Connect with us

Top News

Annalina Barbaugh: Nowe lobby liberalne uderzyło w Zielonych w reklamie – „10 zakazów”

Published

on

  • zAleksander Tani

    Blisko

Neoliberalna organizacja lobbystyczna INSM reklamowała w gazetach atak ukierunkowany na Annalinę Barbach. Jest krytyka.

BERLIN – Na stronach wielu głównych serwisów informacyjnych popularnych gazet w piątek (11 czerwca 2021 r.) można docenić przejrzystą reklamę. Annalina Barbach, kandydatka Partii Zielonych na prezydenta, stała z dwiema dużymi kamiennymi tablicami w todze Mojżesza. Wśród nich są takie „ograniczenia”, jak „nie powinieneś żyć piękniej”, „nie powinieneś latać” czy „nadal możesz mieć mniej pieniędzy, nawet jeśli już płacisz wyższe podatki”. Poniżej, w zależności od wydania, znajdowały się hasła typu „Dlaczego nie potrzebujemy religii państwowej” lub „Dlaczego zielony zakaz nie zaprowadził nas do ziemi obiecanej”.

Według własnych oświadczeń, inicjatywa New Social Marketshaft (INSM), neoliberalna organizacja lobbingowa, jest finansowana przez stowarzyszenia pracodawców w przemyśle metalowym i elektronicznym. . Wrócili w piątek (11 czerwca 2021) i oddalili się od przypadkowej sceny. „Osobista deprawacja i nieudane użycie chrześcijańskiego kodu nie są odpowiednią konkurencją w rywalizacji o treści polityczne” – powiedzieli dpa. Także: „To nie jest styl Federacji Związków Pracodawców Niemieckich”.

Ponieważ reklama była skierowana przeciwko Zielonym i ich czołowemu kandydatowi, nowa społeczna inicjatywa ekonomiczna rynku wywołała w piątek poruszenie.

© INSM

Atak neoliberalnych organizacji lobbystycznych na Zielonych: ostra krytyka kodeksu

Charlotte Nobloch, przewodnicząca izraelskiego Kultusminde Monachium i była przewodnicząca Centralnej Rady Żydów w Niemczech Przerażony na Twitterze O reklamie. W końcu Mojżesz był jednym z najważniejszych ludzi w Starym Testamencie i mówi się, że przyniósł ludziom przykazania, a nie zakazy. Nowa Inicjatywa Ekonomiczna Rynku Społecznego „Wskazane jest pozostawienie sprawy religii innym. Tutaj całkowicie źle ocenił ton i przy takich przedstawieniach musi uważać, aby nie prowokować uprzedzeń ”- powiedział Nobloch.

Antysemicki komisarz Badenii-Wirtembergii Michael Bloom powiedział prasie ewangelickiej: „W zeszłym roku prezydent Angela Merkel została potajemnie skonfrontowana z oskarżeniami o spisek w Stuttgarcie. Nie mogę się śmiać z kandydata na prezydenta zrównującego się z orientalnym człowiekiem Mojżesza, który podobno chciał zdemaskować represje i religię państwową”. Bloom powiedział, że jest to nie do pomyślenia dla ważnych wyznawców innych religii.

READ  SPEEDWAY: Martin Smolinksi przegrał ze swoim zespołem Landshut w Polsce

Recenzja została opublikowana na Twitterze po ataku na Zieloną Analinę Barbach

Piątek dla przyszłego aktywisty Louisa Newbury Napisał na Twitterze: „#insm to nie tylko kampania przeciwko kandydatowi. #Insm prowadzi dobrze udokumentowaną kampanię antyklimatyczną na poziomie USA. Również różne strony są obecnie (opcjonalnie) powszechne. Piątek Pierwsze Niemcy Konto na przyszłość Dodał: „Organizacja lobbingowa #insm od lat walczy z ochroną klimatu”. Jest finansowany przez “Związek Pracodawców Chessmetalu” – największymi darczyńcami są Volkswagen, Daimler, BMW, Siemens, Bosch i Audi. Tyle o „dostaniu niemieckiej gospodarki”. ”

Również youtube reso Skomentowano na Twitterze Odnośnie kampanii: „Wyobraź sobie, że wielu dużych influencerów zaakceptowałoby dużo pieniędzy, zamiast podnosić nastroje przeciwko konkretnej partii. To byłoby niesamowite. „Ale tak się stało. YouTube wymienił kilka gazet.

