Connect with us

entertainment

▷ Supernova, Bollywood, zabij to i zostaw to miasto, Der Masore i Arak – polskie…

Published

on

14.10.2021 – 12:15

Instytut Polski w Düsseldorfie

Düsseldorf (OTS)

Z drugiej strony polskie kino w ostatnich latach z powodzeniem dostrzegło zmiany społeczne i polityczne w Polsce i trafiło na nerwy czasu, jak w tajemniczym thrillerze „Supernowa” Bartosza Królika czy „Wyścigu” Magnusa von Horna, imponujący Film, ale krytyczny występ w życiu influencera. Kino też jest fascynujące i zabawne w humorystyczny sposób, jak choćby w Pollywood Pawła Ferdka, gdzie w zabawny i pouczający sposób przywołuje się polskie korzenie założycieli słynnych hollywoodzkich wytwórni, takich jak Metro-Goldwyn czy Warner. Wielokrotnie nagradzany horror „Zabij go i wyjedź z tego miasta” Mariusza Welczyńskiego był polskim nominowanym do Oscara w kategorii Animacja. „Masażysta” Małgorzaty Szumowskiej wygląda niemal surrealistycznie, ale dzięki swojej genialnej kompozycji jest prawdziwym wydarzeniem estetycznym.

Polski film w 9. rundzie – nowe polskie kino

06.10. – 03.11.2021

Kino Bambi, Klasztor. 78, 40211 Düsseldorf, T: 0211 353635

www.filmkunstkinos.de

Supernowa, Reggie Bartosz Krulik

PL 2019, Thriller, Dramat, 78 min, OV, z niemieckimi napisami

Życie czasami decyduje w jednej chwili. Chwila czasami robi różnicę między śmiercią.

Trzech mężczyzn latem to miejsce i wydarzenie, które zdecydowanie odmieni życie każdego z nich. Tak zaczyna się debiutancka praca młodego polskiego reżysera Bartosza Krohlicka. Opowieść, opowiedziana w realistycznym stylu, przedstawia kilka godzin społeczeństwa, w którym dochodzi do straszliwej tragedii. Film przygląda się ludziom, którzy nagle zostają wyrwani z codziennego życia i znajdują się w sytuacji granicznej oraz stawia pytania o naturę przypadku i losu. Filmu nie da się zakwalifikować do żadnego gatunku i oscyluje pomiędzy dramatem, thrillerem i kinem katastroficznym. Widz wielokrotnie mierzy się z trudnymi pytaniami moralnymi.

Na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2019 reżyser otrzymał nagrodę za najlepszy debiut. Film zdobył także nagrodę krytyków dla najlepszego filmu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Dublinie 2020 oraz Grand Prix na Międzynarodowych Festiwalach Filmowych w Monterrey w Meksyku i Bonn w Indiach. Krakowskie jury Off-Camera w uzasadnieniu doceniło „oryginalność i wyrazistą prostotę ukazywania podziałów politycznych i społecznych w Polsce i innych krajach oraz niebanalną strukturę akcji: intymną, emocjonalną, metaforycznie tragiczną”.

R. und B.: Bartosz Kruhlik, K.: Michał Dymek M.: Endy Yden, Sch.: Magdalena Chowanska, P.: Jerzy Kapuściński Studio Munka, Canal + Polska, Jacek Bromski Stowarzyszenie Filmowców Polskich SFP, D.: Marek Braun , Marcin Hackner, Marcin Zarzychny, Agnieszka Skępińska, Anna Morozowska, ZEA

READ  Nastrój we wtorek 13 lipca 2021 r. – i tak będzie dalej

Bollywood, Reggie Powell Fredk

PL 2020, Dokument, Film drogi, 85 min, OV z niemieckimi napisami

Wielokolorowa podróż do krainy kinowych marzeń

Hollywood od ponad stu lat jest centrum świata kina. Mniej znany jest fakt, że wiele z najważniejszych studiów filmowych zostało założonych przez polskich żydowskich imigrantów w Kalifornii. Warner Brothers, MGM, Twentieth Century Fox i Paramount Pictures pojawiły się na początku XX wieku i odcisnęły swoje piętno na całym amerykańskim przemyśle filmowym. Jej produkcje do dziś świętują światowy sukces. W swoim filmie „Bollywood” reżyser Paul Verdek poszukuje tajemnicy sukcesu polskich emigrantów, mieszkańców Europy Wschodniej i kinomanów przełomu wieków. W ten sposób spełnia swój bardzo osobisty amerykański sen. W jego filmie The Road Twoja jednostka podróżuje do miejsc narodzin późniejszych założycieli Hollywood i ciągle przełącza się między lokalizacjami w Kalifornii i Polsce. Spotyka też współczesnych producentów, którzy zdradzają mu, jak sami odnieśli sukces w Fabryce Snów. Twoja osoba nie tylko chce opowiedzieć swoją historię, ale także chce być częścią tej historii sukcesu, co robi znakomicie.

