Connect with us

entertainment

Alec Baldwin: Teraz obwinia fotografa za strzelaninę – ludzie

Published

on

Nie wyświadczył sobie żadnych przysług tymi wypowiedziami.

21 października 2021 roku na zachodniej grupie „Rust” doszło do tragicznego wypadku. 63-letnia gwiazda Hollywood, Alec Baldwin, zastrzelił swoją fotografkę Helenę Hutchins († 42 lata) podczas próby sceny z pistoletem. Pistolet był z niewiadomych przyczyn załadowany ostrą amunicją. Helena Hutchins została śmiertelnie postrzelona, ​​a 48-letni reżyser Joel Sousa trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami.

W toku postępowania arbitrażowego adwokat Baldwina skomentował teraz kwestię winy. Według New York TimesaPodobno Baldwin złożył w sądzie dokumenty zaprzeczające jakiejkolwiek winie za śmierć fotografa. Ponadto aktor obwinia Hutchins o jej śmierć.


W tym kościele wydarzyła się tragediaZdjęcie: Jae C Hong/AP

„To rzadki przykład awarii systemu i ktoś powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności prawnej za tragiczne konsekwencje. Jednak tą osobą nie jest Alec Baldwin” – powiedział w oświadczeniu prawnik Baldwina, Luke Nicas.

Absurdalne i bez smaku: Baldwin obwinia ofiarę. Halina Hutchins podobno dała mu instrukcje, które doprowadziły do ​​rozstrzelania.


Zdjęcie z Happy Days: Helena Hutchins zostawia męża Matthew i syna Andrewsa

Zdjęcie z Happy Days: Helena Hutchins zostawia męża Matthew i syna AndrewsaZdjęcie: @mhutchins777 / Instagram

– Broń powinna być wycelowana w ciebie.

Według Aleca Baldwina Hutchins wezwał go na miejsce, aby określić najlepszy kąt kamery.

„Hutchins opisał Baldwinowi, jak ustawić broń” – czytamy w oświadczeniu adwokata. „Powiedziała mu, żeby podniósł broń tak wysoko, żeby była wycelowana w nią”.

Zarówno fotograf, jak i gwiazda Hollywood założyli w tym momencie, że nie chodzi o ostrą amunicję. Baldwin zapytał Helenę Hutchins, czy powinien strzelić z pistoletu, jak wymagał scenariusz. Hutchins powiedział, że tak.

Wtedy padł śmiertelny strzał.

Według jego prawnika, sam Baldwin jest niewinny. „Podobnie jak przez całą swoją karierę, Baldwin polegał na profesjonalistach, którzy są gotowi do wykonania swojej pracy” – czytamy w oświadczeniu. „Alec Baldwin nie ładował broni, nie sprawdzał kul w broni, nie kupił jej (…). Nie był odpowiedzialny za ochronę na planie i nie zatrudniać ludzi”.

Jako aktor nie może ponosić odpowiedzialności za bezpieczeństwo broni podczas filmowania.

Baldwin chciał dokończyć film

Według dokumentów sądowych Baldwin próbował dokończyć film nawet po śmierci Hutchinsa.

„Baldwin dołożył wszelkich starań, aby skontaktować się z zespołem „Rust”, mając nadzieję na uzyskanie ich wsparcia w realizacji filmu” – napisał adwokat aktora w złożonym w piątek dokumencie.

„Er tat dies, um Halynas Vermächtnis zu ehren, indem er ihr letztes Werk vollendet, und um (den Witwer) Hutchins und seinen Sohn mit den Gewinnen des Films zu entschädigen.” Jedi nach Erfolgion seine hät „Mendies”

Ale w końcu proces cywilny, w którym mąż Hutchin, Matt, chciał uzyskać „poważne” odszkodowanie od Baldwina i innych producentów Rust, doprowadził do ostatecznego zakończenia projektu filmowego.


