Connect with us

entertainment

Adele: Jak kupiła swoją 37-milionową rezydencję z długiem | zabawa

Published

on

Superstar ma wielki kredyt |

37 milionów! Więc Adele jąka się w swojej willi?

Osiem sypialni, dziewięć łazienek, trzy łazienki dla gości, ogromna kuchnia, basen, kino i wspaniały widok.

Nowa willa Adele (34) w Los Angeles jest wyjątkowa. Piosenkarz kupił od gwiazdy Hollywood Sylvester Stallone (76).

A cena zakupu jest również trudna: Adele zamieniła 57 milionów euro w gwiazdę „Rocky”. Z aktywami o wartości około 180 milionów euro nie wydaje się to być problemem. Ale teraz to się skończyło: Adele kupiła sobie i swojemu przyjacielowi Richowi Paulowi (40 l.) gniazdo miłości z długiem.

Adele z dumą pozuje z chłopakiem Richem Paulem przed swoją nową rezydencją

Zdjęcie: Adele / Instagram

Wzięła pożyczkę w wysokości 37 milionów euro na zakup domu o powierzchni około 2000 stóp kwadratowych, który znajduje się na działce o powierzchni 15 000 stóp kwadratowych w Beverly Park.

Jej oprocentowanie wynosi pięć procent, więc teraz musi płacić 223 000 euro miesięcznie, aby spłacić swoją willę. Przy średniej spłacie odsetek w wysokości 15 500 euro na spłatę pożyczki pozostaje 207 500 euro. Oznacza to, że po około 15 latach zakończysz finansowanie nieruchomości.

Nieruchomość Beverly Park ma powierzchnię 20 000 stóp kwadratowych

Królewski: Pałac Adele w Beverly Park

Zdjęcie: praca prasowa

Brzmi jak cholernie dużo pieniędzy. Ale to nie problem dla Adele. Od 18 listopada pojawi się na scenie w Las Vegas ze swoim własnym przedstawieniem „Weekends with Adele” w Teatrze Colosseum w hotelu Caesars Palace.

W ciągu 32 nocy zaśpiewała swoje największe hity, takie jak „Hello”, „Rolling In The Deep” i „Someone Like You” – i zebrała około 1 miliona euro za występ.

Zdjęcie: BUDUJ

Dla Adele posiadłość Beverly Park nie jest jej pierwszą posiadłością w Stanach Zjednoczonych. Nadal posiada trzy wille w luksusowej enklawie Hidden Valley niedaleko Los Angeles. Kupiła go w latach 2016-2021 za łączną kwotę prawie 30 mln euro. Posiada również dwa mieszkania w Londynie.

Ten artykuł pochodzi z BILD am SONNTAG. Dostępna jest cała edycja e-papieru tutaj.

READ  Unsere Buchtipps im Februar - Bürgerportal Bergisch Gladbach
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Katastrofa ekologiczna: Polska: rtęć nie jest przyczyną śmierci ryb

Published

on

Setki pomocników zbierają martwe ryby

Tymczasem w przygranicznym rejonie Odry w Brandenburgii setki pomocników rozpoczęło w sobotę zbieranie martwych zwierząt. W małym miasteczku Lebos koło Frankfurtu nad Odrą na brzegu unosił się nieprzyjemny zapach z powodu rozkładu ryb, opisał korespondent niemieckiej agencji prasowej (dpa). Można również zobaczyć ptaki niosące martwe ryby. Zespoły robocze Lebosa nosiły między innymi kalosze i rękawice. Musisz chronić się przed kontaktem z wodą i rybami.

„Spodziewam się, że dostaniemy kilka ton ryb”, powiedział Thomas Rubin z Departamentu Okręgu Marche-Oderland. Tam porusza się około 300 asystentów, głównie na brzegu, w odległości około 80 kilometrów. Burmistrz miasta Schwedt an der Oder, Ankatherine Hoppe (SPD), powiedziała w radiu rbb info, że pomocnicy zostali zabrani w kombinezony ochronne. Można przypuszczać, że istnieją substancje niebezpieczne dla zdrowia człowieka.

Według brandenburskiego ministra środowiska Axela Vogla, rzeka Odra „znacznie zwiększyła ilość soli”. To było „całkowicie niezwykłe”, powiedział zielony polityk w piątek wieczorem w telewizji RBB. Ministerstwo Fogela stwierdziło, że zmierzone ilości soli mogą być powiązane ze śmiercią ryb. „Według aktualnych informacji nie będzie to jedyny czynnik powodujący wymieranie ryb w Odrze” – powiedziała w oświadczeniu. Termin ładunki soli odnosi się do soli rozpuszczonych w wodzie.

READ  "Zmoczony, kurde...?" - Moderator Thomas Gottschalk prywatnie
Continue Reading

entertainment

„Classroom of the Elite” spotkała się z krytyką za słabą jakość animacji – Anime2You

Published

on

Dyskusja wybuchła na Twitterze po użytkownik Niektóre błędy w animacji wskazany Wypowiedział swoją osobistą opinię na temat możliwej przyczyny.