Bollywood zdobył nagrodę na Krakowskim Festiwalu Filmowym za „wielokolorową podróż w krainę kinowych marzeń i nadziei, że wszystko jest możliwe”.

R. und B.: Paweł Ferdek, K.: Andrzej Wojciechowski, Bartosz Nalazek, Nicolas Villegas, M.: Raphael Roginski, Sch.: Paweł Witecki, Filip Drzewiecki, P.: Rafał Buks, Andrzej Krakowski, Małgorzata Bé, Koziołski HBO Izabela Lebusch

Zabij ją i opuść to miasto / Zabij do i wyjedz z tego miasta

Reggie Marius Welchinsky

PL 2019, Animacja, Horror, 88 min, OV, z niemieckimi napisami

Polska nominacja 2020 do Oscara za najlepszy film animowany

Po śmierci rodziców Marius, bohater filmu, wymyka się rozpaczy i znajduje schronienie w bezpiecznej krainie swoich wspomnień. Nawet imię Mariusz nie pozostawia wątpliwości, że jest alter-ego reżysera Mariusza Wilczyńskiego. Czas zatrzymał się w fikcyjnym miejscu snu i wszyscy jego krewni wciąż żyją. Przez lata wymyślił alternatywne miasto. Pewnego dnia odwiedzają go bohaterowie i idole jego dzieciństwa, których zna z literatury i komiksu. Albowiem będą wiecznie młodzi i żywi przez wszystkie pokolenia. Kiedy Marius odkrywa, że ​​oni też się starzeją i że nie ma czegoś takiego jak wieczna młodość, postanawia wrócić do prawdziwego życia. Film ma cechy autobiograficzne, pełne wspomnień fotograficznych z dzieciństwa, na których ożywają wspomnienia jego zmarłych rodziców i miasta Łodzi. Reżyser pracował nad swoją pracą przez 14 lat. Film został pokazany na Berlinale w lutym 2020 roku. Zdobył nagrody na festiwalu w Annecy we Francji, na Międzynarodowych Festiwalach Filmów Animowanych oraz w Ottawie w Kanadzie, gdzie zdobył główną nagrodę dla najlepszego filmu.

READ  Rozpoczyna się DOK Leipzig Documentary Film Festival - Euskirchen . Radio

R. i B.: Mariusz Wilczyński SE: Letko, Jakub Karwowski, M.: Tadeusz Nalepa, Sch.: Jarosław Barzan, P.: Ewa Puszczyńska Ekstremalne Emocje, Stimmen der animierten Charakteren: Krystyna Janda, Andrztaj, Ostagors Kozuchowska, Barbara Krafftówna, Anna Dymna, Gustaw Holoubek, Andrzej Wajda, Rafał Olbrychski, Marek Konrad, Irena Kwiatkowska, ua

Der Masseur / Sniegu nigdy nie wróci

Regie Małgorzata Szumowska i Michał Englert

PL, D 2020, Dramat, Towarzystwo Satyryczne, 113 min, OV z niemieckimi napisami

Polska nominacja 2020 do Oscara dla najlepszego filmu międzynarodowego

Film jest jak mieszanka Davida Lyncha i Larsa von Triera. W mglisty jesienny poranek z ciemnego lasu pod Warszawą wyłania się tajemniczy mężczyzna. Mężczyzna pochodzi z Prypeci na Ukrainie, gdzie doszło do katastrofy nuklearnej w Czarnobylu w 1986 r. Samotny imigrant Zhenia dostaje pracę jako masażysta i podczas swoich wizyt domowych skupia się na mieszkańcach Warszawy. Wyższe sfery. Tajemniczy nieznajomy z błyszczącym dotykiem szybko staje się poszukiwanym mężczyzną w bezbarwnej, zamkniętej społeczności. Pozna ich tęsknoty, marzenia, osobiste dramaty, kłamstwa i oszustwa. Mówi się, że jego oczy mogą patrzeć bezpośrednio w dusze ludzi, a jego ręce robią prawdziwą magię. A im więcej ma klientów, tym bardziej szanowany Zhenia jest jak nauczyciel, który na zawsze zmienia lokalne życie, aż znika na zawsze, jakby przez sztuczkę Houdiniego. Film miał swoją światową premierę na Mostra internazionale d’arte cinematografica di Venezia.

