Connect with us

entertainment

▷ Supernova, Bollywood, zabij to i zostaw to miasto, Der Masore i Arak – polskie…

Published

on

14.10.2021 – 12:15

Instytut Polski w Düsseldorfie

Düsseldorf (OTS)

Z drugiej strony polskie kino w ostatnich latach z powodzeniem dostrzegło zmiany społeczne i polityczne w Polsce i trafiło na nerwy czasu, jak w tajemniczym thrillerze „Supernowa” Bartosza Królika czy „Wyścigu” Magnusa von Horna, imponujący Film, ale krytyczny występ w życiu influencera. Kino też jest fascynujące i zabawne w humorystyczny sposób, jak choćby w Pollywood Pawła Ferdka, gdzie w zabawny i pouczający sposób przywołuje się polskie korzenie założycieli słynnych hollywoodzkich wytwórni, takich jak Metro-Goldwyn czy Warner. Wielokrotnie nagradzany horror „Zabij go i wyjedź z tego miasta” Mariusza Welczyńskiego był polskim nominowanym do Oscara w kategorii Animacja. „Masażysta” Małgorzaty Szumowskiej wygląda niemal surrealistycznie, ale dzięki swojej genialnej kompozycji jest prawdziwym wydarzeniem estetycznym.

Polski film w 9. rundzie – nowe polskie kino

06.10. – 03.11.2021

Kino Bambi, Klasztor. 78, 40211 Düsseldorf, T: 0211 353635

www.filmkunstkinos.de

Supernowa, Reggie Bartosz Krulik

PL 2019, Thriller, Dramat, 78 min, OV, z niemieckimi napisami

Życie czasami decyduje w jednej chwili. Chwila czasami robi różnicę między śmiercią.

Trzech mężczyzn latem to miejsce i wydarzenie, które zdecydowanie odmieni życie każdego z nich. Tak zaczyna się debiutancka praca młodego polskiego reżysera Bartosza Krohlicka. Opowieść, opowiedziana w realistycznym stylu, przedstawia kilka godzin społeczeństwa, w którym dochodzi do straszliwej tragedii. Film przygląda się ludziom, którzy nagle zostają wyrwani z codziennego życia i znajdują się w sytuacji granicznej oraz stawia pytania o naturę przypadku i losu. Filmu nie da się zakwalifikować do żadnego gatunku i oscyluje pomiędzy dramatem, thrillerem i kinem katastroficznym. Widz wielokrotnie mierzy się z trudnymi pytaniami moralnymi.

Na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2019 reżyser otrzymał nagrodę za najlepszy debiut. Film zdobył także nagrodę krytyków dla najlepszego filmu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Dublinie 2020 oraz Grand Prix na Międzynarodowych Festiwalach Filmowych w Monterrey w Meksyku i Bonn w Indiach. Krakowskie jury Off-Camera w uzasadnieniu doceniło „oryginalność i wyrazistą prostotę ukazywania podziałów politycznych i społecznych w Polsce i innych krajach oraz niebanalną strukturę akcji: intymną, emocjonalną, metaforycznie tragiczną”.

R. und B.: Bartosz Kruhlik, K.: Michał Dymek M.: Endy Yden, Sch.: Magdalena Chowanska, P.: Jerzy Kapuściński Studio Munka, Canal + Polska, Jacek Bromski Stowarzyszenie Filmowców Polskich SFP, D.: Marek Braun , Marcin Hackner, Marcin Zarzychny, Agnieszka Skępińska, Anna Morozowska, ZEA

