Connect with us

Tech

▷ CES 2022: Acer wprowadza trzy Chromebooki dla rodzin, studentów i współpracowników

Published

on

03.01.2022 – 18:01

Acer Computer GmbH

Ahrensburg (ots)

Abstrakcyjny

 • Acer Chromebook Spin 513 (CP513-2H) umożliwia wydajną pracę w podróży dzięki 13,5-calowemu wyświetlaczowi VertiView®, długiemu czasowi pracy baterii i wydajnemu ośmiordzeniowemu procesorowi MediaTek Kompanio 1380
 • Acer Chromebook 315 (CB315-4H/T) jest wyposażony w 15,6-calowy antyodblaskowy wyświetlacz FHD i klawiaturę numeryczną
 • Acer Chromebook 314 (CB314-3H/T) jest wyposażony w 14-calowy wyświetlacz FHD oraz najnowsze procesory Intel i OceanGlass(TM) Touchpad jest przeznaczony do użytku w podróży

Dzisiaj firma Acer wprowadziła trzy nowe Chromebooki, skierowane do użytkowników, którzy chcą urządzenia, które jest bezpieczne, łatwe w obsłudze i doskonale wyposażone do pracy, a także do późniejszej serii maratonów. Nowe Chromebooki są dostępne w trzech rozmiarach i są wyposażone we wszystko, czego potrzebują konsumenci: Najnowsza technologia audio i wideo zapewnia produktywne wideokonferencje w podróży.

Acer Chromebook Spin 513 — elegancka konstrukcja z wyświetlaczem VertiView® dla większej produktywności

Dzięki smukłej konstrukcji nowy Acer Chromebook Spin 513 (CP513-2H) jest idealnym hybrydowym towarzyszem pracy: w szkole, pracy lub w podróży. Zasilany najnowszym procesorem MediaTek Kompanio 1380 z ośmioma rdzeniami i nawet 10 godzinami pracy na baterii, użytkownicy mogą wydajnie pracować nad projektami przez cały dzień. (1) Wyświetlacz VertiView® o przekątnej 34,29 cm (13,5”) o proporcjach 3:2 oferuje o 18 procent większy obszar ekranu w pionie, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć więcej treści, zanim będą musieli przewijać. Rozdzielczość ekranu 2256 x 1504 pikseli i wąskie ramki boczne tylko 7,7 mm zapewniają wyraźny obraz i zapewniają dużo miejsca do wielozadaniowości.

Dzięki elastycznej konstrukcji nowy Acer Chromebook Spin 513 to dobry wybór dla tych, którzy zabierają ze sobą swoje urządzenia w podróż. Dzięki czterem różnym trybom pracy urządzenie można łatwo dostosować do własnych potrzeb: tryb tabletu jest idealny na przykład do oglądania filmów na kanapie lub śledzenia lekcji online, natomiast tryb namiotu jest idealny do pracy w wąskich przestrzeniach móc wydajnie pracować w miejscach takich jak pociągi czy samoloty. Solidna aluminiowa obudowa Chromebooka ma również certyfikat MIL-STD 810H (2.3), dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymała. Dwa skierowane do góry głośniki w połączeniu z systemem DTS® Audio zapewniają najwyższej jakości dźwięk i pierwszorzędny dźwięk przestrzenny. Mikrofony, które również są skierowane w górę, uzupełniają pakiet i zapewniają użytkownikowi wszystko, czego potrzeba do prowadzenia krystalicznie czystych połączeń konferencyjnych.

READ  Google rozpoczyna dystrybucję narzędzia do czyszczenia

Ponadto Chromebook ma podświetlaną klawiaturę, Wi-Fi 6 zapewniającą niezawodną łączność oraz port USB Type-C do podłączania urządzeń peryferyjnych, przesyłania danych i ładowania urządzeń mobilnych.

Acer Chromebook 315 — duży, antyodblaskowy wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala z panelem dotykowym OceanGlass

Dzięki Acer Chromebook 315 (CB315-4H/T) firma Acer umacnia swoją pozycję lidera na rynku Chromebooków z dużym ekranem i oferuje użytkownikom poszukującym urządzenia do bezproblemowej i bezproblemowej pracy wielozadaniowej z potężnym wyborem: najnowsze procesory Intel® i Wi-Fi -Fi 6 zapewnia niezawodną wydajność i łączność. Żywotność baterii do 10 godzin pozwala na dłuższą pracę bez konieczności ładowania urządzenia. , dzięki czemu można go stosować na balkonie, werandzie, w ogrodzie, a także w domu i biurze. Opcjonalny ekran dotykowy umożliwia łatwą nawigację, a duża klawiatura zapewnia miejsce na klawiaturę numeryczną — plus podczas pracy z dokumentami opartymi na liczbach i zadaniami szkolnymi.

