Connect with us

Top News

Annalina Barbach utknęła: Zieloni popełniają ten błąd – kultury nie da się naprawić

Published

on

Klaus Bringboomer jest dyrektorem projektu MDR w Lipsku. Możesz uzyskać do niego dostęp na [email protected] lub na Twitterze: Brinkbaeumer. Zdjęcie: Tobiasz Everge

Ale co …? To są słowa kluczowe. Ale co z e-mailami Hillary Clinton; Ale wznów, co z cytatami. “Ale co …?” Odwracając się tam iz powrotem, “Ale co…?” Destrukcyjny, przynajmniej powoli, jest często destrukcyjny, ponieważ często się zatrzymuje. Angielskie słowo jest również nieszkodliwe: „Whataboutism”.

Znaczenie: Oczywiście kryzys klimatyczny to ważny temat naszych czasów, ale co (ale co) z głosem Grety Dunberg? W tym momencie druga strona rozgniewała się i powiedziała, że ​​chociaż głos Tunberga nie miał nic wspólnego z klimatem, debata toczyła się dalej.

Kiedy w Nowym Jorku pojawiły się pierwsze zarzuty przeciwko firmie Donalda Trumpa i cieniowi Trumpa Alanowi Weiselbergowi za oszustwa podatkowe, Eric przeklął swojego syna, Huntera Bidena, oraz jego malarstwo, zażywanie narkotyków. Uzależniony od amerykańskich mediów, kliknięć i cytatów festiwal jest, nocnik, nieistotny, popularny.

Prawdziwym problemem tutaj, w Niemczech, jest analiza polityki koronacyjnej, w tym rewizje kursów na następną kadencję. Polityka klimatyczna. Społeczna niesprawiedliwość. Sztuczna inteligencja a przyszły rynek pracy. Rzeczywiście: omówienie planów partii i przebiegu polityki wewnętrznej i zagranicznej kraju.

Annalina Barbach miałaby szansę

Będzie to prawie zapomniana, dorosła, oświecona kampania wyborcza. Kampania wyborcza 2021 nie dojrzała ani nie osiągnęła oświecenia. Oto, co Zieloni muszą wiedzieć. “Ale co …?” Fakt, że się tego nie spodziewałeś, bo kampania wyborcza nie jest na to przygotowana, nie profesjonalna, a czasu zabraknie, nie możesz naprawić tego błędu.

Nastroje w kraju mogły spowodować zmianę po Merkel, po Coronie iz powodu kryzysu klimatycznego. Annalina Barbach mogła mieć szansę zostać prezydentem, nawet jako szefowa rządu jako nowozelandzka Jacinta Artern.

READ  Syryjscy przestępcy: „Deportowanym grozi poważne niebezpieczeństwo”
Felietonista z Teksasu Glass BringboomerZdjęcie: Tobiasz Everge

Ale musiała z góry wiedzieć, co nadchodzi, i musiała wiedzieć, jak zaatakować Armina Lacheta. Przed kandydowaniem musi dokonać lub skorygować płatności podatków oraz życiorys, aby być gotowym. Do. Jeśli wezmę książkę Barboka, zaufam Christian Shirts (uwaga: kto jest moim prawnikiem) i innym obrońcom Barbok opowiadającym o kampanii.

[Wenn Sie aktuelle Nachrichten aus Berlin, Deutschland und der Welt live auf Ihr Handy haben wollen, empfehlen wir Ihnen unsere App, die Sie hier für Apple- und Android-Geräte herunterladen können.]

Ale tak jest, kiedy badając każdego, kto pisze teksty, można czasem przenieść tomy z A do B, np. Przejdź z Wikipedii do folderu lub rękopisu. Jeśli chcesz napisać dobry tekst, praca zaczyna się teraz: z tego, co jest teraz dodane do rękopisu, powstają nowe zdania z twoimi własnymi myślami, twoimi własnymi słowami, twoim własnym rytmem, twoim własnym dźwiękiem.

Każdy, kto chce wprowadzić książkę na rynek w ramach kampanii wyborczej, prowadzi rozmowy z ghost writerem. Ghost writer kopiuje paragrafy z rękopisu, zostawia tam materiał tak, jak chce, aby był skończony, nie przepisuje i nie pobiera próbek – jego udział w honorarium dla głównego działacza wyborczego wynosi 10 000 euro. Gwiazda celowo ukrywa ducha pisarza na okładce, ponieważ jego imię przyćmi własną jasność.

Czy tak było? Wtedy kandydat utknie. Jedynym spójnym wyjaśnieniem jest to, że sprawia, że ​​kobieta chce prezentować się cudowniej niż ona sama; “Ale co… …” Ta postać jest dokładnie tą postacią, z którą walczy w tej kampanii wyborczej epoki.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Reforma wymiaru sprawiedliwości w Polsce: zacofana połowa siły – polityka

Published

on

Polski premier Mathews Moravic chce ograniczyć spór z Unią Europejską. To zaskakująco inny ton niż Warszawa, która od dłuższego czasu rośnie. Kto jeszcze niedługo spodziewa się harmonijnego rozwiązania?