Pod hashtagiem INSM pojawiła się krytyka pod adresem powiązanych wydawców. I tak dalej Napisał o użytkowniku: “Więc subskrypcja anulowana. Oszczędzam 5,40 € / tydzień. Możesz to dostać od #insm. Kiss”. Inni natychmiast udostępnili linki, aby wypisać się z gazet. (jako / dpa / epd)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Polska jest uwikłana w spór prawny z Unią Europejską

Published

on

bRząd Owensa jest w sprzeczności Ja O ich reformie wymiaru sprawiedliwości. To, że Prezydent Andrzej Duda i Prezes Sądu Najwyższego proponują teraz całkowitą zmianę orzecznictwa potępionego przez Trybunał Europejski, nie oznacza, że ​​prawa Polski odpowiedzą na krytykę ze strony Komisji Europejskiej i Sądu Luksemburskiego. .

Bo narodowo-konserwatywny rząd PiS świadomie podawał powody europejskiej krytyki: od zwycięstwa wyborczego w 2015 roku buduje politycznie kontrolowane sądownictwo we wszystkich dziedzinach. Jest dobrze zaawansowany; ten Trybunał Konstytucyjny Stał się organem wykonawczym rządu.

Żaden wyrok nie powinien nadejść

Podobnie jak model węgierski, PiS do tej pory odpowiadał na krytykę UE, dokonując formalnych zmian, ale nigdy nie poszedł na ustępstwa w tym zakresie. Większość (w tym wypowiedzi partii rządzących) twierdzi, że nowe przepisy prawne mają cel taktyczny: powinny prowadzić do najnowszego werdyktu. ETS Nic i procedury nie muszą być ponownie uruchamiane.

W przyszłym tygodniu zobaczymy bardziej szczegółowo, jak daleko rząd polski chce się posunąć w konflikcie z UE. Następnie Trybunał Konstytucyjny ma orzec w kwestii, czy traktat UE narusza polską konstytucję.

READ  Korespondent ZDF Firte Mier chce Federalnego Trybunału Konstytucyjnego
Continue Reading

Top News

Kandydat na prezydenta Unii Lacet przyznaje się do błędów we własnej książce

Published

on

Zaktualizowano 30.07.2021, 11:17

  • Armin Lacet stoi teraz w obliczu podobnych zarzutów, w związku z zarzutami plagiatu wobec kandydatki prezydenta Aneliny Barbach do Zielonych.
  • Kandydat związkowy na prezydenta przyznaje się teraz do błędów w swojej książce „Rising Republic. Immigration as a Opportunity” i przeprasza za to.
  • Co najmniej jeden autor nie jest wymieniony w bieżącym tekście lub źródle.

Możesz dowiedzieć się więcej o wyborach federalnych w 2021 r. tutaj

Kanclerz Unii Armin Lacet (CDU) przyznał się do błędów od 2009 roku w swojej książce „Rising Republic. Immigration as a Opportunity” i przeprosił za to. „Żaden z materiałów użytych w książce nie jest wymieniony w tekście ani na liście tekstów” – powiedział Lacet Piątek na prośbę Niemieckiej Organizacji Prasowej. „Zorganizuję natychmiastowe sprawdzenie książki, aby wyjaśnić, czy są jakieś dalsze błędy”.

Lacet przyznaje się do błędów i przeprasza

Lacet wyjaśnił, że w książce, za którą był odpowiedzialny, były błędy. „Przepraszam za to, bo staranne pisanie prac i poszanowanie praw autorskich to pytanie, które daje mi szacunek dla innych autorów”.

Równoległe odniesienia między jednym akapitem z książki Laceta a inną publikacją zostały wcześniej upublicznione na Twitterze.

