Connect with us

sport

Alexander Zverev w finale Masters w Madrycie bez szans z Carlosem Alcarazem – tak przebiegł mecz

Published

on

Oczywiście mistrz olimpijski Alexander Zverev przegapił swój trzeci tytuł Masters w Madrycie. Niemiecka czołówka musiała w finale zmierzyć się z hiszpańską strzelanką Carlosem Alcarazem Przegrał 3:6, 1:6 w zaledwie 62 minuty.
Dla 19-letniego Hiszpana to drugi po wygranej w Miami sukces Masters w tym roku. Po drodze siedmiu rankingowych brało udział w poprzednich rundach Rafael Nadal Obok Novak Djokovic Zamknięte.
Zverev wygrał w Madrycie w 2018, 2021 i Po 6:4, 3:6, 6:2 w półfinale z przerażającym byłym przeciwnikiem Stefanosem Tsitsipasem Mam nadzieję, że wygram pierwsze mistrzostwa w tym roku. Ale Alcaraz wyraźnie okazał się najsilniejszym graczem.

ATP Madryt

Djokovic przyznaje: Wejście w spór było „silną presją psychiczną”

Wczoraj o 11:07

Madryt finał do przeczytania

Ewangelista – Zverev 6:3, 6:1

Tym samym Robert Bauer pożegnał się z Realem Madryt. Jednak wciąż są wszystkie ważne wiadomości i najważniejsze filmy dotyczące aktualnych wydarzeń tenisowych. A już niedługo w Paryżu rozpocznie się French Open, który oczywiście jak zwykle będzie transmitowany przez Eurosport w pełnym składzie. Dziękuję za dzisiejsze zainteresowanie. Miłej niedzieli! Do zobaczenia wkrótce!

Ewangelista – Zverev 6:3, 6:1

Otóż ​​to! W Zverev nic już nie działa. Kolejny faul podwójny daje Alcarazowi trzy piłki meczowe, z których wszystkie Zverev może odeprzeć na początku. Nieco później dostał swoją czwartą szansę, a Alcaraz wykorzystał ją dzięki kolejnemu podwójnemu błędowi mistrza olimpijskiego. Najmłodszy mistrz Alcaraz w Madrycie!

Alcaraz – Zwieriew 6:3, 5:1

Czysty serw Hiszpana: Alcaraz zdobył wynik 5-1 w szybkim biegu. Zverev wkrótce zasłuży przed przegraną w meczu.

Alcaraz – Zwieriew 6:3, 4:1

Zverev jest teraz całkowicie przegrany: najpierw proste kopnięcie w siatkę, potem podwójny błąd, a następnie uderzenie hamburgera z forhendu w siatkę, dając Alcarazowi kolejną szansę na złamanie piłki. Hiszpan zmusza Zvereva do powrotu do siatki blokując piłkę powietrza, a następnie wyprzedza go w drugiej połowie. Czy to była pierwsza decyzja?

READ  Niemiecka liga piłkarska: 1. FC Cologne oddzielił się od Horst Heldt

Alcaraz – Zverev 6:3, 3:1

Caraz dyktuje kierunek podróży. Hiszpan zdobywa 90 procent punktów, gdy jego pierwszy serwis ląduje na boisku i kontynuuje zdobywanie gola ostrym forhendem. Zverev wrócił o 15:40, ale krawędź siatki nie jest dziś sojusznikiem Hamburga, więc Alcaraz może wreszcie potwierdzić przerwę.

Alcaraz – Zwieriew 6:3, 2:1

Powoli, ale pewnie, frustracja Zvereva rozprzestrzenia się. Alcaraz ma odpowiedź na wszystko i tylko oddaje wspaniały strzał, zanim kolejny mimowolny faul Zvereva daje Hiszpanowi kolejne trzy punkty przełamania. Zmienił pierwszego Hiszpana ze świetnym forhendem na zatrzymanie. Do tej pory jest to pokaz siły Alcaraz!