R. i B.: Małgorzata Szumowska i Michał Englert, K.: Michał Englert, Sch.: Jarosław Kamiński, Agata Cierniak, M.: Waldemar Pokromski, P.: Agnieszka Wasiak, Mariusz Wldarski Lava Films, Viola Fungen, Michael Weber Match Fabryka Produkcja, D.: Alec Utgoff, Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Weronika Rosati, Łukasz Simlat, Andrzej Chyra, Krzysztof Czeczot, ua

Wyścig wyreżyserowany przez Magnusa von Horn

PL, S 2020, Dramat, 106 min, OV z niemieckimi napisami

READ  Biurko i quad jazzowy gotowe!

być albo nie być? Echter Mensch Oder Fałszywy?

Sylwia była na okładkach kilku magazynów kulturystycznych i wydała kilka treningowych DVD. Dzieli się szczegółami swojego życia i ma setki tysięcy obserwujących na Instagramie. Jest niezależna i wytworem swojego ciała. To część ich pracy. Ale kim naprawdę jest osoba stojąca przed kamerą telefonu komórkowego? Kim ona jest zwłaszcza poza publikacjami i self-marketingiem. „Fascynują mnie emocjonalni recenzenci, być może dlatego, że znajduję się po drugiej stronie. Bojąc się bycia osądzonym, trzymam swoje uczucia dla siebie i rzadko dzielę się nimi z innymi. Więc kiedy spotykam ludzi, którzy wyrażają swobodę i bezwstydnie sprawiają, że czuję się jak Jestem” – mówi reżyser Magnus von Horn o swoim najnowszym filmie „Jestem zazdrosny”. „Pot” był pokazywany na festiwalach filmowych w Cannes, Toronto, Chicago i innych miejscach i był bardzo chwalony.

R. und B.: Magnus von Horn, K.: Michał Dymek, M.: Piotr Kurek, Sch.: Agnieszka Glińska, P.: Mariusz Wlodarski, Lava Films, D.: Magdalena Kolesnik, Aleksandra Konieczna, Zbigniew Zamachowski, Julian Śnieżewski, u

Polish Film on Tour to wydarzenie organizowane przez Instytut Polski w Düsseldorfie.

Więcej informacji: www.instytutpolski.pl/duesseldorf

Lokalizacja i daty

Kino Bambi, Klasztor. 78, 40211 Düsseldorf

tel. 0211 353635, www.filmkunstkinos.de

Śr 6.10.2021, 19:00

Supernowa Bartosz Królik

Śr 13.10.2021, 19:00

Bollywood autorstwa Paula Fredcka

Śr 10.20.2021, 19:00

Zabij ją i opuść to miasto von Mariusz Wilczyński

Śr 27.10.2021, 19:00

Masażysta Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta

Śr 3.11.20201, 19:00

Pot Magnusa von Horne

Kontakt z mediami:

Andriej Koliński
PR, Instytut Polski Düsseldorf
andrzej.koliń[email protected]
telefon. +492118669612
www.instytutpolski.pl/duesseldorf

Treść oryginalna: Instytut Polski w Düsseldorfie, transmitowane przez aktualności

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Najlepsze dzisiejsze programy telewizyjne: „Doskonała kolacja” i „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd! Część pierwsza”

Published

on

Szukasz wskazówek na poniedziałkowy program? Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze rekomendacje z programu telewizyjnego. Niezależnie od tego, czy jest to reality show, czy pojedynek kulinarny: tutaj znajdziesz przegląd naprawdę wartościowych programów telewizyjnych. jego praca!

