Connect with us

Tech

Aktualizacje zapewniają nowe wrażenia z gry

Published

on

Szczyt sportów motorowych, a mianowicie Formuła 1Na początku sezonu 2022 dziękuję Główne zmiany zasad nowo wynaleziony. To był wystarczający powód, aby firma Codemasters zaktualizowała czcigodną serię F1 o najnowszą technologię. Rzeczywiście: Wiele aktualizacji i nowych treści faktycznie zapewnia nowe uczucieJak Nasz test F1 22 naprawić

01

Jak grać w F1 22: Na dobrej drodze Bank

W grze są również nowe układy w Abu Dhabi, Hiszpanii i Australii

© Mistrzowie kodu

Pod względem wyczucia i realizmu seria F1 od lat jest siedzibą. prezentuje się odpowiednio F1 22 Graj Tylko poprawa szczegółów. Ze względu na nową konstrukcję samochodów, zachowanie podczas jazdy nieznacznie różni się od zachowania aut z zeszłego roku, F1 22 gra fajniej niż kiedykolwiek.

Przede wszystkim programiści schrzanili dostępność. Nowicjusze i aspirujący fani F1 Trochę nowej pomocy Pod ręką, aby pierwsze godziny grania były trochę łatwiejsze. Obejmuje to, poza tym Wielostopniowa pomoc w prowadzeniu pojazdurównież Nowa adaptacyjna sztuczna inteligencja Sterownik sterowany przez komputer. Dopasowuje umiejętności innych pilotów do Twoich w oparciu o Twoje wyniki, powoli zwiększając krzywą uczenia się.

Jednak po wyłączeniu wszystkich pomocy w prowadzeniu, profesjonaliści rozpoznają Ulepszony model obsługi Bądź szczęśliwy. Ponieważ w tym roku samochody wydają się dużo cięższe. Jednocześnie są również bardziej podatne na ataki podczas przyspieszania poza zakrętami. Jeśli nie będziesz ostrożny, ryzykujesz skręcanie dużo szybciej niż w F1 2021.

Piloci Formuły 1 wprowadzają w błąd: nasz programWycieczki do Red Bull RacingTowarzyszenie mistrzom świata w Formule 1 Max Verstappen & Co. do różnych stacji na całym świecie. Na przykład legendarny RB7 trafia do Wielkiej Brytanii na pojedynek z różnymi pojazdami.

6 minut

Red Bull Racing przeciwko najlepszym Brytyjczykom

Zobacz, jak osiem typowych brytyjskich samochodów stawia czoła największemu wyzwaniu w sportach motorowych: unikaniu korków.

02

Wydarzenia F1 Pirelli Hotlaps przynoszą powiew świeżego powietrza

Dzięki supersportowemu samochodowi w Red Bull Ring: F1 22 to umożliwia

© Sztuka elektroniczna

Zapewnia zupełnie nowe wrażenia z gry Wydarzenia F1 Pirelli Hot LapsKtóry świętuje premierę ostatniej części serii. Po raz pierwszy możesz zasiąść za kierownicą różnych osób Supersamochody producentów takich jak Ferrari, McLaren i Mercedes-Benz zacisk i Prawie 40 krótkich wydarzeń Wziąć udział.

Supersamochody grają zupełnie inaczej niż samochody wyścigowe Formuły 1 i oferują jeden witaj zmianę. Tutaj na przykład kroczysz Wyzwania driftu na lub odważ się Wyścigi łeb w łeb przeciwko innemu zawodnikowi, aby w końcu zdobyć złoty medal.

03

Tryb kariery MyTeam i F1 22

Soliści korzystają z ulepszeń w trybach kariery i MyTeam

© Mistrzowie kodu

Fani również świętują jego powrót Tryb MyTeamw którym jesteś Własny zespół wyścigowy jako kierownik zespołu i kierowca Walka o mistrzostwo świata i Tryb kariery F1 22. Ten ostatni jest dozwolony ponownie w tym roku W trybie kooperacji z maksymalnie dwoma graczami są spożywane.

Nowością w MyTeam jest możliwość wstępnego zlokalizowania swojego zespołu wyścigowego. Tutaj masz do wyboru trzy punkty startowe, które mają bezpośredni wpływ na poziom trudności na początku Twojej kariery.