W mediach społecznościowych aktor wielokrotnie pokazywał się jako załamany mężczyzna

W mediach społecznościowych aktor wielokrotnie pokazywał się jako załamany mężczyznaZdjęcie: alecbaldwininsta / Instagram

Na tym polega obecny proces

W procesie arbitrażowym Baldwin dba o ochronę przed roszczeniami finansowymi. Aktor widzi odpowiedzialnych innych producentów.

We wniosku arbitrażowym skierowanym do zachodnich producentów 63-latek powołuje się również na zapis w umowie, na podstawie którego nie może być pozwany finansowo w bieżącym lub przyszłym postępowaniu sądowym w tej sprawie.

Rodzina Haliny Hutchins, która zginęła w wypadku, obecnie pozuje aktora.

READ  Wkrótce pokaże największe filmy kina w Arnsbergu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Ulrich Tokur krytykuje ARD za zmniejszenie wydatków na Tatort

Published

on

„Te gigantyczne urządzenia stają się coraz bardziej referencyjne”

Ulrich Tukur szczerze opisuje ten dylemat w wywiadzie dla t-online: „Powietrze się przerzedza, pieniądze spadają i jest coraz trudniej”. Co to dokładnie oznacza, nadal nie jest jasne. Zapytany mieszkaniec Hesji staje się prostszy – a przede wszystkim nie pozostawia dobrych włosów, jeśli chodzi o regulowanie nadawców. „Ci giganci stają się coraz bardziej autoreferencyjni”, mówi Tukur o nadawcach o ARD i ZDF, które często są wyśmiewane jako podobne do urzędników, i dodaje: „Muszą spełniać pełne świadczenia emerytalne pracowników”.

Ulrich Tukur: Jako Felix Moreau jest aktywny w HR od 2010 roku. (Źródło: HR / Katrin Denkewit)

To jest powód, dla którego wydaje się coraz mniej pieniędzy na dobre filmy. Wielokrotnie nagradzany aktor narzeka na kulturę wydatkową nadawców publicznych: „To bardzo mały procent, który wciąż wpływa na tak zwaną sztukę”. Dowiedz się więcej o tle: Jak wynika z najnowszego raportu rocznego, tak ARD i ZDF wydają swoje pieniądze.

Murot przed zakończeniem „miejsca zbrodni”? Wskazówki Tukura

Oto jak Tukur również opowiada o swojej przyszłości „Tatort”. 64-latek, którego urodziny są za kilka tygodni, sygnalizuje koniec swojego zaangażowania w ARD. Mówi o „dwóch lub trzech latach” – i wkłada do ust liczbę 65. W końcu w tym wieku urzędnicy, podobnie jak komisarze, powinni móc przejść na emeryturę i cieszyć się emeryturą.

Ulrich Tukur nakręci kolejną „scenę zbrodni” z Florianem Gallenbergerem. Produkcja rozpocznie się zimą, tłumaczy aktor t-online. I jest pewien, że „rzecz naprawdę ma wszystko”. Nie ujawnił dokładnie, co go czeka w roli śledczego LKA Felixa Morota. Po prostu dużo: to najlepszy scenariusz, jaki przeczytał od czasu „Born in Pain”. „Scena Zbrodni” 2014 roku została nagrodzona m.in. Złotą Kamerą i Nagrodą Grimme.

READ  Gwiazdy „Let's Dance” przesyłają słodkie pozdrowienia dla dzieci
Continue Reading