READ  Celem ataku są tajemnicze córki Putina: to są jego dzieci

Bollywood, Reggie Powell Fredk

PL 2020, Dokument, Film drogi, 85 min, OV z niemieckimi napisami

Wielokolorowa podróż do krainy kinowych marzeń

Hollywood od ponad stu lat jest centrum świata kina. Mniej znany jest fakt, że wiele z najważniejszych studiów filmowych zostało założonych przez polskich żydowskich imigrantów w Kalifornii. Warner Brothers, MGM, Twentieth Century Fox i Paramount Pictures pojawiły się na początku XX wieku i odcisnęły swoje piętno na całym amerykańskim przemyśle filmowym. Jej produkcje do dziś świętują światowy sukces. W swoim filmie „Bollywood” reżyser Paul Verdek poszukuje tajemnicy sukcesu polskich emigrantów, mieszkańców Europy Wschodniej i kinomanów przełomu wieków. W ten sposób spełnia swój bardzo osobisty amerykański sen. W jego filmie The Road Twoja jednostka podróżuje do miejsc narodzin późniejszych założycieli Hollywood i ciągle przełącza się między lokalizacjami w Kalifornii i Polsce. Spotyka też współczesnych producentów, którzy zdradzają mu, jak sami odnieśli sukces w Fabryce Snów. Twoja osoba nie tylko chce opowiedzieć swoją historię, ale także chce być częścią tej historii sukcesu, co robi znakomicie.

Bollywood zdobył nagrodę na Krakowskim Festiwalu Filmowym za „wielokolorową podróż w krainę kinowych marzeń i nadziei, że wszystko jest możliwe”.

R. und B.: Paweł Ferdek, K.: Andrzej Wojciechowski, Bartosz Nalazek, Nicolas Villegas, M.: Raphael Roginski, Sch.: Paweł Witecki, Filip Drzewiecki, P.: Rafał Buks, Andrzej Krakowski, Małgorzata Bé, Koziołski HBO Izabela Lebusch

Zabij ją i opuść to miasto / Zabij do i wyjedz z tego miasta

Reggie Marius Welchinsky

PL 2019, Animacja, Horror, 88 min, OV, z niemieckimi napisami

Polska nominacja 2020 do Oscara za najlepszy film animowany

Po śmierci rodziców Marius, bohater filmu, wymyka się rozpaczy i znajduje schronienie w bezpiecznej krainie swoich wspomnień. Nawet imię Mariusz nie pozostawia wątpliwości, że jest alter-ego reżysera Mariusza Wilczyńskiego. Czas zatrzymał się w fikcyjnym miejscu snu i wszyscy jego krewni wciąż żyją. Przez lata wymyślił alternatywne miasto. Pewnego dnia odwiedzają go bohaterowie i idole jego dzieciństwa, których zna z literatury i komiksu. Albowiem będą wiecznie młodzi i żywi przez wszystkie pokolenia. Kiedy Marius odkrywa, że ​​oni też się starzeją i że nie ma czegoś takiego jak wieczna młodość, postanawia wrócić do prawdziwego życia. Film ma cechy autobiograficzne, pełne wspomnień fotograficznych z dzieciństwa, na których ożywają wspomnienia jego zmarłych rodziców i miasta Łodzi. Reżyser pracował nad swoją pracą przez 14 lat. Film został pokazany na Berlinale w lutym 2020 roku. Zdobył nagrody na festiwalu w Annecy we Francji, na Międzynarodowych Festiwalach Filmów Animowanych oraz w Ottawie w Kanadzie, gdzie zdobył główną nagrodę dla najlepszego filmu.

READ  Hamburg - obecnie kino.

R. i B.: Mariusz Wilczyński SE: Letko, Jakub Karwowski, M.: Tadeusz Nalepa, Sch.: Jarosław Barzan, P.: Ewa Puszczyńska Ekstremalne Emocje, Stimmen der animierten Charakteren: Krystyna Janda, Andrztaj, Ostagors Kozuchowska, Barbara Krafftówna, Anna Dymna, Gustaw Holoubek, Andrzej Wajda, Rafał Olbrychski, Marek Konrad, Irena Kwiatkowska, ua