Oprócz dodatkowej przestrzeni na ekranie, Acer Chromebook 315 ma przejrzystą i niezawodną technologię wideokonferencji. Dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom i kamerze HDR o szerokim polu widzenia, które skutecznie redukuje odblaski, pracownicy hybrydowi i studenci są widoczni i słyszani podczas wideorozmów. DTS® Audio zapewnia bogaty dźwięk z głębokimi basami, idealny do połączeń wideo, gier lub przesyłania strumieniowego. Dodatkowo urządzenie posiada dwa porty USB Gen 2 Type-C oraz czytnik kart MicroSD.

Acer Chromebook 315 jest wyposażony w wyjątkowy, ekologiczny panel dotykowy wykonany w całości z odpadów plastikowych pochodzących z oceanu, które zostały poddane recyklingowi i uzyskały teksturę przypominającą szkło. Touchpad jest elastyczny i responsywny w użyciu, a jednocześnie pomaga zmniejszyć ilość plastiku unoszącego się w morzu.

Acer Chromebook 314 — niedrogi i przenośny z panelem dotykowym OceanGlass

Acer Chromebook 314 (CB314-3H/T) jest przeznaczony dla uczniów szkół średnich i rodzin z dziećmi w wieku szkolnym. Jest zasilany przez najnowsze procesory Intel® Core (TM), które zapewniają wysoką wydajność na co dzień. Dodatkowo urządzenie posiada certyfikat MIL-STD 810H(2,3). Do 10 godzin (1) pracy na baterii wystarcza na cały dzień w szkole, a technologia Intel® Wi-Fi 6 (802.11ax) zapewnia połączenia do trzech razy szybsze niż Wi-Fi 5.

READ  Znawca podaje konkretne daty i godziny dla Battlefield 2042 Early Access i Open Beta

Ekran dotykowy FHD IPS o przekątnej 35,56 cm (14″) (5) do Chromebooka ma powłokę przeciwodblaskową, dzięki czemu można go używać również w jaśniejszych warunkach oświetleniowych. Wąskie ramki 8,1 mm zapewniają skupienie się na grafice i przyczyniają się do kompaktowych rozmiarów Chromebooka. Użytkownicy mogą obsługiwać system operacyjny Chrome za pomocą opcjonalnego ekranu wielodotykowego lub panelu dotykowego OceanGlass (TM), który zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe i pomaga ograniczyć odpady z tworzyw sztucznych w oceanach.

Acer Chromebook 314 zapewnia doskonałą zdalną naukę dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom i kamerze internetowej z technologią TNR (tymczasowej redukcji szumów), która zapewnia lepszą jakość wideo w warunkach słabego oświetlenia. DTS® Audio zapewnia pełny, wysokiej jakości dźwięk bez zniekształceń. Dwa porty USB typu C uzupełniają pakiet i umożliwiają użytkownikom podłączenie różnych urządzeń peryferyjnych.

DE i AT Ceny i dostępność

Oczekuje się, że Acer Chromebook Spin 513 (CP513-2H) będzie dostępny od kwietnia 2022 r. Ceny zostaną ogłoszone później.

Przewiduje się, że Acer Chromebook 315 (CB315-4H/T) będzie dostępny od kwietnia 2022 r. w sugerowanych cenach detalicznych od 399 EUR.

Przewiduje się, że Acer Chromebook 314 (CB314-3H/T) będzie dostępny od kwietnia 2022 r. w sugerowanych cenach detalicznych od 369 euro.

Ceny i dostępność CH

Oczekuje się, że Acer Chromebook Spin 513 (CP513-2H) będzie dostępny od kwietnia 2022 r. Ceny zostaną ogłoszone później.

Przewiduje się, że Acer Chromebook 315 (CB315-4H/T) będzie dostępny od kwietnia 2022 r. w zalecanych cenach detalicznych od 399 CHF.

Przewiduje się, że Acer Chromebook 314 (CB314-3H/T) będzie dostępny od kwietnia 2022 r. w zalecanych cenach detalicznych od 369 CHF.

