Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

„Bardzo zmartwiony”: mówi się, że William obawia się kolejnych skandali ze strony Harry’ego

„Bardzo niespokojny”
Mówi się, że William obawia się kolejnych skandali ze strony Harry’ego

Książę Harry raz po raz stawia brytyjską rodzinę królewską w złym świetle, a jego roszczenia są publicznie podnoszone. Według doniesień medialnych książę William obawia się teraz dalszych rewelacji swojego brata – i potencjalnych konsekwencji dla jego rodziny.

Czy książę Harry posuwa się za daleko w swoich szczerych słowach na temat brytyjskiej rodziny królewskiej? Mówi się, że jego brat, książę William, ma teraz ten niepokój. Przyjaciel przyszłego króla powiedział angielskiej gazecie „The Daily Mail on Sunday”, że według Harry’ego William był rozczarowany i „bardzo zmartwiony”. Wcześniej Harry kilkakrotnie mówił publicznie o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym i problemach swojej żony, księżnej Meghan, oraz o tym, że para nie otrzymała w tym względzie żadnego wsparcia ze strony rodziny królewskiej.

Według anonimowego źródła, książę William obawia się, że dodatkowe uwagi jego brata mogą dodatkowo nadwyrężyć stosunki w rodzinie królewskiej. Źródło stwierdziło również, że Pałac Buckingham był „bardziej zaniepokojony niż strach”, że książę Harry i księżna Meghan wysuną więcej publicznych zarzutów.

Problemy ze zdrowiem psychicznym żenujące dla arystokratów?

Książę Harry po raz pierwszy publicznie skrytykował brytyjską monarchię w kontrowersyjnym wywiadzie dla Oprah w marcu tego roku. W swoim serialu dokumentalnym Apple TV „The Me You Can’t See” King ujawnił również, że był przytłoczony śmiercią swojej matki, księżnej Diany, w 1997 roku i presją wywieraną na niego, aby został królem. Cierpiał na ataki paniki i niepokój, uciekł do narkotyków i alkoholu.

W jednym z odcinków opowiedział nawet o złym zachowaniu swojego ojca, księcia Karola. Król zostawił swoje dzieci w kłopotach z traumą związaną z utratą matki. „Mój tata zwykł mawiać do mnie Williama:„ Cóż, tak to było dla mnie, więc tak będzie z tobą. Książę Harry wyjaśnił: „To, że cierpiałeś, nie oznacza, że ​​twoje dzieci muszą cierpieć. W rzeczywistości oznacza to coś wręcz przeciwnego ”.

W bieżącym odcinku serialu, który odbył się w zeszły czwartek, Royal mówił także o „wstydzie”, jaki odczuwał w rodzinie, gdy cierpiał na problemy psychologiczne.

READ  French Open 2021: telewizja i transmisje na żywo – kto dziś transmituje tenis na żywo w Roland Garros?