Der Masseur / Sniegu nigdy nie wróci

Regie Małgorzata Szumowska i Michał Englert

PL, D 2020, Dramat, Towarzystwo Satyryczne, 113 min, OV z niemieckimi napisami

Polska nominacja 2020 do Oscara dla najlepszego filmu międzynarodowego

Film jest jak mieszanka Davida Lyncha i Larsa von Triera. W mglisty jesienny poranek z ciemnego lasu pod Warszawą wyłania się tajemniczy mężczyzna. Mężczyzna pochodzi z Prypeci na Ukrainie, gdzie doszło do katastrofy nuklearnej w Czarnobylu w 1986 r. Samotny imigrant Zhenia dostaje pracę jako masażysta i podczas swoich wizyt domowych skupia się na mieszkańcach Warszawy. Wyższe sfery. Tajemniczy nieznajomy z błyszczącym dotykiem szybko staje się poszukiwanym mężczyzną w bezbarwnej, zamkniętej społeczności. Pozna ich tęsknoty, marzenia, osobiste dramaty, kłamstwa i oszustwa. Mówi się, że jego oczy mogą patrzeć bezpośrednio w dusze ludzi, a jego ręce robią prawdziwą magię. A im więcej ma klientów, tym bardziej szanowany Zhenia jest jak nauczyciel, który na zawsze zmienia lokalne życie, aż znika na zawsze, jakby przez sztuczkę Houdiniego. Film miał swoją światową premierę na Mostra internazionale d’arte cinematografica di Venezia.

R. i B.: Małgorzata Szumowska i Michał Englert, K.: Michał Englert, Sch.: Jarosław Kamiński, Agata Cierniak, M.: Waldemar Pokromski, P.: Agnieszka Wasiak, Mariusz Wldarski Lava Films, Viola Fungen, Michael Weber Match Fabryka Produkcja, D.: Alec Utgoff, Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Weronika Rosati, Łukasz Simlat, Andrzej Chyra, Krzysztof Czeczot, ua

Wyścig wyreżyserowany przez Magnusa von Horn

PL, S 2020, Dramat, 106 min, OV z niemieckimi napisami

READ  Strona kalendarza 2022: 21 sierpnia - Kultura i rozrywka

być albo nie być? Echter Mensch Oder Fałszywy?

Sylwia była na okładkach kilku magazynów kulturystycznych i wydała kilka treningowych DVD. Dzieli się szczegółami swojego życia i ma setki tysięcy obserwujących na Instagramie. Jest niezależna i wytworem swojego ciała. To część ich pracy. Ale kim naprawdę jest osoba stojąca przed kamerą telefonu komórkowego? Kim ona jest zwłaszcza poza publikacjami i self-marketingiem. „Fascynują mnie emocjonalni recenzenci, być może dlatego, że znajduję się po drugiej stronie. Bojąc się bycia osądzonym, trzymam swoje uczucia dla siebie i rzadko dzielę się nimi z innymi. Więc kiedy spotykam ludzi, którzy wyrażają swobodę i bezwstydnie sprawiają, że czuję się jak Jestem” – mówi reżyser Magnus von Horn o swoim najnowszym filmie „Jestem zazdrosny”. „Pot” był pokazywany na festiwalach filmowych w Cannes, Toronto, Chicago i innych miejscach i był bardzo chwalony.

R. und B.: Magnus von Horn, K.: Michał Dymek, M.: Piotr Kurek, Sch.: Agnieszka Glińska, P.: Mariusz Wlodarski, Lava Films, D.: Magdalena Kolesnik, Aleksandra Konieczna, Zbigniew Zamachowski, Julian Śnieżewski, u

Polish Film on Tour to wydarzenie organizowane przez Instytut Polski w Düsseldorfie.

Więcej informacji: www.instytutpolski.pl/duesseldorf

Lokalizacja i daty

Kino Bambi, Klasztor. 78, 40211 Düsseldorf

tel. 0211 353635, www.filmkunstkinos.de

Śr 6.10.2021, 19:00

Supernowa Bartosz Królik

Śr 13.10.2021, 19:00

Bollywood autorstwa Paula Fredcka

Śr 10.20.2021, 19:00

Zabij ją i opuść to miasto von Mariusz Wilczyński

Śr 27.10.2021, 19:00

Masażysta Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta

Śr 3.11.20201, 19:00

Pot Magnusa von Horne

Kontakt z mediami:

