Connect with us

entertainment

▷ Współzałożyciel Netflix inwestuje w UseCrypt

Published

on

Mitch Lowe – współzałożyciel Netflix i wieloletni szef Redbox i Moviepass, dołączył do UseCrypt. Oficjalne połączenie odbyło się w Monako podczas Streaming Film Festival. Współpraca obejmuje dotację projektową w wysokości 15 mln zł, zapewniającą realną prywatność ludziom w zakresie komunikacji. UseCrypt jest już dostępny w AppStore i Google Play.

UseCrypt to zdecentralizowany globalny system komunikacji, który łączy użytkowników ze sobą i usuwa pośredników. Inicjatorem i założycielem projektu jest Paul McCowsky.

Od kwietnia 2019 roku firma należy do amerykańsko-izraelskiego funduszu Lazar Vision Fund, kierowanego przez Yuvala Rabina. Aplikacja została przetestowana przez wiodące światowe organy ds. cyberbezpieczeństwa, w tym Odedę Vanunu z firmy Checkpoint Software Tecnologies.

System to zestaw produktów umożliwiających komunikację na każdym poziomie (telefon, e-mail, komunikatory, spotkania grupowe, chmura i streaming). Wspólnym mianownikiem między nimi jest całkowite bezpieczeństwo komunikacji. Głównym produktem jest UseCrypt Messenger, który jest pierwszą aplikacją, która szyfruje bazę danych w komunikatorze na smartfonie i w ten sposób zapobiega wydobyciu treści rozmów i historii połączeń z urządzenia.

„Do tej pory otrzymywałem udziały w zamian za doradztwo dla firm, z którymi współpracowałem.UseCrypt to pierwszy projekt, w który zdecydowałem się zainwestować szczególnie dużą kwotę i poświęcić swoje osobiste zaangażowanie, aby UseCrypt odniósł sukces. Daje nadzieję na przywrócenie ludziom prawdziwej prywatności w komunikacji” – mówi Mitch Lowe.

UseCrypt oferuje szereg produktów, które umożliwiają komunikację między urządzeniami mobilnymi dzięki wykorzystaniu technologii szyfrowania informacji HVKM (Hybrid Virtual Key Management). Umożliwia dostawcom chmury, producentom oprogramowania lub administratorom i administratorom IT blokowanie dostępu do danych. Oznacza to, że treści przesyłane przez UseCrypt są szyfrowane bezpośrednio na urządzeniach partnera czatu bez możliwości odszyfrowania w żaden inny sposób.

Wśród oferowanych aplikacji znajdują się: UseCrypt Messenger – środek komunikacji umożliwiający bezpieczną wymianę wiadomości i rozmów telefonicznych; UseCrypt Video – platforma do wideokonferencji i prywatnych czatów online; UseCrypt Safe – aplikacja desktopowa do przechowywania danych, szyfrowania i zabezpieczania wiadomości e-mail oraz danych w chmurze; UseCrypt Live – platforma streamingowa dostępna dla abonentów usług premium, która umożliwia czatowanie lub np. doświadczanie na żywo wielkich gwiazd branży rozrywkowej.

READ  „Grill den Henssler” w Dzień Matki: w ten sposób Matka Beimer pokonała szefa kuchni telewizyjnej

Polskie gwiazdy, w tym dziennikarze Filip Schägers, Hana Lis i największy polski YouTuber Blowek z Wojciechem Brzeszczykiem z Web Bros. i Maciejem Mijałowskim jako przedstawicielami młodszego pokolenia aktorów, przyjechali do Monako na zaproszenie UseCrypt, z których część będzie dostępna regularnie w swoich projektach transmisyjnych On UseCrypt Live, począwszy od września br. Duda jako pierwsza uruchomi swój kanał.

Do ruchu UseCrypt dołączyli też inni: Krzysztof Ibisz, Kuba Wojewódzki, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i Patryk Vega.

Paweł Bilicki, [email protected] +48535 055705

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1575945/Mitch_Lowe.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1575944/Mitch_Lowe.jpg

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Zaskakująca głowa z włosami: czy księżna Kate nosi przedłużenia?

Published

on

Skąd nagle wziął się ten facet? po sobie Księżna Kate (39) i jej rodzina jest jednością małe letnie wakacje Oddani królewscy są teraz w pełni z powrotem w biznesie. Czy to wszystko? Sportowiec w pracy lub Stylowy na imprezie – Fani mają żonę książę William (39), aby patrzeć na to raz za razem. Jednak w jednym ze swoich przejawów uwagę zwrócił jeden szczegół: Kate urodziła zaskakująco pełną czuprynę — dzięki przedłużeniom?

Podczas rejsu statkiem w Windermere 39-latek pojawił się z niezwykle długimi i jeszcze pełniejszymi włosami z jasnymi lokami. Ekspert ds. przedłużania włosów w rozmowie z słońceże jest pomoc. „Chociaż zmiana jest niewielka, wydaje się, że tak Księżna Kate Twoje naturalne włosy są wydłużane kilkoma przedłużeniami.Olya Katz podzieliła się swoją opinią. Jednak dzięki najnowszej technologii nic z tego nie widać.

Eksperci pracują więc nad włosami Kate – księżna była w stanie odkryć dla siebie umiejętności stylizacji włosów podczas kryzysu zdrowotnego. Ta brunetka była na swoich dzieciach Książę Jerzy (8), Księżniczka Charlotte (6) i Prinz Lewis (3) Żył nim. “Zostałem fryzjerem na tym rezerwacie – ku przerażeniu moich dzieci”, mama trójki dzieci żartobliwie w styczniu.