Alcaraz – Zverev 6:3, 1:1

Krótkie zamieszanie, gdy zarówno Alcaraz, jak i sędzia asystent zobaczyli bekhend Zvereva poza boiskiem. Jednak jastrząb koryguje oba. Ale ostatecznie to tylko na marginesie, bo Hiszpan nadal zachowuje się bardzo agresywnie, szczególnie ze swoim serwisem. Raz po raz Zverev musiał radzić sobie z nagłymi ciosami, z których niektóre odpływały z drogi. Tak więc Alkaraz utożsamia się z ufnością.

Alcaraz – Zwieriew 6:3, 0:1

Wielka siła gracza numer jeden w Niemczech, który służy, nie odgrywa w tym finale żadnej roli. Po dwóch drobnych błędach, znowu szybko 30:30 z punktu widzenia Zvereva. Mistrz olimpijski wyprzedza teraz Alcaraz forhendem i zmusza go do popełniania błędów – 1-0 dla drugiego miejsca w rankingu.

Alcaraz – Zverev 6:3

Jestem zadowolony z tego, co grają tutaj CARAZ! Czasami Alcaraz zdobywa punkty ze złamanym forhendem, czasami z zatrzymaniem duszy. Hiszpan wciąż nad tym wszystkim panuje i już po 31 minutach zdobywa trzy punkty setowe. Hiszpan skierował pierwsze podziękowania do zwycięzcy usługi. Zverev powinien wymyślić coś w drugim zdaniu.

Alcaraz – Zverev 5:3

Zverev ponownie wysyła znak życia w pierwszej rundzie i utrzymuje swój serwis na zero. Swoim pierwszym serwisem (221 km/h) ostatecznie skrócił go do 3: 5. Hiszpan niedługo będzie jednak pracował nad wygraną seta.

READ  Zwyciężczyni Paraolimpiady Elena Krauso znajduje guza mózgu

Alcaraz – Zverev 5:2

Gwarne hymny Carlosa otaczają wycieczki po Caja Magica – i nie bez powodu. Karaz w tym momencie gry odnosi sukcesy we wszystkim iw międzyczasie zdobywa dziesięć punktów z rzędu. Siódme miejsce w rankingu gra świetnymi zakrętami i zmusza Zvereva do popełnienia następującego błędu – 5:2 na korzyść Alcaraz. Zverev wkrótce będzie służył przeciwko utracie grupy.

Alcaraz – Zverev 4: 2

Najlepszy rajd w grze: Alcaraz i Zverev stoczą pojedynek na przełaj w pierwszej klasie – z lepszym wynikiem dla Hiszpana, który jest teraz na spuście. Najpierw zmusił Zvereva do siatki zatrzymanym forhendem, a następnie strzelił gola zwycięskim forhendem. Kolejny zwycięzca forhendu (166 km/h) otrzymuje kolejne trzy piłki (0:40). Tym razem 19-latek nie zostanie wezwany i zmuszony przez Zvereva do faulu w siatce. Przerwa zasłużona dla Alcaraz, który jest teraz wyraźnie lepszym graczem.

Alcaraz – Zverev 3: 2

Nie ma nic do zdobycia Zvereva z usługą Alcaraz! Młody człowiek dobrze zmienia serw i generuje wiele wolnych punktów. Gdy emocjonalny strzał zatrzymuje się w siatce, przeskakuje swoją grę z powrotem do zera.

Alcaraz – Zverev 2: 2

Nagle Zverev poruszył transmisję. Po dwóch niewymuszonych błędach wynik wynosi 30:0 dla miejscowego mistrza, który nieco później dostaje swoją pierwszą szansę na przełamanie gry po kolejnym drobnym błędzie z Hamburga (30:40). W rezultacie Zverev wysłał intensywne skupienie i uwolnił się swoim pierwszym serwisem i wygrał mecz z crackiem. Uniknięto pierwszego krytycznego etapu.