Jako nowicjusz zaczynasz od końca pola z ograniczonymi zasobami i musisz ciężko walczyć o każde miejsce w punktach. Z drugiej strony w pomocy masz do dyspozycji znacznie więcej pieniędzy, a jako kandydat do mistrzostwa możesz bezpośrednio interweniować w walce o mistrzostwo świata.

Dodatkowo jako menedżer dbasz o wszystkie aspekty zespołu wyścigowego. Od sponsorów, przez rozwój i badania, po zatrudnienie drugiego kierowcy.

Wizyta w Silverstone: Profesjonalny sportowiec F1 Marcel Kiefer Odwiedza tradycyjny brytyjski tor wyścigowy i zagląda za kulisy.

6 minut

Marcel Kiefer VIP Wycieczka do Silverstone

Red Bull Racing Esports Marcel Kiefer zdobył jazdę terenową na Silverstone.

04

F1 22 po raz pierwszy w trybie VR

Kolejną ekscytującą innowacją jest Tryb VR W wersji na PC z gry. Jeśli lubisz HMD Wskaźnik LED, Oculus Quest 2, Oculus Rift S, HTC Vive lub HTC Vive Cosmos Masz, możesz także cieszyć się całą grą w wirtualnej rzeczywistości i naprawdę poczuć się jak prawdziwy kierowca Formuły 1.

On pracuje Nie tylko w trybie dla jednego graczaale na życzenie Nawet online i w trybie dla wielu graczy To sprawia, że ​​jesteś bardzo szczęśliwy. Tutaj deweloperzy po raz kolejny udowadniają swoje umiejętności, które mają już w grach wyścigowych w wirtualnej rzeczywistości, takich jak Rajd bruduSprawdzone gry.

05

Zwiększ grafikę, dźwięk i wyświetlacz

Oczywiście są tam wszyscy kierowcy, zespoły i tory na sezon 2022 F1.

© Mistrzowie kodu

Technicznie F1 22 również znacznie się rozwija. Szczególnie dobrze wypada nieco przestarzały silnik EGO 2.0 Nowe efekty śledzenia promieniTo jest dla jednego realistyczna reprezentacja cieni A Wspaniałe refleksje zmartwienia. Wygląda to całkiem imponująco, zwłaszcza na mokrych wyścigach. W każdym razie jeździec jest atrakcyjny wizualnie.

W tym roku twórcy treści pracowali również nad prezentacją, która – na życzenie – bardzo zbliżona jest do rzeczywistej transmisji telewizyjnej. Przed wyścigami możesz spodziewać się spacerów po polu startowym, szczegółowych prezentacji dróg, w tym zakrętów i punktów POI, nowych ceremonii wręczania nagród i wielu innych.

Widok Racer został znacznie poprawiony

© Mistrzowie kodu

Dlatego po raz pierwszy w historii serii wypada mieć plik Licencjonowane nagrywanie dźwięku Oferty na równi z innymi tytułami EA Sports, takimi jak FIFA czy NHL Series. Oprócz bogatych dźwięków silnika, beaty znanych artystów, takich jak Charlie XCXA meduzaA Didmao 5 I wiele innych funduszy.

Tak więc F1 22 opiera się na znanych mocnych stronach zeszłorocznej edycjiAle niektórzy to rozszerzają Pomocne aktualizacje przynoszą powiew świeżego powietrza. Weterani docenią ulepszone prowadzenie i większy realizm, a nowicjusze docenią opcje dostosowywania i wszechstronności dzięki supersamochodom i ulepszonej prezentacji.

READ  South Park – Nowa gra wideo najwyraźniej w przygotowaniu – Wieża
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Rumbleverse – przegląd wrestlingu i Battle Royale

Published

on

Gatunek Battle Royale stał się integralną częścią świata gier. Szum wokół gier „Last Man Standing” nie był tak szalony jak wtedy, kiedy każdy tytuł myślał, że potrzebuje takiego trybu gry, aby odnieść sukces. Dlatego programiści zawsze próbują czegoś nowego, aby wnieść do koncepcji odrobinę świeżego powietrza. Nintendo pokazało to już z powodzeniem dzięki Tetris 99.