Andriej Koliński
PR, Instytut Polski Düsseldorf
andrzej.koliń[email protected]
telefon. +492118669612
www.instytutpolski.pl/duesseldorf

Treść oryginalna: Instytut Polski w Düsseldorfie, transmitowane przez aktualności

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Polskie Tyskie Premiumpils: Rozmowa z Raulem Alarcónem

Published

on

Polskie Tyskie Premiumpils: Rozmowa z Raulem Alarcónem

Tyskie ma długą tradycję: pierwsza wzmianka o browarie książęcym w Tychach pojawiła się w 1629 roku. Pod koniec XIX wieku browar stał się jednym z najnowszych i największych w Europie. Jak dotąd niewiele się zmieniło. Polskie Pilsy Premium cieszą się także dużą popularnością w Niemczech: Tyskie jest obecnie czwartym piwem importowanym w Niemczech – a tendencja ta stale rośnie. Trudno się temu dziwić, bo marka ma wiele do zaoferowania swoim fanom, a niedawno ponownie odbyły się Tyskie Letnie Festiwale. Tam na gości czekała rozrywka, polskie jedzenie i oczywiście świeży pilsner.

Raul Alarcón, dyrektor marketingu SAB Miller Brands Europe odpowiedzialny za Tyskie, w wywiadzie odpowiedział m.in. na pytania dotyczące polskich Premiumpils, ich specyfiki oraz wydarzeń Letniego Festiwalu.

Na początek opowiedz nam trochę o sobie: kim jesteś i czym się zajmujesz w TYSKIE? Jak wyglądała dotychczasowa Twoja kariera w branży napojów? Raul Alarcón: Nazywam się Raul Alarcón i od 2012 roku jestem dyrektorem marketingu w SAB Miller Brands Europe, gdzie odpowiadałem za globalne marki piw Tyskie, Peroni, Miller i Grolsch w Niemczech. Przyjechałem do Niemiec z Meksyku na stypendium, aby ukończyć studia magisterskie na kierunku Administracja Biznesu. Po ukończeniu studiów przez dziewięć lat pracowałem w DIAGEO Germany w dziale marketingu i marketingu klienta, gdzie byłem odpowiedzialny za kilka marek i projektów, w tym marki Captain Morgan, Tequila Jose Cuervo, Yeni Raki i Smirnoff.

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie znają TYSKIE. Opowiedz nam coś o produkcie!
Raul Alarcón: Tyskie to luksusowy, treściwy pilsner z subtelnym aromatem chmielu, wspaniałymi nutami jabłek i bananów oraz dobrą goryczką. Orzeźwiający i konkretny – typowo polski. Cieszy się coraz większą popularnością: Tyskie to nie tylko największa marka piwa w Polsce, ale także najpopularniejsza polska marka piwa w Niemczech. Na tle innych międzynarodowych marek wciąż nadrabiamy zaległości: obecnie zajmujemy czwarte miejsce wśród piw importowanych w Niemczech, a nawet jesteśmy najlepiej sprzedającą się marką międzynarodową w sklepach w Nadrenii Północnej-Westfalii. Przy wzroście o ponad 50 procent w ciągu ostatnich pięciu lat Tyskie jest także jedną z najszybciej rozwijających się światowych marek na niemieckim rynku piwa. Nasze piwa zdobyły już wiele nagród na międzynarodowych festiwalach piwa. Dwukrotnie zdobyliśmy już Złoty Medal za Najlepsze Piwo Świata oraz Międzynarodową Nagrodę Przemysłu Piwowarskiego na najbardziej prestiżowym festiwalu piwa na świecie. To najwyższe wyróżnienie dla piwa i jesteśmy z tego oczywiście szczególnie dumni.

READ  „Tajemnica Brokeback Mountain” – Film dnia, 7 listopada 2022

Czy to prawda, że ​​TYSKIE pije?
Raul Alarcón: Tak, taki jest polski zwyczaj i rzeczywiście wielu konsumentów – zwłaszcza kobiet – pije Teski z odrobiną syropu malinowego. To najpopularniejsza kombinacja piw na polskich festiwalach.

