Connect with us

Tech

Aldi: Ogromny telewizor Telefunken w specjalnej cenie

Published

on

Aldi: Ogromny telewizor Telefunken w specjalnej cenie

Dla niektórych fanów filmów i seriali musi to być szczególnie duży telewizor. Model telewizora 4K marki Telefunken jest już dostępny w sklepie internetowym Aldi w specjalnej cenie – taniej niż gdzie indziej.

Jeszcze kilka dni temu Netto Marken-Discount zaskoczył wszystkich, oferując telewizor Smart TV firmy Telefunken w cenie niecałe 370 euro. Teraz oferuje również Sklep internetowy Aldi* Telewizor 4K UHD firmy Telefunken w okazyjnej cenie. Jest to jednak znacznie większy model z 65-calową przekątną ekranu.

Aldi: Kup Android TV w najlepszej cenie

Konkretnie, tak jest Telefunken D65U750X2CW* Informacje o telewizorze Smart TV z Androidem. Na telewizorze możesz korzystać z wielu aplikacji, które znasz już ze smartfona lub tabletu – w tym Netflix, Prime Video i innych aplikacji do przesyłania strumieniowego. Oczywistym jest, że dostępny jest potrójny tuner HD do odbioru telewizji przez satelitę, telewizję kablową lub antenę wewnętrzną. Telewizorem można także sterować za pomocą poleceń głosowych. W tym celu zintegrowany jest Asystent Google. Oczywiście dostępne są również techniki ulepszania obrazu. Na przykład Dolby Vision HDR lub częściowe przyciemnienie.

Dodatkowe funkcje obejmują wbudowany interfejs Bluetooth i WLAN, dzięki czemu można z łatwością łączyć się z Internetem. Urządzenia zewnętrzne można podłączyć do telewizora poprzez trzy porty HDMI i dwa porty USB. Każdy, kto zdecyduje się na pracę w trybie SDR, powinien spodziewać się zapotrzebowania na energię elektryczną na poziomie 85 kilowatogodzin (kWh) na 1000 godzin użytkowania. Jeśli dodasz HDR, zużycie energii wzrośnie do 145 kWh w tym samym okresie. Ten telewizor nie ma automatycznej regulacji jasności.

Telefunken Android Smart TV D65U750X2CW na ścianie

Telefunken Android Smart TV D65U750X2CW / © Telefunken

Ile kosztuje ogromny telewizor Telefunken?

A cena? 65-calowy telewizor z systemem Android firmy Telefunken kosztuje obecnie 479 euro w SKLEPIE INTERNETOWYM ALDI. Sugerowana przez producenta cena detaliczna zostaje zatem obniżona o 31 proc. I porównanie cen Oferty: Żaden inny producent nie oferuje obecnie ogromnego smart TV w niższej cenie. Ale część prawdy jest taka: ze względu na swoje rozmiary telewizor dostarczany jest przez firmę spedycyjną. Dlatego Aldi dodaje kolejne 45,90 euro do kosztów dostawy.

Nie zmienia to jednak podstawowego faktu, że taniej telewizora nie kupisz nigdzie indziej W Aldi w sklepie internetowym*. W razie potrzeby możesz także zapłacić w nieoprocentowanych ratach za pośrednictwem Klarna. Za nowy telewizor trzeba więc zapłacić prawie 175 euro trzykrotnie.

READ  Hideo Kojima • JPGAMES.DE mówi: Krój reżyserski wcale nie jest fasonem reżyserskim
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Składany smartfon został oficjalnie pokazany na filmie

Published

on

Składany smartfon został oficjalnie pokazany na filmie

Google zaprezentuje drugą generację swojego składanego smartfona 13 sierpnia. Ale jeszcze przed wydarzeniem Pixel 9 Pro Fold, jak go pieszczotliwie nazwiemy, zostanie zaprezentowany w filmie – ujawniając pierwsze wskazówki dotyczące projektu. Jakie zmiany zajdą w porównaniu do zeszłorocznego Pixela Folda?

