Connect with us

Tech

Asus Rog Strix X570 F zmarł po wymianie obudowy

Published

on

[Bitte fülle den folgenden Fragebogen unbedingt vollständig aus, damit andere Nutzer dir effizient helfen können. Danke! ]

1. Podaj nam swoje aktualne urządzenie:
(Proszę Właściwie lista tutaj I nie odwołuj się do podpisu, ponieważ niektórzy go nie widzą, a sprzęt się nie zmienia)

 • Procesor (CPU): Ryzen 7 5800x
 • Pamięć (RAM): 32 GB Corsair Vengeance RGB Pro + 2 zestaw do ulepszania oświetlenia
 • Płyta główna: Asus Rog Strix X570 Gaming F
 • PSU: Bądź cicho! Straight Power 11750 W Złoto
 • Stan: Asus Rog Strix Helios / Fractal Design Torrent
 • Karta graficzna: EVGA RTX 3080 FTW3 Ultra Gaming
 • Dysk twardy/SSD: WD Black Sn850 1 TB, 2x Crucial P1 1 TB
 • Inny sprzęt oczywiście związany z problemem (model monitora, chłodzenie itp.): Alpenföhn Gletscherwasser 360, 3 Arctic P14 A-RGB

2. Opisz swój problem. Im dokładniej i lepiej opiszesz swój problem, tym lepiej możemy Ci pomóc (pomocne mogą być na przykład dodatkowe zdjęcia):

Dobry wieczór!
Mój system przeniósł się dzisiaj z Asus Rog Strix Helios na torrent. Przed zmianą system działał normalnie. Rozgrzej procesor przed przejściem i rozpoczęciem konwersji. Zanim zacząłem zarządzać kablami, system był raz testowany i uruchamiany. Odkąd skończyłem zarządzać kablami, nic się już nie dzieje. Oczywiście po testach system został dezaktywowany, a wszystkie kable ułożone w wygodny sposób. W przeciwieństwie do Heliosa, mam teraz zainstalowany koncentrator RGB i używam Nexus Hun firmy Fractal. Wszystko pozostało takie samo.
Logo Rog na tablicy nie świeci się po włączeniu zasilania. Tak było zawsze.
Mój zasilacz miał podobny błąd w czerwcu i został wymieniony. Czy to z tego powodu?
Torrenty mają już wbudowane splittery. Nie musiałem tam niczego zmieniać. Środkowy stojak został wyposażony w szpilkę zamiast gwintu. Otwór w desce znajduje się pod otworem M2.
Metoda zero nie powiodła się. Nawet poza sprawą nic się nie dzieje. Właściwie jestem na skraju rozumu. Jaki może być problem? Zasilacz znowu jest zepsuty, czy tym razem to megabajty? Jeśli procesor/GPU jest uszkodzony, powinien nadal wysyłać, prawda?
W załączeniu obrazek przed rozpoczęciem metody zdrapywania. Nie zdziw się, wypiąłem już Pwrbutton itp. i próbowałem go uruchomić skracając odpowiednie piny.
3. Jakie kroki podjąłeś/próbowałeś już rozwiązać problem i co zrobiłeś?

READ  Gran Turismo 7 - State of Play eigens für das Spiel zeigt, worauf sich Rennspiel-Fans freuen können

Metoda zero na stole

Uwaga: zwróć także uwagę na różne przypięte tematy i wyszukiwania na forach. Być może już tam znajdziesz rozwiązanie swojego problemu.

CD130297-F8EC-405D-BD2E-584F6613611B.jpeg
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Ryzen 7000 i Zen 4: AMD zapraszają na transmisję na żywo 30 sierpnia

Published

on

Zdjęcie: AMD

Plotki naprawdę zaczynają się gotować: AMD teraz publicznie zaprasza Cię do wejścia na żywo 30 sierpnia. Następnie zostaną zaprezentowane nowe procesory Ryzen (Ryzen 7000, Raphael). Będzie też wgląd w nową architekturę Zen 4.

Od tygodni podejrzewano, że 30 sierpnia AMD wprowadzi nową generację procesora Ryzen 7000 o nazwie kodowej Raphael. Zobaczymy, czy inne spekulacyjne terminy testów i rozpoczęcia sprzedaży również będą prawdziwe. W szczególności ostatnia data pozostaje niejasna.

Mapa drogowa dla AMD Ryzen 7000 z Zen 4

Na „Transmisja na żywo AMD odbyła się na „Zen 4” i procesorach Ryzen nowej generacji„Dr Lisa Sue (CEO), Mark Papermaster (Chief Technology Officer i Executive Vice President) oraz inni eksperci w AMDWgląd w najnowszą architekturę „Zen 4”Według komunikatu prasowego wysłanego dziś po południu.

