Connect with us

entertainment

Angelina Jolie: Gwiazda Hollywood była widziana na Ukrainie – ludzie

Published

on

Wybitna niespodzianka w kraju wojny!

gwiazda Hollywood Angelina Jolie (46) Jest sobotni poranek za Ukraina widziany. Wideoklip pokazuje ją w kawiarni we Lwowie na zachodniej Ukrainie.

Aktorka pojawiła się ze swoją towarzyszką w nietypowych ubraniach, luźnych spodniach od dresu i wygodnej marynarce. Mimo to od razu zwróciła na siebie uwagę wszystkich w oddziale sieci kawiarni „Lviv Croissant”. Julie uśmiechnęła się, podpisała autograf i pomachała niektórym gościom.


Promienna i zrelaksowana: gwiazda Hollywood Angelina JolieZdjęcie: Anton Gerashchenko

Powód wizyty gwiazdy na Ukrainie wciąż nie jest jasny. Ale prawda jest taka, że ​​Jolie dała odwiedzającym kawiarnię chwilę radości w czasie gorzkiej wojny.

Dziennikarka Maja Bedhorodizka udostępniła klip Facebook Napisał mimochodem: „Nic specjalnego. Po prostu Lwów. Chciałem tylko napić się kawy. Tylko Angelina Jolie”.

„Ukraina jest po prostu wspierana przez cały świat” – dodał dziennikarz.

Kolejny krótki film później pokazał Jolie na stacji kolejowej rozmawiającą z ukraińskimi uchodźcami. Lwów leży około 80 kilometrów od granicy z Polską – i podczas wojny stał się rajem dla Ukraińców. Ale to nie powstrzymało Rosji przed atakiem na miasto.


Karte / Mapa Ukrainy - Fakty i liczby |  infografika

Jolie podróżuje po świecie dla Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) od ponad 20 lat. Jako ambasadorka ONZ ds. uchodźców podróżowała do newralgicznych miejsc na Bliskim Wschodzie iw Afryce. Była w Jemenie dopiero w marcu.

Jolie potępiła wojnę już w dniu zakrojonego na szeroką skalę ataku tyrana Kremla Władimira Putina (69 l.) na Ukrainę. zatrudnienie Instagram „Jak wielu z was modlę się za naród ukraiński” – napisała 24 lutego.

„Ja i moi koledzy jesteśmy zobowiązani do zapewnienia, że ​​zrobiono wszystko, aby zapewnić ochronę i podstawowe prawa człowieka przesiedleńcom i uchodźcom w regionie” – obiecała.

W ostatnich dniach sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres (73) odwiedził Ukrainę i spotkał się z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim (44).

READ  Aktualne wskazówki dotyczące strumieniowania z biblioteki multimediów ARTE/COP26, BioNTech, Amos Oz, serii filmów Kieślowski
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Polski reżyser jest związany ze szpitalem z Cannes

Published

on

Polski reżyser Jerzy Skolimowski, którego film „EO” rywalizuje na Festiwalu Filmowym w Cannes, rozmawiał z Cannes z przekazem wideo ze szpitala w Warszawie.

Podstawy w skrócie

  • 84-latek powiedział w piątek, że był tak podekscytowany pokazem swojego filmu w Cannes, że nie mógł długo spać.

Z powodu braku snu upadł na ulicę i uderzył głową o chodnik. Z tego powodu musiał jechać do szpitala i nie mógł pojechać na Lazurowe Wybrzeże na premierę swojego filmu.

„EO” opowiada historię osła – z punktu widzenia zwierzęcia. We wzruszającym filmie, moderowanym małymi dialogami, widzowie śledzą różne sceny z życia osła. Zabiera go m.in. do cyrku i bitwy dorożkami.

W swojej wiadomości wideo Skolimowski naśladował odgłosy swojego „osła”, jak to nazwał. Ciągle powtarzał: „Och, och, och, och”. Osioł jest żywym stworzeniem, tak jak my. „Protestuję przeciwko przemysłowemu ubojowi zwierząt i przeciwko przemysłowi futrzarskiemu” – powiedział Skolimovsky.