Alcaraz 2-1 Zverev

nie do wiary! O 0:30 Zverev wywarł dużą presję na Alcaraz forhendem, ale potem kompletnie spudłował. Hiszpan dziękuje mu i dzięki forhendowi utrzymuje serwis na zero.

Alcaraz 1-1 Zverev

Czysty i lekki start od Zvereva z własnym serwisem. Mistrz olimpijski generuje mnóstwo wolnych punktów, a poza podaną piłką Alcaraz, którą warto oglądać, nie daje prawie żadnych. 1:1 – wszystko w porządku.

READ  Werder poruszył się, ratując Hertę: trójstronna walka o spadek w 34 rundzie

Alcaraz 1-0 Zverev

Alcaraz wydaje się być nieco zdenerwowany na początku swojego serwisu i wystawia lekki forhend, który powinien być długi. Następnie 19-latek pokazał swoją klasę i strzelił gola doskonałym forhendem 30:30. Niedługo potem siódme miejsce na liście rankingowej odniosło swoje pierwsze zwycięstwo w meczu po nieumyślnym faulu Zvereva.

Alkaraz otwiera przeciwko Zverev

Kolacja serwowana! Hiszpańska strzelanka otworzyła mecz z mistrzem olimpijskim. Swoją drogą to pierwsze spotkanie pomiędzy topowymi graczami.

Alcaraz i Zverev wchodzą na boisko

Obaj gracze weszli już na arenę Caja Magica i przygotowali się. Za chwilę rozpocznie się Wielki Finał w Madrycie.

Alkaraz vs Zverev na taśmie

Witam i zapraszam do Masters ATP w Madrycie. Alexander Zverev spotka się w finale z hiszpańską gwiazdą Carlosem Alcarazem. Robert Bauer towarzyszy wam w grze na żywo. Baw się dobrze!

Możesz być zainteresowanym także tym: Największy sukces w karierze: Jaber świętuje premierę w Madrycie

Najważniejsze wydarzenia: Zverev eliminuje również ze swojej ścieżki Tsitsipasa

ATP Madryt

Po dziesięciu zwycięstwach – Krawietz i Mies zatrzymali się w ćwierćfinale

Wczoraj o 21:11

Tenis ziemny

Zapowiedziany powrót: Miedwiediew wraca na ten turniej

05/06/2022 o 13:05

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sport

Taśma na żywo F1 na Aston Martin: „To byłaby zbrodnia”

Published

on

18:24

Horner: FIA zbliżyła się do Red Bulla

Ekscytujące komentarze szefa zespołu Red Bulla po raz kolejny na temat Astona Martina i „Red Bull Green”. Ujawnia „Sky”, że FIA ​​zbliżyło się do Red Bulla w zeszłym tygodniu.

Światowe Zgromadzenie stwierdziło, że istnieje samochód bardzo podobny do RB18. Dlatego w Red Bullu biją „dzwonki alarmowe”. Sednem sprawy jest zmiana personelu z Red Bulla na Astona Martina.

Horner podkreśla, że ​​oczywiście nie jest zabronione przenoszenie wiedzy w głowie do innego zespołu. Jednocześnie zabrania się oczywiście zabierania ze sobą danych lub podobnych rzeczy.

„To byłoby przestępstwo” – wyjaśnia szef zespołu Red Bulla, jednocześnie dając jasno do zrozumienia, że ​​Red Bull wszczął „wewnętrzne śledztwo”. Więc to jeszcze nie koniec…

20:36

Pirelli zakłada dwie stacje

Według pierwszej analizy Włosi spodziewają się dwóch postojów w niedzielę. „Najczęściej używana jest przednia lewa opona”, wyjaśnia Mario Isola, który postrzega to jako „czynnik ograniczający” dla kierowców.

Zakłada się więc, że wyścig ma dwa przystanki. „Wielkie pytanie” brzmi teraz, jakie opony będą używane. Zwłaszcza, że ​​różnica między trzema mieszankami jest „nieco większa niż oczekiwano”.