Jednak w tym kraju zainteresowani muszą zostać do późna, bo „Live Premiere” odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 1 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na Kanał AMD na YouTube Możesz śledzić transmisję na żywo. Potem będzie też nagranie AMD.com/Ryzen Złożony.

READ  FBI ostrzega przed poważnym zagrożeniem wynikającym z luk w technologiach informatycznych
Continue Reading

Tech

Action-Adventure ukaże się 24 sierpnia na PC i konsolach

Published

on


24 sierpnia ukaże się „Islands of Adventure” autorstwa niezależnego twórcy gier Kyle’a Thompsona. Za wydanie odpowiada firma Armor Games Studios. Gra to piękna metroidvania, w której musisz pomóc dzielnej myszy Iko w ponownym złożeniu zepsutego świata.

Lot balonem

Świat został rozdarty na strzępy i składa się wyłącznie z pływających wysp. To rozpaczliwie wymaga prostowania! Kontrolujesz mysz Iko, która leci z wyspy na wyspę w swoim zepsutym i zniszczonym balonie, ożywiając magnetyczne rdzenie wyspy.

Jak powinno być, wielu wrogów sprzeciwia się temu projektowi. Jednocześnie możesz spodziewać się wielu zabawnych postaci.

Niskie wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe są raczej niskie. Zalecane Core i3 i GeForce GT640 z 8 GB pamięci RAM. Minimalne wymagania są prostsze. Ta gra będzie działać na prawie każdym komputerze.

wniosek

Jeśli szukasz zmiany i chcesz wesprzeć niezależnego twórcę gier, zdobądź Islets. Gra ukaże się 24 sierpnia 2022 roku na PC Przełącznik Nintendopojawią się Xbox One i Xbox Series S/X.

150 miejsc pracy

0 komentarzy

READ  Biorąc pigułkę: Casio ogłasza Pac-Man
Continue Reading

Tech

Dekoracja podstrunnicy Pikmin dostępna przez ograniczony czas na łyżwach • Nintendo Connect

Published

on

Wydany 13 sierpnia 2022 r. Nowa dekoracja podstrunnicy Pikmin w Bikmin Bloom! Wykonując cotygodniowe wyzwania od 15 sierpnia do 28 sierpnia 2022 r., możesz tymczasowo zdobyć złote nasiona, które wyrosną na pikmin, aby ozdobić twoją podstrunnicę! Nawet jeśli wygrasz tylko jedną gwiazdkę, otrzymasz złote ziarno. (Ale jeśli zatrzymasz się w połowie, nie dostaniesz jednego.) W sumie są cztery typy: czerwony, żółty, fioletowy i skrzydlaty Pikmin.

Złote Pąki mogą dojrzewać w zaledwie 100 krokach i stać się Pikminem, który ozdobi Twoją podstrunnicę!

Bikmin Bloom

Bikmin Bloom
Bikmin Bloom

Możesz również znaleźć duże pąki z symbolami okazji, zwłaszcza jeśli wybierzesz się na spacer w okresie imprezy. Te pąki stają się również ozdobą podstrunnicy Pikmina.

Fingerboard to popularna gra podobna do mini deskorolki, którą bardzo lubiłem, gdy byłem mały. Możesz „jeździć” dwoma palcami, a nawet robić z nim „fajne sztuczki”! Skoków, zakrętów i innych rzeczy można się nauczyć, ale oczywiście nie jest to bliskie doświadczania prawdziwej deskorolki. Ozdobne podstrunnice Pikmin są dostępne w różnych nadrukach i wzorach.

 • Możesz zdobyć złote ziarno i duże ziarno z żetonem wydarzenia specjalnego w tym samym czasie.
 • Nie możesz znaleźć drugiego dużego ziarna z żetonem wydarzenia specjalnego, jeśli już go posiadasz. Ale kiedy pozwolisz mu się gotować i wybierzesz Pikmina, możesz znaleźć innego.
 • Pikmin do dekoracji na podstrunnicy można rozłożyć tylko ze złotych pąków i dużych pąków, które symbolizują wyjątkowe wydarzenie. Nie możesz im przeciwdziałać, zwiększając poziom przyjaźni za pomocą czerwonego, żółtego, fioletowego lub skrzydlatego Pikmina.
 • Duże pąki oznaczone specjalnym symbolem wydarzenia wyrosną w Pikmin na podstrunnicę nawet po zakończeniu wydarzenia.
READ  Pamięć USB nie pojawia się na routerze w Eksploratorze
Continue Reading

Trending