Wbrew początkowym przypuszczeniom, że premiera Google’a „Pixel Fold 2” będzie musiała zostać przełożona, druga generacja składanego smartfona Pixel zostanie zaprezentowana w sierpniu wraz z całą serią Pixel 9. Wiemy już również, że smartfon będzie częścią tej serii i pojawi się obok Pixela 9, Pixela 9n Pro i Pixela 9 Pro XL jako Pixel 9 Pro Fold.

Jak będzie wyglądał Pixel 9 Pro Fold?

Prezentowanie urządzeń, które nie zostały udostępnione publicznie na długo przed premierą, stało się już w Google niemal tradycją. Na niektórych zdjęciach pojawił się już Pixel Fold 2. To, co jest szczególnie uderzające, to to Garb aparatuProjekt całkowicie różni się od poprzedniego projektu. Ma być aparat główny, aparat ultraszerokokątny i aparat peryskopowy, ale o czwartym sensorze nic nie wiadomo. Może to być czujnik dalekiej podczerwieni, taki jak Pixel 8 Pro (test) lub czujnik ToF.

Duży ekran wewnętrzny z cieńszymi ramkami

Oprócz pierwszego działającego obrazu nowego Google Foldable, kilka dni później pokazano pierwsze obrazy CAD od francuskiego przeciekającego @OnLeaks Wysłano. Potwierdzają wyciekły już projekt. Według OnLeaks Pixel Fold 2 ma taki Ekran od 7,9 do 8,1 cala wewnętrzniePodczas gdy Rozmiar ekranu okładkowego wynosi od 6,4 do 6,6 cala Bierzemy.

Interesujące jest również to, że Google wybiera jednego w tym roku Przedni aparat znajduje się w wewnętrznym ekranie Zdecydował. W przypadku oryginalnego Pixela Fold użytkownicy musieli polegać na przednim aparacie ekranu głównego lub głównym aparacie, aby robić selfie lub prowadzić rozmowy wideo.

READ  To jest w głównej aktualizacji systemu Windows 11 firmy Microsoft

Zdjęcia: OnLeaks x Smartprix

Z dziurkowaną kamerą w środku?

Co więcej, zdjęcie to wyjaśnia Węższa szerokość krycia Fold 2. Raport dostarcza także więcej szczegółów na temat nadchodzącego składanego modelu. Tak powinna wyglądać ramka Aluminium Zostaną wykonane, przy czym wyświetlacze wewnętrzne i zewnętrzne mają być zaokrąglone w podobnym stopniu, jak w Pixelach z serii 9. W środku powinien też znaleźć się aparat wewnętrzny Prawy róg ekranu Siedzi. Ramki głównego wyświetlacza będą prawdopodobnie znacznie cieńsze niż w obecnym modelu. Honor Magic V2 (test) i Samsung Galaxy Z Fold 5 (test) pokazują, jak mogłoby to wyglądać.

Tensor G4 z głównym rdzeniem Cortex X4

Jeśli wierzyć plotkom, Tensor G4 będzie procesorem dziewięciordzeniowym. Robiąc to, powinno 1x kora X4, 4x kora A720, 4x kora A520 Używa. Dodatkowo po raz kolejny spodziewany jest procesor graficzny Immortalis G715, choć może on być nieco wyższy. Jednak w porównaniu do Tensora G3 powinien być tylko jeden Mniejszy skok wydajności Dawać. Chip będzie też prawdopodobnie wolniejszy od Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 i MediaTek Dimensity 9400. Fold 2 powinien mieć także 16 GB RAM-u.

z * Lub Polecane linki to „linki partnerskie”. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tego linku, otrzymamy prowizję od sprzedaży bez dodatkowych opłat.


źródła:

Ze względu na czytelność nie używa się jednocześnie form męskich, żeńskich i różnych form językowych (m/f/d). Wszystkie imiona osobiste odnoszą się jednakowo do wszystkich płci.