Czy rzeczywiście Pilsner odgrywa w Polsce tak dużą rolę, jak w Niemczech?
Raul Alarcón:
Oczywiście, że tak. Polaków i Niemców łączy więcej, niż im się wydaje, przynajmniej w tym, co naprawdę ważne: Polacy – podobnie jak Niemcy – nie kochają niczego bardziej niż piwo, kiełbaski i grilla.

TYSKIE co roku swoimi letnimi festiwalami przynosi do Republiki Federalnej polski smak. Czym właściwie są letnie festiwale?
Raul Alarcón:
Letnie Festiwale Tyskie powstały w 2010 roku w wyniku pick-upowego turnieju piłki nożnej organizowanego przez Tyskie. W zależności od lokalizacji imprezy plenerowe przyciągają obecnie do 15 000 gości. Nie gra się już w piłkę nożną, ale festiwale nadal mają charakter typowo polski: są pyszne polskie specjały, takie jak mama, polskie występy na żywo na scenie, aby stworzyć odpowiednią atmosferę i program wsparcia dla całej rodziny. Jeździmy z festiwalami, na których obecna jest nasza grupa docelowa, czyli na których polska społeczność jest silnie reprezentowana. W tym roku byliśmy w Dortmundzie, Wiesbaden i Leverkusen i wszędzie odzew był świetny. Nawet gdy pogoda nie była tak dobra jak ostatnio w Leverkusen, ludzie nie pozwolili, aby to ich powstrzymało.

Dla szerszej Polonii festiwale są już stałą datą w kalendarzu. Ale oczywiście zapraszamy także wszystkich ciekawskich, którzy chcą posmakować polskiego stylu życia i poznać polską kulturę imprezową.

Jakie najważniejsze wydarzenia można było zobaczyć na tegorocznych letnich festiwalach?
Raul Alarcón: W tym roku największą atrakcją były same lokalizacje: hipodrom w Dortmundzie, BritaArena w Wiesbaden i BayArena w Leverkusen. Po raz kolejny sprowadziliśmy do Niemiec wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej – jednym z najważniejszych wydarzeń był występ polskiej gwiazdy Dudy w Leverkusen. Piosenkarka nazywana jest także „Helen Fisher Polska”. Wisienką na torcie na zakończenie letniego sezonu festiwalowego!

READ  Pomnik Polaków w centrum Berlina: Krolloper czy Askner Platz - Polityka

TYSKIE brał także udział w nietypowych wydarzeniach w Niemczech – pomyśl o Kraków Challenge. co to było
Raul Alarcón: Chcieliśmy zaprezentować markę Tyskie jako markę premium na neutralnym terenie. Dlatego na jednym z najpiękniejszych placów w Kolonii zorganizowaliśmy niemiecko-polski konkurs grillowy: Krakauer Challenge – polski krakauer kontra typowe niemieckie kiełbaski. Publiczność degustowała kiełbaski i mogła głosować. Udana i przyciągająca uwagę kampania: goście na miejscu byli entuzjastycznie nastawieni, a reakcja prasy była fantastyczna. Kolejnym elementem naszych działań marketingowych w tym kierunku jest Krakauer-Mobil. Tego lata podróżowaliśmy po Niemczech z mobilnym stanowiskiem do grillowania i rozdawaliśmy kiełbaski i piwo podczas akcji partyzanckich w parkach i miejscach publicznych. Poprzez te małe, przyjazne i odlotowe wydarzenia chcemy, aby marka była widoczna i namacalna dla innych konsumentów.