[Wenn Sie aktuelle Nachrichten aus Berlin, Deutschland und der Welt live auf Ihr Handy haben wollen, empfehlen wir Ihnen unsere App, die Sie hier für Apple- und Android-Geräte herunterladen können.]

Ale teraz Moraviki ogłosił, że zmieni dotychczasowe przepisy, które pozwolą mu regulować sędziów we własnym kraju. Nie należy się jednak zbyt szybko radować: spór o praworządność między Brukselą a Warszawą jeszcze się nie skończył.

Narodowo-Konserwatywna Partia „Prawo i Sprawiedliwość” (PiS) powołała w 2018 r. izbę dyscyplinarną w Sądzie Najwyższym w ramach reformy sądownictwa, która umożliwia odwoływanie sędziów i prawników. UE zagroziła nałożeniem za to grzywien. Wygasną 16 sierpnia, jeśli do tego czasu nie zostaną zawieszone przepisy dotyczące polskiego spornego systemu dyscyplinarnego.

Zagrożenie biletem parkingowym z brukselskich miejsc pracy

Podobno mgnienie oka działa z biletem z Brukseli. Nie ma innego sposobu na wyjaśnienie zwrotu. Ale to oczywiście manewr taktyczny. Nic się przecież nie zmieniło w podstawowej ocenie Moravikiego, że Bruksela w zupełnie niewłaściwy sposób ingeruje w polskie sprawy: jego zdaniem polska konstytucja ma pierwszeństwo przed prawem unijnym.

Z niecierpliwością oczekuje się, jak polski Trybunał Konstytucyjny zdecyduje pod koniec miesiąca w fundamentalnej kwestii, czy polskie prawo ma pierwszeństwo przed prawem europejskim. Moraviki zaapelował do Sądu Konstytucyjnego, który był wypełniony zwolennikami partii rządzącej, o wyjaśnienie sprawy na jego korzyść.

Sąd Konstytucyjny może orzekać w duchu Moravików

Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Trybunał Konstytucyjny zakwestionował prymat postanowień traktatów UE. W rezultacie UE grozi legalnym upadkiem: jeśli każde państwo członkowskie podniesie własną konstytucję do ostatecznego poziomu, sędziowie Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu wkrótce będą mogli zachować swoje stanowiska. Wdrażanie prawa unijnego należy pozostawić w gestii państw członkowskich.

READ  Jak UE radzi sobie z Węgrami i Polską: wojna kulturowa
Polska przystąpiła do Unii Europejskiej w 2004 roku. Nawet dzisiaj istnieje wśród ludzi ogromne poparcie dla społeczności.Fot. Wojtek Radwański / AFP

Trwający konflikt między Warszawą a Unią Europejską nie słabnie od czasu, gdy Moravic próbował przekonać swoich towarzyszy do kompromisu w sprawie kompromisu w Sądzie Najwyższym. Mentalne prawne przeciąganie liny między jego towarzyszami nie miało żadnego wpływu. Niemniej w wywiadzie udzielonym w ubiegły weekend szef rządu powiedział, że UE przyniesie jego krajowi korzyści płynące z wolnego handlu, wyższe dochody dla pracowników i rozwój firm. W tej sytuacji trzeba było zwrócić się do społeczności, premier wydawał się kontrowersyjny.

Moraviki wie, że atakuje nerwy. Członkostwo w Unii Europejskiej cieszy się powszechnym poparciem Polaków, którzy doskonale zdają sobie sprawę z ekonomicznych korzyści wspólnoty.

UE to więcej niż rynek

Jednak UE to coś więcej niż rynek. Sukces wspólnoty opiera się na rządach prawa 27 państw członkowskich. Polski rząd musi przestać podważać ten fundament. Ale Moraviki nie chciał nic o tym wiedzieć. Jego polityka podejmowania małych kroków w kontaktach z Brukselą i Luksemburgiem ma na celu jedynie uniknięcie przeszkód w ostatniej chwili. Ale to nie wystarczy, jeśli UE ma być w przyszłości wspólnotą prawną.

Continue Reading

Top News

Białoruska olimpijka Dimonovska może pojechać do Polski

Published

on

Białoruska olimpijka Kristina Dimonovska może podróżować do Polski. Łukaszenka chciał zmusić ją do powrotu na Białoruś.

Podsumuj najważniejsze informacje

  • Christina Dimonowska może podróżować do Polski.
  • Podobnie jak inni białoruscy sportowcy krytykował rządy Łukaszenki.
  • Chciał ją zmusić do powrotu na Białoruś po igrzyskach.

Białoruska uczestniczka olimpijska Kristina DimonovskayaCi, którzy zmuszeni są do wcześniejszego powrotu do Mińska, mogą pojechać do Polski.

Sportowiec jest już “w bezpośrednim kontakcie z polskimi dyplomatami w Tokio” – powiedział polski wiceminister spraw zagranicznych Marcin Pridak. – Dostała wizę humanitarną. 24-latek obawia się represji w swoim kraju po krytyce ze strony białoruskich władz.