(1) Żywotność baterii może się różnić w zależności od modelu i konfiguracji. W przypadku urządzeń z Chrome test baterii opiera się na standardowym narzędziu testowym opublikowanym przez Google o nazwie Power LoadTest. (http://www.chromium.org/chromium-os/testing/power-testing).

READ  Cyberpunk 2077: W tym roku nie będzie więcej aktualizacji ani DLC

(2) MIL-STD-810H to protokół testowy, który jest wykonywany w kontrolowanych warunkach i nie gwarantuje przyszłej wydajności we wszystkich sytuacjach. Nie próbuj symulować tych testów, ponieważ uszkodzenia przez nie spowodowane nie będą objęte standardową gwarancją firmy Acer.

(3) Testy piasku i pyłu oparte są na MIL-STD 810F.

(4) Wszystkie znaki towarowe i nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami towarowymi odpowiednich firm i służą wyłącznie do opisu lub identyfikacji produktów.

(5) Specyfikacje mogą się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Kontakt z mediami:

Vanessa Pinto
Zarządzanie kontem użytkownika
Uwaga! GmbH
M. [email protected]

Oryginalna treść: Acer Computer GmbH, przekazana przez aktualności

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Nowa generacja multisportowego smartwatcha GPS

Published

on

Ostatnio wyciekDziś oficjalnie: Garmin przedstawił następną generację wieloportowego smartwatcha GPS fenix. Funkcje szkoleniowe zostały ponownie rozszerzone i przetworzono nowe generacje czujników. Oprócz obsługi pięcioprzyciskowej, Fenix ​​7 można teraz obsługiwać również za pomocą ekranów dotykowych. Garmin integruje również latarkę LED z fenix 7X. Żywotność baterii można przedłużyć dzięki soczewce ładowania słonecznego wbudowanej w modele solarne.

Dostępnych jest ponad 60 aplikacji sportowych i outdoorowych z treningami HIIT, ćwiczeniami siłowymi, kitesurfingiem, tenisem, wędrówkami lub bieganiem i jazdą na rowerze na pokładzie. Istnieją również wstępnie zainstalowane ćwiczenia, w tym cardio i pilates, w tym instrukcje ruchu. Nowa funkcja Stamina: na podstawie wydajności podczas treningu do biegania lub jazdy na rowerze zegarek monitoruje poziom wysiłku, a tym samym pomaga uniknąć wczesnego zmęczenia. W przypadku biegania i jazdy na rowerze funkcje PacePro i ClimbPro pomagają klasyfikować obciążenie w oparciu o charakterystykę trasy. Zbierane są również wszelkiego rodzaju dane dotyczące wydajności, takie jak VO2Max i spółka.

Dzięki funkcjom monitorowania stanu zdrowia, takim jak całodobowe tętno, częstość oddechów, poziom stresu, pomiar saturacji tlenem oraz zaawansowana analiza owiec i baterii ciała, możesz uzyskać kompleksowy wgląd w swój poziom sprawności w Garmin Connect. Oprócz GPS zintegrowano również 3-osiowy kompas, żyroskop i wysokościomierz barometryczny. Pomocne są również mapy TopoActive, które można pobrać bezpłatnie bezpośrednio na zegarek dla innych regionów.

Fani zewnętrzni mogą odkrywać okolicę za pomocą funkcji AroundMe i RoundTripRouting. W sytuacji awaryjnej TracBack powraca do punktu wyjścia. We wszystkich zegarkach fēnix 7 są fabrycznie załadowane mapy ponad 42 000 pól golfowych, a także ponad 2000 map SkiView z informacjami o stokach, trudnościach i trasach biegowych. Wykrywanie incydentów może być uruchamiane ręcznie lub automatycznie dla wybranych aktywności na świeżym powietrzu, ponieważ bieżąca lokalizacja jest udostępniana wstępnie wybranym kontaktom alarmowym. Dzięki LiveTrack użytkownicy mogą również udostępniać swoją lokalizację innym w czasie rzeczywistym za pośrednictwem sparowanego smartfona.