Rumbleverse również podchodzi do Battle Royale pod innym kątem. Tutaj gatunek miesza się z zapasami. To tworzy dziką mieszankę Super Smash Bros. oraz Fortnite i Street Fighter, które swoim uroczym wyglądem nie pokazują, jak wiele głębi kryje się za tytułem. Wkroczyliśmy dla Ciebie na ring i sprawdziliśmy, czy tytuł Free2Play Iron Galaxy powinien się liczyć, czy zasługuje na pas mistrza.

Red Bull Gamer GrandPOOBear Jest także wielkim fanem wrestlingu. Właśnie wielokrotnie wyrażał swoją miłość do amatorskich zapasów. Więc oczywiście to była dla niego wyjątkowa rzecz, aby zagrać rundę Fall Guys z takimi gwiazdami jak Xavier Woods i Tyler Breeze.

Czy czujesz, co gotują Keits?

Jedną z grup graczy, która zaskakująco zainwestowała w Rumbleverse od pierwszego dnia, jest społeczność graczy walczących. Powodem tego jest główny projektant tytułu: serce Adama „TheKeits”. Adam od jakiegoś czasu jest integralną częścią sceny i pracował w przeszłości nad wieloma projektami bijatyk. Na przykład stoi za łatwą do nauczenia się grą walki Divekick, która uczy zarówno początkujących, jak i profesjonalistów jednej z najważniejszych podstaw gry walki: kontroli przestrzeni.

Divekick to jedna z tych gier walki, których każdy może się szybko nauczyć

© Żelazna Galaktyka

ale to nie wszystko. Był także jednym z mózgów stojących za UTGF (The Ultimate Fighting Game Championship). Jedna z najsłynniejszych specjalności obrzezania kobiet. Jednak po zwiększeniu koncentracji na działalności związanej z tworzeniem gier, Adam wycofał się z serii Championship. Jednak wkrótce potem odrodziła się pod kierunkiem Ricka „TheHadou” Thihera jako Combo Breaker.

Więc Adam ma dobre wyczucie tego, co uruchamia scenę i jak odpowiednio zaprojektować tytuł, aby mógł wygenerować kilka chwil hałasu.

Łatwy dostęp do Großstadt-Ring

Tak proste, jak koncepcja Rumbleverse, łatwo jest zacząć: Twoja postać dysponuje podstawowym atakiem w zwarciu, który możesz wielokrotnie zaczepić, blokiem do odbicia oraz rzutem, który rozbija bloki przeciwnika. Dodatkowo możesz skorzystać z dryblingu i sprintu.

Rumbleverse wykorzystuje znany z bijatyk system ataków, bloków i rzutów Kamień-papier-nożyczki. Zasada jest szybko zrozumiana. Jeśli jednak bez zastanowienia rzucisz się na przeciwników i spróbujesz pomylić ich z atakami, szybko zorientujesz się, że rzadko prowadzi to do zwycięstwa. Twoja postawa podczas walki jest kluczowa. Każdy, kto umiejętnie unika ataków, może z łatwością ukarać swoich przeciwników. Aby dać ci więcej energii w takich sytuacjach, obiekty można znaleźć na całej mapie gry. Należą do nich specjalne ruchy, które zadają duże obrażenia lub umożliwiają zupełnie nowe strategie. Na przykład Izuna Drop pozwala wielokrotnie odbijać wrogów od określonych powierzchni, aby uzyskać niszczycielski cel. Możesz wyposażyć dwa z tych specjalnych ataków jednocześnie.

Traf 12! Trafianie wrogów rozpoczyna się od ataku kombo.

© Żelazna Galaktyka

Każdy, kto rozumie podstawy Rumbleverse, odblokowuje system, w którym możesz wyrazić siebie za pomocą systemu combo. Podobne do Super Smash Bros. , możesz łączyć ze sobą coraz więcej ataków, umiejętnie śledząc przeciwnika. Ważne jest, aby monitorować otoczenie i szybko reagować. Może to prowadzić do wyjątkowych chwil, w których możesz poczuć się jak bóg zapasów.

Jeśli chcesz więcej „Oumpf”, możesz również umieścić broń w ekwipunku. Dostępne są tutaj cztery sloty. Należy jednak dokładnie przemyśleć, jak go wypełnić. Ponieważ przedmioty lecznicze są również przechowywane w jednym z tych czterech miejsc, dopóki nie zostaną użyte.