Wskazówki telewizyjne dla Ciebie dzisiaj na news.de
Zdjęcie: Adobestock/Jenko Ataman

Dzięki wskazówkom dzisiejszego programu z news.de jesteś dziś dobrze poinformowany, czy jest to pojedynek kulinarny, czy reality show: po raz kolejny znaleźliśmy dla Ciebie cztery ekscytujące programy z programu telewizyjnego, abyś mógł oglądać najlepsze tylko z tych dwóch. Znani aktorzy i aktorki, tacy jak Marceline Raydan Ivins i Bob McCarron, czekają na Ciebie. Znajdź programy, których na pewno nie możesz dziś przegapić dzięki rekomendacjom telewizyjnym z news.de.

Ciesz się programami HD — dzięki Sky

Pojedynek kulinarny: „The Perfect Dinner” (19:00 na Vox)

Pięciu kucharzy-amatorów z jednego miasta zaprasza do swojego domu i serwuje trzydaniowe menu. Cały wieczór oceniają uczestnicy: czy stół jest pięknie udekorowany, dobór dań harmonijny, a obsługa uprzejma?.

Ten kulinarny pojedynek Lis Zajmuje 75 minut.

Reality Show: „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd! Część 1” z Bobem McCarronem (22:15 w RTL)

Wreszcie znowu gorączka dżungli w ciepłych regionach! Z RPA zaczyna się „Jestem celebrytą – zabierz mnie stąd!” W piętnastolecie sezonu. Nominowanym jak zwykle towarzyszyć będą mediatorzy Sonya Zittlow i Daniel Hartwich. Również D Bob powraca i przygotuje gwiazdy na Próby Dżungli. Kto zostanie królem lub królową dżungli w 2022 roku?

Ten reality show z Bobem McCarronem w roli głównej RTL Zajmuje 55 minut.

Dokumentacja: „Nigdy nie było miłości” (22:30, 3 soboty)

Dokument opowiada historię niesamowitej, ale prawdziwej miłości oficera SS do żydowskiego więźnia, która zaczyna się w Auschwitz, a kończy 30 lat później w wiedeńskiej sali sądowej. Helena Citron była jedną z pierwszych tysięcy kobiet deportowanych do Auschwitz, Franz Wansch młody oficer SS znany w obozie ze swojego brutalnego zachowania. Helena szybko znajduje w nim pocieszenie i ochronę, ponieważ zakochuje się w jej pięknym, śpiewającym głosie. I musi mu w kółko śpiewać piosenkę: „To nigdy nie była miłość”.

READ  Rozpoczyna się DOK Leipzig Documentary Film Festival - Euskirchen . Radio

Te dokumenty na 3sob Zajmuje 80 minut.

Dokumentacja: „Marceline. Woman. Century” z Marceline Loridan Ivins i Joris Ivins (23:50 w sobotę 3rd)

Bezczelna i ognista, ruda na jej dzikich włosach wciąż błyszczy w wieku 90 lat: Ocalała z obozu koncentracyjnego i pisarka Marceline Loridan Evins była tak żywa, że ​​nie wydawała się pomnikiem. Urodzona w Paryżu jako Marceline Rosenberg, w wieku piętnastu lat została deportowana z ojcem do okupowanej przez Niemców Polski. On jest Auschwitz, ona Birkenau. Swoją powieścią „Ona nie wróciła” utrzymywała przy życiu jego pamięć.

Dokument Cordelii Dvorak przedstawia Marceline Loridan Ivins jako siebie i Jorisa Ivinsa obiecującego sobie 75 minut rozrywki.

Jeśli szukasz ekscytujących filmów, seriali lub innych programów sportowych w programie telewizyjnym, znajdziesz je w naszym dziale wiadomości Wiele rekomendacji telewizyjnych.

Do stworzenia tego artykułu wykorzystano dane z programu telewizyjnego z grupy medialnej FUNKE. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, prosimy o kontakt z [email protected]

Śledź News.de już na Portal społecznościowy Facebook i youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, ekscytujące informacje o swoich ulubionych gwiazdach i bezpośrednią linię redaktora.

ROJ / news.de

Continue Reading

entertainment

Jungle Camp 2022: Skandal w „Spotkaniu Jungle Stars” – TV – Jungle Camp

Published

on

Było jasne, że to nie będzie pokojowe!

W niedzielny wieczór odbyła się premiera RTL „Spotkanie klas z Gwiazdami Dżungli – Rozpakowujemy!” Znane, ponieważ nagranie faktycznie doprowadziło do dramatu: najbardziej spiczasty język i dżungla IBES w 2004 roku, Desirée Nick (65), upadł podczas kręcenia filmu i musiał iść do szpitala.