Continue Reading

Tech

Microsoft zmienia architekturę aktualizacji systemu Windows

Published

on

Microsoft zmienia architekturę aktualizacji systemu Windows

Microsoft chce zmienić architekturę aktualizacji systemu Windows wraz z wydaniem systemu Windows 11 24H2 i Server 2025 i oferuje w tym celu zbiorcze aktualizacje punktów kontrolnych. Jak pokazuje artykuł społeczności technicznej, aktualizacje Checkpointa powinny pojawiać się „regularnie” — Microsoft nie byłby bardziej szczegółowy, ale można oczywiście założyć, że zajmie to kilka miesięcy. Tymczasowe miesięczne aktualizacje pojawiają się jako rodzaj przyrostowych pakietów delta, które wymieniają tylko treść, która uległa zmianie od ostatniego zbiorczego punktu kontrolnego.

reklama

Ideą tego jest zirytowanie sieci, komputera, a przede wszystkim użytkowników, instalowaniem co kilka miesięcy stosunkowo grubych pakietów zbiorczych. Pozostałe aktualizacje są dostępne w mniejszych pakietach, które – miejmy nadzieję – pobierają i instalują szybciej. w Zaangażowanie społeczności technologicznej Microsoft zauważa również, że zbiorcze punkty kontrolne prawdopodobnie zbiegną się w czasie z wydaniem aktualizacji funkcjonalności w przyszłości — przynajmniej pod warunkiem, że nie będą to pełne aktualizacje na miejscu, ale raczej jako zwykła aktualizacja zbiorcza oprócz tzw. zwany pakietem aktywacyjnym.

Nowa architektura aktualizacji nie powinna niczego zmieniać ani dla administratorów, ani dla użytkowników. Ale jest jeden wyjątek. Firma Microsoft wskazuje, że przyszłe aktualizacje pobierane z katalogu aktualizacji będą składać się z kilku pakietów: wszystkich punktów kontrolnych wydanych wcześniej dla danej wersji systemu Windows oraz innego pakietu zbiorczego zawierającego wszystkie poprawki uwzględnione od ostatniego punktu kontrolnego. Powinna istnieć możliwość instalowania pakietów jeden po drugim przy użyciu istniejących narzędzi do zarządzania.

W przeszłości Microsoft kilkakrotnie eksperymentował z technologią instalacji i pobierania. Od systemu Windows 11 usługa Windows Update najpierw sprawdza, które składniki aktualizacji zbiorczej powinny już zostać pobrane. Microsoftowi udało się zmniejszyć rozmiar pobierania, ale całość powoduje pewne obciążenie obliczeniowe, aby określić, które komponenty są potrzebne do aktualizacji – i jeszcze dłuższy czas trwania aktualizacji.

READ  Styczniowa aktualizacja zawiera ukryte funkcje(jss)

Continue Reading

Tech

Oficjalnie potwierdzone: to Google Pixel 9 Pro Fold

Published

on

Dzięki nowemu zwiastunowi Google robi dziś szum wokół Pixela 9 Pro Fold.

Po ujawnieniu projektu Pixela 9 Pro Google potwierdził teraz także nazwę nowego składanego modelu.

„Poczuj nowy sposób rozwoju” z Gemini

Google po raz kolejny wykorzystuje AI Gemini w obecnym zwiastunie do napisania listu pożegnalnego do starego telefonu komórkowego. Krótki film pokazuje, jak Pixel 9 Pro Fold przechodzi od pozycji pionowej do rozłożonego, a następnie składa się na tył. Google promuje smartfon jako „składany telefon zaprojektowany na erę Gemini”.

Składany Google Pixel 9 Pro

Google Pixel 9 Pro Fold: znana jest już nazwa nowego telefonu komórkowego od Google. Google

Oprócz zwiastuna Google udostępniło zdjęcie tyłu Pixela 9 Pro Fold. Wygląd wyraźnie odbiega od wyglądu pierwszego Pixela Folda, który był już znany z poprzednich przecieków informacji.

Jednak decyzja o nazwaniu go „Pixel 9 Pro Fold” budzi spekulacje. Dlaczego Google zdecydowało się nie używać prostszego tytułu „Pixel Fold 2”?

READ  Hideo Kojima • JPGAMES.DE mówi: Krój reżyserski wcale nie jest fasonem reżyserskim
Continue Reading

Trending