Zapasy to bardzo tradycyjny sport w Szwajcarii. dokumenty zapaśnicy alpejscyZajmuje się sportem wrestlingu, regionalną odmianą zapaśnictwa w stylu dowolnym.

26 minut

zapaśnicy alpejscy

Śledź życie szwajcarskiego talentu wrestlingowego Remo Cassera, który próbuje poznać prawdę o tym zjawisku.

dobry kafar nastroju

Ton Rumbleverse jest bardziej nastawiony na Fortnite niż tytuły takie jak PUBG. Przedstawienie jest w jasnych kolorach, a postacie są wyraziste. Ogólnie rzecz biorąc, tytuł nie traktuje się zbyt poważnie i jest pełen wizualnych gagów. Twój mecz zaczyna się od wystrzelenia się na mapie z armaty. Jak już wspomniałem, rozpoczyna się walka z innymi gladiatorami i tam poszukiwanie przedmiotów. Ten ostatni występuje w pomysłowych formach. Nowych ruchów uczy się czytając książki i czasopisma, a kondycję wzmacniają np. napoje energetyzujące w postaci granatów.

Postacie można dostosować za pomocą wszelkiego rodzaju ubrań i akcesoriów. Ale zwykle znajdują się one za zaporą ogniową lub częścią przepustki bojowej. System stał się obecnie powszechną praktyką tego typu. Jeśli chodzi o gry, Rumbleverse nie ogranicza gracza Free2Play. Dodatkowo tytuł wprowadza skrzyżowanie komputerów PC, PlayStation i Xboksa. Oprócz tego pozwala również kontrolować swoje postępy na różnych platformach.

Zawsze wystrojony na świeżo: Rumbleverse oferuje wiele strojów

© Żelazna Galaktyka

Artystyczna głębia Rumbleverse pozwala na wiele przepełnionych szumem, przepełnionych adrenaliną chwil. Rzucanie grupą w przeciwnika, odczytywanie jego dryblingu i tupanie po ziemi z niesamowitym finiszerem daje ci taką samą satysfakcję, jak granie w bijatyki lub bijatyki platformowe. Jednak tytuł jest łatwy do zrozumienia i dlatego idealny na szybki start. Jednak luka w umiejętnościach może szybko uderzyć cię mocniej niż Frankensteiner.

Ponieważ Rumbleverse jest darmowy, nie ma nic złego w wypróbowaniu innowacyjnego tytułu. To jeden z najnowszych wariantów gatunku battle royale, jakie widzieliśmy do tej pory.

Continue Reading

Tech

Google wprowadza nowe aktualizacje, aby zmniejszyć złe wyniki wyszukiwania

Published

on

Google ogłosił dzisiaj, że w ciągu najbliższych kilku tygodni wprowadzi nowe aktualizacje wyszukiwania. Mają one na celu ułatwienie użytkownikom znajdowania wysokiej jakości treści.

takie jak Weź Crunch Raporty, nowe ulepszenia w rankingu powinny pomóc w zapewnieniu, że niższa lub nieoryginalna treść zajmuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Google twierdzi, że aktualizacja dotyczy głównie treści tworzonych głównie dla trybu wyszukiwarki lub tak zwanych treści „SEO-first”. Testy firmy wykazały, że aktualizacja poprawia wyniki uzyskiwane przez użytkowników podczas wyszukiwania treści, takich jak edukacja online, sztuka, rozrywka, zakupy i treści związane z technologią.

Nowe aktualizacje mają pomóc w zmniejszeniu liczby wyników niskiej jakości ze stron internetowych. Nauczyli się manipulować systemem za pomocą treści zoptymalizowanych pod kątem wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Google twierdzi, że użytkownicy powinni widzieć już przydatne treści w widocznym miejscu w wynikach wyszukiwania. Firma planuje ulepszyć swoje systemy i z czasem wykorzystać te ulepszenia.

READ  EOS R7 i EOS R10 plus dwa nowe obiektywy do kolekcji
Continue Reading

Tech

Nadchodzi „przydatna aktualizacja treści” od Google

Published

on

Google ogłosił ważną aktualizację zatytułowaną „Użyteczna aktualizacja treści”. Ma na celu zapewnienie, że treść napisana dla ludzi, a nie dla wyszukiwarek, zajmuje pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania.To może przenieść strony wyników wyszukiwania Google: Google chce tego w przyszłym tygodniu Przydatna aktualizacja treści Aktualizacja ma na celu zapewnienie, że w wynikach wyszukiwania będzie można znaleźć więcej oryginalnych treści pisanych przez ludzi.