Różnica między miękkim i średnim papierem wynosi 1,1 sekundy, a między miękkim a twardym 2,4.


19:57

Transmisja na żywo

Nie zapomnij: Kevin Schoren i Christian Nimmervall będą w bezpośrednim kontakcie za nieco ponad 30 minut Na kanale YouTube Formel1.de Z wielką analizą w piątek w Barcelonie. Oczywiście nacisk kładzie się na „Green Red Bulla”. Planowane są następujące tematy:

Podsumowanie piątkowego treningu w Barcelonie
Aston Martin: Czy Vettel okradł Red Bulla?
– „Pokaż i opowiedz”: to są aktualizacje zespołu dla Barcelony
– Alonso krytykuje Whitisha, dyrektora wyścigu i komisarzy
– Dyskusja „Między”: Alonso zaprzecza Sainz
Vettel okrzykuje obecne silniki F1 „gazem spalinowym”
Analiza długoterminowa z Kevinem Hermannem
– Bilety DTM Norisring: loterie dla członków kanału


19:53

Schumacher optymistyczny: jest trzecie pytanie

Haas jest absolutnie jedynym zespołem, który w ten weekend nie ma aktualizacji. Schumacher podkreśla jednak: „Mamy nadzieję, że plan ruszy w trzecim kwartale. I myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, aby to zrobić”.

Zakończył dzień na 10. miejscu, z kolegą z drużyny Magnussenem na 12. miejscu. W każdym razie, według Schumachera, była to „właściwa decyzja”, aby na razie zrezygnować z ważnej aktualizacji w Barcelonie i zaoszczędzić pieniądze.

Duża paczka powinna trafić do Francji.


19:47

McLaren: Uszkodzenia Norrisa można naprawić

Wzdycha do McLarena: „Możemy to naprawić z dnia na dzień”, mówi Andrea Stella o uszkodzeniu Norrisa podczas przejeżdżania przez krawężnik. W rezultacie był w stanie przejechać tylko sześć okrążeń w FT2.

„To był dla mnie ciężki dzień” – przyznaje Norris, który ma nadzieję, że jutro zmieni sytuację. Zakończył dzień P14 w połączonych harmonogramach, kolega z drużyny Ricciardo tylko P16 – bez aktualizacji.

„Próbowaliśmy kilku różnych ustawień w obu sesjach”, powiedział, przyznając: „Najwyraźniej nie jesteśmy tam, gdzie chcemy być na osi czasu”. Ale pierwsza dziesiątka będzie tam jutro. Zobaczmy.


19:40

Aston Martin z hamulcem ręcznym

Przynajmniej to właśnie Lance Stroll, który mówi o „pozytywnym pierwszym dniu” i wyjaśnia: „Dzisiaj podeszliśmy do tego trochę ostrożniej, co zrozumiałe, brakuje części zamiennych”.

Aktualizacja była zdecydowanie „krokiem we właściwym kierunku”. „Samochód był dobry przez jedno okrążenie” – mówi. Jeśli chodzi o równowagę, zdecydowanie można pójść o krok dalej.

Z P8 i P13 w łącznym harmonogramie, sprawy nie potoczyły się dzisiaj zbyt źle dla Astona Martina. Zobaczmy jutro, czy Q3 będzie możliwy dla obu kierowców.


19:32

zdjęcia nowoczesnych technologii

Nasi fotografowie byli zajęci i zgodnie z obietnicą po raz kolejny wypełniliśmy naszą serię zdjęć technicznych nowymi zdjęciami. Kliknij, warto!


Galeria zdjęć: Formuła 1: Technologia Szczegółowe zdjęcia Grand Prix Hiszpanii 2022


19:18

Nie pasuje jeszcze do AlphaTauri

P11 i P15 w połączonych liniach czasowych Gasly i Tsunoda. „Dzisiaj nie był nasz najlepszy piątek. To było bardzo trudne. Wydaje się, że nie możemy dostać samochodu tam, gdzie chcemy” – mówi Francuz.