Księżna Kate nad jeziorem Windermere we wrześniu 2021 r.
Księżna Kate na imprezie w Windermere we wrześniu 2021 r.
Książę Jerzy, księżniczka Charlotte i księżna Kate na weselu Pippy Middleton
READ  Robert Lewandowski: Tak gwiazda EM romantycznie poślubiła swoją żonę Annę w Polsce - Stars
Continue Reading

entertainment

Love Storm: Ariane wpada w panikę – czy Robert zostawi ją samą w lesie?

Published

on

W 3682 odcinku ARD TV zatytułowanym „Love Storm” romans i intryga są nieuniknione.

Monachium – W bieżącym odcinku Telenoweli ”burza miłościLeah podejmuje decyzję, a Max ponownie rozważa swoją relację z bratem.

Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) wpada w panikę, gdy Robert (Lorenzo Battani, 44 lata) chce iść sam po pomoc. © ARD / Jendrick Mielke

Robert (w tej roli Lorenzo Battani, 44 lata) i Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) uciekają przed rzekomymi porywaczami. Szukając drogi powrotnej do hotelu, stwierdzili, że cały czas chodzą w kółko. Ariane całkowicie traci siły, gdy również łamie kostkę. Robert jest bohaterski i to trwało.

Ponieważ Eric (Sven Wassner, 41 lat) nie otrzymał listu od Aryana, zaczął się martwić. Leah (Deborah Muller, 39 lat) również jest zaniepokojona, ale potem przypomina sobie, że Eric ostrzegał ją w przeszłości, że Aryan wbije klin między nią a Roberta. W środku nocy Leah podjęła decyzję.

Constance (Sofia Schiller, 26) przeprasza swoją przyrodnią siostrę Mayę (Christina Arends, 30) za noc z Florianem (Arne Lauper, 28). Ale kiedy Maja przyjmuje jej przeprosiny, uważa za zgodę na dalsze spotkanie z Florianem.

"To jest zazdrość!" Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?
Widowisko telewizyjne
“To jest zazdrość!” Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?

Tymczasem Hannes (Pablo Conrad, 30 lat) zauważa, że ​​partii darowizny wciąż brakuje pewnej rzeczy dla Floriana. Konstanz ma śmiały pomysł. Odchylasz się z nim od okna?

Max (Stefan Hartmann, 31) chce wysłać swojego brata Jerry’ego (Johannes Huth, 32) do nadzorowanego wspólnego mieszkania. Zobowiązuje się i żegna Shirin (Merv Choucair, 27). Jerry zostaje w domu Maxa po raz ostatni. Kiedy oboje nie mogą spać, grają w grę od dzieciństwa – i to sprawia, że ​​Max jest nieco oczywisty…

Fani mogą zawczasu przekonać się, czy wszystko pójdzie dobrze w ARD .biblioteka multimediów A w ten czwartek (23 września) o godzinie 15.10 pierwszego dnia.

Od 2005 roku romantyczne historie miłosne i złe intrygi Fürstenhof są źródłem inspiracji dla fanów „Burzy Miłości”. Udana seria ARD jest emitowana na całym świecie, od Polski przez Kanadę po Islandię.

Pod koniec każdego sezonu widzowie mogą spodziewać się wymarzonego ślubu dla głównej obsady. Ale zanim to się stanie, para napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. Chodzi o pięciogwiazdkowy hotel “Fürstenhof” w cichym Bichlheim w Bawarii.

Każdy, kto ogląda ARD od poniedziałku do piątku o 15:10, może spodziewać się podróży pełnej emocji i dramatu.

READ  „Grill den Henssler” w Dzień Matki: w ten sposób Matka Beimer pokonała szefa kuchni telewizyjnej
Continue Reading

entertainment

“Let’s Dance” – Ciężarna Patricia: Tak dowiedział się Alex

Published

on

Niedługo będzie ich trzech! w tym chodźmy tańczyć-Mąż Patricia Biełousowa I Aleksandro Ionel Działa jak w zegarku. Zaręczyli się zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz już śledzą Pierwsze potomstwo razem. A ta dwójka Po prostu zachwycony ujawnić się w Proflash-na wywiad. Ojciec, który byłby szczególnie na haju, był zachwycony, gdy usłyszał o swojej ciąży Patrycja Ma doświadczenie!

Wkrótce po wykonaniu testu ciążowego piękna powiedziała swojemu narzeczonemu dobrą nowinę. Ta chwila była tak magiczna i wzruszająca – Alex nie mógł w to uwierzyć. „Byłem naprawdę szczęśliwy. Wiele osób pracowało przez lata, aby mieć potomstwo. Naszym pragnieniem zawsze było, aby nie odkładać zbytnio planowania dla dzieci”.mówi in Proflash-na wywiad.

Patrycja Ona też była bardzo przytłoczona pozytywnym wynikiem testu. „Było to dla mnie bardzo zaskakujące, ponieważ dowiedziałem się tak późno – w czwartym miesiącu. Była bardzo urocza i wzruszająca – przyznaje tancerka Proflash Cena £.

Patricia Belousova i Alexandru Ionel, „Let’s Dance” – gwiazdy

Stefan Walucha / ActionPress

Patricia Belousova i Alexandru Ionel na przyjęciu dla dzieci, wrzesień 2021
Patricia Belousova, „Let’s Dance” – Star
READ  Ensemble Cannell - Impreza - Dwudziestki - dawniej i dziś - Celler Presse
Continue Reading

Trending