Polska „zrobi wszystko, co w jej mocy, aby kontynuować karierę sportową” – powiedział Presidax. Mąż Dimonowskiej, Arsenij Zdanewicz, powiedział wcześniej: „Prawdopodobnie pojedzie do Polski”.

Spędziłem noc pod ochroną

Sprinter skrytykował białoruskich działaczy sportowych. Białoruski Narodowy Komitet Olimpijski zapowiedział, że Dimonovskaya zostanie wyeliminowana z konkursu ze względu na „stan emocjonalny i psychiczny”.

Sportowiec, który zaprzeczył zarzutom, poprosił o pomoc Międzynarodowy Komitet Olimpijski: „Jestem pod presją i próbują mnie wydalić z kraju wbrew mojej woli” – powiedział w filmie. Poniedziałkową noc spędził pod nadzorem w hotelu przy lotnisku w Tokio.

Polska i Czechy udzieliły sportowcom azylu po ujawnieniu zarzutów. „Igrzyska to nie polityka, reżim jest całkowicie haniebny” – powiedział czeski minister spraw zagranicznych. Dimonowska ma wyjechać do Polski w tym tygodniu, polskie media zacytowały słowa MSZ.

2000 białoruscy sportowcy przeciwstawiają się reżimowi

władze białoruskie Rząd od miesięcy rozprawia się z krytykami. Od zeszłorocznej kontrowersyjnej reelekcji mają miejsce masowe protesty Władca Aleksander Łukaszenko Został brutalnie pobity i zmiażdżony.

To MKOl Prezydent Łukaszenka i jego syn Wiktor unikali wszystkich grudniowych imprez olimpijskich. Komitet odpowiedział na skargi białoruskich sportowców z powodu ich poparcia Opór Zobacz uprzedzenia. Podobnie jak 2000 białoruskich sportowców, Dimonowskaja musi podpisać nowy list i uwolnić nowych więźniów wyborczych i politycznych.

Organizacja Praw Człowieka Amnesty International „Nic dziwnego, że sportowcy, którzy wyrażają swoje opinie, są celem zemsty” – powiedział. Federalne Ministerstwo Spraw Zagranicznych zdecydowanie potępiło wszelkie formy nękania i zastraszania społeczeństwa obywatelskiego „w tym sportowców”. „Wzywamy władze Białorusi do poszanowania podstawowych praw demokratycznych” – powiedział rzecznik w Berlinie.

Więcej w tym zakresie:

Międzynarodowa Amnestyjna MKOl Olimpia 2021


READ  Białoruska olimpijka Dimonovska może pojechać do Polski
Continue Reading

Top News

Auto Explosion: Osoba została poważnie ranna i pierwszy asystent go wyrzucił!

Published

on

W Hart, niedaleko Kolonii, jedna osoba została poważnie ranna w wyniku eksplozji samochodu. Pierwszy ratownik wyrzucił go z gaśnicą.

Serce / Kolonia – W wypadku samochodowym Hart był z mężczyzną (55) Kolonia W poniedziałek wieczorem doszło do urazów zagrażających życiu.

Jedna osoba (55) została ciężko ranna w pożarze pojazdu. Vincent Kemp

Według doniesień TAG24 samochód nagle zapalił się około 18:15 na poboczu drogi w dzielnicy Alstadden-Barbach.

„Świadek zgłosił eksplozję” – powiedział wieczorem TAG24 rzecznik policji okręgowej Rain-Erft-Greece.

Właściciel samochodu był w tym czasie w samochodzie i zapalił się.

Fajerwerki i wężowe linie: parada ślubna tworzy totalny chaos w ruchu
Raport policyjny
Fajerwerki i wężowe linie: parada ślubna tworzy totalny chaos w ruchu

Pierwszy asystent (46) odpowiedział i mógł pomóc przy gaśnicy z pobliskiej piekarni. Usunął mężczyznę.

Jednak właściciel doznał groźnych dla życia oparzeń i został przewieziony helikopterem do specjalistycznego szpitala.

Asystent doznał drobnych poparzeń. „Obecnie jest leczony w szpitalu” – powiedział Policja.

Spalony samochód został odholowany.

Spalony samochód został odholowany. Vincent Kemp

Inne Automatyczny Znajdował się z tyłu drugiego samochodu i zapalił się.

Oba pojazdy należą do towarzyszy Strażacy Wyłączony.

Kilka metrów za płonącym samochodem jechał publiczny autobus.

Na imprezie nasila się spór o związek: mężczyzna (26) popędził w kierunku grupy osób w swoim samochodzie
Raport policyjny
Na imprezie nasila się spór o związek: mężczyzna (26) popędził w kierunku grupy osób w swoim samochodzie

Jak dowiedział się TAG24 od podróżnych i innych świadków, wielu duchownych obserwowało na miejscu.

Policja wszczęła dochodzenie. „Obecnie prowadzimy śledztwo we wszystkich kierunkach i niczego nie wykluczyliśmy” – powiedział rzecznik.

READ  Zanieczyszczone wcześniaki w przychodni: Koncentracja na kuchni mlecznej | NDR.de - Nachrichton - Dolna Saksonia
Continue Reading

Trending