„Warunki też nie pomagają”, wzrusza ramionami i wyjaśnia, „To nie będzie łatwy wyścig dla nikogo. Samochód nigdy nie lubił tak wysokich temperatur”. Przynajmniej nie jesteś „bardzo daleko” od pierwszej dziesiątki.

Jej kolega z zespołu, Tsunoda, również nie jest jak dotąd zadowolony z samochodu. „Jutro mamy dużo pracy przed nami, jeśli chcemy celować w trzecią kwartę kwalifikacji” – powiedział Japończyk. „Ale myślę, że to możliwe”, mówi dżihadystycznie.


19:08

Hamilton „bardzo zadowolony” z P3

Nigdy nie widzieliśmy rekordowego mistrza tak usatysfakcjonowanego przez cały sezon! Ocenia piątek „pozytywnie” i stwierdza, że ​​jest „bardzo zadowolony z postępów”, jakie poczynił Mercedes.

„Nie jesteśmy jeszcze najszybsi” – wyjaśnił. Ale jesteś na dobrej drodze. To był pierwszy raz, kiedy Mercedes prawie nie przeskoczył przez cieśninę.

„Jest znacznie lepiej”, mówi, wyjaśniając, że przy odrobinie dostrojenia możesz być szybszy jutro. Jesteśmy podekscytowani!


19:00

Mercedes na czele? Wilk też jest sceptyczny

„Byliśmy również silni w Miami w piątek i myślę, że jeśli poziom przyczepności wzrośnie, możemy wrócić do naszej starej słabości” – powiedział szef zespołu Mercedesa, spowalniając oczekiwania na „Sky” po P2 i P3.

Odbicie może wrócić – tak jak ostatnio w Miami. „Ale jest mocny w piątek”, podsumowuje, dodając: „Myślę, że mogliśmy mieć trochę więcej silnika niż Ferrari i Red Bull”.

„Ale przynajmniej nie jesteśmy tak daleko, jak kiedyś” – powiedział Wolf.


18:53

Bottas potwierdza: mogła to być awaria silnika

„Widziałem i czułem zapach dymu”, powiedział po swojej wadzie FT2, dodając: „Wcześniej usłyszałem dźwięk, który nie brzmiał zbyt dobrze. Nadal nie odzyskaliśmy samochodu, więc nie wiemy ”.

Ale zakłada, że ​​coś się zepsuło w silniku. W końcu: „Jestem pewien, że możemy się oprzeć”, mówi optymistycznie. Bo samochód dzisiaj wyglądał „bardzo dobrze”.

„Przynajmniej Zhou miał kilka długich biegów. Myślę, że nadal możemy mieć mocny weekend” – powiedział Bottas, który wcześniej ukończył FT1 na P17. Ale zebrałeś tylko dane i nie określiłeś szybkiego czasu.


18:46

Vettel: „Na pewno się nie wycofamy”

Kierowca Astona Martina jest ostrożnym optymistą i wyjaśnia w sprawie aktualizacji w „Sky”: „W tej chwili nadal trudno jest porównywać, ponieważ warunki nie są całkowicie przejrzyste. Ale z pewnością nie jest to krok wstecz”.

„Myślę, że pierwszego dnia jesteśmy dobrzy […] Potrafi być całkiem zadowolony”, podsumowuje i wyjaśnia: „To był dla nas dobry dzień, ponieważ samochód jest praktycznie nowy, a przy tak wielu nowych częściach ważne było, aby przejechać dużo okrążeń. „

Jeśli chodzi o podobieństwa do Red Bulla, wyjaśnia: „Zawsze są podobieństwa między samochodami”. Od samego początku opcja przejścia na inną koncepcję pozostała otwarta.