READ  Google rozpoczyna dystrybucję narzędzia do czyszczenia

Zegarek występuje w trzech różnych rozmiarach i wersjach: oprócz wersji podstawowej fenix 7 dostępny jest również w wersji solarnej, a po raz pierwszy w wersji solarnej szafirowej. Dzięki wsparciu słonecznemu fenix 7X działa do 37 dni na baterii w trybie smartwatcha i do 122 godzin w trybie GPS. Dzięki Connect IQ Store zalecane aplikacje można instalować bezpośrednio z zegarka przez Wi-Fi – nie jest wymagany smartfon.

fenix 7 cena od 699,99 euro; Dostępny od zaraz

 • Inteligentny zegarek GPS Multisport w 3 rozmiarach (1,2 cala, 1,3 cala, 1,4 cala)
 • Nowość: obsługa za pomocą przycisków lub intuicyjnie za pomocą responsywnego ekranu dotykowego
 • Nowość: konstrukcja obudowy z metalową ramą dla silnika start/stop i wzmocnionego metalem mostka obudowy
 • NOWOŚĆ: Zainstalowane mapy golfowe i narciarskie na całym świecie + bezpłatne pobieranie międzynarodowych map topograficznych przez WLAN (pamięć wewnętrzna 16 GB / modele Sapphire 32 GB)
 • Żywotność baterii przedłużona z soczewką do ładowania słonecznego (w zależności od modelu): do 37 dni w trybie smartwatch i 122 godziny z GPS można przedłużyć za pomocą Power Managera.
 • Ponad 60 aplikacji sportowych i outdoorowych, w tym HIIT, bieganie, jazda na rowerze, wspinaczka górska, kitesurfing, tenis i nie tylko
 • Treningi z animowanymi treningami i planami treningowymi bezpośrednio na zegarku
 • Rejestracja toru z globalnymi systemami satelitarnymi (GPS, GLONASS, GALILEO) i czujnikami ABC oraz wieloczęstotliwościowym odbiorem L5 w modelach Sapphire
 • Funkcje sportowe i treningowe, w tym obciążenie treningowe i czasy regeneracji
 • Nowość: funkcja wytrzymałości: analizuj pozostałą moc podczas biegania i jazdy na rowerze
 • Całodzienne śledzenie zdrowia i kondycji za pomocą czujników najnowszej generacji, w tym nadgarstkowego pomiaru tętna, baterii ciała, poziomu stresu, pulsoksymetru, częstości oddechów, pułapu tlenowego, śledzenia cyklu, ciąży i innych
 • Zaawansowana analiza snu z funkcją Sleep Score dotyczącą jakości snu i wglądu bezpośrednio na zegarku
 • Inteligentne funkcje: Garmin Pay, Garmin Music, Smart Notifications, kompatybilność z Garmin Connect
 • Nowość: Fenix ​​7X: Wbudowana latarka LED
 • Automatyczne powiadamianie o wypadku i pomoc w nagłych wypadkach (ręcznie) oraz funkcje bezpieczeństwa i śledzenia
 • Wymienne opaski QuickFit w różnych kolorach i materiałach (skóra, nylon, tytan)
READ  Whatsapp: Wreszcie! Aktualizacje mają na celu rozwiązanie tego problemu teraz

Dostępne w trzech różnych rozmiarach i wzorach:

 • fenix 7S: 42 mm (UVP: 699,99 €)
 • fenix 7S Solar: 42 mm (UVP: 799,99 €)
 • fenix 7S Sapphire Solar: 42 mm (UVP: od 899,99 €)
 • fenix 7: 47 mm (UVP: 699,99 €)
 • fenix 7 Solar: 47 mm (UVP: 799,99 €)
 • fenix 7 Sapphire Solar: 47 mm (UVP: od 899,99 €)
 • fenix 7X Solar: 51 mm (UVP: 899,99 €)
 • fenix 7X Sapphire Solar: 51 mm (UVP: od 999,99 €)

Ten artykuł zawiera linki partnerskie. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam dokonać zakupu, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie. Dziękuję za wsparcie!


Continue Reading

Tech

Lenovo Yoga 6: potężny laptop wbudowany w Media Markt w niskiej cenie

Published

on

kompromis

Lenovo Yoga 6 jest na sprzedaż w Media Markt. Już teraz możesz kupić potężny, ale kompaktowy laptop w znacznie niższej cenie.

w rynek mediów Działa do 30 styczniaszalona szybka wyprzedażW kampanii sprzedażowej dostępnych jest wiele produktów technologicznych po obniżonych cenach. Między innymi Yoga 6 od Lenovo jest dostępna w niższej cenie.

Lenovo Joga 6

929,00 €

1,079,00 EUR-13%

w rynek mediów

do umowy?

NETZWELT może otrzymać prowizję od sprzedawcy za linki na tej stronie. Więcej informacji.

