 lipca – pięć dni po rozpoczęciu oficjalnego treningu Bayernu Monachium.

Mistrzom Niemiec przysługuje do trzech tygodni urlopu dla uczestników EM. Jeśli więc Niemcy lub Francja dotrą do finału, Joshua Kimmich, Thomas Muller, Kingsley Coman & Co. dołączą do składu najwcześniej pod koniec lipca. Pierwszy mecz o rywalizację w Pucharze DFB odbędzie się już za kilka dni.

Jak dotąd Bayern Monachium jest jedynym klubem w Bundeslidze, który nie ma zewnętrznego obozu treningowego. Jednak niektóre kluby nie zakończyły jeszcze swoich planów. Mieszkańcy Monachium nie mogą być jedynymi, którzy wolą przygotowywać się do sezonu w „czterech ścianach swojego domu”.

READ  Bayern Monachium: Beckenbauer, Muller, Kahn