Zrobiłem to teraz. „Trzymaliśmy otwarte drzwi, ponieważ nie byliśmy całkowicie pewni” – powiedział Vettel.


18:40

Verstappen po P5 nie zainteresowany

Kierowcy Ferrari i Mercedesa byli dziś szybsi. Jednak mistrz świata jest stosunkowo zrelaksowany po P5. „Trochę trudno było znaleźć odpowiednią równowagę w upale” – powiedział.

Tak więc jest „oczywiste”, że nadal masz trochę pracy do wykonania szybko. „Przynajmniej długie dystanse wyglądały dobrze. Jestem z tego zadowolony. Chodzi tylko o znalezienie punktu pośredniego”, wyjaśnia.

Nie wydaje się zbyt zaniepokojony.


18:32

Najważniejsza rzecz w piątek…

…oczywiście podsumowaliśmy to ponownie dzisiaj w naszej serii zdjęć. Spójrz, kiedy będziesz miał okazję. Najszybszy sposób na aktualizację!


18:17

Horner nie był zaskoczony

„Przez cały rok mówiłem, że to tylko kwestia czasu” – powiedział szef zespołu Red Bulla w dobrym wyniku „Sky of Mercedes”. W rzeczywistości Horner nigdy nie skreślił srebrnej akcji w Mistrzostwach Świata.

Oczekuje bardzo bliskiej walki między trzema dużymi zespołami jutro. Jednak nie wiadomo, kto właściwie wyłożył dzisiaj wszystkie karty na stół. Powinno być jasne, że każdy wciąż ma coś w zanadrzu, aby się zakwalifikować.

Ale pytanie brzmi, ile to będzie…


18:13

Russell nie ufa jeszcze grillowi

„Szczerze nie wiem” – odpowiedział na pytanie, czy jest dzisiaj zadowolony. Przypomina nam też Miami, kiedy w sobotę całkowicie rozbił się po P1 w piątek.

Odrzut nie jest jeszcze w pełni kontrolowany, a czasami nadal tak jest – także na zakrętach. W niedzielę kolejną ważną rolę odegra zużycie opon.

Obecnie zakłada „przynajmniej” dwie stacje.


READ  Lukas Nmecha z VfL Wolfsburg: „Nie najlepsi przyjaciele” z Glasnerem
Continue Reading

sport

Eintracht Frankfurt: Burmistrz wprawia się w zakłopotanie witając Romera – Bundesliga

Published

on

co to było?!

Burmistrz Frankfurtu, Lord Peter Feldmann (63/SPD) wywołał śmiech i potrząsnął głowami swoim pojawieniem się na przyjęciu Eintrachtu w Römer.

Lubić Mistrzowie Europy Przybywając do ratusza w czwartek, tuż po godzinie 21:00, kilka godzin po przejeździe przez miasto, Feldman po raz pierwszy porwał kapitana. Sebastian Rudd (31) i trener Oliver Glasner (47). Oboje spojrzeli na siebie ze zdumieniem, wymieniając zdziwione spojrzenia.


Zdjęcie: WITTERS

Komentator Florian Nass był również zaskoczony, gdy powiedział w telewizji: „Stawka burmistrza Petera Feldmana nie była tak duża, że ​​musiał od razu przejąć puchar… Zaskoczony Sebastian Rudd”.

Kiedy Feldman zaczął mówić jako następny, został bezlitośnie syknął przez fanów w Römerbergu.

Burmistrz wymienił następnie każdego gracza, który grał w finale w Sewilli przeciwko Glasgow Rangers. Feldman miał problemy z mową prawie u każdego specjalisty Eintrachtu. Próbka: Makoto Hasebe został przyjęty jako Makoto Hasabi.

Mistrzowie Euro Eintrachtu nie mogli powstrzymać się od śmiechu.

Potem trwał pokaz upadku. Feldman: „Chciałbym powitać zarząd razem z wami: Axelem Hellmannem jako dyrektorem sportowym Oliverem Frankenbachem”.