Podsumowanie najważniejszych faktów:

 • Aktualizacja przydatnych treści zmniejszy wartość nieprzydatnych treści.
 • Treść musi być oryginalna, stanowić wartość dodaną i być użyteczna dla ludzi.
 • Na poziomie strony i witryny znajduje się ocena
 • Nawet dobra treść może mieć niższą pozycję w wynikach wyszukiwania, jeśli pochodzi z witryny zawierającej wiele bezużytecznych treści.
 • Aktualizacja będzie początkowo wprowadzana tylko w przypadku zapytań w języku angielskim. Inne języki do naśladowania.
 • Usunięcie bezużytecznych treści ze strony internetowej może przynieść korzyści.
 • Istnieją podobieństwa w treści między aktualizacjami przydatnych treści, aktualizacjami Google Core i aktualizacjami recenzji produktów

Odświeżanie przydatnych treści ma na celu nagradzanie treści, które zapewniają odwiedzającym witrynę dobre wrażenia, podczas gdy treści, które nie spełniają oczekiwań użytkowników, powinny gorzej sprawdzać się w wynikach wyszukiwania.


Aby tworzyć treści nagradzane aktualizowaniem przydatnych treści, Google zaleca czytanie treści Wytyczne tworzenia wysokiej jakości stron internetowych jak również Wskazówki dla webmasterów. Według Google chodzi o tworzenie treści dla ludzi, a nie wyszukiwarek.

Google udostępnia listę kontrolną przydatnych treści

Według Google ludzie, którzy tworzą treści głównie dla ludzi, zajmują się przede wszystkim tworzeniem treści spełniających potrzeby ludzi. Stosują najlepsze praktyki SEO, aby zapewnić dodatkową wartość użytkownikom wyszukiwania. Aby sprawdzić, czy jesteś na dobrej drodze, musisz odpowiedzieć „tak” na następujące pytania:

 • Czy masz istniejących lub zamierzonych odbiorców swojej firmy lub witryny, którzy uznaliby treść za przydatną w przypadku bezpośredniego kontaktu?
 • Czy Twoje treści wyraźnie pokazują doświadczenie z pierwszej ręki i głęboką wiedzę (na przykład doświadczenia wynikające z samodzielnego korzystania z produktu lub usługi lub wizyty w określonym miejscu)?
 • Czy witryna ma określony cel?
 • Czy po przeczytaniu Twoich treści ktoś poczuje, że dowiedział się czegoś na ten temat, aby pomóc mu osiągnąć swoje cele?
 • Czy ktoś będzie miał satysfakcjonujące doświadczenie po przeczytaniu Twoich treści?
 • Czy postępujesz zgodnie ze wskazówkami dla Podstawowe aktualizacje A Komentarze produktów?

Ostatni punkt w szczególności pokazuje, jak blisko jest następna aktualizacja „przydatnej zawartości” do aktualizacji podstawowych i aktualizacji recenzji produktów. Ponownie, mają one na celu nagradzanie odpowiednich treści, które zapewniają wartość. Również w odniesieniu do aktualizacji recenzji produktów, Google zalecił tworzenie oryginalnych treści na podstawie własnych doświadczeń.

W pierwszej kolejności nie twórz treści dla wyszukiwarek

Jedną rzeczą, której należy unikać za wszelką cenę, jest tworzenie treści wyłącznie dla wyszukiwarek. Według Google SEO ma sens tylko wtedy, gdy stosuje się je do treści, które są skierowane przede wszystkim do ludzi. Z drugiej strony treści tworzone tylko dla wyszukiwarek są ściśle powiązane z treściami, które użytkownicy wyszukiwarki ocenili jako niezadowalające.