Anime ma promować lekkie powieści

Chociaż pierwszy sezon Sala Elitarna Oczywiście nie spełniła oczekiwań, lekka powieść zawsze cieszyła się dużą popularnością. Być może dlatego podjęto kolejną próbę i fani serii mogą się spodziewać drugiego sezonu, który jest obecnie emitowany. Ale jakość animacji takich jak ta pozostawia jak dotąd wiele do życzenia.

Podczas gdy pojedyncze klatki lub rozmycie nadal można odrzucić jako przeoczenie, scena z odcinka VI była ukoronowaniem tego wszystkiego. Podczas pracy przekaźnika na pierwszym planie pojawiła się postać, która miała być w tle. Zdjęcie tej sceny i innych uchybień w jakości animacji znajdziecie poniżej.

użytkownik Umieść tweetaktóry zwrócił uwagę na błędy, wyraził później swoje wątpliwości, dlaczego tak udana seria jak „Classroom of the Elite” została oszukana przez słabą jakość animacji:

Komentarz od sakugabrasil

„Pierwszy sezon był mocno krytykowany przez fanów lekkiej powieści za usunięcie lub zmianę wielu rzeczy. Również sprzedawał się słabo, ale został popchnięty przez lekką powieść. Dlaczego więc nie kontynuować anime tak taniego i powierzchownego, jak to tylko możliwe?”

Prawie każdy odcinek ma słabą animację, znacznie gorszą niż w pierwszym sezonie. Animacja jest niespójna i źle wykonana. Ruchy są sztywne i czasami rozłożone. Cały drugi sezon to wyraz pogardy.

Główny inwestor (KADOKAWA) chce po prostu zwiększyć sprzedaż lekkiej powieści poprzez anime. Producent animacji w Lerche Animation Studio nie ma prawie żadnego doświadczenia. Żadna z zaangażowanych osób nie wydaje się być naprawdę zaangażowana w anime.

Oczywiście nie oznacza to, że anime nie jest dobre ani rozrywkowe. Mówię tylko, że jego spektakl odzwierciedla rozsądne interesy uczestników. Anime jeszcze się nie powiodło, ale będzie kontynuowane z powodu pewnych czynników.

READ  Hiszpania - Polen Handball 2022: Heute - Übertragung w Livestream i Free-TV: Wo und wann lauft das Spiel?

Dwunastoodcinkowy pierwszy sezon „Classroom of the Elite” jest dostępny w Niemczech za pośrednictwem transmisji strumieniowej Chrupiąca Bułka pozbyć się ich. Drugi sezon jest tam grany w oryginalnym języku z niemieckimi napisami w symultanicznej emisji. Anime jest oparte na lekkiej powieści o tym samym tytule autorstwa Shougo Kinugasy.

Więcej na ten temat:

Kino:

Przez Świergot
© Shougo Kinugasa / Wydane przez Kadokawa Corporation / Youzitsu Partners

Continue Reading

entertainment

Aktor Fred Ward nie żyje

Published

on

Wielu wciąż może znać brytyjskiego aktora Freda Warda z takich kultowych filmów, jak „The Stuff Heroes Are Made Of” (1983), „Wstrząsy” (1990) czy „Short Cuts” (1993). wiele Amerykańskie media Teraz stale informuj, że wszechstronny aktor nie żyje. Miał 79 lat. Jego sekretarz prasowy, Ron Hoffman, potwierdził jego śmierć. Nie podał żadnych informacji o przyczynie śmierci.

„Unikalną cechą Freda Warda jest to, że nigdy nie wiedziałeś, gdzie skończy, taka była nieprzewidywalność jego decyzji zawodowych” – powiedział Hoffman w oświadczeniu. W długiej karierze Warda, która rozpoczęła się w latach 70., pojawiał się w wielu rolach, z charyzmą czasami bezwzględną, ale prawie zawsze przyziemną.

Jego osiągnięcia to między innymi działacz związkowy w Silkwood, detektyw w Miami Blues, Henry Miller w Henry and June oraz motocyklista w Timerider: The Adventures of Lyle Swann.

Fred Ward: Od żołnierza do aktora Hollywood

Ward urodził się w San Diego i służył w siłach powietrznych, zanim zdecydował się zostać aktorem. Mając problemy z dostaniem ról, pracował jako drwal, marynarz i bokser, zanim wznowił karierę aktorską we Włoszech, gdzie zagrał w filmie telewizyjnym z 1974 r. w reżyserii Roberto Rosselliniego. Po powrocie do USA w końcu zwrócił na siebie uwagę Hollywood.

Dostał rolę rabusia banku Johna Anglina, który był towarzyszem ucieczki Clinta Eastwooda w filmie Ucieczka z Alcatraz. Ward pojawił się także w popularnych serialach, takich jak Gray’s Anatomy, Emergency Room i True Detective. Jego żona Marie-France Ward i syn Django przeżyli.

READ  Evelyn Burdecki: Kim jest ta kobieta u twojego boku?
Continue Reading

Trending