Frankenbach jest dyrektorem finansowym Eintrachtu. W końcu szybko odpowiedział: „I oczywiście Marcus Croce!”

Burmistrz Peter Feldman w piątek do Bild: „Przede wszystkim bardzo przepraszam! Wczoraj byłem bardziej fanem Eintrachtu niż burmistrzem”.

Przy okazji: w marcu 2022 r. prokuratura we Frankfurcie postawiła Peterowi Feldmannowi zarzuty o przyjęcie przewagi. Feldman chce pozostać na stanowisku do 2024 roku, a potem nie kandydować ponownie na burmistrza.

READ  Niemiecka liga piłkarska: 1. FC Cologne oddzielił się od Horst Heldt
Continue Reading

sport

Boris Becker: Ciasna komórka powoduje niepokój

Published

on

  1. tz
  2. Sporty
  3. Więcej sportów

kreatura:

do: Patrick Friwahi

W marcu Boris Becker wciąż był na wolności – ikona tenisa prawdopodobnie już wie, czego się spodziewać. © IMAGO / Adam Davy

Czy Boris Becker myli wyrok pozbawienia wolności z zakwaterowaniem w hotelu? Wydaje się, że niemiecka legenda tenisa ma duży problem.

LONDYN – Borisowi Beckerowi nie jest łatwo. Po zwycięstwach na korcie tenisowym stał się ulubionym sportem w Niemczech, po czym (również) wyrobił sobie markę swoim życiem miłosnym i był mile widzianym gościem w różnych formatach telewizyjnych. Osłabł talent do zarabiania pieniędzy – upadła ikona tenisa musi trafić do londyńskiego więzienia z powodu opóźnionego bankructwa odbywa karę pozbawienia wolności.

Chociaż 54-latek musi wieść nieco odosobnione życie w więzieniu Wandsworth, zrobił to. zdjęcie Podobno udało mu się zdobyć szczegóły dotyczące swojego codziennego życia. W związku z tym Becker cierpi na klaustrofobię w swojej celi, gdy drzwi są zamknięte. Nie zawsze tak jest, ale wydaje się rozsądne w przypadku „wyroku więzienia”. Niektórzy strażnicy zakwaterowaliby go i pozostawili otwarte drzwi, inni nie. W każdym razie drzwi są zamykane na noc – a nagrania Dungeon w Wandsworth rzeczywiście pokazują ciasne pokoje z niewielką swobodą poruszania się.

Boris Becker w więzieniu: ciasna cela martwi się ikoną tenisa

Pracownik więzienia powiedział Gate’owi: „Po tym, jak Baker nadal trzymał głowę bez prawdziwej sytuacji awaryjnej, został ostrzeżony, że zmiana nie dotyczy obsługi hotelowej”. Co również dodało klaustrofobii: Niedawno sześciokrotny mistrz Wielkiego Szlema dostał współlokatora, z którym dzieli więzienną celę. Z powodu złej pogody zwiedzanie dziedzińca zostało odwołane.

Poza tym podobno Becker przebywał z niektórymi współwięźniami spadł z łaski Bądź – między innymi dlatego, że możesz brać prysznic tylko dwa razy w tygodniu:

Uwolnić ponownie Borisa Beckera po 15 miesiącach? Aresztowanie, ale brak zakazu słodyczy

Wydaje się Borys Becker Jednak w czasie jego pobytu w więzieniu (zgodnie z wyrokiem dwa i pół roku i pół na warunkowym) zdarzają się też pozytywne momenty: niemiecka gwiazda sportu powinna przynajmniej móc cieszyć się słodyczami i napojami, jeśli może zamówić je z budki. Może jednak zrobić to na głos zdjęcie Nie podniósł go sam, ale wyglądało na to, że został dostarczony do lochu. (PF)

READ  Zwyciężczyni Paraolimpiady Elena Krauso znajduje guza mózgu
Continue Reading

Trending