entertainment

Góry Nienawiści: Obchody rocznicy były tak piękne – Góry Nienawiści

Published

on

Pogoda prawie dopisała z okazji 50. rocznicy powstania rejonu Hasberg. Ponieważ słońce świeciło prawie cały dzień, ale nie było chmur ani niczego innego, co sprawiało, że tereny targowe w Królewcu były bardzo ciepłe. Z tego powodu wizyta prawdopodobnie nie spełniła oczekiwań. Jednak ci, którzy uczestniczyli w programie, nie byli rozczarowani i mogli zaopatrzyć się w przydatne informacje w różnych kioskach klubowych i federacyjnych w okolicy. Do tego pyszne kulinarne przysmaki w różnych sytuacjach i nikt nie musiał umierać z pragnienia. Festiwal powiatowy otworzył w porze lunchu na dużej scenie na rynku przed ratuszem w Królewcu przez dyrektora powiatu Wilhelma Schneidera, który przybył do Regiomontanusstadt na rowerze, a także kilku burmistrzów i ich zastępców w zgromadzeniu z różnych stron . Już nie w stroju rowerowym, ale w eleganckim garniturze, urzędnik powiatu przywitał wszystkich gości, w tym przede wszystkim przyjaciół z gmin partnerskich powiatu we Francji, Polsce i Szwecji: „Jesteśmy żywą i nowoczesną dzielnicą i chcemy to pokazać na naszych jubileuszowych obchodach!” Oddając swoją twórczą siłę w służbie regionu przez ostatnie 50 lat i chcąc kontynuować to w przyszłości, wyjaśnił treść i harmonogram festiwalu oraz oddał głos burmistrzowi Królewca Klausowi Pettenbrunn. Podziękował wszystkim uczestniczącym klubom oraz za to, że Królewiec, który ładnie ubrał się na ten festiwal, został wybrany na miejsce obchodów rocznicy dzielnicy.

READ  „Możemy też zamrozić dla wolności”
Continue Reading

entertainment

„Zdejmij ubranie i jęcz”: Elias Mubarak był dyskryminowany ze względu na płeć

Published

on

„Rozbierz się i jęcz”
Elias Mubarak cierpiał z powodu dyskryminacji seksualnej

Sceny intymne na planie są zwykle niewygodne dla uczestników i wymagają dużej dozy finezji. Aktor Elias Mubarak wspomina niepokojące doświadczenie, które sprawiło, że jego kolega płakał. Dziś nie można już tego tolerować.

Aktor Elias Mubarak w przeszłości został poddany seksizmowi w filmie, z którym teraz będzie sobie radził inaczej. „Musiałem sfilmować scenę seksu, a reżyser powiedział wcześniej: »Zdejmijcie im ubrania i płaczcie«” – powiedział 40-latek gazecie Bild. Pamiętam, jak mój kolega płakał po tym i ja też byłem bardzo zdenerwowany. „Nie może już tolerować tego dnia. Oczywiście ma teraz inne nastawienie”, ale niestety takie rzeczy nadal się zdarzają. Może częściej” – powiedział Mubarak.

W rozpoczynającym się w czwartek filmie Liebesdings Aniki Decker M’Barek („Fack ju Göhte”) gra gwiazdę filmową, ściganą na każdym kroku przez fanów, paparazzi i dziennikarzy w Berlinie. Ciężko walczy o utrzymanie w tajemnicy swojego życia prywatnego – i zakochuje się w młodej aktorce teatralnej. Mubarak powiedział Bildowi, że zauważenie go zajęło dużo czasu.

Zna inne czasy. „Kiedy doradzono mi zmianę nazwiska, ponieważ nigdy mi się to nie uda”. W tym czasie niemiecka telewizja była cała biała. „Po prostu w niemieckiej telewizji nie było osób o innym kolorze skóry lub pochodzenia imigracyjnego”. I wtedy nie spodziewał się, że „wszystko będzie dla mnie takie wspaniałe”.

Zapytany, czy często jest niedoceniany, czy niedoceniany, Mubarak odpowiedział: „Oczywiście. Ale to dobrze, kiedy jestem niedoceniany. To oczywiście najlepsza taktyka dla mnie.

Mubarak przyznał się do błędów w wywiadzie. „Jestem w świetnym nastroju. Staram się nad tym popracować”. Coraz więcej mówi do siebie: „Wolałbyś raczej milczeć”. Ponieważ przez większość czasu nie jest to warte późniejszych emocji.

READ  Dzieci w przedszkolu odgrywają sceny z serialu Netflix
Continue Reading

Trending