Więcej na ten temat:

cyrk


READ  Hertha Berlin w sezonie 2021/22: tak pojechał pierwszy Felix Magath z Felixem Magathem - Liveblog - Sport
Continue Reading

entertainment

Organizatorzy ESC: Anomalia w drugim półfinale – Kultura i rozrywka

Published

on

Turyn/Genewa (dpa) – Organizatorzy Konkursu Piosenki Eurowizji (ESC) stwierdzili nieprawidłowości w głosowaniu po Grand Prix Turynu. Wpłynęło to na drugi półfinał, poinformowała w piątek Europejska Unia Nadawców (EBU).

Z wypowiedzi organizatorów wynika, że ​​trybunały arbitrażowe w niektórych uczestniczących krajach mogły przyznawać sobie punkty.

Continue Reading

entertainment

„Uderzyłem w dno”: Gisele Bundchen otwarcie mówi o zaburzeniach lękowych

Published

on

Zaktualizowano 19.05.2022 22:02

  • Modelka Gisele Bundchen cierpiała w przeszłości na zaburzenia lękowe.
  • W wywiadzie 41-latek szczerze o tym mówił.
  • Wspomniała między innymi, że czasami czuła się tak, jakby znalazła się na dnie.

Dowiedz się więcej wiadomości o celebrytach tutaj

Gisele Bundchen daje szczery wgląd w swoje przeszłe życie. Modelka znana jest z uroczej osobowości i promiennego uśmiechu. Ale Bündchen nie zawsze czuła się naprawdę szczęśliwa, mówi. w jednym Wywiad z brytyjskim „Vogue” Otworzyłem się na temat mojego wyniszczającego zaburzenia lękowego i ataków paniki.

„Na zewnątrz wyglądało na to, że miałem to wszystko, gdy miałem zaledwie 22 lata. Wewnątrz czułem się, jakbym uderzył w dno” – mówi model.

Formularz przeszedł wypłatę

Gdy miała dwadzieścia kilka lat, była nałogowym palaczem i co wieczór piła butelkę wina. „Wyobraź sobie, co to zrobiło z moją głową” — mówi matka dwójki dzieci. Półtora roku później poszedłem na fizjoterapię za radą koleżanki. Szybko nazwał to kompleksową rehabilitacją, podczas której Bündchen przez kilka miesięcy cierpiał na ciężkie migreny.

Ale w tamtym czasie nie miała innego wyjścia. „Pamiętam, jak mówił do mnie: ‚Cóż, chcesz żyć? „To było takie proste” – mówi Bundchen.Do dziś 41-latek budzi się o 5 rano, aby medytować i ćwiczyć.

Szczęśliwe małżeństwo z Tomem Bradym

Modelka Gisele Bundchen Był jednym z najbardziej udanych modeli w branży od późnych lat 90-tych. Przez lata była twarzą marki bieliźnianej Victoria’s Secret. Była w prywatnym związku z Leonardo DiCaprio od 2000 do 2005. Od 2009 jest żoną zawodowego piłkarza Toma Brady. Mają dwoje dzieci, syna Benjamina i córkę Vivian.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Hailey Bieber dzieli się z publicznością przerażającym momentem swojego życia. 10 marca amerykańskie media poinformowały, że modelka jest w szpitalu. Kilka dni później do domu wróciła żona Justina Biebera. Zasugerowała, że ​​powodem jej hospitalizacji był udar mózgu – ale nie wyjaśniła przyczyn. Teraz 25-latka przerwała milczenie. W filmie szczerze mówiła o tym przerażającym incydencie: „To był przerażający moment w moim życiu. Przez głowę przeszło mi tyle myśli. Bałem się, skąd to się bierze? Czy doznam trwałego uszkodzenia z tego powodu? ”

READ  Między Holokaustem a życiem codziennym (aktualne)
Continue Reading

Trending