O tym jest książka Lacet

W książce premier dzisiejszej Nadrenii Północnej-Westfalii wezwał do „trzeciej niemieckiej jedności”: Po zjednoczeniu emigrantów i zjednoczeniu, integracja diaspory jest teraz na porządku dziennym.

Napisał tę pracę jako minister ds. koordynacji Nadrenii Północnej-Westfalii, powiedział Lacet. „Był to wkład w debatę, który pomógł zaprezentować pracę pierwszego Ministerstwa Koordynującego w Niemczech i wypromować nową politykę integracyjną w całym kraju. W związku z tym praca Ministerstwa została odniesiona do książki”. Wynika to jasno z bibliografii i aprobaty.

Dochód netto książki został przekazany na program integracyjny „Coach EV”, który od 2009 roku jest ściśle związany z pracą ministerstwa. (dpa / mgb)

READ  Protest „niezwykłych myślicieli” w Whitson w Berlinie: Sąd Najwyższy podtrzymuje zakaz protestów - Uchwały nie podlegają zaskarżeniu - Berlin

Annalina Berbaugh oskarżyła związek o „finansowe voodoo”. Podczas imprezy „Brigitte” kandydat Partii Zielonych na prezydenta również odpowiadał na pytania dotyczące jego książki. Wcześniej zostali oskarżeni o plagiat.

Continue Reading

Top News

Tysiące polskich sędziów zwraca się przeciwko rządowi

Published

on

miOkoło 3600 polskich sędziów – ponad jedna trzecia krajowego sądownictwa – złożyło wnioski o rewizję ostatnich decyzji rządu i Prezesa Sądu Najwyższego. Europejski Trybunał Sprawiedliwości (ETS) musi być posłuszny. Dotyczy to zwłaszcza tego, co sędziowie nazywają „natychmiastowym zaprzestaniem postępowania w izbie dyscyplinarnej Sądu Najwyższego”.

Heckard pukanie

Korespondent polityczny z Warszawy na Polskę, Ukrainę, Estonię, Łotwę i Litwę.

W połowie lipca ETS orzekł, że izba utworzona w 2018 r. nie była niezależna ani bezstronna, a Sąd Najwyższy nałożył grzywny na wszystkich sędziów w kraju. Wszyscy członkowie komisji dyscyplinarnej zostali powołani po oddaniu właściwego sądu państwowego pod kontrolę Sejmu KRS. Zgodnie z nowymi przepisami ostatecznego wyboru sędziów dokonuje prezydent.

Komisja Europejska dała Polsce czas do 16 sierpnia na wykonanie wyroku ETS; W przeciwnym razie Warszawa grozi surowe kary. Ostatnio był premierem Polski Matthews Moraviski Wysyłał sprzeczne sygnały do ​​konfliktu i dystansował się od kontrowersyjnych reform sądownictwa ministra sprawiedliwości, których częścią były zmiany w Sądzie Najwyższym. Równolegle z działaniami ETS Moraveki wystąpił wiosną do Sądu Konstytucyjnego w Warszawie, w którym przebywali sędziowie bliscy rządowi, o ustalenie pierwszeństwa prawa polskiego nad prawem unijnym. Wyrok spodziewany jest 3 sierpnia.

Zbiór podpisów udokumentowanych przez portal Oko.press został uruchomiony w zeszłym tygodniu przez sędziów w Allstein, a teraz rozprzestrzenił się po całym kraju. Sygnatariusze kontynuują: „Odmowa zastosowania się do orzeczeń (ETS) jest nie tylko rażącym naruszeniem prawa socjalnego, ale także naruszeniem porządku konstytucyjnego naszego kraju”. 91, który wskazuje, kiedy prawo międzynarodowe ma pierwszeństwo przed prawem krajowym. Obecnie jest 47 sędziów Sądu Najwyższego, z których połowa zasiada w sądownictwie i 321 prokuratorów Petycja Podpisano.

READ  Wbrew mandatowi UE: Polska trzyma się kontrowersyjnej kopalni węgla brunatnego
Continue Reading

Trending