Aby uniknąć tworzenia treści głównie dla wyszukiwarek, jeśli to możliwe, na żadne z poniższych pytań nie należy odpowiadać twierdząco:

 • Czy głównym celem treści jest przyciągnięcie użytkowników wyszukiwarek, a nie tylko tworzenie ich dla ludzi?
 • Czy tworzysz dużo treści na wiele różnych tematów w nadziei, że niektóre z nich zajmą dobre miejsce w wynikach wyszukiwania?
 • Czy automatyzacja jest szeroko stosowana do tworzenia treści na wiele tematów?
 • Czy w zasadzie podsumowujesz to, co powiedzieli już inni, nie dodając zbyt wiele z siebie?
 • Czy piszesz o pewnych rzeczach tylko dlatego, że są popularne, a nie dlatego, że chcesz o nich pisać dla swojej grupy docelowej?
 • Czy Twoje treści sprawiają, że czytelnicy czują, że muszą ponownie odwiedzić je po przeczytaniu, aby znaleźć lepsze treści na dany temat?
 • Czy piszesz w celu osiągnięcia określonej liczby słów, ponieważ słyszałeś lub czytałeś, że Google faworyzuje treści o określonej minimalnej liczbie słów?
 • Czy decydujesz się na omówienie pewnych niszowych tematów bez żadnego rzeczywistego doświadczenia i wyłącznie w celu uzyskania ruchu z wyszukiwarek?
 • Czy Twoje treści obiecują odpowiedzi na pytania bez odpowiedzi, na przykład, czy produkt, film lub program telewizyjny ma datę premiery, ale nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery?

Jak będzie działać ta przydatna aktualizacja treści

Aktualizacja rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Google to zrobi Na nowej stronie aktualizacji rankingu ogłoszony. Zwrócono również uwagę, że aktualizacja została tam zakończona. Wdrożenie może potrwać do dwóch tygodni.


Aktualizacja wprowadza nowy sygnał dla całej witryny, który jest używany w połączeniu z innymi istniejącymi sygnałami do obliczania rankingu PageRank. Systemy Google będą wtedy automatycznie rozpoznawać treści, które nie mają żadnej wartości ani wartości dodanej albo nie są szczególnie przydatne do wyszukiwania użytkowników.

Klasyfikacja na poziomie strony i witryny

W witrynach z dużą ilością nieprzydatnych treści cała zawartość, nie tylko bezużyteczna, prawdopodobnie będzie miała niską skuteczność w wyszukiwaniu. Oznacza to, że treść jest oceniana na poziomie strony, ale oceniana jest również cała witryna. Jeśli jest to złe, na dobrą i użyteczną treść witryny wpłynie również słaba wydajność wyszukiwania. Jednak w tym kontekście Google zwraca uwagę, że dobre treści ze stron internetowych z nieprzydatną treścią mogą również dobrze radzić sobie w wyszukiwaniu, jeśli mówią o tym inne sygnały rankingowe. Z tego powodu Google zaleca usuwanie bezużytecznych treści. Może to korzystnie wpłynąć na rozmieszczenie innych treści.

Ulepszenia mogą zacząć obowiązywać dopiero po miesiącach

Według Google może upłynąć kilka miesięcy, zanim zmiany, takie jak usunięcie nieprzydatnych treści, wpłyną na wydajność wyszukiwania w witrynie. Witryny, których dotyczy ta aktualizacja, mogą przez kilka miesięcy pozostawać pod wpływem sygnału rankingowego. Ocena dokonywana jest na bieżąco, dzięki czemu zarówno nowo powstałe, jak i istniejące obiekty mogą być oceniane. Jeśli okaże się, że bezużyteczne treści na stronie internetowej nie wracają nawet po dłuższym czasie, odpowiednia ocena może zostać usunięta.

Brzmi to podobnie do Google, który ogranicza niepotrzebne treści i nie promuje szczególnie przydatnych treści. Google podkreśla jednak, że nie jest to ani instrukcja, ani metryka spamu.

Przede wszystkim tylko dla zapytań anglojęzycznych

Aktualizacja przydatnych treści początkowo będzie miała wpływ tylko na zapytania w języku angielskim na całym świecie. W przyszłości zostanie rozszerzony na inne języki. Wykrywanie nieprzydatnych treści zostanie jeszcze bardziej usprawnione w nadchodzących miesiącach.


Christian Kons


Reklamy

Porównanie SEO

pozwać

OSG

SEO

READ  Konkurs Safari - rozdajemy 2x Monster Hunter Rise na Nintendo Switch Nintendo Connect
Continue Reading

Trending