Czy TYSKIE jest niezwykłe i różni się od innych marek Pilsnera? Chcesz się od nich różnić?
Raul Alarcón: Tym, co czyni markę Tyskie tak wyjątkową, jest jej związek z Polską. Warzone po raz pierwszy w Tychach w 1629 roku, piwo od dawna cieszy się popularnością w Polsce, a w ostatnich latach stało się marką premium na skalę światową. Szczególnie Niemcy, gdzie żyje wiele osób o polskich korzeniach i tradycyjnie ściśle związanych ze swoją ojczyzną, stanowią dużą grupę docelową dla tradycyjnego polskiego Bełza, który odnosi coraz większe sukcesy na arenie międzynarodowej. Dlatego nasza komunikacja jest bardzo starannie dostosowana do tego aspektu etnicznego. Dotyczy to nie tylko wydarzeń typu letnie festiwale czy Krakow Challenge, ale także Facebooka, przyciągających uwagę kampanii detalicznych czy np. kampanii plakatowej, w której bawiliśmy się niemieckimi zapożyczeniami używanymi w języku polskim.

Jakie inne działania lub wydarzenia zaplanowano w tym roku?
Raul Alarcón: Tegoroczny letni sezon festiwalowy dobiegł końca, ale w nadchodzących miesiącach planowane są także kampanie konsumenckie na Facebooku, np. w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Andrzejki, ostatniego dużego święta przed Adwentem. Właśnie rozpoczęło się planowanie najważniejszych kampanii i wydarzeń na przyszły rok. To pozostaje ekscytujące i na pewno o nas usłyszycie.

READ  Podstawowy w transmisji telewizyjnej

Tisci | tyskie-pils.de | facebook.com/TyskiePils

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_cta_button2 style=”rounded” txt_align=”left” title=”Text auf der Schaltfläche” btn_style=”rounded” color=”blue” size=”md” position=”right”]Chcielibyśmy podziękować Raulowi Alarcónowi za otwarty i ciekawy wywiad i życzyć Tisci dalszych sukcesów! Jeśli Ty również masz ciekawą markę, powinniśmy porozmawiać. Po prostu wyślij nam e-mail z tematem „Wywiad na temat napojów” na adres [email protected] – nie możemy się doczekać wiadomości od Ciebie![/vc_cta_button2][/vc_column][/vc_row]
Continue Reading

entertainment

Jenny Frankhauser: Dziecko tu jest! Urodziła drugie dziecko

Published

on

Jenny Frankhauser: Dziecko tu jest!  Urodziła drugie dziecko

Jenny Frankhauser Influencerka ponownie została mamą

Jenny Frankhauser ze swoim chłopakiem Stefanem Königiem

© Obraz przyszłości/Imago Images

Jenny Frankhauser urodziła drugie dziecko, syna Milana. Influencerka ogłosiła wspaniałą wiadomość uroczym postem na Instagramie.

Pod koniec września 2023 r. 31-letnia Jenny Frankhauser zamieściła na swoim koncie na Instagramie dobrą wiadomość, że ona i jej chłopak Steven Koenig spodziewają się drugiego dziecka. Niedługo potem zdradziła także swoją płeć: po synu Damianie znów cieszyła się, że ma chłopca. A teraz światło dzienne ujrzał drugi syn siostry Katzenbergera. Jenny zamieściła dobrą wiadomość na Instagramie.

Jenny Frankhauser po raz drugi została mamą

W swoim poście przedstawia swoje nowe potomstwo około 777 000 obserwującym. „25.03.2024. Milan Steven Koenig – Od żołądka – prosto do serca” – pisze Frankhauser o pierwszym ujęciu swojego drugiego dziecka, na którym dumni rodzice i starszy brat Damian czule trzymają noworodka za ręce. 31-latka potwierdza swoje nowe rodzinne szczęście hashtagami „Kiedy miłość staje się życiem”, „Szczęśliwa bez ograniczeń” i „Z Tobą jesteśmy kompletni”.

Imię dziecka znane jest od stycznia. Opublikowała wówczas wideo, na którym rysuje pięć liter imienia swojego dziecka na śniegu na zaśnieżonym balkonie: Mediolan.

Iris Klein gratuluje

Kilka minut po poście Jenny 56-letnia Iris Klein ponownie opublikowała pierwsze rodzinne zdjęcie całej czwórki i pogratulowała swojej najmłodszej córce drugiego dziecka: „Witamy w naszej rodzinie, mały Mediolanie”.