Więc jeśli serial wysadzi twojego złego Nicka, strzeż się. Aktorka Katie Karenbauer, lat 59, która uciekła w środku spotkania w klasie buszu i wyszła ze studia, prawdopodobnie też tak myślała.


Urocza, hałaśliwa gospodarz Olivia Jones ze swoimi gośćmi, którzy wszyscy przybyli na zjazd klasowy w stonowanych barwach. Tylny rząd (od lewej): Dolly Buster, Georgina Fleur, Katie Karenbauer, Mariella Arens, Thomas Robrath i Torsten Legat. W pierwszym rzędzie (od lewej): Jürgen Melsky, Melanie Muller, prezenterka Olivia Jones, Danny Buechner, Joy Heindel, Menderes Bagji i Sarah Knabek Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

Co się stało?

Znakomita grupa byłych Forest Stars była właściwie dość spokojna. Menderes Bağcı (37 l.) był asystentem moderatora Olivia Jones (52 l.), Thorsten Legat (53 l.) przywiózł ze sobą zaskakującą część „Kasalla”, a Królowa Dżungli z 2014 r., Melanie Müller (33 l.), była w dobrym humorze.

Kiedy Olivia zapytała ją: „Odkąd się widzieliśmy, co zrobiłeś?” Melanie odpowiedziała po prostu: „Rozwód. Rozwód”.

W każdym razie wycieczka była zaskakująco cicha, chociaż nikt wcześniej nie dowiedział się, kto został zaproszony na „zjazd klasowy”. Jednak Legat był przerażony, że na dywanie może nagle znaleźć się dawna koleżanka z lasu: Helena Forrest (47 l.).

Grawerowane: „Nie mogę. Mam opryszczkę na wardze”. Dla Melanie Muller było również jasne: „Czy możesz też powiedzieć, kogo nie możesz się doczekać? Sarah Knabeck. Nie byłabym z tego zadowolona”.

Ale ani śladu po tych dwojgach – trasa pozostała zaskakująco harmonijna. Olivia Jones prawie się trochę znudziła: „Wszyscy się kochacie, prawda?”


Dyskusja: Melanie Muller, Georgina Fleur i Joy Heindel (od lewej)

Dyskusja: Melanie Muller, Georgina Fleur i Joy Heindel (od lewej)Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

To w ogóle nie pasuje do obozu w buszu, więc Jones był zachwycony, gdy nagle zadzwonił dzwonek do drzwi: „Moja niespodzianka. Teraz proszę się na coś przygotować!” I nagle w pokoju znalazła się Sarah Knabeck (35 l.).

Stanęła przed wszystkimi innymi kandydatami i zaczęła z mikrofonem napisaną przez siebie piosenkę rapową: „Pozostanę leśną gwiazdą, bez względu na to, co mówią inni!”

Między nimi była trochę zdezorientowana, a Melanie Muller nie mogła w to uwierzyć: „O mój Boże!” Pozdrowienia były wtedy w połowie przyjazne. Nawet Katie Karenbauer, lat 59, została przytulona, ​​chociaż ogromny Zoff z Sarah i jej kolegami z obozu w legendarnym sezonie 2011 pozostaje niezapomniany.


Tryb myśliciela: Thorsten Legat i Sarah Knappik

Tryb myśliciela: Thorsten Legat i Sarah KnappikZdjęcie: RTL/Frank W. Humble

W tamtym czasie wszyscy prosili ją, by opuściła obóz, a ona założyła, że ​​gwiazda boysbandu Jay Khan (39) był dramatem miłosnym, w końcu przerwała występ z irytacją.

Po ponownym pokazaniu zdjęć z tamtych czasów, Sarah z dumą stwierdziła podczas trasy „Class Reunion”: „Jestem jedynym, który miał jaja i oddał swoje pieniądze!”

Katie nie była już w nastroju na życzliwość, odpowiedziała: „Po tym zarobiłeś dużo pieniędzy, kochanie!” I nagle wybuchła jedenaście lat później – Katie Karenbauer zaczęła mówić: „Nagle beczka podniosła się i powiedziała coś o nas obu, co nie było prawdą. Pani powiedziała wtedy, że jedna z nich lubi stopy, a ja jestem pijany koniakiem, koniaku nie piję!”