 • AMD Ryzen 7

 • 16 GB pamięci RAM

 • Dysk SSD 512 GB

Lenovo Yoga 6 jest sprzedawana wyłącznie przez Media Markt i Saturn. Zwykle kosztuje 1079 euro. Ta nagroda jest nadal przyznawana. Otrzymasz jednak bezpośredni rabat w wysokości 150 euro w koszyku.

Zaawansowane szczegóły

ten zeszyt Oferuje ekran o przekątnej 13,3 cala i jest bardzo mobilny przy wadze 1,3 kg. AMD Ryzen 7 jest używany jako procesor, a zainstalowane jest również 16 GB pamięci roboczej i 512 GB SSD. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie zapewnia bardzo dobry sprzęt i wystarczającą wydajność do codziennych zadań.

Oczywiście można znaleźć wiele dobrych rzeczy Oferty rynku mediów W sklepie internetowym oraz w oddziałach. Poniżej przedstawiamy aktualne informacje, w których możesz zaoszczędzić pieniądze.

Możesz to zrobić w Media Market Bezpłatny członek klubu A potem skorzystaj z wielu innych zalet. Członkowie programu lojalnościowego otrzymają m.in. program rozszerzony Zero procent finansowaniaKupony upominkowe czekają na Ciebie. Więcej informacji udzielimy w osobnym punkcie Opłata, ten Opcje płatności jak również zwróć swoje zakupy.

Nie przegap żadnego programu

Aktualne oferty znajdziesz w naszym dziale „kompromisAby nie przegapić oferty, należy również zasubskrybować biuletyn ofert. W tym celu regularnie przedstawiamy najlepsze oferty z sektora technologicznego.

” Rada: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i prywatności

READ  Cyberpunk 2077: W tym roku nie będzie więcej aktualizacji ani DLC
Continue Reading

Tech

Whatsapp: Miliony używają tej funkcji – to się zmieni

Published

on

Whatsapp: Miliony użytkowników korzystają z tej funkcji – ale to się teraz zmienia

WhatsApp: nigdy nie powinieneś popełniać tych błędów

WhatsApp: nigdy nie powinieneś popełniać tych błędów

Pokaż opis

zaktualizuj falę w WhatsApp Po prostu nie przestawaj!

Popularny komunikator, z którego codziennie korzystają miliony ludzi na całym świecie, zawsze udostępnia nowe funkcje i aktualizacje.

Co teraz WhatsApp O zmianach dowiesz się tutaj.

Whatsapp: Miliony ludzi korzystają z tej funkcji – ale to się zmieni

Jak wspomniał blog Whatsapp „WABetaInfo”, firma testuje już najnowszą wersję 2.22.3.5 w programie Google Play Beta. Łatwo zrozumieć, co wydaje się kłopotliwe: najnowsza wersja Whatsapp, która wciąż jest w fazie rozwoju, jest już testowana pod kątem Androida.


A wraz z nią nowa funkcja: nowe możliwości edycji zdjęć przed ich wysłaniem! Whatsapp ma wprowadzić nowe długopisy, za pomocą których można edytować zdjęcia i filmy. Obecnie w Messengerze jest tylko jeden typ rysika, a dwa kolejne typy zostaną dodane w przyszłości.

—————————-To jest WhatsApp:

 • Najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie
 • Zainstaluj przez App Store (iPhone) lub Google Play (Android)
 • Jeśli nie chcesz już wysyłać emotikonów, możesz również wysłać znajomym naklejki lub GIF-y
 • W ustawieniach możesz ustawić regularną datę tworzenia kopii zapasowej – dzięki czemu Twoje dane będą zawsze archiwizowane
 • Jest częścią meta-imperium Marka Zuckerberga

—————————-

Whatsapp: Nowe sposoby edycji zdjęć i filmów

Podobno rozwijana jest również możliwość zamazywania zdjęć, filmów i poszczególnych obszarów.

—————————-

Więcej wiadomości o WhatsApp:


—————————-

Jednak dla wszystkich fanów Whatsapp jest to słodko-gorzkie: wciąż nie jest do końca jasne, kiedy nowe funkcje zostaną uruchomione.

READ  PowerColor Radeon RX 6500 XT Kommt w formacie Mini-ITX

—————————-

Inne ważne tematy:


—————————-

Ale to zdecydowanie tylko kwestia czasu, zanim użytkownicy będą na to czekać.”WABetaInformacjaKontynuuj… (mg)Continue Reading

Trending