„Sprawiasz, że nasza mała rodzina jest kompletna”.

Późnym latem 2023 roku gwiazda reality show po raz pierwszy poinformowała swoich obserwujących o swojej drugiej ciąży. Na małej serii zdjęć ona i jej chłopak pokazali rosnące szczęście rodzinne. „Sprawiacie, że nasza mała rodzina jest kompletna” – napisała w swoim poście. Przyszli rodzice już mogą zobaczyć, jak bardzo są szczęśliwi, że mają kolejne dziecko.

READ  Podstawowy w transmisji telewizyjnej

Już wtedy przyrodnia siostra Daniela Katzenberger (37 l.) i mama Iris Klein nie mogły się doczekać spotkania z małym Milanem. „Tante jest bardzo szczęśliwa” – napisała Daniella pod postem. „Babcia też nie może się doczekać kolejnego uścisku” – powiedziała mama Iris. Opublikowała także mnóstwo emoji czerwonych serc.

Wykorzystane źródło: instagram.com

mta/ain Drogi

Continue Reading

entertainment

Shania Jess opowiada o sukni ślubnej swojej mamy

Published

on

Shania Jess opowiada o sukni ślubnej swojej mamy

Shanię Jess „Bitch”: Ostre słowa na temat sukni ślubnej mojej mamy

Shanię Jess

© instagram.com/@shaniageiss

W nowym odcinku The Geissens Shania Geiss strzela do swojej matki Carmen, gdy znajduje jej suknię ślubną.

Od 2011 roku „The Geissens” stanowią integralną część niemieckiego krajobrazu telewizyjnego. Czteroosobowa rodzina, w tym rodzice Robert Jess (60 l.) i Carmen Jess (59 l.), wywołują zamieszanie swoim luksusowym stylem życia. Jednak w bieżącym odcinku panuje niepewność: 19-letnia Shania Jess ocenia suknię ślubną swojej matki i używa ostrych słów.

Shania Jess opowiada o sukni ślubnej swojej mamy

W nowym odcinku „The Geissens – Bardzo urocza rodzina” rodzina rozbiera piwnicę w swoim domu. Córka Shania natrafia na szczególny element garderoby, który stanowi ważną część historii rodziny: suknię ślubną Carmen, którą założyła na ślub z Robertem w 1994 r. „Nic nie dotyka. Prawie nic” – sama Carmen żartuje o śmiałości ubiera się i podejrzewa, że ​​to… Nie będzie pasować jej córce.

© instagram.com/@carmengeiss

Shania jednak tego nie skrytykowała i od razu odpowiedziała: „Mamo, to mi odpowiada w 100 procentach. Ale nie będę tego nosić, bo nie jestem dziwką”. Zdenerwowana oświadczeniem córki Carmen odpowiada: „Nie byłam dziwką. Jesteś głupia?” Wkrótce nadal rzuca wyzwanie swoim dwóm córkom. „Założę się, że byś się tu nie zmieściła. Ile? 100 euro?” – pyta dwójkę dzieci. „No cóż, już to nosiłam” – mówi Davina. – Czternaście i to było niedługo, powiem ci szczerze. Tymczasem Shania skutecznie próbuje wydostać się ze sprawy. „Przez ostatnie kilka dni dużo jadłam, więc jestem w ciąży” – wyjaśnia 19-letnia influencerka.

Kolejny błąd: odkrycie Viagry przez Roberta

Shania Jess znalazła się ostatnio w podobnej żenującej sytuacji. W jednym z odcinków rodzinnego reality show w jej ręce wpada lekarstwo ojca. „Co to są tabletki powlekane?” Najpierw zapytałem Roberta. Następnie prosi córkę, aby po prostu wyszukała lek w Google. Kiedy Shania przeczytała etykietę Tarectinu, w końcu przyszło jej do głowy: „O mój Boże, tato. […] „To jest Viagra”.

Wykorzystane źródła: instagram.de, promiflash.de

VIP.de

Continue Reading

Trending