Nie wyglądaj na zbyt podekscytowanego: Menderes, Thomas Robrath, Danny Buechner i Katie Karenbauer (od lewej)

Nie wyglądaj zbyt namiętnie: Menderes Bagci, Thomas Robrath, Danny Buechner i Katie Karenbauer (od lewej)Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

Sama Sarah chciała całkowicie opuścić tę historię, twierdząc: „Nie chcę już schodzić do tego poziomu”.

Po tym zdaniu Katie zerwała się i wyszła ze studia: „Przepraszam”. Pozostali się nią zaopiekowali, nawet Olivia Jones była trochę zszokowana: „Czy to nie takie szalone, jak Katie wciąż jest zdenerwowana?”

Stała teraz przed willą i protestowała: „Zarobiłam pieniądze będąc ofiarą. Wszyscy jesteśmy złymi facetami. Siedzę tam, nie lubię słuchać kłamstw. Kiedy skończysz z Sarah, ja chętnie wrócę.”

Sarah pozostała zrelaksowana i powiedziała tylko: „Musisz w pewnym momencie zrezygnować”. Niedługo później Katie Karenbauer wróciła do studia z Sarah Knabeck bez komentarza.

READ  Piątkowa audycja specjalna Omicron – Radio Bonn / Rhein Sieg
Continue Reading

entertainment

Poważne zarzuty wobec rodziny Williego Herrena

Published

on

Celebryci właśnie przenieśli się do obozu w dżungli, ale tajemnice dotyczące ogniska zostały już ujawnione. Jasmine Heirin rzuca światło na przerażające szczegóły swojego życia z nieżyjącą gwiazdą telewizyjną.

Zmarł 20 kwietnia Willie Śledź Całkowicie nieoczekiwane w wieku zaledwie 45 lat. śmierć „LindenstrasseGwiazdy były ogromną stratą, zwłaszcza dla jego żony Jasmine Heeren, która zmaga się z tym do dziś, jednak po dziewięciu miesiącach odważyła się podjąć jedno z największych wyzwań na niemieckiej scenie telewizyjnej: „Gwiazda – weź mnie stąd! „

W piątek 43-latek przeprowadził się do RTL z dziesięcioma innymi celebrytamiobóz w dżungli – Drugiego dnia ujawniła swój związek z nieżyjącą gwiazdą telewizyjną. Krótko przed jego śmiercią nie mieszkają już razem, ale „nigdy się nie rozstaliśmy”, wyjaśniła teraz Jasmine i ujawniła: „Kłamaliśmy”. Powód: rodzina Willisów.

Jasmine i Willie Hearn: Para jest małżeństwem od 2018 roku. (Źródło: IMAGO / Future Image)

Żadne z nich nie chciało się zerwać, ale „pewne rzeczy się wydarzyły i po prostu chciałem zostać sam” – powiedział piosenkarz. „Zawsze byli ludzie, którzy próbowali nas zerwać, ponieważ podobno to moja wina, że ​​Willie brał jakieś substancje”.

Nie tylko grożono jej, gdy jej mąż przebywał za granicą w programie telewizyjnym, ale także została fizycznie zaatakowana. „Kilka osób mnie pobiło. Zabrano mnie do mieszkania pod pretekstem, a potem mnie pobili” – powiedziała Yasmin, podnosząc poważne zarzuty wobec krewnych zmarłego męża.

„Jestem tutaj, aby zacząć od nowa”

43-latka powiedziała, że ​​nie potrafi wymienić żadnego przed kamerami, ale było to trzech członków rodziny. Resztę opowiedziała policja. W każdym razie, ze względu na ciągłe zagrożenie, ona i jej mąż sformułowali plan skierowania rodziny w złym kierunku: „Powiedział, że mam pomysł: idź do adwokata rozwodowego, zabierz ich ze sobą, pomyślą, że jesteśmy rozdzielony.”

READ  Piątkowa audycja specjalna Omicron – Radio Bonn / Rhein Sieg

Ich zgoda: kiedy wszystko się uspokoiło, chcieli razem uciec. Ale potem zmarł Willie Hearn. „To była moja wielka miłość,” powiedziała Jasmine ze łzami. „Wciąż bardzo mnie to boli, ale bardzo się staram się tego pozbyć.” Piosenkarka powiedziała, że ​​nie chce rozmawiać na ten temat, bo jestem tu, żeby zacząć wszystko od nowa.

Continue Reading

Trending